منافقین تلاش دارد پیشینه جنایتکارانه خویش را پاک کند

 Hashemi Nezhad

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: منافقین تلاش دارند پیشینه جنایتکارانه‌شان را پاک کرده و وجهه خود را در میان مردم تغییر دهند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، به مناسبت هفته بزرگداشت هشت سال دفاع مقدس، نشست «نگاهی به نقش منافقین در جنگ تحمیلی» همراه با رونمایی از کتاب خیانت ‌پیشگان (مروری بر عملکرد سازمان مجاهدین خلق در جنگ تحمیلی) نوشته محمدرضا سرابندی، امروز؛ سه شنبه سوم مهرماه 97 در خبرگزاری تسنیم با حضور اصحاب رسانه  برگزار شد.

این نشست با سخنرانی سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، کارشناس حوزه تروریسم و فرزند شهید هاشمی‌نژاد؛ محمدرضا سرابندی، نویسنده و پژوهشگر در حوزه تروریسم، جواد کامور بخشایش، نویسنده و پژوهشگر برپا شده و با گفت‌وگوی کارشناسان در باب تاریخچه سازمان مجاهدین خلق، تقابل منافقین با انقلاب اسلامی، ارتباط منافقین با رژیم بعث عراق، رجوی در عراق، جاسوسی و منابع مالی منافقین، تسلیح منافقین، پایگاههای منافقین در عراق، عملیات مسلحانه منافقین در جنگ تحمیلی، منافقین و اسرای جنگی ایران و مرصاد کمینگاهی برای منافقین همراه بود.

سیدمحمد جواد هاشمی نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور) در این نشست با اشاره به سابقه گروهک‌های تروریستی گفت: سابقه گروهک‌ها مملو از حوادث گوناگونی است که آنچه امروز در منطقه ملاحظه می‌کنید بخشی از این سابقه است. کشور ما یکی از امن ترین کشورهای منطقه و حتی کشورهای اروپایی محسوب می‌شود. مقابله با این گروهک‌ها را تجربه کرده و با توجه به امکانات خود در مقابل تروریست‌ها ایستاده است. بعد از پیروزی انقلاب حدود 35 گروهک تروریستی علیه مردم ما دست به اقدام تروریستی زدند که همه آنها عمدتاً در کشورهای اروپایی و آمریکا دفاتر رسمی دارند و اقداماتشان را به صورت رسمی انجام می‌دهند.

وی افزود: در همین حادثه اخیر و در جنایت شهر اهواز که گروهک الاحوازی مسئولیت این جنایت را برعهده گرفت، این روند را مشاهده کردیم. همچنین گروهک حزب دموکرات کردستان که سابقه طولانی علیه کشور ما دارند در اوایل انقلاب جنایات زیادی علیه مردم ما انجام داد. قدرت جمهوری اسلامی باعث شد آنها از منطقه غرب کشور عقب رانده شدند اما می‌بینیم به محض اینکه شرایط برایشان فراهم می‌شود تغییر رویه داده و به صراحت دست به سلاح می‌برند و دوباره اقدامات خود را شروع می‌کنند. تیم ضدایرانی کاخ سفید باعث شده دموکراتها مجدداً دست به اسلحه ببرند و گروهک‌هایی همچون الاحوازی جنایاتی انجام داده و آن را رسماً اعلام کنند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با اشاره به فعالیتهای تیم ضد ایرانی کاخ سفید گفت: در دوره‌هایی که مسئولان و ریاست‌های قبلی کاخ سفید حضور داشتند هم جنایات انجام می‌شد. بنابراسناد آمریکا و منابع بین المللی این جنایات توسط موساد و منافقین انجام شده است و ما شاهدیم طی 40 سال گذشته جنایات تروریستی توسط غربی‌ها، اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها کنار گذاشته نشده است. یکی از بارزترین جانیان که خیانت‌های آشکاری علیه ما انجام داده است، سازمان منافقین است که حدود 50 سال و اندی از تأسیس آن می‌گذرد. از همان ابتدا با حزب بعث عراق مراوداتی داشت. حضور صدام در رأس رژیم بعث شرایط را برای بقیه منافقین بیشتر فراهم می‌کرد و کارنامه منافقین مملو از خیانت وجنایات عیان و آشکار است.

هاشمی نژاد با اشاره به جنایات منافقین در دوران جنگ تحمیلی گفت: فیلم‌های زیادی از خیانت مجاهدین خلق در زمان جنگ تحمیلی وجود دارد که وقتی حزب بعث علیه مردم ما می‌چرخد منافقین درحال دریافت پول و امکانات هستند و اعلام می‌کنند که در اماکن عمومی بمب گذاری کرده و به این وسیله مردم را از بین می‌برند. در زمان جنگ کشور ما مورد هجمه قرار گرفته و خاک آن در اختیار دشمن بود و کسانی مثل منافقین دست در دست صدام به این جنایات دامن زدند. شرایط فعلی شرایطی است که می‌بایست تلاش کنیم در آن فرزندان این آب و خاک را نسبت به خطراتی که وجود دارد آگاه کنیم.

وی افزود: تیم امنیتی کاخ سفید از کسانی تشکیل شده که سالها جیره خوار بودند و به عنوان نسخه دموکراسی شکل منافقین را با این پرونده سیاه پشت سر خود قرار داده‌اند. آنچه را که منافقین به عنوان شیوه عمل دموکراتیک منافقین می‌پسندند همان چیزی است که سالها مردم ایران جنایاتش را تجربه کرده‌اند. ما وظیفه داریم نسل جدید را نسبت به جنایاتی که امثال این گروهک در دهه 60 انجام داد، آگاه کنیم.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با اشاره به تحقیقی که یکی از مراکز در مورد منافقین انجام داده است گفت: براساس پژوهشی که در این مراکز انجام شده و به طور مستند اعلام شده منافقین فقط 1500 نفر را موظف کردند در جهت ناامید کردن و گمراه کردن مردم ایران برای تولید و نشر اخبار جعلی گمارده اند.

هاشمی نژاد در پاسخ به سوالی در رابطه با نقش و فعالیت امروز منافقین در جامعه ما گفت: اگر ما دیروز منافقین را تبیین کنیم، وضعیت امروزشان مشخص می‌شود هر سال هفته دفاع مقدس برنامه‌های زیادی برگزار می‌شود اما هیچ سال نقش نفاق را در جنگ تحمیلی به خوبی بیان نمی‌کنیم. گروهک منافقین از سال 60 درجهت کمک به صدام نقش پررنگی داشته است. هیچ کشوری را نمی‌بینید که در عرض چند ماه عالی‌ترین مقاماتش توسط این گروهک ترور شود. اما ایران قربانی این مسئله شده است.

وی افزود: آنچه که منافقین در نظر نگرفته بودند نقش مردم بوده است. مردمی که به طور منسجم پشت سر رهبر خود ایستادند و توانستند کمر تروریسم را بشکنند. فریبکاری بخش مهمی از فعالیت‌های سازمان منافقین است، سازمانی که 100 درصد مارکسیستی است اما وجهه خود را از بیرون طور دیگری نشان می‌دهد. این موضوعات اگر درست تبیین نشود نمی‌توانیم اهداف امروز منافقین را تبیین کنیم. سازمان منافقین وقتی دید مارکسیست‌ها در جامعه پذیرش ندارند تلاش کرد شکل دیگری بگیرد و با شعارهای اسلامی توانست حدود 30 هزار نفر از مردم را جذب سازمانش کند. منافقین مرتب شکل عوض می‌کنند آنها یک گروهک وابسته بوده و هستند که آن روزها با عملیات نظامی با مردم مواجه می‌شدند و امروز هرچند مواجهه نظامی با ایران ندارند اما فروپاشاندن جامعه و اتحاد مردم هدف اصلی آنهاست و قدرتهای بزرگ دنیا از آنها حمایت می‌کنند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان تصریح کرد: کانال پنج انگلستان مشخصاً این موضوع را بررسی کرده و تیم جدید آمریکایی ضمن اینکه دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی است فعالیت این سازمان را در قالب مورد نظرش تعریف کرده است. شاکله اصلی سازمان کسانی هستند که در اروپا و آمریکا در اختیار سرویس‌های اطلاعاتی اسرائیل و آمریکا کار می کنند و مقالات سران نفاق عینا در رسانه‌های مختلفی همچون بی بی سی ارائه می‌شود. تمامی اخبار علیه منافقین در این رسانه‌ها بایکوت می‌شود و حتی یک خبر از این موضوع را در شبکه‌های جهانی ملاحظه نمی‌کنید. لفظ تروریسم در مورد حادثه اخیر اهواز هم به همین دلیل توسط رسانه‌های بیگانه به کارگیری نشد. منافقین تلاش دارند امروزه پیشینه جنایت کارانه شان را پاک کنند و اسناد نشان داده اقداماتشان همیشه بعد از پیروزی انقلاب و بعد از آن در جهتی بوده که نتایجش به جیب استکبار ریخته شده است.

هاشمی نژاد با اشاره به تلاش منافقین برای پاک کردن تاریخچه رسوایی‌شان گفت: آنها در گذشته توانستند بسیاری از مردم انقلابی را با خود همراه کنند اما بعد از گذشت سه یا چهار سال که تغییر ایدئولوژی دادند ماهیتشان مشخص شد، هم اکنون نیز تلاش دارند گذشته خود را مخفی کنند، سرکرده منافقین هفت یا هشت 8 سال است که مخفی شده، زنده است اما منافقین می‌خواهند جامعه باور کنند او مرده است تا مدارکی که برعلیه او در اختیار است اسناد یک مرده تلقی شود و هم اکنون می‌گویند یک زن در رأس کار سازمان است و ما به دنبال حکومت دموکراسی هستیم چیزی که در اسناد وزارت خارجه آمریکا هم صراحتا قید شده فریبکاری و نیرنگ این افراد است.

وی با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در سالگرد ارتحال امام گفت: مقام معظم رهبری هم فرمودند نباید جای شهید و جلاد با هم عوض شود. وقتی حافظه تاریخی یک ملت تغییر کند این اتفاق خواهد افتاد. هفته‌های دفاع مقدس فرصت خوبی برای پرکردن جای خالی این حقایق است. فراموش نکنیم وقایعی همچون تشییع پیکر غواصان دست بسته شهید، نیز سندی بر جنایت منافقین است اما متأسفانه این موضوع را درست تبیین نکردیم. هرچند خود جریان نفاق در آن موضوع جهت گیری مشخصی را اعلام کرد.


مطالب پربازدید سایت

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با جانباز حملۀ تروریستی زاهدان

عملیات جیش الظلم یک کار فرامنطقه‌ای بود

جرم انگاری شکنجه در قوانین بین المللی

منافقین را باید دشمن همه ملت‌ها دانست

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

جدیدترین مطالب

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با جانباز حملۀ تروریستی زاهدان

عملیات جیش الظلم یک کار فرامنطقه‌ای بود

جرم انگاری شکنجه در قوانین بین المللی

منافقین را باید دشمن همه ملت‌ها دانست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسین انتظاریان

شهیدی که خواب شهادتش را دیده بود

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید سرسنگی

هر وقت کارش گیر می‌کرد از شهدا کمک می‌خواست

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

مطالب پربازدید بخش خبر

حمله تروریستی خاش تحت حمایت کامل آمریکا بود

خانواده شهدای حمله تروریستی خاش ـ زاهدان از آمریکا شکایت می‌کنند

پیام خانواده شهدای ترور در پی شهادت حجت‌الاسلام رئیسی و همراهان

رئیس‌جمهور شهید، پشتیبان همیشگی خانواده شهدا بود

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منافقین و صهیونیست‌ها دست کمی از یکدیگر ندارند

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان