موشک باران اردوگاه لیبرتی

Liberti2جیش المختار بامداد جمعه اردوگاه لیبرتی را موشک باران کرد.

به گزارش پایگاه خبری هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) خبرگزاری صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران پنجشنبه شب اردوگاه لیبرتی (محل اسکان موقت تررویست های گروهک منافقین) موشک باران شد. این حمله را گروه نظامی جیش المختار، بازماندگان قربانیان انتفاضه شعبانیه در عراق، بر عهده گرفت. جیش المختار ادعا کرده است که حدود 15 موشک از 6 کیلومتری شمال شرق فردوگاه بغداد لیبرتی به این اردوگاه شلیک کرده است. در این حمله موشکی 23 تن از تروریست های منافقین کشته شدند.

گرچه همان طور که انتظار می رفت گروهک منافقین مانند همیشه به دنبال فضاسازی و بهره برداری از این رخداد بوده و دست به به انتشار آمارهای باورنکردنی زده است. آنها تعداد موشک های شلیک شده را 80 فروند و خسارت مالی وارده به اردوگاهی که به گفته خود از امکانات چندانی برخوردار نیست 10 میلیون دلار اعلام کرده اند. گرچه هیچ توضیحی در این باره نداده اند که چگونه در اثر شلیک 80 فروند موشک در اردوگاهی که تراکم جمعیت آن بالاست تنها 23 نفر کشته می شوند.Liberti1

به گفته منابع خبری در این حمله حسین ابریشمچی از شکنجه گران این گروهک و برادر مهدی ابریشمچی از سران منافقین به هلاکت رسیده است.

در این رابطه سید محمد جواد هاشمی نژاد دبیر کل بیناد هابیلیان درگفت وگو با خراسان درباره تاثیر و جایگاه افرادی که کشته شدند برساختار منافقین گفت: قطعا موثر خواهد بود، زیرا بعد از  آن که منافقین از پادگان اشرف به لیبرتی منتقل  شدند ساختار نظامی شان تضعیف شد و از آن جایی که درجریان این حمله تعداد زیادی از اعضای نظامی این گروهک کشته شده اند، بنابراین  تضعیف ساختار نظامی منافقین را به دنبال خواهد داشت.

هاشمی نژاد تصریح کرد: این اتفاق ضربه سنگینی بر منافقین خواهد زد و عرصه را برای آنها تنگ کرده و احساس خطر می کنند از این رو به دنبال مظلوم نمایی و شانتاژ در این باره هستند. وی همچنین افزود: تعدادی از کشته شدگان این ماجرا از اعضای اصلی و قدیمی منافقین هستند که دست شان به خون بسیاری آلوده است. از جمله حسین ابریشمچی که  در دهه 60 سه تن از پاسداران انقلاب اسلامی را ربوده و در خانه تیمی پس از شکنجه های فراوان آنها را به شهادت رساند.


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان