هم پیمانان داخلی نفاق

Karname Siyah 3تشکیل جبهه متحد کفر و نفاق

« امروز منافقین و جبهه ملی و حزب دموکرات و تمامی ضد انقلابیون ، دست در دست یکدیگر گذاشته اند تا شعار انقلاب پاک ملت را نابود کنند . شما مردم عزیز هوشیار باشید و آرامش خودتان را حفظ کنید و در انتظار حکم خدا باشید . با حضور دائمی خود کید هرج و مرج طلبان را خنثی کنید و بدانید که گناهی بزرگتر از این نیست که خدای ناکرده در مقابل ضد خدا و ضد مردم ساکت باشید و پاداشی بالاتر تز حضورتان در مقابل ضد انقلاب نمی باشد »

5- هم پیمانان داخلی نفاق

تشکیل جبهه متحد کفر و نفاق

ایجاد جبهه ای از همه عناصر مخالف اسلام و جمهوری اسلامی ، از جمله آرزوهای دیرینه منافقین بوده است و آنان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی در این جهت اقدام نمودند . گرچه آنان در این راه هیچ قید و بندی را به رسمیت نمی شناختند و حاضر بودند با هرکس ، تنها به شرط مخالفتش با جمهوری اسلامی عقد اتحاد ببندند ، لیکن برای آنکه حفظ ظاهر را نموده باشند ، در آغاز کوشیدند تا پایه های اولیه این جبهه را با اتحاد نیروهای به اصطلاح مسلمان پی ریزی و ظاهر اسلامی خود را حفظ نمایند .

گردآوری نیروهای التقاطی

سردمداران تروریستهای فراری در مصاحبه ای با مجله ایرانشهر می گوید :

« ما با تمام قوا در صدد برآمده بودیم که قدم اول را از طریق گردآوری نیروهای مسلمان یا ترقی خواهانی که دافعه مشخص مارکسیستی نداشتند برداریم (1) کدام نیروی مسلمان واقعی است که دافعه مشخص مارکسیستی نداشته باشد . آیا میان مارکسیسم که مکتب مادی گری و ضد خدایی است و اسلام که مکتب توحید و خداپرستی است ، جز دافعه رابطه دیگری هم می تواند برقرار باشد ؟ روشن است که منظور منافقین در اینجا آن نیروهای به اصطلاح مسلمانی می باشند که مورد قبول و پسند مارکسیستها واقع شده و می توانند رضایت آنان را جلب نمایند و چنین نیروهایی را مطمئنا نمی توان مسلمان واقعی نامید . زیرا مسلمانی که کفر و الحاد را دفع ننماید و از مشرکین

تبری نجوید مسلمان نیست . بلکه تظاهر به اسلام کرده و یا در بهترین حالت آنچنان در انحراف در غلطیده که قادر به تشخیص مرز میان حق و باطل نیست .

منافقین به دنبال کسانی از قماش خودشان ، یالااقل کسانیکه زمینه مساعد برای غرق شدن در مرداب نفاق را دارا بودند می گشتند و این کسان را در جریاناتی که هر کدام یک ترجیع بند اسلامی هم یدک می کشیدند یافتند . جنبش انقلابی مردم مسلمان ایران ( جا ما ) ، سازمان اسلامی شورا ( ساش ) ، جنبش مسلمان مبارز ( امت ) از جمله اولین نیروهایی بودند که زیر لوای « شورای معرفی کاندیداهای انقلابی و ترقی خواه » و امثالهم با اهل نفاق عقد اتحاد و همبستگی بستند و در جریان انتخابات مجلس بررسی قانون اساسی و اولین دوره مجلس شورای اسلامی هم پیمان گشتند .

این دار و دسته ها که بعداً و در جریان انتخابات مجلس و ریلست جمهوری و با ورود جریاناتی چون « نهضت آزادی » ، « جنبش » و گروهک هایی مانند کومله ، چریک های فدایی ، حزب دموکرات و عناصر جنایت پیشه ای چون عزالدین حسینی تقویت شدند ، هدفی مگر تشکیل یک قطب ضد انقلابی متشکل از منافقین ، مارکسیستها و لیبرالها در برابر انقلاب اسلامی نداشتند .

منافقین به منظور ایجاد جبهه کفر و نفاق دست به فعالیتهای گسترده ای زدند . آنها به محض تشکیل گروهک امت برای این دار و دسته پیام تهنیت فرستاده می نویسند :

« با کمال خوشوقتی از نقطه نظر های اسلامی و انقلابی « جنبش مسلمان مبارز » از طریق روزنامه کیهان آگاه شده و مواضع ضد امپریالیستی این گروهک برادر را به آنها تهنیت می گویند » و پیشنهاد یک جبهه واحد و ... » به مثال یک طرح انقلابی ایده آل دقیقا مورد تائید ماست (2)

یک ماه پس از این عمل ، منافقین بخت خود را با جریان دیگری به نام « جاما » نیز می آزمایند و به بهانه لبیک به دعوت امام مبنی بر حفظ وحدت کلمه در اعلامیه سر تا پا ریاکارانه ای می نویسند :

« همانطور که تا به حال هر دستاورد انقلابی و مردمی و اسلامی در سایه اتفاق و اتحاد و به قول امام وحدت کلمه همه نیروهای اصیل و مبارز خلق حاصل شده است ، از این پس نیز تنها چنین اتفاق و اشتراکی می تواند پاسداری از انقلاب و سازندگی های انقلابی و اسلامی لازم را تضمین کند ، به این منظور ما گروههای امضاء کننده این منشور پس از مطالعه شرایط فعلی کشورمان و با تبادل نظر مشروح بر سر انواع تهدیداتی که می تواند مخل پیشرفتهای انقلابی ما تحت رهبری امام خمینی باشد به این نتیجه رسیدیم که چاره دردها ( ...) در هماهنگی و همبستگی هرچه بیشتر گروههای انقلابی مسلمان خلاصه می شود (3)

اعلامیه فوق که با شعارهایی چون « سلام بر آزادی » « درود بر خمینی » به پایان رسیده است بار دیگر گوشه ای از ریاکاری و دو رویی نفاق را به نمایش می گذارد . هدف از روز اول ، همانطور که سردمدار

فراری تروریست ها اعتراف کرده است براندازی نظام جمهوری اسلامی بود و مقصود از تشکیل جبهه متحد کفر و نفاق و التقاط نیز تسریع در همین امر بوده است ، لیکن این کار نیز تحت لوای « اطاعت از فرمان امام و به صورتی وانمود شده که کوچکترین ظن و شکی را بر نیانگیزد . چندی بعد منافقین دو دار و دسته دیگر به نام های جنبش برای آزادی ( جنبش ) -  علی اصغر حاج سید جوادی معروف -  و سازمان اسلامی شورا ( ساش ) را به قافله ریا و نیرنگ اضافه می کنند و بار دیگر در اعلامیه مشترکی می نویسد :

پیمان می بندیم تا دستاوردهای گرانقدر انقلاب ایران را که به همت خلق قهرمان ایران تحت رهبری قاطع امام خمینی به دست آمده است به مایه جان حفظ کنیم (4)

این دار و دسته ها پس از این صخنه سازی ها ، در آستانه برگزاری انتخابات مجلس بررسی قانون اساسی ( خبرگان ) اقدام به انتشار لیست مشترک نامزدهای انتخاباتی می نمایند و در این عمل نیز بار دیگر وانمود می کنند که این اقدام بنا بر فرمایش امام صورت گرفته است . در اعلامیه این دار و دسته ها می خوانیم :

« با توجه به شرایط موجود توصیه رهبری انقلاب ، امام خمینی ، مبنی بر ضرورت شرکت فعال همه اقشار مردم در این امر و ....... (5)

در لیست نامزدهای انتخاباتی این دار و دسته ها اسامی زیر به چشم می خورد : علی اصغر حاج سید جوادی ( لیبرال ، فراری و مدافع فعلی سلطنت طلبان در اروپا ) ، عبد الکریم لاهیجی ( جاسوس سیا ، فراری و مدافع فعلی سلطنت طلبان در اروپا ) ، مسعود رجوی ( تروریست ، فراری و نوکر فعلی سوسیال صهیونیستهای فرانسوی ) . این دار و دسته ها اعلامیه های رنگارنگ دیگری نیز منتشر نمودند که در همه آنها خط ریاکارانه تظاهر به پیروی از امام تکرار شده است . مثلا در یکی دیگر از این اعلامیه ها آمده است  « امیدواریم همانطور که وحدت کلمه محور تاکیدات رهبری انقلاب ، امام خمینی ، است ، نیروهای خلقی مسیر مبارزات پر سابقه ضد امپریالیستی ، ضد ارتجاعی و ضد دیکتاتوری میهنمان را تا اوج شکوفایی و پیروزیش ادامه دهند (6)

منافقین پس از شکست در انتخابات مجلس خبرگان و بی ثمر ماندن ائتلاف به اصطلاح اسلامی ، می کوشند تا طیف جبهه متحد کفر و نفاق را گسترش داده کسان دیگری را نیز به آن بیافزایند و در جریان انتخابات مجلس شورای اسلامی ، بار دیگر با علم کردن دستکی به نام ن شورای معرفی کاندیداهای انقلابی و ترقی خواه » سعی در فعال کردن این جبهه ورشکسته می نمایند و اینبار از حمایت لیبرالها ن نهضت آزادی » و گروهک های ضد انقلابی مارکسیستی سنیز برخوردار می شوند .

مهدی بازرگان در حمایت از رجوی تروریست اعلامیه صادر کرده و می نویسد :

« امیدواریم آقای مسعود رجوی که معروف جناح پر شوری از جوانان با ایمان ! ! می باشد نیز به مجلس راه یافته ، موفق به همکاری صادقانه با گروههای با حسن نیت و در خدمت به خدا و خلق بشود (7)

و گروهک چریک های فدایی نیز در همین رابطه در اعلامیه ای می نویسد :

« بکوشیم تا با شرکت هرچه فعالتر در دور دوم انتخابات ( .... ) تا آنجا که ممکن است  کاندیداهای سازمان مجاهدین خلق ایران به مجلس راه یابند . (8)

دار و دسته بنی صدر هم که هنوز جرات هم پیمانی علنی با منافقین را نیافته بودند ، به صورت خجالتی راه را برای رای دادن به سردمداران تروریستها باز می کنند و می نویسند :

« ما یازده نفر را به شما معرفی کرده ایم ، البته مسلم است که هر رای دهنده ، باید دوازده اسم را انتخاب کند . در مورد دوازدهمین کاندیدای دفتر ، ما از شما دعوت می کنیم با در نظر گرفتن ضرورت بسیج همه نیروها ، خود آنکس را که شایسته تر می دانید انتخاب کنید . (9)

پس از انتخابات مجلس شورای اسلامی و شکست جبهه نفاق و لیبرالیسم ، تلاشهای منافقین برای تشکیل ائتلاف به اصطلاح اسلامی ناکام مانده و از این رهگذر چیزی نصیب اهل نفاق نمی گردد . شکست این توطئه قبل از هر چیز مدیون افشا شدن ماهیت منافقین و هراس دار و دسته های نامبرده از هم سویی و هم نامی با آنهاست ، چه آنان به روشنی می دیدند که نزدیکتر شدن به منافقین در حکم نابودی خودشان است و از این رو برای حفظ موقعیتشان خود را از این معرکه کنار کشیدند . رجوی پس از فرار به خارج از این قضیه با نومیدی یاد کرده و در مصاحبه با مجله ایرانشهر می گوید :

« سست عنصری امت فروشان ( یعنی همان گروه برادری که طرح ایده آل منافقین را ارائه داده بودند ) و سستی نهضت آزادی همه تلاشمان را به باد داد (10)

پی نوشت ها:

1-مصاحبه با ایرانشهر

2-اعلامیه منافقین-15 فروردین 1358

3-اعلامیه مشترک منافقین و جاما-29 اردیبهشت 1358

4-اعلامیه مشترک منافقین، جاما، جنبش و ساش-27 تیر 1358

5-اعلامیه مشترک منافقین، جاما، جنبش و ساش-27 تیر 1358

6-اعلامیه مشترک منافقین، جاما، جنبش و ساش-30 تیر 1358

7-اعلامیه بازرگان 12 اردیبهشت 1359

8-اعلامیه گروهک چریکهای فدایی- 15 اردیبهشت 1359

9-اعلامیه «دفتر هماهنگی»- 13 اردیبهشت 1359

10-مصاحبه با مجله ایرانشهر


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9233977&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان