نمایشگاه تروریسم تکفیری و وهابیت در هتل آزادی تهران

 

بنیاد هابیلیان، نمایشگاه تروریسم تکفیری و وهابیت را در حاشیه کارگاه‌های آموزشی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با حضور جمع کثیری از علما،‌ پیشکسوتان و نخبگان شیعه و سنی در هتل آزادی تهران برگزار نمود.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، در این نمایشگاه، اطلاعاتی کامل و جامع درباره فرقه ضاله وهابیت به مخاطبین ارائه شد.

این گزارش می‌افزاید، تاریخچه شکل‌گیری وهابیت، اندیشه‌های وهابیت، مبانی فکری و اعتقادی وهابیت، دیدگاه وهابیت به زن، منابع مالی و کالبدشکافی رهبران این فرقه ضاله در قالب عکس و پوستر به نمایش درآمد.   

بر پایه این گزارش، تکفیر مسلمانان از اصول اولیه تفکر وهابی، دام تکفیری‌ها برای تازه مسلمانان، سلفی‌های تکفیری چه می‌گویند، پشتیانی آل سعود از گروه‎های تکفیری و ارائه منابع مطالعاتی اهل تسنن نسبت به انحرافات عقیدتی وهابیت از دیگر مباحثی بود که در معرض دید مخاطبین قرار گرفت.    

در بخش پایانی این نمایشگاه به بررسی دیدگاه‌ها و نظرات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در رابطه با وهابیت و بیان استراتژی ایران در جهت مقابله با گسترش تروریسم تکفیری و مبارزه در جهت ریشه‌کن کردن این فرقه‌ی منحرف پرداخته شد.

قابل ذکر است، جنایات فرقه ضاله وهابیت در قالب نرم‌افزار، برشور و نشریه در نمایشگاه توزیع گردید.  


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
اسفند 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان