همکاری با رسانه‌های حامی ترور مثل مشارکت در اقدام ترویستی است

4621959

سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه هرگونه همکاری با رسانه های حامی تروریسم در حکم مشارکت در اقدام تروریستی است، گفت: مرکز امور حقوقی بین المللی ریاست جمهوری مستندات لازم را درباره اقدامات تروریستی این رسانه ها گردآوری کرده و اقدامات حقوقی در مراجع بین المللی آغاز شده است.

به گزارش هابیلیان به نقل از ایرنا، علی بهادری جهرمی روز سه شنبه در نشست خبری هفتگی اظهار داشت‌: با توجه به ترویج آشکار تروریسم، خشونت و نقض تمامیت ارضی کشور از سوی رسانه‌های معاند، هرگونه همکاری با آنها در حکم مشارکت در اقدام تروریستی است.

وی اظهار داشت: مرکز امور حقوقی بین‌المللی ریاست‌جمهوری با همکاری دستگاه‌های ذیربط، مستندات لازم را راجع به اقدامات تروریستی این رسانه‌ها گردآوری کرده و موارد نقض قوانین و مقررات بین‌المللی مشخص شده است.

سخنگوی دولت تصریح کرد: اقدامات حقوقی و پیگیری با مسئولیت دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در مراجع بین‌المللی آغاز شده است.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت درباره مقابله به مثل با رسانه‌های فارسی زبان که اقدام علیه امنیت ملی داشتند، گفت: برخی از رسانه‌های تروریستی باتوجه به عملکرد تروریستی و حمایت روشنی که از ترور داشتند از سوی دولت و وزارت خارجه شناسایی شده‌اند و برای مقابله با این رسانه‌ها اقداماتی در حال انجام است.

وی افزود: افرادی که با این مجموعه‌های تروریستی همکاری داشتند مورد پیگیری قضایی قرار گرفته‌اند. مستندات لازم از اقدامات تروریستی و تروریست پروی این رسانه‌ها جمع‌آوری شده و دولت هم قطعا این مسیر را تا رسیدن به نتیجه ادامه خواهد داد.

رژیم نژادپرست آلمان بابت جنایت علیه ایرانیان عذرخواهی کند

سخنگوی دولت در ادامه با اشاره به اقدام ضدایرانی آلمان در صدور قطعنامه حقوق بشری علیه کشورمان اظهار داشت: این کشور یکی از بانیان این قطعنامه بود، ید طولایی در اقدامات ضدبشری دارد. زنان، کودکان، شهروندان اهل سنت و کرد سردشت و سایر شهرهایی که در جنگ تحمیلی مورد حمله شیمیایی قرار گرفتند، گواه زنده و شاهد نقض حقوق بشر کشورهای غربی از جمله رژیم نژادپرست آلمان علیه مردم ایران هستند.

بهادری جهرمی افزود: مقامات این کشور به جای استمرار حرکت بر مسیر معیوب گذشته خود، باید پاسخگوی ۶ هزار بمب شیمیایی باشند که در بیش از ۲۴۰ نوبت بر سر مردم کشور ما فروریخته شد.

وی ادامه داد: بعد از گذشت بیش از ۳۰ سال باید از گذشته ابراز پشیمانی کنند و به جای استمرار نقض حقوق بشر و حمایت از تروریسم رسانه ای و افزایش تحریم ها علیه ملت ایران، جنایات گذشته و حال خود را جبران کنند

معاونت حقوقی ریاست جمهوری از آلمان بابت نقض حقوق بشر شکایت می‌کند

سخنگوی دولت ادامه داد: اگر بنا بر تشکیل کمیته حقیقت یاب باشد، باید برای عاملان و حامیان و تامین کنندگان بیماران شیمیایی مردم ایران تشکیل شود که بیش از ۶۷ هزار نفر آسیب زدند یا باید برای دخالت ها و حمایت های کشورهای غربی از گروه های تروریستی تشکیل شود.

بهادری جهرمی افزود: اگر بنا بر تشکیل کمیته حقیقت یاب باشد باید برای اظهارات غیرمستند و دروغ مقامات غربی علیه مردم ایران و همچنین برای تحقیق در خصوص چگونگی شکل گیری و حمایت از تروریسم رسانه ای داعش پرور تشکیل شود.

وی با تاکید بر اینکه معاونت حقوقی ریاست جمهوری از آلمان بابت نقض حقوق بشر شکایت می کند، اظهار داشت:‌متاسفانه حقوق بشر از کارکرد اصلی خود خارج شده و به ابزاری سیاسی برای دولت‌های غربی تبدیل شده است.

بهادری جهرمی در پاسخ به اینکه آیا همکاری ایران با کمیته موسوم به حقیقت یاب مورد نظر شورای حقوق بشر تشکیل شده است، گفت: ایران حس نیت خودش را نشان داده است.

وی ادامه داد: کشوری که بیش از این نشان استاندارد دوگانه در حقوق بشر ندارد بدون شک عملکرد قابل قبول‌تری نسبت به افراد سیاسی دارای استاندارد دوگانه در این زمینه خواهد داشت.دولت نخستین مدعی بررسی تخلف و کوتاهی است.


مطالب پربازدید سایت

بنیاد هابیلیان

شهید سید مجتبی هاشمی

یادداشتی از بنیاد هابیلیان

شبکه هرمی ترور

پیام خانواده شهدای ترور در پی شهادت حجت‌الاسلام رئیسی و همراهان

رئیس‌جمهور شهید، پشتیبان همیشگی خانواده شهدا بود

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسن‌نژاد

شهید حسن نژاد ذوب در خدمت به مردم بود

جدیدترین مطالب

پیام خانواده شهدای ترور در پی شهادت حجت‌الاسلام رئیسی و همراهان

رئیس‌جمهور شهید، پشتیبان همیشگی خانواده شهدا بود

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسن‌نژاد

شهید حسن نژاد ذوب در خدمت به مردم بود

یادداشتی از بنیاد هابیلیان

شبکه هرمی ترور

بنیاد هابیلیان

شهید سید مجتبی هاشمی

حمله تروریستی خاش تحت حمایت کامل آمریکا بود

خانواده شهدای حمله تروریستی خاش ـ زاهدان از آمریکا شکایت می‌کنند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منافقین و صهیونیست‌ها دست کمی از یکدیگر ندارند

نشست کیفردهی به جرایم تروریستی

حمایت حقوقی از قربانیان تروریسم در ایران

مطالب پربازدید بخش خبر

حمله تروریستی خاش تحت حمایت کامل آمریکا بود

خانواده شهدای حمله تروریستی خاش ـ زاهدان از آمریکا شکایت می‌کنند

دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

میزبانی از اعضای گروهک منافقین جرم محسوب می‌شود

سیدمحمدجواد هاشمی نژاد در مراسم بزرگداشت شهید حجازی و 1050 شهید ترور خراسان رضوی

بنیاد هابیلیان مظلومیت شهدای ترور را به گوش همگان خواهد رساند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منافقین و صهیونیست‌ها دست کمی از یکدیگر ندارند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان