هاشمي‌نژاد:اروپا از منافقين براي تقويت موقعيت خود استفاده مي‌كند

Hashemynejad Fars

خبرگزاري فارس: فرزند شهيد هاشمي‌نژاد با بيان اينكه سياست جديد غرب در قبال منافقين حمايت پنهان از آنها در مقابله با ايران است، گفت كه اروپا از گروه‌هاي تروريستي همچون منافقين براي تقويت موقعيت خود در مقابل جمهوري اسلامي ايران استفاده مي‌كند.

به گزارش خبرنگار سياست خارجي خبرگزاري فارس، محمد جواد هاشمي‌نژاد فرزند شهيد هاشمي‌نژاد صبح امروز دوشنبه‌ طي سخناني در جمع خانواده‌هاي شهداي ترور كه در اعتراض به حمايت دولت فرانسه از گروهك تروريستي منافقين مقابل سفارت اين كشور در تهران تجمع كرده بودند،‌ گفت: منافقين پايگاه‌هاي خود را در اروپا به خصوص فرانسه قرار داده و حملات وحشيانه خود عليه كشورمان را از آن پايگاه‌ها سامان مي‌دهند اما انقلاب اسلامي ايران با عزم راسخ، آنها را به حاشيه رانده‌ است.

وي افزود: تنها با عزم مردم و حمايت‌هاي قوي آنها كشور توانست بر تروريسم دهه 60 فائق آمده و جنايات فراوان منافقين را مهار كند.

فرزند شهيد هاشمي‌نژاد با اشاره به حضور آمريكا در عراق براي مبارزه با تروريسم خاطرنشان كرد: آمريكا با تمام تلاش خود نتوانسته تروريسم را ريشه كن كند و تنها در حد شعار با اين موضوع برخورد مي‌كند.

هاشمي‌نژاد ادامه داد: ورود به ليست يا خارج كردن از ليست تروريستي منافقين توسط اتحاديه اروپا هيچ فرقي به حال ما نمي‌كند چرا كه اين كار بر اساس منافع كشورهاي غربي صورت مي‌گيرد و اتحاديه اروپا از گروه‌هاي تروريستي بسان اهرم فشار استفاده مي‌كند تا موقعيت خود در مقابل جمهوري اسلامي را تقويت كند.

وي با اشاره به سياست جديد غرب در قبال منافقين كه حمايت پنهان آنها در مقابله با ايران است، گفت: آنها ابزار و امكانات لازم را در اختيار منافقين قرار مي‌دهند اما به طور آشكار و علني هيچ حمايتي از آنها نمي‌كنند.

فرزند شهيد هاشمي‌نژاد با اشاره به حضور جان بولتون سفير آمريكا در سازمان ملل در دولت بوش در گردهمايي منافقين در فرانسه گفت: اين فرد به شدت ضد ايراني بوده و حتي خواهان حمله نظامي به ايران است كه اين خود نشانگر حمايت آنها از ضربه به ايران است.

هاشمي‌نژاد با بيان اينكه همسر سركرده منافقين در پارلمان‌هاي اروپا آزادانه رفت و آمد مي‌كند، يادآور شد: آنها در ليست گروه‌هاي تروريستي قرار دارند اما اجازه هرگونه فعاليت در اروپا را دارا مي‌باشند.

وي در پايان خاطرنشان كرد: مردم ما تا پاي جان ايستاده‌اند و همچنان كه در تمامي صحنه‌ها حضور داشتند، توطئه‌ها و نقشه‌هاي غرب و منافقين را با رهبري مقام معظم رهبري نقش بر آب مي‌كنند.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9253418&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان