یادواره بزرگداشت شهدای روستای دری برگزار می‌شود

روایتی از خانواده شهید برهان معین‌پور؛ 3 قلوهایی که پدر را دیگر نخواهند دید

به گزارش هابیلیان و به نقل از تسنیم ، سمیره قادری در گفت‌وگو با کمیته روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی یادواره شهدای حادثه تروریستی مریوان "شهدای کرامت"، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای "روستای دری"، اظهار داشت: «برهان معین‌پور» یکی از یازده شهیدی است که سی‌ام تیرماه سال‌جاری در حادثه تروریستی «روستای دری» مریوان جان خود را از دست داد.

همسر شهید برهان معین‌پور گفت: بعد از اینکه همسرم به شهادت رسید با خانواده پدریم زندگی می‌کنم و در حال حاضر تمام هزینه‌هایم برعهده پدرم است و تا به امروز تنها منبعی که حامی مالی من بوده، سپاه پاسداران است.

قادری بارزترین ویژگی‌های اخلاقی شهید معین‌پور را متانت در رفتار و سکنات، تعهد در اقامه نماز و روزه، رسیدگی به یتیمان، صبر و لبخند بر لب دانست، ادامه داد: خانواده‌ام پس از شهادت همسرم، حتی برای لحظه‌ای مرا تنها نگذاشتند، به همین خاطر توقع و خواسته‌ای از کسی ندارم.

همسر شهید برهان معین‌پور با اشاره به اینکه از طریق یکی از اقوام در جریان حمله به پایگاه دری قرار گرفت، خاطرنشان کرد: تا لحظه آخر نمی‌توانستم باور کنم که برهان هم شهید شده باشد، اما متأسفانه زمانی که به بیمارستان مراجعه کردیم متوجه شدم که برهان نیز در جمع یازده شهید حمله تروریستی است.

وی با ابراز تأسف از اینکه قرار بود در مراسمی با حضور خانواده‌ها، شهید را از اینکه قرار است پدر شود مطلع سازیم، گفت: تنها حسرت زندگیم این است که برهان بدون اینکه بداند فرزنددار شده‌ایم، رخت از دنیا بست و باید سه فرزند را بدون ناز پدر بزرگ کنم.

مراسم یادواره شهدای حادثه تروریستی مریوان "شهدای کرامت" چهارشنبه 7 آذرماه سال جاری ساعت 9:30 صبح در سالن اجتماعات آموزش و پرورش این شهرستان با حضور جمعی از مسئولان لشگری و کشوری، خانواده‌های معزز شهدا و مردم ولایتمدار مریوان برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

روایتی از روزهای بیقراری خانواده شهید آرش زارعی

برادرم به جرم حفظ امنیت سرزمین و ناموسش توسط گروهک پژاک ترور شد


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10486865&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25