نخستین جشنواره جایزه ملی شهید فخری زاده برگزار می‌شود

N00407375 B

مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر از برگزاری «نخستین جشنواره جایزه ملی شهید فخری زاده» بین جامعه شاهد و ایثارگر سراسر کشور همزمان با روز بزرگداشت شهدا خبر داد.

به گزارش «ایثار»، عادل مهری با اعلام این خبر، گفت: اکنون بیش از ۹ هزار نفر از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان در سه سطح نخبه، سرآمد و پیشتاز در کشور شناسایی شده‌اند که عضو مرکز دانش‌پژوهان شاهد و ایثارگر هستند.

وی افزود: از ابتدای بهمن ماه امسال اطلاع رسانی نخستین جشنواره جایزه ملی شهید فخری زاده آغاز شده و نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر می‌توانند در «سامانه گنج شاهد» به آدرس nokhbeganisaar.ir ثبت‌نام و آثار خود را ارسال نمایند.

مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر خاطرنشان کرد: خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر عضو در ۱۴ شاخص با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و در مرحله نهایی، یک ایثارگر منتخب در هر یک از این شاخص‌ها معرفی می‌شوند و در نهایت از 14 نفر در نخستین جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت در روز 22 اسفندماه 1400 در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما تقدیر خواهد شد.

مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر با اشاره به رشادت‌های دانشمند هسته‌ای شهید دکتر محسن فخری زاده گفت: شهید «فخری‌زاده» همواره عمر پربرکت خویش را در راه دفاع از این مرز و بوم صرف کرده و در این راستا، در دوران دفاع مقدس نیز پا به ‌پای دیگر رزمندگان اسلام، به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شتافت و تجربیات این دوران را سرلوحه خدمت و تلاش برای پیشرفت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران قرار داد.

گفتنی است، شهید محسن فخری زاده معاون وقت وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی (سپند) عصر روز جمعه هفتم آذرماه ۱۳۹۹ توسط عناصر تروریست مسلح در «آبسرد» دماوند تهران به شهادت رسید.


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان