نوع بروز و فراگیری ناگهانی کرونا مشکوک به توطئه بیولوژیکی است

6d196e9c E2d5 46c1 Af0b 3a1ab18ee950

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: نوع بروز و فراگیری ناگهانی کرونا از نظر عقلایی و علمی، کاملاً مشکوک به‌نظر می‌رسد که بر اثر یک توطئه بیولوژیکی از سوی یک قدرت جنایتکار در سطح بین‌الملل مثل آمریکا باشد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در نشست مجازی شورای سیاسی این حزب گفت: سال نو با نزول برکات آسمانی و همت بلند ملت مقاوم و صبور ایران با فداکاری و خدمات ارزشمند مسئولان و مأموران کشوری و لشکری و بسیجی و مردمی، و به ویژه فداکاران عرصه بهداشت، از پزشکان، دانشمندان تلاشگر برای ساخت داروها، پرستاران و کارکنان سلامت و همکاری همگانی و دعا و توسل، شروع شده و با عنایات خدای متعال و جهاد صادقانه همگانی، انشاالله در آینده نزدیک جشن پیروزی بر این بلیه جهان‌گیر را خواهیم داشت.

وی از طرف حزب مؤتلفه اسلامی از همه تلاش‌های صادقانه در این صحنه پر خطر از همگی آن‌ها که حتی در تعطیلات نوروزی، در خدمت همه بودند تشکر و تقدیر کرد و از رهبر و دولت و ملت چین که در جهت مبارزه با کرونا با جمهوری اسلامی ایران، همکاری صمیمانه و کمک دارویی و لوازم معالجه را ارسال داشتند تقدیر و امتنان داشت.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی از خدمات و گزارش‌های مؤثر دبیران و اعضا و طرفداران حزب در سراسر کشور در رابطه با مبارزه با کرونا، تقدیر نمود و از همه ملت خواست که در تبعیت از رهنمود و فرامین ولی امر مسلمین همه نوع همراهی را در رابطه با مبارزه با کرونا، با یکدیگر و با مسئولان دولت و همه دستگاه‌ها و نهادها داشته باشند.

وی روش بسیار زشت آمریکا و برخی دولت‌های غربی در رابطه با ادامه تحریم‌ها در شرایط سخت کرونا، علیه ایران و برخی کشورهای دیگر را محکوم کرد و آن را لکه سیاهی بر دولت فعلی آمریکا و هم دستانش دانست.

بادامچیان سوء استفاده دولت آمریکا و برخی سازمان‌های در ظاهر خدماتی، که در صدد سوء استفاده از موقعیت‌های آسیب‌آور هستند را اقداماتی ضد حقوق‌بشر و موازین انسانی دانست و گفت ملت و رهبر ایران با هوشیاری و درایت، مراقب فریب‌کاری‌ها هستند.

وی گفت: نوع بروز و فراگیری ناگهانی کرونا از نظر عقلایی و علمی، کاملاً مشکوک به‌نظر می‌رسد که بر اثر یک توطئه بیولوژیکی از سوی یک قدرت جنایتکار در سطح بین‌الملل مثل آمریکا باشد که سابقه به‌کارگیری بمب اتمی در هیروشیما و ناکازاکی و کشتار جمعی دو شهر مردمی در ژاپن با هزاران هزار بیمار و معلولان شیمیایی و سابقه به‌کار بردن سلاح‌های شیمیایی و جنگ میکروبی در کره و ویتنام را دارد. همچنین مزدورش صدام در ایران حملات شیمیایی حلبچه و سردشت و استعمال آن در جنگ نیابتی صدام علیه ایران را با حمایت آمریکا و هم‌دستانش را مرتکب شده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: این امر نیازمند تشکیل یک گروه بین‌المللی است تا منشا و شیوع این بیماری را ریشه‌یابی کند و مانع جنگ‌های بیولوژیکی شده و آن را ریشه‌کن سازد.

وی از دولت و همه کسانی که در هر مسئولیتی هستند خواست همه با هم در ریشه‌کنی این بلیه جهانی همراهی صمیمانه داشته باشند وکوتاهی و مسامحه نکنند و به‌ویژه در مشکلات اقتصادی که در اثر مراقبت‌های بهداشتی برای مردم پدید آمده است به یکدیگر یاری رسانند.


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

جدیدترین مطالب

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان