چهره منافقین برای جهانیان آشکار شده

144600 661 1 792

فرزند یکی از شهدای ترور می‌گوید که تشکیل پرونده‌های قضایی متعدد علیه منافقین سبب معرفی بیشتر چهره کریه آنان به جهانیان می‌شود.

شهید سید رضا کامیاب، از شهدای ترور کشورمان، نماینده دور اول مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابی مشهد و دبیر حزب جمهوری اسلامی بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان، سید حسین کامیاب، فرزند شهید ترور در گفت‌وگو با میزان با اشاره به اینکه پدر وی پس از پیروزی انقلاب اسلامی وارد فعالیت‌های حزبی شد و مسئول تبلیغات حزب جمهوری بود، گفت: فعالیت تبلیغی پدرم پس از پیروزی انقلاب اسلامی گسترده‌تر شدند؛ این در حالی است که در آن زمان هیچ مسئولیت اجرایی نداشت؛ پدرم در انتخابات میاندوره سال ۱۳۶۰ در پی بمبگذاری در مجلس شورای اسلامی و شهادت نمایندگان مشهد، نامزد انتخابات و با رای بالایی به عنوان نماینده انتخاب شدند.

این فرزند شهید با بیان اینکه در سال ۱۳۶۰ ترور‌های برنامه‌‎ریزی شده و کوردلانه منافقین در سراسر کشور با شدت رخ دادند، اظهار کرد: تهدید‌های منافقین علیه پدرم در این دوره آغاز شد.

وی ادامه داد: شهید کامیاب در هشتم مرداد ۱۳۶۰ در حالی که برای روز بعد بلیطی جهت سفر به تهران و حضور در مجلس تهیه کرده بود، هنگام بازگشت از محل کار به خانه از سوی منافقین ترور و به شهادت رسید.

حسین کامیاب ضمن اشاره به هزاران شهید قربانی اقدامات تروریستی توسط گروهک منافقین در کشور و لزوم رسیدگی به پرونده سران این گروهک تروریستی، عنوان کرد: امام راحل و رهبر معظم انقلاب بر معرفی جمهوری اسلامی ایران به جهان از ابعاد مختلف به ویژه مظلومیت کشورمان تاکید داشتند.

وی با بیان اینکه تاکنون خانواده‌های شهدای ترور بار‌ها پرونده‌های مختلفی را علیه منافقین به ثبت رسانده‎اند، گفت: با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و سازمان‌های بین‎‌‌المللی که تحت تاثیر و نفوذ قدرت‌های استکباری جهان هستند نمی‌توانیم در دادگاه‌های بین المللی به احقاق حقوقمان دست یابیم، اما از سفر به لاهه در این رابطه خودداری نکردیم تا بتوانیم بر اساس تاکید امام راحل و مقام معظم رهبری مبنی بر معرفی جمهوری اسلامی ایران از یک سو و شناساندن چهره کریه منافقین از سوی دیگر، عمل کنیم.

کامیاب، ادامه داد: اکنون تا حد زیادی چهره زشت منافقین برای جهانیان آشکار شده است و جهانیان عمدتا از جنایت‌های منافقین آگاه هستند، اما امپراتوری رسانه‌ای غربی همچنان فعال است.

به گفته وی، وظیفه ماست که در مقابل اتهام‌‎زنی رسانه‌های غربی به کشورمان، شهدای خودمان را معرفی کنیم؛ یکی از کار‌هایی که در این زمینه می‌توان انجام داد تشکیل پرونده‌های متعدد قضایی درباره شهدای تروری است که توسط منافقین به شهادت رسیده اند.

فرزند شهید کامیاب ضمن اشاره به این موضوع که در موضوع منافقین با دو وجه آشکار و پنهان مواجه هستیم که روی آشکار، رسانه‌ها و بازی‌های رسانه‌ای مرتبط با غرب هستند، توضیح داد: کشور‌های غربی با این ابزار حقوق بشر را به عنوان اصول واقعی خود اعلام می‌کنند؛ آنچه در وجه پنهان می‌گذرد، حمایت از منافقین به عنوان ابزاری علیه ایران به عنوان یک کشور مستقل از سوی کشور‌های غربی است.

سید حسن کامیاب در پایان با بیان اینکه ما در ابعاد مختلف قربانی تروریسم هستیم و نه فقط قربانی گروهک تروریستی منافقین بلکه قربانی جنایت تحریم علیه ایران از سوی کشور‌های غربی هم هستیم، گفت: کارشکنی‌های کشور‌های غربی در دسترسی بیماران کشورمان به ویژه بیماران پروانه‌ای به دارو نوعی جنایت است.

 


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان