پادوهای اجاره‌ای

Padoha124578

در برهه‌های گوناگون از حیات جمهوری اسلامی، همواره دشمنان از مطالبات قانونی مردم کشورمان سوءاستفاده کرده‌اند. اما اولین رویارویی و برخورد با اهداف، خواسته‌ها و اقدامات شوم دشمنان نیز همیشه توسط خود مردم صورت پذیرفته و می‌پذیرد.

انقلاب اسلامی را می‌توان نمونه بارز این رویارویی و تقابل دانست؛ همچنان که پس از آن نیز حوادثی نظیر تسخیر لانه جاسوسی، تحرکات تجزیه‌طلبانه ابتدای انقلاب، غائله 14 اسفند 59، عزل بنی‌صدر و شورش مسلحانه منافقین تا فتنه78، 88، اغتشاشات دی ماه 96 و آشوب اخیر با حضور و بصیرت مثال‌زدنی مردم در نطفه خفه شدند.

در قضایای سال 60، منافقین با حمایت‌های مالی آمریکا، صدام و دیگر حامیانشان و با ایجاد کانون‌های شورشی، خانه‌های تیمی و جوخه‌های ترور، دست به ترور گسترده مردم و مسئولین کشور زدند و توانستند مشکلات و مصائب متعددی را برای ملت به ارمغان آورند؛ هر چند که با حضور و مقابله مردم اهداف آنان به صورت کامل پیاده نشد و با فضاحت تمام، در سال 67 و آغاز عملیات مرصاد از کشور گریخته و به دامن اربابان غربی بعثی خود پناه بردند. از همان زمان بود که غربی‌ها دریافتند میدان مقابله با ایران اسلامی جای پادوها نیست و بایستی خود مستقیما در این رویارویی وارد شوند.

منافقین که روزی ادعای مبارزه با امپریالیسم داشتند، در سال 60 با دریوزگی امپریالیسم تمامی عملیات‌ها، از برنامه‌ریزی تا اقدام را خود بر عهده داشتند و از بریدن شکم مادران باردار این سرزمین با تیغ موکت‌بری نیز ابایی نداشتند؛ اما امروزه آنان تنها در سطح پادویی نقش‌آفرینی می‌کنند و اقدام موثر آنان دیوارنویسی بر روی دیوار کوچه‌های بی‌رهگذر است؛ هرچند سوءاستفاده از اشرار سابقه‌دار و پرداخت پول به آنان جهت تخریب و آتش‌زدن یک یا چند بانک و مسجد نیز نهایت اقدام آنان است.

اتفاقات اخیر کشور نمونه بارز پادویی آنان بود. زمانی که مردمِ نگران از وضعیت اقتصادی اعتراض خود را به گوش مسئولین رساندند با اجیرکردن یک یا چند شرور سابقه‌دار سعی در سوء استفاده از مطالبات قانونی مردم داشتند که با هوشیاری همیشگی مردم به بن‌بست رسیدند.

کانون های شورشی سال 60  اینک به فرد شرور سابقه‌دار در مزاحمت نوامیس تبدیل شده و نهایت اقدامشان شکستن و آتش‌زدن یک یا چند مرکز خصوصی و دولتی شده است. در حال حاضر وضعیت این گروهک به حدی رسیده است که دیگر غربی‌ها نیز از آنان قطع امید کرده و حتی حاضر نیستند ریسک بدنامی استفاده از آنان برای ضربه‌زدن به ایران اسلامی را بپذیرند.

 

 


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9505317&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  مهر 1359
  شنبه1 شنبه2 شنبه3 شنبه4 شنبه5 شنبهجمعه