نخستین جشنواره جایزه ملی شهید فخری زاده برگزار می‌شود

N00407375 B

مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر از برگزاری «نخستین جشنواره جایزه ملی شهید فخری زاده» بین جامعه شاهد و ایثارگر سراسر کشور همزمان با روز بزرگداشت شهدا خبر داد.

به گزارش «ایثار»، عادل مهری با اعلام این خبر، گفت: اکنون بیش از ۹ هزار نفر از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان در سه سطح نخبه، سرآمد و پیشتاز در کشور شناسایی شده‌اند که عضو مرکز دانش‌پژوهان شاهد و ایثارگر هستند.

وی افزود: از ابتدای بهمن ماه امسال اطلاع رسانی نخستین جشنواره جایزه ملی شهید فخری زاده آغاز شده و نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر می‌توانند در «سامانه گنج شاهد» به آدرس nokhbeganisaar.ir ثبت‌نام و آثار خود را ارسال نمایند.

مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر خاطرنشان کرد: خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر عضو در ۱۴ شاخص با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و در مرحله نهایی، یک ایثارگر منتخب در هر یک از این شاخص‌ها معرفی می‌شوند و در نهایت از 14 نفر در نخستین جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت در روز 22 اسفندماه 1400 در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما تقدیر خواهد شد.

مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر با اشاره به رشادت‌های دانشمند هسته‌ای شهید دکتر محسن فخری زاده گفت: شهید «فخری‌زاده» همواره عمر پربرکت خویش را در راه دفاع از این مرز و بوم صرف کرده و در این راستا، در دوران دفاع مقدس نیز پا به ‌پای دیگر رزمندگان اسلام، به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شتافت و تجربیات این دوران را سرلوحه خدمت و تلاش برای پیشرفت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران قرار داد.

گفتنی است، شهید محسن فخری زاده معاون وقت وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی (سپند) عصر روز جمعه هفتم آذرماه ۱۳۹۹ توسط عناصر تروریست مسلح در «آبسرد» دماوند تهران به شهادت رسید.


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان