گروهک تروریستی منافقین در عراق نفس‌های آخر را می‌کشد

Drshafie

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه گروهک تروریستی منافقین بقای خود را در جوسازی می‌بیند، افزود: این گروهک در عراق به سوی زوال و نیستی در حرکت است.

 

نوذر شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری تحرکات جدید گروهک تروریستی منافقین در حمایت از رژیم صهیونیستی، گفت: گروهک تروریستی منافقین همواره با بحران‌سازی و ایجاد جو روانی منفی در منطقه به دنبال حفظ بقای خود بوده است.

 

‌نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و قدرت‌های غربی با ایجاد بحران در منطقه در تلاش برای تداوم بقای گروهک تروریستی منافقین هستند حال آنکه این گروهک با تخلیه پادگان اشرف و انتقال به اردوگاه لیبرتی نفس‌های آخر خود را می کشد، افزود: گروهک تروریستی منافقین در عراق به سوی زوال و نیستی در حرکت است.

 

وی با بیان اینکه گروهک‌های تروریستی در حال زوال با اقدامات انتحاری سعی در حفظ موجودیت خود دارند، تصریح کرد: تاریخ ۳۴ ساله انقلاب اسلامی ایران نشان می‌دهد گروهک تروریستی منافقین به هر گونه اقدام وحشیانه و جنایت ضد ایرانی به شکل ترور و بمب‌گذاری، دست زده است.

 

شفیعی با یادآوری اقدام غیر دیپلماتیک کانادا و تلاش اتحادیه اروپا برای تشدید تحریم‌های ضد ایرانی، گفت: اگر این اقدامات را با تحرکات اخیر گروهک تروریستی منافقین کنار هم قرار دهیم به مجموعه‌ای هدفمند می‌رسیم.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، موفقیت ایران در اجلاس عدم تعهد تهران را یکی از عوامل جوسازی‌های کشورهای غربی خواند و توضیح داد: اگر هماهنگی در اقدامات غرب و گروهک تروریستی منافقین به وجود آمده تطبیق گروهک با شرایط روز کشورهای غربی است چرا که گروهک تروریستی منافقین روزهای نابودی خود را می‌گذراند.

 

گروهک تروریستی منافقین که به مزدوری برای غرب شهره است در اقدامی هماهنگ با رژیم صهیونیستی درصدد خبرسازی درباره احتمال وقوع جنگ در منطقه و درگیرشدن ایران در آن و همچنین مقصر جلوه دادن ایران در هرگونه درگیری احتمالی است.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10482532&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان