نمایشگاهِ «گذر از بحران‌های انقلاب اسلامی» در دانشگاه مهندسی نفت آبادان

Abadan

بنیاد هابیلیان(خانوادۀ شهدای ترور کشور)، نمایشگاهِ گذر از بحران‌های انقلاب اسلامی را به مدت سه روز در دانشگاه مهندسی نفت آبادان برگزار نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان(خانوادۀ شهدای ترور کشور)، در این نمایشگاه، رهنمود‌ها و تدابیر حضرت امام خمینی (رضوان الله علیه) در برخورد با ضد‌انقلاب وگروهک‌‌های ترویستی در طی ده سال رهبری ایشان در قالب پوستر و نرم‌افزار به نمایش گذاشته شد که با استقبال دانشجویان مواجه گردید.

بر پایه این گزارش، تسخیر لانۀ جاسوسی (انقلاب دوم)؛ انفجار در حزب جمهوری اسلامی و بازتاب در مطبوعات جهان؛ نفوذ منافقین در دفتر بنی‌صدر؛ عملکرد کشمیری در نخست وزیری؛ نفوذ منافقین در دادسرا‌ها و دادگاه‌های انقلاب؛ حزب توده از نفوذ تا کودتا؛ کالبد شکافی کودتای نوژه از آغاز تا سرکوب از دیگر پوسترهایی بود که در معرض دید دانشگاهیان قرار گرفت.

هم‌چنین پوسترهایی از جمله تاریخچه و عملکرد انجمن منحرف حجتیه؛ تاریخچه و عملکرد گروهک تروریستی فرقان؛ شورش اشرار در خوزستان تحتِ حمایت دولت بعث عراق؛ غائله ده سالۀ کردستان و حمایت‌های آمریکا از گروهک‌های تروریستی؛ ماجرای ترکمن‌صحرا و شلوغی‌های سازمان یافتۀ سیستان‌و‌بلوچستان به نمایش درآمد.

کارمندان، مدیران و همچنین فرماندار شهر آبادان از جمله بازدیدکنندگان این نمایشگاه بودند. شایان ذکر است تولیدات نرم‌افزاری و چند‌رسانه‌ای بنیاد هابیلیان در اختیار دانشگاهیان قرار گرفت.

تصاویر نمایشگاه را از اینجا مشاهده فرمایید.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

لزوم بازنگری در فهرست شهدای ترور کشور

همزمان با سالگرد عملیات مرصاد

گزارش سالانه تروریسم در ایران 1402 منتشر شد

شهید ترور

شهید ژاله ملکی

شهید امیرحسین افضلی

جلوی چشمم نفس‌های آخرش رو ‌زد

سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری امروز خبر داد

۱۷ شهریور؛ زمان دادگاه کیفری پرونده ترور شهید سلیمانی

شهید ترور سامی‌مقام

پيکر پاکش 44 سال مفقود ماند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان