ناگفته‌هایی از رشادت مردم در شکست کومله و دموکرات در کردستان

1399071710453299021390124

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به روایتی خواندنی از همراهی و نقش تعیین‌کننده مردم در شکست کومله و دموکرات در کردستان پرداخت.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری تسنیم، سرلشکر محسن رضایی امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی مسئولیت‌ها را رسالتی خطیر و امانت الهی دانست و اظهار داشت: حفظ امانت سخت است اما مسئولان با حفظ امانت‌داری می‌توانند زمینه خدمت صادقانه به مردم را فراهم کنند.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه "کردستان سرزمین مجاهدت‌های خاموش و مردمانش مدافع نظام و رهبری هستند" گفت: اگر چه در اوایل انقلاب، دوران جنگ و دفاع مقدس شهدای زیادی از مجموعه سپاه و ارتش در کردستان تقدیم انقلاب شد اما اوایل انقلاب بازگشت و حفظ کردستان، با کمک خود مردم اتفاق افتاد.

 

وی به رشادت و مقاومت مردم در برابر دشمنان انقلاب اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: در آن زمان عقبه گروهک‌های تروریستی کومله و دموکرات به صدام وصل بود و مرتب از سوی حامیان استکبار جهانی اسلحه و مهمات برایشان از مرزها می‌آمد اما به خاطر همراهی و ایستادگی مردم آنان را شکست دادیم.

 

فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجاهدت‌های رزمندگان اسلام و پیشمرگان مسلمان کُرد را قابل تقدیر دانست و افزود: در تاریخ انقلاب اسلامی از غائله کردستان گرفته تا جنگ تحمیلی، مردم همواره دوشادوش سربازان و نظامیان در حفظ نظام و شکست دشمنان نقش ویژه داشتند و اگر آنان نبودند نمی‌توانستیم کردستان را برگردانیم.

 

 

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت توجه بیشتر به وضعیت معیشتی علما و روحانیون عنوان کرد: شهید سید محمد شیخ‌الاسلام نماینده فقید مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری «مجتهد مسلم عصر در مذهب شافعی» و از عالمان برجسته این خطه بود که باید همواره یاد و خاطره‌اش گرامی داشته شود.

 

رضایی با یادآوری اینکه "شهید شیخ‌الاسلام عشق عجیبی به اهل بیت(ع) داشت" به بیان خاطره‌ای از همراهی خود با ماموستا شیخ‌الاسلام در سفر به عراق پرداخت و خاطرنشان کرد: در آن سفر عمق ارادت و عشق و علاقه ماموستا شیخ‌الاسلام به اهل بیت (ع) مشهود و ملموس بود.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه "باید کنگره‌ای باشکوه و در شأن شهید شیخ‌الاسلام در استان کردستان برگزار و عمق علاقه و وفاداریش به نظام و رهبری برای نسل جوان امروزی بازگو شود" یادآور شد: شهید شیخ‌الاسلام از چهره‌های مخالف وهابیت بود که به خاطر تأثیرگذاریش در 26 شهریورماه سال 88 مصادف با 28 رمضان توسط وهابیون به شهادت رسید.


مطالب پربازدید سایت

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان