نرم‌افزار چندرسانه‌ای «مرصاد؛ کمینگاه خداوند» منتشر شد

Mersadleadبه‌مناسبت بیست‌وششمین سالگرد عملیات غرورآفرین مرصاد، نرم‌افزار چندرسانه‌ای «مرصاد؛ کمینگاه خداوند» به همت بنیاد هابیلیان منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، این نرم‌افزار در بخش روایت مرصاد( خاطرات، مصاحبه‌ها، مقالات، روایت جداشده‌های منافقین و بازتاب در مطبوعات) و معرفی شهدای مرصاد منتشر شده است.

از دیگر بخش‌های این نرم‌افزار می‌توان به مقالات خارجی درباره عملیات مرصاد به زبان‌های عربی و انگلیسی، گالری فیلم و عکس و کتابخانه اشاره نمود.

99 مقاله، 27 مصاحبه، روایت 26 عضو جداشده از منافقین، بازتاب در روزنامه‌های اطلاعات، جمهوری اسلامی، کیهان و همشهری، اعتراف دستگیرشدگان، معرفی 37 کتاب و 70 خاطره و انتشار 80 قطعه عکس و سند، و ده‌ها ساعت فیلم و صوت از عملیات مرصاد، در این اثر چندرسانه‌ای گردآوری و عرضه شده است.

بنیاد هابیلیان تاکنون نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای متعددی تولید کرده است که به آثاری همچون هزارسنگر(حماسه اسلامی مردم آمل)، دشمن مردم(بازشناسی و بررسی جنایات گروهک موسوم به جندالله)، عملیات انتحاری، منافقین و قاچاق انسان، طاعون سیاه، قابیلیان و شورش نافرجام(شورش نافرجام منافقین در 30خرداد1360) می‌توان اشاره کرد.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9200972&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان