پیام تشکر خانواده شهدای ترور کشور از رئیس جمهور

598629

خانواده شهدای ترور کشور با صدور پیامی، از رئیس جمهور کشورمان به دلیل مواضع اصولی ایشان در مجمع عمومی سازمان ملل متحد قدردانی کرد.

متن پیام به این شرح است:

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر سیدابراهیم رئیسی

با سلام و احترام

سخنرانی پرمغز و شیوای حضرتعالی در مجمع عمومی سازمان ملل انعکاس حق طلبی، آزاد اندیشی، ظلم ستیزی و صلح دوستی ملت بزرگ ایران بود. همانگونه که با حضور سال گذشته جنابتان در آن مجمع، صدای رسای ملت ایران بودید امسال نیز با دفاع از قرآن مجید و ساحت اسلام عزیز، صدای مسلمانان و مؤمنان و موحدان راستین عالم بودید.

بازگویی دردهای ملت ایران توسط آن جناب، که ناشی از تحمل بیش از چهار دهه تروریسم و خشونت طلبی گروهک های تروریستی مورد حمایت غرب و تقدیم هزاران شهید ترور بوده، امید بخش ملت ایران و خانواده ها و بازماندگان ترور است. این کلام بدون تردید از باب مجاملات و تعارفات معمول نبوده و نیست. مردم ایران شاهد بودند که چگونه امسال گروهک تروریستی منافقین با محدودیتهای جدید و جدی در برخی از کشورهای اروپایی پشتیبان تروریسم مواجه گردید. اهتمام شخص جنابعالی و دولت محترم و مجموعه نظام به ضرورت ایجاد فشار بر تروریست های قاتل ملت و کشورهای حامی آنها و حمایت از خانواده شهدا که سال گذشته و از تریبون سازمان ملل بر لسان تان جاری شد نوید شنیده شدن صدای خانواده های قربانیان و شهدای ترور را می داد.

تکرار دادخواهی جنابعالی به نیابت از مردم ایران نیز بار دیگر این نوید را به خانواده بزرگ شهدای ترور کشور می دهد که علاوه بر محاکمه تروریست ها شاهد رخدادهای مهم و مؤثر دیگری در این زمینه باشیم.

خانواده شهدای ترور کشور بار دیگر مراتب تشکر و قدردانی خود را از مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی ایران اعلام می دارد. توفیقات بیش از پیش جنابعالی در خدمت به ملت شریف و قدردان ایران و سلامتی مقام معظم رهبری و طول عمر ایشان را از خدای متعال خواستاریم.

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

29 شهریور 1402

/


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان