برگزاری نمایشگاه بصیرت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان

بنیاد هابیلیان(خانوادۀ شهدای ترور کشور)، نمایشگاهِ بصیرت را به مدت یک هفته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان برگزار نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع­رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه با حضور جمعی از مسئولان شهری و دانشگاهی و تعداد زیادی از دانشچویان افتتاح گردید.

بر پایه این گزارش، نمایشگاه در 3 بخش کلی تدارک دیده و اجرا شد که بخش‌های مربوطه شامل: باز‌شناسی تاریخچه گروهک تروریستی منافقین، فرقه ضاله بهائیت و افشار ماهیت گروهک تروریستی داعش بود.

آشنایی با شهدای ترور شده به دست گروهک تروریستی منافقین از جمله شهیدان رجایی، باهنر، هاشمی‌نژاد، لاجوردی، صیاد شیرازی، بهشتی و بیش از ۷۰ تن از هم‌رزمانش، و نیز مشاهده لیست کامل شهیدای ترور کشور تهیه شده توسط بنیاد هابیلیان، از بخش‌های مورد توجه دانشجویان در نمایشگاه بود.

موضوعات باز‌شناسی تفکرات پایه‌گذاران فرقه بهائیت؛ پیوند فرقه بهائیت با رژیم ستم شاهی؛ ارتباط بهائیت با انگلستان و رژیم صهیونیستی؛ خدمات این فرقه به سرویسهای اطلاعاتی غربی؛ عقاید و انحرافات فکری واخلاقی بهائیان؛ طریقه جذب نیرو در این فرقه، از تابلوهایی بود که درباره فرقه ضاله بهائیت به معرض نمایش درآمد.

هم‌چنین بررسی تفصیلی شیوه‌های خشونت و شکنجه در سازمان تروریستی منافقین، فریب‌کاری‌های چندین ساله سرکرده منافقین (مسعود رجوی) و روش‌های فرقه‌ای منافقین در شست‌ و شوی مغزی نیروهای تحت امر، خیانت‌های منافقین در دوران جنگ تحمیلی و همکاری با صدام درجنگ علیه مردم کشورمان، کشتار وسیع مردم عراق در شمال و جنوب عراق و سرکوب قیام‌های مردم عراق علیه صدام از­جمله تابلوهایی بود که با استقبال بی­نظیر دانشجویان مواجه گردید.

در این نمایشگاه کار‌شناسان بنیاد هابیلیان علاوه بر توضیح در خصوص پوسترهای نمایشگاه، به پرسش‌های دانشجویان نیز پاسخ ‌دادند و گفتنی است از این نمایشگاه روزانه بیش از 300 نفر بازدید ‌‌کردند.

محصولات بنیاد هابیلیان شامل ماهنامۀ راهنما، کتاب، بولتن، بروشور و نرم افزا‌رهای تولیدی بنیاد هابیلیان مرتبط با نمایشگاه در اختیار دانشگاهیان قرار گرفت.

شایان ذکر است در بخش‌های جنبی این نمایشگاه نیز فیلم­های مرتبط با نمایشگاه در قالب نمایش عمومی پخش شد.

تصاویر نمایشگاه را از اینجا مشاهده فرمایید.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
فروردین 1397
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان