پژاک باقی‌مانده گروهک‌های مفلوک و تعطیل شدۀ کومله و دموکرات است

9970 379

یکی از فرماندهان هشت سال جنگ تحمیلی توطئه دشمنان علیه جمهوری اسلامی را دائمی دانست و گروهک‌های تروریستی را خائنینی خواند که برای رسیدن به اهداف شومشان حاضرند تفنگچی دشمن شوند.

سردار سیدمجید ایافت از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان با اشاره به فعالیت‌های اخیر گروهک‌های تروریستی در غرب کشور گفت: پژاک باقی‌مانده گروهک‌های مفلوک و تعطیل شدۀ کومله و دموکرات است. تشکیل این گروهک ثابت می‌کند دشمنان ما همیشه به دنبال دشمنی هستند.

وی در ادامه افزود: گروهک‌های تروریستی کردی بعد از کشته شدن عبدالرحمن قاسملو، به کردستان عراق رفته و در پناه بارزانی‌ها قرار گرفتند و تعهد داده بودند فقط فعالیت سیاسی داشته و به آموزش سیاسی پرداخته و علیه جمهوری اسلامی هیچ اقدامی انجام ندهند.

این فرمانده دفاع مقدس در ادامه گفت: متاسفانه خلاف آنچه تعهد داده بودند، گروهک پژاک را که یکی از شاخه‌های پ‌ک‌ک است و عبدالله اوجالان فرمانده آن است تشکیل دادند.

همرزم شهید کاوه در کردستان در سالهای دفاع مقدس خاطرنشان کرد: دشمنی و عناد گروهک‌های تروریستی از ابتدای انقلاب همواره وجود داشته است. منافقین، کوموله، دموکرات، ریگی در سیستان‌و‌بلوچستان و پژاک در کردستان. تمامی این گروهک‌ها برای رسیدن به اهداف شوم خود حاضرند به میهنشان خیانت کنند و تفنگچی دشمن شوند.

وی در پایان گفت: هر زمان حادثۀ تروریستی در کشور اتفاق می‌افتد، گروهک‌ها تلاش می‌کنند تا مسئولیت آن را به عهده بگیرند تا از این طریق بتوانند از کشورهای مرتجع عربی خلیج فارس پول بگیرند. گروهک‌های تروریستی همچون پژاک نیز از این قاعده مستثنی نیستند.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9274405&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان