نرم‌افزار قابيليان رونمايي شد

Rounamaiy06

آيين رونمايي نرم‌افزار "قابيليان"‌با موضوع بررسي تاريخچه و عملكرد گروهك تروريستي منافقين در دومين نمايشگاه جشنواره ملي رسانه‌هاي ديجيتال در مصلاي تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سياست خارجي خبرگزاري فارس سيد محمدجواد هاشمي‌نژاد دبيركل كانون هابيليان (خانواده شهداي ترور) در مراسم رونمايي نرم‌افزار "قابيليان"‌با موضوع بررسي تاريخچه و عملكرد گروهك تروريستي منافقين در دومين نمايشگاه جشنواره ملي رسانه‌هاي ديجيتال در محل مصلاي تهران گفت: بايدهاي شكل گيري منافقين به سال‌هاي 47 و 48 بازمي‌گردد سال‌هايي كه به نظر مي‌رسيد نهضت 15 خرداد سركوب شده است. گروهي از دانشجويان با رويكرد مبارزه خشن با حكومت شاه حركتي را آغاز كردند. آنها اعتقاد داشتند مبارزه مردم ممكن نيست.

 

Rounamaiy02

 

هاشمي‌نژاد افزود: در آن زمان نهضت گروه سازمان فداييان خلق شكل گرفت. گروهي از دانشجويان مسلمان سازمان مجاهدين خلق را به وجود آوردند با همان هدف چريك‌هاي فدايي خلق ولي با پوشش اسلامي. بعد از پيروزي نهضت امام در سال 56 و 57 تمامي تفكرات منزوي و نابود شده دوباره شكل گرفت و در پرتو انقلاب سازماندهي خود را شروع كردند چون روش آنها تقابل با نهضت امام بود و از ابتدا روشن بود كه آنها مقابل انقلاب قرار مي‌گيرند.

وي با بيان اينكه بعد از خكشيدن ريشه‌هاي منافقين در داخل كشور آنها به عراق رفتند و با سرنگوني صدام و اشغال عراق، منافقين با تاخير از عراق در حال اخراج شدن هستند، اظهار داشت: بعد از عراق هيچ كشوري آنها را به صورت تجمع نخواهد پذيرفت چرا که آنها تخلفات گسترده‌اي در دنيا دارند.

 

 

Rounamaiy03

 

دبيركل كانون هابيليان با اشاره به اينكه يكي از موضوعاتي كه امروز بحث روز سازمان و مجامع قانوني جهاني است بحث پولشويي منافقين است، تصريح كرد: بعد از دستگيري مريم رجوي اتهام پولشويي آنها روشن شده. آنها با ايجاد سازمان‌هاي خيريه از جوامع مختلف پول جمع مي‌كنند و با عناوين كمك به ايتام و كودكان آنها با حدود 23 عنوان سازمان اقدام به جمع‌آوري پول مي‌كنند.

 

 

Rounamaiy04

 

هاشمي‌نژاد بيان داشت: آنها در زمينه قاچاق مواد مخدر فعاليت دارند آنها براي مسايل مالي و حمل پول متصل شده به شبكه مافيايي چه در آسيا و چه در اروپا هستند. اخيرا چهارنفر از اعضاي سازمان در اروپا دستگير شده‌اند و اتهام آنها پولشويي است.

وي ادامه داد: يكي از فعاليت‌هاي وسيع آنها در اروپا پولشويي است. كشورهاي اروپايي چون مي‌گويند سازمان ديگر خطر نظامي ندارند و دشمن جمهوري اسلامي ايران هستند لذا ‌با آنها برخورد نمي‌كنند. سازماني كه براي مبارزه با شاه و امپرياليسم به وجود آمد امروز تبديل به گروهي شده است كه هر زماني در اختيار يكي از كشورهاي مخالف جمهوري اسلامي در مي‌آيد. نسل جوان بايد نسبت به فرقه رجوي آگاه باشند چرا که آنها با شعارهاي جذاب می خواهند جوان‌ها را جذب ‌كنند.

منبع:خبرگزاری فارس


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9734313&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان