وقایع ۸ شهریور باید برای نسل جوان تبیین شود

Hasanbeygi

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران گفت: وقایع ۸ شهریور باید برای نسل جوان تبیین شود.

 

به گزارش خبرنگار مهر، شکرالله حسن بیگی بعد از ظهر سه شنبه در جلسه ستاد برگزاری ۸ شهریور که با حضور اعضا و نمایندگان دستگاه ها در استانداری تهران برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: با توجه به اینکه شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی مسئول تدوین برنامه های این مراسم است لذا لازم است که مجموعه ادارات و ارگان ها همکاری های لازم با این شورا را داشته باشند تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن این مراسم را برگزار کنیم.

 

حسن بیگی در ادامه با اشاره به اینکه مجموعه این برنامه ها در سطح مساجد، مدارس، پایگاه های بسیج و مجموعه های اداری و سایر مجموعه ها و بقاع متبرکه انجام خواهد شد افزود: لازم به ذکر است که یک مراسم محوری نیز به مناسبت سالروز شهادت شهید رجایی و باهنر در مجتمع رفاه برگزار خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه باید از مراسم یادبود ۸ شهریور که سالروز مبارزه با تروریسم و شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر به دست منافقان کوردل است را به عنوان روشنگری نسل جدید، و بیان اهداف و آرمان های شهدا و امام استفاده کنیم گفت: لازم است که در این زمینه از شهدای ترور برای افشای چهره منافقین بهره ببریم.

 

 معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران با بیان اینکه امروز بر روی این منافقین سرمایه گذاری هایی صورت گرفته است، افزود: لازم است این سرمایه گذاری ها را از بین ببریم و چهره واقعی منافقین با همه آن جنایت هایی که در دوران دفاع مقدس انجام دادند و بیش از ۲۵۰ هزار شهید و ۱7 هزار شهید ترور که به دست آنان انجام شد برای جوانان تبیین شود.

 

حسن بیگی بیان داشت: باید توجه داشته باشیم که هفته دولت بیان کننده خدمات نظام است و باید با استفاده از این فرصت خدمات نظام و دستاوردهای انقلاب تبیین شود و به واسطه این خدمات دشمنان مایوس و دوستان و دوستداران انقلاب و نظام امیدوار شوند.

 

وی گفت: مجموعه دستگاه های استان برای برگزاری مراسم چهلمین سالگرد انقلاب ضمن اعلام آمادگی لازم است که پای کار باشند و مردم در مراسم انقلابی حضور پررنگ داشته باشند و با ایجاد نوآوری در این مراسم سبب جذب حداکثری مردم باشند.

 

 معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران گفت: در شرایط حساس کنونی که آل سعود در حال تزریق پول است و جنگ کنونی ما که یک جنگ تمام عیار اقتصادی است لازم است که ملت ایران با هوشیاری این مشکلات را پشت سر گذاشته تا همه این توطئه ها خنثی شوند.


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان