همایش بزرگ روز ملی مبارزه با تروریسم برگزار می‌شود

Eftetahie Lead دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: به مناسبت روز شهادت شهدای مظلوم دولت روز جدیدی به عنوان روز مبارزه با تروریسم نامیده شده که متناسب با همین عنوان همایشی توسط بنیاد هابیلیان در این روز برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان سید محمد جواد هاشمی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس، اظهار کرد: به مناسبت روز شهادت شهدای مظلوم دولت روز جدیدی به عنوان روز مبارزه با تروریسم نامیده شده است که متناسب با همین عنوان همایشی توسط بنیاد هابیلیان در این روز برگزار می‌شود.

هاشمی نژاد تصریح کرد: در این مراسم که که شنبه هفته آینده هشتم شهریور ماه امسال در تهران برگزار می‌شود از میهمانانی دعوت به عمل آمده است که با ایراد سخنرانی در ارتباط با شهادت شهیدان مظلوم دولت و اهمیت مبارزه با تروریسم در جهان فعلی به سخنرانی بپردازند.

وی از رونمایی از مجموعه‌ای نرم‌افزاری در این روز خبر داد و در این باره گفت: مجموعه‌ای از نرم‌افزار‌های مربوط به بحث تروریسم شامل اقدامات خبیثانه گروهک ریگی، ۳۰ خرداد سال ۶۰ و اقدامات منافقین کوردل، حماسه آمل، اسناد سه دهه قاچاق انسان گروهک تروریستی منافقین و  معرفی گروه‌های تروریستی با رویکرد عملیات انتحاری در ایران در این مجموعه قرار دارد.

هاشمی‌نژاد خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این نکوداشت تجلیل از مقام شهیدان دولت و به طور خاص رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر است که به عنوان نمادهای مبارزه با منافقین کوردل هستند.

وی با تأکید بر اهیمت مبارزه با اقدامات دشمنانه منافقان و دشمنان انقلاب‌اسلامی  عنوان کرد: به طور کلی سعی داریم این روز را به عنوان نمادی در برابر اقدامات کوردلانه و عقیم مناقفین تبدیل کنیم و در این ارتباط از سخنرانانی چون برخی اعضای کمیسیون امنیت ملی‌ مجلس، بسیج مستضعفین و برخی نهادهای دیگر استفاده می‌شود.

دبیرکل بنیاد هابیلیان خاطرنشان کرد: سال گذشته نخستین کنگره شهدای ترور را برگزار کردیم و امسال این همایش را با شکلی دیگر برگزار می‌کنیم که به نوعی دومین گردهمایی هابیلیان به شمار می‌رود.


جدیدترین مطالب

فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد

حمله تروریستی به کلانتری فرماندهی انتظامی جوانرود تکذیب شد

انتشار ۱۵۰۰ تصویر از یک فرقه در کمپ تروریستی تیرانا

چرا صفحات سایبری منافقین پس از اغتشاشات تعطیل شده است؟ + تصاویر

گزارشی از یک رویارویی حقوقی و تاریخی در استکهلم؛

وکلای سوئدی حمید نوری در دادگاه تجدیدنظر چه گفتند؟!

پشت پرده نقش مستقیم آلمان و منافقین در ترور شهید حاج قاسم و ابومهدی

توطئه ترور در قلعه‌ نازی‌ها + فیلم

دلایل رفتار ناپخته آلمان علیه ایران

حزب سبز آلمان؛ بازوی منافقین

در گفت‌وگو با فرزند ارشد شهید هاشمی نژاد مطرح شد

منافقین کار ناتمام شاه را تمام کردند

مطالب پربازدید بخش خبر

روایتی از حقیقت جنایت تروریست ها در جنگ روایت ها

حمله تروریستی ایذه و هلاکت تروریستها به روایت دوربین‌های نظارتی+فیلم

به مناسبت سالروز شهادت شهیدان مصطفی احمدی روشن و مسعود علیمحمدی

اکران فرهنگی به یاد شهدای دانش هسته‌ای در تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان