پرسه آزادانه تروریست‌های گروهک منافقین در خیابان‌های پاریس

رونمایی مکرون از«فین‌کن‌اشتاین۲۰۲۲»/ فرانسه همچنان در نقش پلیس بدجمهوری اسلامی به صراحت و با تمام توان برای دفاع از ملت‌های منطقه در برابر تروریسم حاضر شده است و در این راه نیز عزیزترین فرزندانش از جمله سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را از دست داده است.

به گزارش هابیلیان، بر اساس گزارش برخی از رسانه‌های فرانسوی، مکرون در مکالمه تلفنی با حجت‌الاسلام رئیسی خواستار آزادی ۴ محکوم امنیتی در ایران شد! این در حالی است که این افراد به دنبال اخلال در امنیت عمومی کشور بوده‌اند و جرایم آن‌ها به اثبات رسیده است؛ اما در طرف دیگر فرانسه جولانگاه اعضای گروهک منافقین است و اعضای این گروهک تروریستی که دستشان به خون ده‌ها هزار شهروند ایرانی آغشته است، در خیابان‌های پاریس پرسه می‌زنند. همچنین این روزها اروپا شاهد استمرار بازداشت غیرقانونی «اسدالله اسدی» دیپلمات کشورمان است که این می‌تواند یک تراژدی بزرگ برای کنوانسیون ۱۹۶۹ وین و حقوق بین‌الملل باشد.

سایت وزارت امور خارجه فرانسه نیز می‌تواند سمبل دیگری از حکمرانی تزویر در سپهر سیاسی دولت این کشور باشد. زیرا این سایت، چندین نوبت در ماه‌های اخیر برای سفر شهروندان و اتباع این کشور به ایران، هشدار صادر کرده است.

 

در این خصوص ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تاکید کرد: متأسفانه طرف فرانسوی بر مبنای یک رفتار غیرحرفه‌ای این چندمین بار است هشدار را در وب سایت وزارت خارجه فرانسه درباره هشدارهای امنیتی سفر به ایران منتشر می‌کند. مبنای این هشدار و رفتار رویکرد سیاسی است و هیچ انطباقی با وضعیت امنیتی ایران ندارد.

 

اگرچه فرانسه و شخص «مکرون» علاقه‌ی زیادی به دخالت در مورد مسائل خاورمیانه دارند اما تاکنون نتوانستند اقدامی به نفع ملت‌های منطقه انجام دهند. برای مثال می‌توان به سفر «مکرون» به لبنان پس از انفجار عظیم در بندر بیروت اشاره کرد که این سفر بدون هیچ دستاوردی برای مردم لبنان و صرفاً با عکس‌های یادگاری رئیس جمهور فرانسه همراه بود.

خون عزیزترین فرزندان ایران بهای امنیت منطقه

جمهوری اسلامی به صراحت و با تمام توان برای دفاع از ملت‌های منطقه در برابر تروریسم حاضر شده است و در این راه نیز عزیزترین فرزندانش از جمله سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را از دست داده است.

حجت‌الاسلام رئیسی در این تماس تلفنی به خوبی به نقش ایران در تأمین امنیت منطقه و اروپا اشاره کرد و گفت: اگر نقش امنیت‌ساز جمهوری اسلامی در منطقه به خصوص مبارزه با تروریسم و حمایت تمامیت ارضی و حاکمیت ملی کشورها نبود امروز داعش در اروپا اعلام خلافت کرده بود.

او تاکید کرد: راه حل مسائل منطقه در دست ملت‌ها و دولت‌های منطقه است و مداخله خارجی ضد امنیت و ثبات است.

این نکته حائز اهمیت است که، تاریخ ایران بیانگر ایستادگی ملت ایران در برابر قلدری‌های دولت‌های به ظاهر قدرتمند است و اگر غرب واقعاً به دنبال احیای برجام است، ابتدا تعهدات خود نسبت به ملت ایران را اجرایی کند. ملت بزرگ ایران با بهره‌گیری از تجارب گذشته سرشار از احساس بی‌اعتمادی به اروپایی‌ها و آمریکا است.

منبع خبرگزاری مهر

 


مطالب پربازدید سایت

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان