يادواره شهدای روحانی ترور در مشهد برگزار شد

در آستانه اجلاسيه شهدای روحانی استان های خراسان، يادواره شهدای روحانی ترور با عنوان «در سايه سار غدير و ولايت» شامگاه 25 آبان ماه با حضور امام جمعه موقت اهواز در مسجد كرامت مشهد برگزار شد.

Hashemiejad0000

در آستانه اجلاسيه شهدای روحانی استان های خراسان، يادواره شهدای روحانی ترور با عنوان «در سايه سار غدير و ولايت» شامگاه 25 آبان ماه با حضور امام جمعه موقت اهواز در مسجد كرامت مشهد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان به نقل از خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) شعبه خراسان رضوی، روحانيت مبارز و هميشه در صحنه مشهد با حضور در عرصه های مختلف اجتماعی، سياسی و فرهنگی اقدامات ارزنده ای را به جهان اسلام عرصه نموده اند.

از حضور در صحنه های شكوهمند انقلاب و مبارزه با رژيم ستم شاهی گرفته تا در هشت سال دفاع مقدس كه با حضور معنوی خود فضای روحانی جبهه ها را تداعی می كردند و با رساله علميه و عمليه خود بر شكوه و عزت رزمندگان ما می افزودند.

در اين ميان روحانيت و علمای هميشه در صحنه ما همچون شهيدان «مطهری»، «قاسمی»، «طباطبايی»، «صمدی»، «موسويان»، «صادقی»، «هوسی»، «هاشمی نژاد» و «كامياب» علاوه بر اينكه در صحنه های انقلاب حضور فعال داشتند، جبهه های حق عليه باطل با مديريت معنوی آن ها به پيروزی رسيد.

شهدايی كه ابتكارات و خدمات ارزنده آن ها مانع پيشرفت دشمنان شده بود و هر روز جمهوری اسلامی ايران به بركت زحمات ارزشمند آن ها در عرصه های مختلف اجتماعی، علمی و سياسی قله های صعود پيشرفت را طی كرده است.

شهيدانی همچون شهيد هاشمی نژاد كه امام خمينی(ره) در وصف اين شهيد اين گونه فرموده است: «من از نزديك با او آشنا بودم و خصال و تعهد آن شهيد را لمس كرده بودم و مراتب و مجاهدات آن بر اشخاصی كه او را می شناسند، بر كسی پوشيده نيست. امروز در شهادت سلف صالح، اين خلف صالح و متعهد از دست ما گرفته شد».

اما دشمنان ميهن اسلامی ايران توان ديدن پيشرفت های روحانيت ما را نداشتند و با اقدامی ناجوانمردانه دست به ترور شخصيت های معنوی كشور ما زدند اما غافل از آن هستند كه نه تنها هيچ يك از اين اقدامات نمی تواند مانع پيشرفت كشور ما نمی شود بلكه باعث عظمت و شكوهمندی هرچه بيشتر اين ملت غيور می شود.

در همين راستا يادواره شهدای روحانی ترور استان خراسان به پاس گراميداشت ياد و خاطره شهدای روحانی به ويژه شهيدان «مطهری»، «قاسمی»، «طباطبايی»، «صمدی»، «موسويان»، «صادقی»، «هوسی»، «هاشمی نژاد» و «كامياب» با حضور حماسی طلاب و روحانيون و مسئولان استانی در مسجد كرامت مشهد برگزار شد.

در اين مراسم، حجت الاسلام «حاجتی» امام جمعه موقت اهواز با تشريح جايگاه امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری در صحنه های انقلاب و جنگ تحميلی، گفت: پيام شهيدان ما به ويژه شهيد مطهری(ره) اين بود كه امام خود را بهتر بشناسيد.

وی با بيان اينكه شهدای روحانی در تمامی عرصه های نظام اسلامی به ويژه در هشت سال دفاع مقدس خوش درخشيدند، اذعان كرد: امام خمينی(ره) با سلاح روحانيت توانست اهداف شوم دشمنان را به نابودی بسپارد.

حجت الاسلام حاجتی، شهدا را مظهر صفا و صميميت جامعه اسلامی برشمرد و افزود: بايد ايمان داشته باشيم شهيدانی همچون «هاشمی نژاد»، «مطهری»، «كامياب» و... زنده هستند و نزد پرودگارشان روزی می خورند.

آری با شهادت شهدای مظلومی از جنس معنويت كه بدون دفاع از خود به دست منافقان كوردل به شهادت رسيدند، نه تنها مانع پيشرفت نظام نشدند، بلكه اعتقاد، اتحاد و همبستگی مردم در پيروزی انقلاب اسلامی هر روز بيشتر شد و اين مردم نيز هرگز فداكاری و جانفشانی آن ها را از خاطر نخواهند برد.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9494899&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  دانش‌ آموز بسیجی

  شهید جعفر کلهری

  در یادواره شهید هاشمی‌نژاد بیان شد

  شهید هاشمی‌نژاد مبارزی کامل و جامع بود

  مهدی عسکری؛ بنیاد هابیلیان

  خیانت منافقین در دفاع مقدس

  خدمات بی‌شائبه منافقین به ارتش بعثی

  پیشنهادات صدام به منافقین

  دکتر مصطفی انتظاری‌هروی؛ بنیاد هابیلیان

  صلح ظاهری، برای جنگ واقعی

  مجید مربایان؛ روزنامه خراسان

  صلحی برای افزایش خشونت

  محمدرضا سرابندی؛ روزنامه سازندگی

  منافقین جاسوس

  جدیدترین مطالب

  سعید محمدی؛ روزنامه فرهیختگان

  منافقین؛ ستون پنجم رژیم بعث

  سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، روزنامه فرهیختگان

  منافقین و اسرای جنگی ایران

  دکتر کبری صالحی‌جاوید؛ بنیاد هابیلیان

  فراز و فرود روابط گروهک منافقین با عراق

  در یادواره شهید هاشمی‌نژاد بیان شد

  شهید هاشمی‌نژاد مبارزی کامل و جامع بود

  مهدی عسکری؛ بنیاد هابیلیان

  خیانت منافقین در دفاع مقدس

  کودک یک ساله‌ای که ترور شد

  شهید هایده علی‌بیگی

  محمداسماعیل شیخانی؛ بنیاد هابیلیان

  نگاهی به کارنامه ارتباطات بین‌المللی منافقین

  دانش‌ آموز بسیجی

  شهید جعفر کلهری

  منافقین جزئی از سیستم جنگی صدام

  شکست روحیه مقاومت با ابزار «ترور»

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دبیرکل بنیاد هابیلیان در برنامه تلویزیونی چهل ستون

  واقعیت مجازات منافقین در سال ۶۷

  به همت بنیاد هابیلیان برگزار شد

  بزرگداشت مرد پولادین انقلاب

  در یادواره شهید هاشمی‌نژاد بیان شد

  شهید هاشمی‌نژاد مبارزی کامل و جامع بود

  آیا «امیر بصیری» همان «حشمت علوی» است؟

  رونمایی از جدیدترین اکانت جعلی منافقین

  مهر 1359
  شنبه1 شنبه2 شنبه3 شنبه4 شنبه5 شنبهجمعه