نمایشگاه بصیرت درهنرستان سید جمال الدین اسد آبادی

Seyedjamalبنیاد هابیلیان به نمایندگی از خانواده بزرگ شهدای ترور کشور و به عنوان پرچمدار مبارزه با نفاق و منافق، در راستای بصیرت افزایی و آگاهی بخشی به نسل جوان در خصوص جریانات منحرف معاند با نظام، اقدام به برپایی نمایشگاه بصیرت در هنرستان سید جمال الدین اسد آبادی مشهد  مقدس نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) در این نمایشگاه‌ موضوعاتی از قبیل: بازشناسی تاریخچه سازمان مجاهدین خلق(منافقین)، منافقین و حزب بعث، ترفندهای تبلیغاتی، مناسبات دورن فرقه‌ای، نقش منافقین در فتنه ۸۸، آشنایی با تفکرات و انحرافات گروهک تروریستی پژاک و جریان شناسی نفاق جدید در قالب عکس و پوستر در معرض دید دانش آموزان قرار گرفت.

بازدیدکنندگان در بخش بازشناسی فرقه منافقین اطلاعات مفید و مستندی درباره عقاید التقاطی گروهک تروریستی منافقین از بدو تاسیس، تشکیل لانه های فساد برای جذب جوانان و زوایای خفت بار زندگی مسعود و مریم رجوی به دست آوردند.

مناسبات درون فرقه ای منافقین بخش دیگری از نمایشگاه (بصیرت) را تشکیل می داد که بازدیدکنندگان در آن با ترفندهایی شستشوی مغزی، جلسات غسل هفتگی، دادگاه های درون سازمانی و طلاق اجباری در فرقه منافقین و ... آشنا شدند.

بخش دیگری از نمایشگاه نیز به معرفی شهدای مظلوم ترور شده توسط منافقین و بازگویی گوشه هایی از فضایل و مجاهدت های شهدای محراب، شهید بهشتی و سایر شهدای هفتم تیر و نیز شهیدان رجایی، باهنر، هاشمی نژاد، صیاد شیرازی، لاجوردی و ... اختصاص داشت.

در این نمایشگاه جایگاه ویژه ای جهت بازدیدکنندگان برای تماشای فیلم و نمایش در نظر گرفته شد و تصاویری از جلسات پنهانی منافقین با حزب بعث، فیلم و مستداتی از جنایات و ترورهای آنها در طی برگزاری  نمایشگاه به نمایش درآمد.

 

Seyedjamal2

همچنین در این نمایشگاه طرح ها و مطالبی با موضوعات حضور سران فتنه در منزل عامل منافقین، گریه اصحاب فتنه بر مزار خاندان منافقین، حمایت سلطنت طلبان از موسوی، راز همراهی حبیب الله پیمان با میر حسین موسوی، حمایت صریح روشنفکرترین زن اصلاحات (زهرا رهنورد) از گروهک منافقین، مروری بر اعترافات متهمان کودتای مخملی در  قالب عکس و پوستر به نمایش گذاشته شد.

تصاویری از حرمت شکنی روز عاشورا توسط فتنه‌گران و جریان فتنه، جنگ نرم، نقشه راه و نیز مقایسه کودتای رنگی آمریکایی با کودتای سبز در ایران از دیگر تابلوها و تصاویر به نمایش در آمده در این نمایشگاه بود.

Seyedjamal3

شایان ذکر است دراین نمایشگاه برای بازدیدکنندگان پوسترهایی با موضوعات زندگی نامه شهدای هسته ای، سوابق تحصیلی، علمی و کاری شهدای هسته ای و عملان ترور این شهیدان به نمایش درآمد که از پربازدیدترین بخشهای این نمایشگاه بود.

سخنرانی کارشناسان بنیاد هابیلیان درباره موضوعات نمایشگاه در ابتدای ورود آنها به نمایشگاه، پخش فیلم های مرتبط با موضوعات نمایشگاه و محصولات نرم افزاری و چند ‌رسانه‌ای بنیاد هابیلیان درباره تروریسم و گروهک منافقین و فتنه در سال  1388 و برگزاری مسابقه درباره پوسترهای نصب شده در نمایشگاه از بخش‌های ارایه شده در این نمایشگاه‌ بود.

Seyedjamal4

حضور پر شور دانش آموزان در نمایشگاه و اظهار علاقه مندی برای کسب اطلاعات بیشتر و جامع تر در این موضوعات از نکات جالب توجه این نمایشگاه بود.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9508777&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  شورش مسلحانه منافقین در 5مهر1360

  شورش کور

  گفت‌وگوی قدس با فرزند شهید هاشمی‌نژاد

  دغدغه‌اش پاسخگویی به تحیر فکری جوانان بود

  دکتر کبری صالحی‌جاوید؛ بنیاد هابیلیان

  فراز و فرود روابط گروهک منافقین با عراق

  واکنش رئیس قوه قضاییه ایران به یا‌وه‌گویی ترامپ

  سردار ‌سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم بود

  سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، روزنامه فرهیختگان

  منافقین و اسرای جنگی ایران

  محمدصادق کوشکی از دلایل ناکامی شورش 5 مهر 60 می‌گوید

  افتادن نقاب از چهره منافقین

  روزنامه شهرآرا

  سید حبیب واعظ

  جدیدترین مطالب

  شهید ترور اصفهان

  شهید علی ضامن نظری مشهدی

  شهید استان فارس

  شهید فرهاد ژولیده سیرت

  صفاءالدین تبرائیان، نویسنده و پژوهشگر تاریخ معاصر

  سال67 و مثلث آمریکا-صدام-منافقین

  هدف‌گذاری عجیب منافقین در حمله به ایران

  تحلیل منافقین از لزوم انجام عملیات فروغ جاویدان

  بغداد سرکرده منافقین را احضار کرد

  پذیرش آتش‌بس توسط جمهوری اسلامی ایران

  قطعاً روزی جنگ دومی آغاز خواهد شد

  تحلیل منافقین از پذیرش قطعنامه 598 توسط ایران

  نقش منافقین در جنگ، پس از حوادث خرداد 1360

  ماهیت جنگ تحمیلی از دیدگاه منافقین

  عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

  شهید حسن اسفندیاری

  مهر 1359
  شنبه1 شنبه2 شنبه3 شنبه4 شنبه5 شنبهجمعه