کشف کارگاه بمب‌سازی تروریست‌ها

Alavi

وزیر اطلاعات از انهدام تیم‌های ترور در زمان انتخابات و در اختیار گرفتن کارگاه عظیم بمب‌سازی تروریست‌ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات طی سخنانی با اشاره به تلاش دشمنان برای فروپاشی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت:‌ آن زمانی که موفق به اینکار نشدند، سعی کردند پر و بال نظام ما را بزنند و مشاهده کردند که ایران الگوبخش و الهام‌بخش نسل جوان در لبنان شد و حزب‌الله شکل گرفت.

وی افزود: دیدند در سوریه نظام حکومتی آن کشور فرهنگ انقلاب اسلامی را پذیرفت و دوش تا دوش انقلاب اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس از ایران حمایت کرد و هر آنچه می‌توانست در جهت مساعدت به ایران تلاش کرد.

وزیر اطلاعات ادامه داد: در دوران مرحوم حافظ اسد موشک‌هایی که از سوریه در اختیار ایران قرار گرفت و برای جمهوری اسلامی ایران قدرت بازدارندگی در برابر رژیم بعث عراق را فراهم کرد.

علوی تاکید کرد: اینها حرکت انقلابی بود که در زمان حافظ اسد صورت گرفت و بعد از آن فرزند خلفش آقای بشاراسد همین مسیر مقاومت را دنبال کرد و در جنگ 33 روزه که اسرائیل با هدف نابودی حزب‌الله از زمین، دریا و هوا به لبنان مظلوم حمله‌ور شد، آقای بشاراسد بود که مردانه و جوانمردانه به حمایت از حزب‌الله برخاست و از اینکه دشمن بخواهد حزب‌الله را به محاصره دربیاورد، جلوگیری کرد و حزب‌الله با 33 روز مقاومت سیلی فراموش نشدنی به صهیونیست‌ها نواخت.

وی افزود: همان روز مشخص شد که دشمنان درصدد توطئه علیه محور مقاومت و از بین بردن نظام و حکومت انقلابی سوریه برآمدند که بتوانند حزب‌الله را در لبنان محاصره کنند و البته تلاش‌های زیادی از نظر سیاسی کردند تا اقای بشاراسد را از محور مقاومت جدا کنند.

وزیر اطلاعات گفت: آقای بشاراسد را به برخی کشورهای عربی دعوت کردند و به ایشان یک سلسله قول‌ها و وعده‌هایی از جمله کمک‌های مالی و امثال اینها دادند به شرط اینکه از ایران و حزب‌الله و محور مقاومت جدا شوند که البته بشاراسد مرد و مردانه ایستاد و گفت برای من اینها ارزشی ندارد و افتخار من است که در محور مقاومت نقش‌آفرینی کنم.

علوی با بیان اینکه پیدا بود از همان روز علیه این حاکمیت وارد عمل می‌شوند، تصریح کرد: به بهانه اینکه در سوریه انقلاب مردمی مانند انقلاب تونس و مصر و ... که در آن بیداری اسلامی صورت گرفته یک عده تروریست آوردند در جهت از بین بردن حاکمیت سوریه و به جان مردم سوریه انداختند.

وی اضافه کرد: کسانی که فقط یک مقصد سیاسی نداشتند و دشمنی آنها با بشاراسد نبود لذا دشمنی آنها با محور مقاومت و اسلام ناب محمدی بود.

وزیر اطلاعات گفت:‌ اینجاست که جمهوری اسلامی مردانه پا در صحنه می‌گذارد و از محور مقاومت حمایت می‌کند. وظیفه و رسالت وجدانی خودش را حمایت از نظامی می‌داند که در روزهای سخت دفاع مقدس مردانه در حمایت از ایران گذرانده است.

علوی افزود: امروز هم جمهوری اسلامی ایران در حمایت از هم پیمانان خودش سستی نمی‌کند در حالیکه هم پیمانان غرب در منطقه از جمله حسنی‌مبارک، زین‌العابدین بن‌علی و ... پس از دیگری رفتند اما هم‌پیمانان ایران امروز مقتدرتر از هر زمان در این عرصه مقاومت کرده و حماسه می‌آفریند.

وی خاطرنشان کرد: از هر سو و از هر نقطه‌ای عناصر تکفیری را با هر انگیزه‌ای با پول و فریب و نیرنگ روانه سوریه کردند. با این القائات که در سوریه عرصه جهاد است. آنهم عرصه جهاد کشتن مسلمان. کشتن شیعه و سنی، این چه تعبیر نادرسی از جهاد است؟ خون مسلمان ریختن چه نوع جهادی است؟ البته به لطف پروردگار مردم مسلمان سوریه مقاومت کردند و آقای بشاراسد با شجاعت مقاومت کرد.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: وقتی سردار رشید اسلام سردار حاج قاسم سلیمانی به آقای بشاراسد پیشنهاد داد به خاطر اینکه شما خیالتان از خانواده‌تان راحت باشد اجازه دهید خانواده را به ایران منتقل و جای مناسبی را برایشان پیش‌بینی کنیم تا در امن و امان باشد تا خیال شما هم از خانواده‌تان راحت باشد و بتوانید جبهه‌های نبرد را مدیریت کنید که در جواب آقای بشاراسد گفته بود خانواده من با دیگر خانواده‌های سوری فرقی نمی‌کند. همین جا در سوریه می‌مانند و به خانواده شهدا سر می‌زنند و به امور خانواده شهدا رسیدگی می‌کنند.

علوی تاکید کرد: یک رئیس‌جمهور با این صلابت و یک مرد با این قدرت مقاومت می‌تواند وضعیت جبهه‌های نبرد را عوض کند حتی اگر تمام دنیا پشت سر نیروهای تروریستی که مقابل او هستند، قرار بگیرد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به حضور داوطلبانه مسلمانان در سوریه برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) گفت: نیروهای عاشق شهادت از عراق تحت عنوان نیروهای ابوالفضل وارد سوریه شدند و از حرم مطهر حضرت زینب و رقیه (ع) حراست و دفاع کردند. در شرایطی که دشمن در چند صد متری حرم حضرت زینب رسیده بود و با خمپاره مورد هدف قرار می‌داد و منجر به شهادت عزیزان زوار می‌شد.

وزیر اطلاعات ادامه داد: همچنین دلدادگان اهل بیت، عاشقان حضرت زینب (س) عزیزانمان از افغانستان در قالب نیروهای فاطمیون حضور یافته‌اند و همچنین عزیزانی از پاکستان و همه جا عاشقانه، داوطلبانه بر اساس باورهای ایمانی خود رهسپار شدند و نیروهای تکفیری را سنگر به سنگر به عقب راندند و امروز حامیان آنها که در میز مذاکره حضور پیدا می‌کنند سبوعانه از عرصه مذاکره هم عقب‌نشینی می‌کنند و میز مذاکره را ترک می‌کنند و این به معنی پذیرفتن شکست توسط کسانی است که به عنوان جبهه معارض خود را مطرح می‌کنند.

علوی خاطرنشان کرد: امروز این عزیزان 2 هزار کیلومتر دورتر به جنگ با دشمنان رفتند که اگر در آن نقطه مقابل نمی‌کردیم بایددر کرمانشاه، ایلام و همدان با آنها مقابله می‌کردیم و امروز امنیت در جمهور اسلامی را مدیون شهدای مدافع حرم هستیم.

وی تاکید کرد:‌ امروز یکی از مراکز توطئه علیه ایران و برای به چالش کشیدن امنیت کشورمان در رقه سوریه و در مراکز فرماندهی داعش جنایتکار است که تا الان تلاش‌های بیشماری کردند و تیم‌های ترور را عازم جمهوری اسلامی ایران کردند اما به لطف پروردگار و اشراف اطلاعاتی دستگاه‌های اطلاعاتی کشور و با همدلی و وحدتی که بین دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی، قضایی، سپاه و بسیج ارتش و سایر دستگاه‌ها وجود دارد نتوانستند کاری از پیش ببرند.

وزیر اطلاعات افزود: اشراف اطلاعاتی امروز دستگاه اطلاعاتی مانند راداری است که نقطه کور ندارد و به لطف پروردگار هر یک از تیم‌های تروریستی که عازم ایران کردند تحت اشراف اطلاعاتی سربازان امام زمان (عج) قرار گرفته و با ضربه نیروهای اطلاعاتی به هلاکت رسیده و یا دستگیر شدند.

علوی با اشاره به اقدامات خرابکارانه تیم‌های تروریستی در زمان انتخابات گفت: 2 روز قبل از انتخابات یعنی 5 اسفند ماه، همچنین در روز انتخابات یعنی 7 اسفند ماه و حتی 2 روز پس از انتخابات تیم‌های ترور توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و مورد ضربه قرار گرفته و تعدادی آنها کشته و برخی دستگیر شدند و کارگاه عظیم بمب‌سازی آنها هم در اختیار سربازان گنام امام زمان (عج) گرفتند.

وی تصریح کرد: آنها که نسبت به جمهوری اسلامی ایران بیکار نمی‌نشینند و تمام تلاش‌شان را به کار گرفتند که امنیت ایران را به چالش بکشند اما به لطف خدا تا الان تیرشان به سنگ خورده و خواهد خورد.

وزیر اطلاعات بیان کرد:‌ ما تا زمانی که دشمن را در نقاط دوردست زمین‌گیر کنیم اینجا سربازان امام زمان با اشراف اطلاعاتی تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا از انجام اینگونه خرابکاری‌ها جلوگیری کرده و خنثی کنند و به تعبیر رهبری امنیت بی‌بدیل را برای جمهوری اسلامی ایران به ارمغان بیاورند.

علوی در پایان خاطرنشان کرد: امروز شما می‌بینید دور و بر ما کشورهایی مانند عربستان، کویت، عراق، سوریه، لبنان، ترکیه، مصر، پاکستان، افغانستان و حتی پاریس و بلژیک صدای انفجار شنیده شد اما با عنایت حق تعالی و اشراف اطلاعاتی، ایران اسلامی از یک امنیت بی‌بدیل برخوردار است.


مطالب پربازدید سایت

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

باز هم تروریسم و باز هم کاپشن صورتی

جدیدترین مطالب

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

باز هم تروریسم و باز هم کاپشن صورتی

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

سعید کریمی از مجروحان حمله تروریستی راسک و چابهار عیادت کرد

وضعیت مجروحان حمله تروریستی چابهار و راسک

محمود عباس‌زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی

ورود کمیسیون امنیت ملی به حمله تروریستی راسک و چابهار

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:

عناصر تروریستی راسک و چابهار ملیت غیر ایرانی دارند

مطالب پربازدید بخش خبر

شهادت یک نوزاد در حمله تروریست‌ها

حمله تروریست‌ها در ایام نوروز

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان