وزیر اطلاعات در جمع خبرنگاران تاکید کرد: ایران پرچم دار واقعی مبارزه با تروریسم

4وزیر اطلاعات در حاشیه کنگره ملی 17000 شهید ترور در جمع خبرنگاران ترور را نشانه عجز دشمن عنوان کرد و گفت: جمهوری اسلای ایران با توجه به اینکه یکی از قربانیان اصلی تروریسم به حساب می‌آید، پرچم‌دار واقعی مبارزه با تروریسم است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی با بیان اینکه "ترور نشانه عجز دشمنان در بکارگیری منطق است"، افزود: هرچه این عجز بیشتر می‌شود، خشونت دشمن هم بیشتر می‌شود و تاریخ انقلاب اسلامی نشانه خشن‌ترین حرکت دشمنان نظام در برابر این انقلاب را دیده است و این نشان‌دهنده عجز هرچه بیشتر دشمنان است و متاسفانه این موضوع کمتر به تصویر کشیده و مطرح شده است.

وزیر اطلاعات در ادامه گفت: بنیاد هابیلیان در ابتکاری زیبا چنین همایشی را برگزار کرد تا این تاریخ بسیار اسف‌بار که طی آن فرزندان انقلاب به جرم دفاع از مردم ترور شدند به تصویر بکشاند.

علوی با ابراز امیدواری از این امر که این حرکت به همین‌جا ختم نمی شود و آغاز یک راه است، گفت: امروز می‌بینیم در دنیا حرکت ترور نه تنها متوقف نشده است بلکه متاسفانه در اشکال جدید خود را نشان می‌دهد و ما در جای جای دنیا شاهد حرکت‌های تروریستی هستیم. وی با بیان اینکه تروریسم در دنیا متوقف نشده است و برای اینکه این حرکت دچار توقف شود، حرکت‌های اینچنینی (برگزاری همایش‌ها) باید انجام شود، اظهار کرد: لازم است دامنه جغرافیایی این همایش‌ها گسترش پیدا کند و برای فراخوان مقاله تنها به داخل کشور اکتفا نشود.

وزیر اطلاعات ادامه داد: جمهوری اسلامی که خود قربانی ترور است، باید به عنوان محوریت راستین در جهت مبارزه با تروریسم باشد. همچنین در دنیا کشورهایی هستند که شعار مبارزه با تروریسم سر می‌دهند و خودشان را به عنوان پرچم‌دار و پیشکسوت این حرکت می‌دانند اما وقتی کارنامه آنها را می‌بینیم شاهدیم که آنها خود آغازگر تروریسم دولتی هستند.

علوی افزود: با وجود اینکه دولت‌ها به دلیل قرار داشتن در قدرت نباید دست به ترور بزنند و دست زدن آنها به ترور از زشت‌ترین انواع ترور است، اما آنهایی که بیشتر از همه شعار مبارزه با تروریسم سر می‌دهند امروز خودشان در این مسیر پیشگام هستند. امروز بحمدالله جمهوری اسلامی ایران پرچم‌دار واقعی مبارزه با تروریسم است.


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان