گروهک منافقین؛ مرده‌های متحرک

Majleseiran01عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه واشنگتن می‌خواهد گروهک منافقین را زیر چتر حمایتی خود حفظ کند، گفت: این افراد بعد از اخراج از عراق به هر کشوری بروند مرده‌ای متحرک خواهند بود.

سیدعلی آقازاده دافساری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره اعلام آمادگی آمریکا برای پذیرش تعدادی از اعضای گروهک تروریستی منافقین، گفت: واشنگتن از ابتدا حامی اصلی این گروهک بود و از راه‌های گوناگون همچون شیوه‌‌های تبلیغی، اطلاعاتی و ارسال تجهیزات نظامی از اعضای منافقین پشتیبانی می‌کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: اکثر قریب به اتفاق اقدام‌های خرابکارانه و تروریستی گروهک منافقین با چراغ سبز و حمایت کاخ سفید انجام شد و حال که دولت نوری مالکی مطابق قانون اساسی عراق بر اخراج اعضای این گروهک پافشاری می‌کند، آمریکا به هر دری می‌زند تا آنها را زیر چتر حمایتی خود حفظ کند.

وی آمریکا را شریک جنایت‌های گروهک تروریستی منافقین خواند و ادامه داد:‌ دست مقام‌های کاخ سفید به خون ده‌ها هزار مردم بی‌گناه ایران و عراق آغشته است چون در ظاهر شعار مبارزه با تروریسم می‌دهند اما در صحنه عمل با تروریست‌پروری می‌کوشند تا نظام‌های سیاسی مستقل و آزاد همچون جمهوری اسلامی ایران را به چالش بکشد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تصریح کرد: همه ملت‌ها جهان بر ماهیت ضد بشری گروهک تروریستی منافقین آگاهی کامل دارند، بر همین اساس دولت‌ها از پذیرش اعضای این گروهک سرباز می‌زنند چون نمی‌خواهند از سوی مردم بازخواست شوند.

وی بهترین راه را برای اعضای گروهک تروریستی منافقین بازگشت به ایران خواند و افزود: این افراد به هر کشوری بروند مرده‌ای متحرک خواهند بود چون به لحاظ سابقه بد گذشته تحت شدیدترین تدابیر امنیتی زندگی خواهند کرد، حال آنکه اگر به ایران بازگردند و بعد از محاکمه مشخص شود که در جنایت‌های تروریستی دستی نداشتند رفعت اسلامی شامل حال آنها خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گروهک منافقین را از درون فروپاشیده خواند و تأکید کرد: اردن و آذربایجان از دیگر کشورهایی هستند که نام آنها برای پذیرش اعضای گروهک تروریستی منافقین مطرح است اما خروج آنها از عراق به معنای نابودی رسمی این گروهک محسوب می‌شود، ضمن آنکه اگر این اتفاق بیفتد ایران در مناسبات خود با کشورهای یادشده بازنگری می‌کند.

آمریکا پذیرفته که به تعدادی از اعضای گروهک تروریستی منافقین که در اردوگاه اشرف بوده‌اند، پناهندگی بدهد. این درحالی است که آمریکا، این گروهک را جز گروه‌های تروریستی می‌داند. ماجرای فرستادن ساکنان اشرف به کشورهای دیگر از آنجا آغاز شد که دولت عراق خواهان باز پس گیری مکانی شد که به اردوگاه اشرف مشهور است. نماینده وزارت خارجه آمریکا در مسائل مربوط به اردوگاه اشرف، همچنین این احتمال را مطرح کرده که شاید بخشی از این افراد بخواهند به ایران بازگردند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10290368&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش خبر

سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان اعلام کرد

دستگیری و هلاکت عوامل یک تیم تروریستی در خوزستان

قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد

عملیات تروریستی در سراوان؛ یک شهید و ۳ مجروح

قالیباف در چهارمین کنفرانس رؤسای مجالس

اعمال تحریم علیه مردم ایران، مصداق بارز تروریسم اقتصادی است

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان