منافقین توان عرض اندام در برابر جمهوری اسلامی ندارند

Majlesmonafegh

نمایندگان مردم در خانه ملت، با اشاره به حمایت های متداول آمریکا از گروه های تروریستی از جمله منافقین، تأکید کردند که این اقدامات حمایتی هیچ نتیجه و دستاوردی برای این کشور نخواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور)، 23 مقام سابق دولت آمریکا طی نامه ای به دونالد ترامپ خواستار همکاری واشنگتن با مخالفان ایران شدند.این نامه توسط رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک، سناتور سابق خوزه لیبرمن، ژنرال هیو شلتون، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در دولت کلینتون و چند نفر دیگر امضا شده است.

براساس این نامه 23 نفر از مقامات دولتی و نظامی سابق آمریکا از ترامپ خواسته اند که با گروه مخالف ایران که در پاریس مستقر هستند مشورت کند. این گروه خواستار پایان حکومت دینی در ایران است.

در این نامه آمده است که جمهوری اسلامی ایران منافع استراتژیک آمریکا را هدف قرار می‌دهد و سیاستها و اصول ما و متحدانمان در منطقه را به چالش می‌کشد. برای احیای نفوذ و اعتبار آمریکا در جهان، واشنگتن باید سیاستهای خود را تغییر دهد.

حال تعدادی از نمایندگان مجلس به تحرکات اخیر مقامات آمریکایی واکنش نشان دادند.

توجیه اقدامات ضدایرانی ایالات متحده؛ ریشه نامه نگاری تبلیغاتی مقامات آمریکایی

Naghavihoseini1

 

سیدحسین نقوی حسینی در واکنش به نامه نگاری‌های ضدایرانی 23 مقام سابق آمریکایی برای همکاری ترامپ با گروهک تروریستی منافقین، گفت: رفتار خصمانه آمریکایی ها علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی، ظاهرا پایان پذیر نیست و علی رغم ادعاهای مقامات ایالات متحده، همچنان در عمل این کشور رفتارهای خصمانه ای را علیه جمهوری اسلامی اتخاذ می کند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نامه نگاری مقامات آمریکایی و انجام جنگ تبلیغاتی و فرافکنی در راستای توجیه اقدامات ضدایرانی آمریکا صورت می گیرد.

وی گفت: با توجه به اینکه دولت آمریکا در حال تغییر است و افراد و جریان هایی تلاش می کنند تا فضای دولت آینده این کشور را هم در جهت خصومت علیه ملت ایران برنامه ریزی و تعیین کنند.

نقوی حسینی افزود: بعد از توافق هسته ای، انتظار این بود که آمریکایی ها به جامعه جهانی احترام بگذارند و رویکردهای خصمانه خود علیه ایران را کاهش دهند، اما به نظر می رسد که مقامات ایالات متحده بنایی برای حرکت در چارچوب اجماع جهانی ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: منافقین یک گروه شکست خورده و از بین رفته محسوب می شوند، این گروه ها در میان ملت ایران جایگاهی ندارند و همه مردم از این گروه تروریستی تنفر دارند، حال جای تعجب دارد که آمریکایی هایی که ادعای مبارزه با تروریسم دارند، چگونه از این گروه تروریستی حمایت می کنند.

 

منافقین توان عرض اندام در برابر جمهوری اسلامی ندارد

فرهاد فلاحتی در واکنش به نامه نگاری‌های ضدایرانی 23 مقام سابق آمریکایی برای همکاری ترامپ با گروهک تروریستی منافقین، گفت: اوباما در آخرین اظهارات خود، ایران را به عنوان یکی از بزرگ ترین و مهم ترین تهدید های ایالات متحده برشمرد، این در حالی است که دولت اوباما مطالب بسیاری را درباره مذاکرات و نقش مثبت توافق هسته ای با ایران مطرح کرد.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: حال حضور یک جمهوری خواه در صدر قدرت در آمریکا و با توجه به موضع گیری های مداوم ترامپ، این مسئله قابل پیش بینی است که موج اقدامات ضدایرانی و ایران هراسی افزایش یابد.

وی گفت: با توجه به اینکه آمریکا در طول دوران انقلاب اسلامی تاکنون از تمام اهرم های فشار بر علیه ملت ایران استفاده کرده، حال یکی از ابزارهای کاربردی این کشور در این عرصه گروه تروریستی منافقین است.

فلاحتی افزود: منافقین به صورت مستمر تحت حمایت ایالات متحده قرار دارند و این موضوع موجب شد که آمریکایی ها اعضای این گروه تروریستی را از اردوگاه اشرف به کشورهای اروپایی منتقل کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: در شرایط کنونی گروهک تروریستی منافقین، گروهی نیست که بتواند علیه جمهوری اسلامی عرض اندام کند، البته بهترین راهکار آمریکا برای ضربه زدن به ایران، استفاده از گروه های نیابتی از جمله منافقین است.

وی ادامه داد: نامه نگاری‌های ضدایرانی 23 مقام سابق آمریکایی بیشتر در راستای فضاسازی و جنگ تبلیغاتی مقامات ایالات متحده تفسیر می شود، اما این تحرکات و اقدامات اخیر آمریکا در تصویب قوانین تحریمی هیچ نتیجه ای برای این کشور نخواهد داشت.

Felahatifa

تقلای بیهوده واشنگتن برای احیای منافقین؛ منافقین ورشکستگان سیاسی و نظامی در جهان هستند

اصغر سلیمی در واکنش به نامه نگاری‌های ضدایرانی 23 مقام سابق آمریکایی برای همکاری ترامپ با گروهک تروریستی منافقین، گفت: این اقدامات و اظهارات هیچ نتیجه ای برای آمریکا ندارد و قطعا ایالات متحده با این گونه تقلاها نمی تواند فشار جدیدی بر علیه ایران ایجاد کند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: استفاده آمریکایی ها از منافقین به عنوان ورشکستگان سیاسی و نظامی در عرصه بین الملل، یک بازی رسانه ای و سیاسی است تا جمهوری اسلامی را در این رابطه به واکنش بکشانند.

وی گفت: در شرایط کنونی گروه تروریستی منافقین دیگر جایگاهی در جهان ندارد و حتی کشورهای حامی این گروهک، حاضر به پذیرش و میزبانی از اعضای آن نیستند و این مسئله موجب شد که اعضای این گروهک تروریستی در تعدادی از کشورهای درجه چندم اروپا سکونت داده شوند.

سلیمی ادامه داد: آمریکا همواره از آغاز انقلاب اسلامی به دنبال استفاده ابزاری از منافقین برای پیشبرد اهداف این کشور در عرصه منطقه خاورمیانه و کشور ایران بوده است و نامه امروز مقامات آمریکایی نیز در این عرصه تعریف می شود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، افزود: برنامه ریزی و سرمایه گذاری بر روی منافقین مانند کف بر روی آب است و این مسئله نمی تواند برای آمریکا دستاوردی داشته باشد. البته ترامپ در دوران ریاست جمهوری خود شعارهایی را علیه ایران مطرح کرد، اما به نظر من حکومت داری با شعارهای انتخاباتی انجام نمی شود


مطالب پربازدید سایت

روایتی از جنایات منافقین در دهه شصت

«پاسدارکُشی» با عملیات واحدهای موتوری!

سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه در گفتگو با واچ لیست:

اروپا برای بازی خطرناک آلبانی، خود را به دردسر نمی‌اندازد

فرزند شهید «ابوالفضل پیرزاده»:

افتخار می‌کنم که فرزند یک معلم شهید ترور هستم

محمد سلحشور؛ روزنامه وطن امروز

این تروریسم است

روایتی از جنایات منافقین در دهه شصت

روش تهیه موتور برای ترور!

در نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه اعلام شد؛

آخرین وضعیت پرونده چعب، شارمهد و ترور شهید فخری زاده+فیلم

کاری از دانش آموزان حاضر در دیدار با رهبر انقلاب اسلامی؛

کلیپ دانش آموز شهید ترور، آرشام سرایداران

جدیدترین مطالب

با محور محور جشنواره هتک حرمت حرم مطهر احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) و حمله تروریستی ۴ آبان ۱۴۰۱

انتشار فراخوان سوگواره ملی و ادبی شاهچراغ

در دیدار با خانواده شهید حسنعلی پورعیسی

خانواده‌های شهدای ترور سند زنده جنایات تروریستی هستند

با شعرخوانی احمد بابایی

نماهنگ "زخم‌های شاهچراغ"

گزیده ای از سخنان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

نماهنگ "جنایات منافقین"

جانشین قرارگاه منطقه غرب نزاجا اعلام کرد

انهدام 4 تیم تروریستی داعش در غرب کشور توسط ارتش

داده‌نگار تفصیلی شهدای ترور جامعه دانشگاهی ایران منتشر شد

دانشجویان و دانشگاهیان، قربانی تروریست‌ها

از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد

شهدای نوجوان شاهچراغ به روایت «سفر قند»

فرزند شهید فخری‌زاده در مراسم رونمایی از کتاب «شنبۀ آرام»:

پدر و مادرم به یک اندازه در این عزت مجاهدانه سهیم بودند

در نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه اعلام شد؛

آخرین وضعیت پرونده چعب، شارمهد و ترور شهید فخری زاده+فیلم

مطالب پربازدید بخش خبر

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

نشست نقد و بررسی کتاب «میلیشیا» برگزار شد

در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاشات و اخلالگران نظم عمومی

دستگیری لیدرهای مرتبط با گروهک منافقین در خوزستان+ فیلم

نشریه آمریکایی فارن‌پالیسی در گزارشی نوشت

منافقین بر اساس توافق آمریکا-اسرائیل در آلبانی مستقر شدند

مهر 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان