نمایشگاه تزویر و تحجر در صنایع شهید کاوه مشهد

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، نمایشگاه تزویر و تحجر را با حضور پر شور مدیران، کارمندان و کارکنان صنایع شهید کاوه در نمازخانه این صنایع به مدت یک هفته برپا نمود.

این نمایشگاه که به بررسی زمینه‌های شکل‌گیری و انحرافات فکری و عملی فرقه ضاله بهائیت و انجمن منحرف حجتیه پرداخت، مورد استقبال پرشور بازدیدکنندگان قرار گرفت.

بر پایه این گزارش، نمایش تصاویری از جداشدگان بهائیت، تاریخچه بابیت و بهائیت و برخی احکام ساختگی این فرقه و هم‌چنین پخش تصاویری منحصر به فرد از بیت العدل در شهر حیفای حکومت جعلی اسرائیل از جمله بخش‌های این نمایشگاه بود.

سخنرانی کار‌شناسان و پاسخ به سوالات بازدیدکنندگان با استقبال بی‌نظیر کارمندان صنایع شهید کاوه مواجه گردید. آشنایی با روند شکل‌گیری فرقه بهائیت، بهائیت و رژیم ستم شاهی، نقش بهائیت در تشکیل رژیم صهیونیستی، ارتباط تنگاتنگ فرقه ضاله بهائیت با سرویس‌های اطلاعاتی، برخی احکام ساختگی و انحرافات اخلاقی فرقه بهائیت، روش‌های اغوا و جذب در این فرقه، از جمله مباحثی بود که در حاشیه این نمایشگاه و توسط کار‌شناسان مورد بحث قرار گرفت.

تاریخچه انجمن حجتیه، نگاهی به پیشینه علمی و مبارزاتی شیخ محمود حلبی و چگونگی ورودش به فاز مبارزه با بهائیّت، تأسیس انجمن حجتیّه، اساسنامه انجمن حجتیّه، ساختار تشکیلاتی انجمن حجتیّه، منابع مالی انجمن حجتیّه، انجمن حجتیّه و نهضت امام خمینی (ره)، انجمن حجتیّه و جمهوری اسلامی ایران، انجمن حجتیّه در حال حاضر، از پوسترهای پربازدیدِ این نمایشگاه بودند.

نمایش ده‌ها کتاب در خصوص معرفی انجمن حجتیه و تشکیلات بهائیت، انحرافات و تناقضات بهائیت و روش‌های تبلیغی و طرح روحی از دیگر فعالیت‌های این نمایشگاه بود و در حاشیه نمایشگاه محصولات بنیاد هابیلیان شامل ماهنامۀ راهنما، کتاب، بولتن، بروشور و نرم افزا‌رهای تولیدی بنیاد هابیلیان نیز بین بازدیدکنندگان توزیع شد.

تصاویر این نمایشگاه را از اینجا مشاهده کنید.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

«مکتب حاج قاسم» در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان

در مکتب حاج قاسم عقلانیت حرف اول را می‌زند

دبیرکل حزب سوسیالیست دموکرات کردستان

تا ۲۰ سال آینده کسی مثل حاج قاسم نمی‌آید

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

دموکراسی به شیوۀ منافقین

متن کامل وصیت‌نامه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی؛

شهدا را در چشم، دل و زبان خود بزرگ ببینید

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

خط نفوذ؛ هم استراتژی هم تاکتیک

بهمن 1357
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان