منافقین، با اعانه های صدام به زندگی خود ادامه می دادند

Ahmad Al Masaoudiنماینده سابق پارلمان عراق گفت: گروهک مناقین یک گروه مزدور است که با اعانه های صدام به زندگی خود ادامه می داد.

احمد المسعودی در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی هابيليان (خانواده شهدای ترور کشور) افزود: گروهک منافقین توسط کشورهای اروپایی و به دستور لابی های صهیونیسم بین الملل حمایت می شود، تا در خدمت اهداف اسرائیل باشد و این گروه مخالف همه جنبش های اصیل اسلامی است و علیه آنها فعالیت می کند.

این نماینده سابق عضو جریان صدر در تحلیل علل حمایت فهرست العراقیه از گروهک تروریستی منافقین گفت: این حمایت مسأله عجیبی نیست به ویژه آنکه لابی تشکیل دهنده فهرست العراقیه، وابسته به دولت های دنباله روی آمریکا و اسرائیل در منطقه، یعنی عربستان سعودی، امارات، اردن، قطر و همچنین بقایای حزب بعث در داخل العراقیه و یا پشت پرده آن است.

مجموعه های مانند العراقیه معتقدند تا زمانیکه روابط دو ملت و دولت ایران و عراق حسنه باشد، آنان هیچ آینده ای نخواهند داشت از این رو می کوشند تا با تمامی ابزارهای موجود در روابط میان دو کشور فتنه کنند.

این عضو سابق پارلمان عراق همچنین درباره ادعاهای این سازمان مبنی بر مالکیت اموال موجود در پادگان اشغالی اشرف گفت: این سازمان یک گروه مزدور است و آنها در عراق با اعانه هایی که صدام از ارزاق ملت به آنها می داد، زندگی می کردند بنابراین آنها هیچ چیزی از خود ندارند تا بر آن مالکیت داشته باشند.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9201372&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان