ملت و کشور ايران بزرگترين قرباني تروريسم در دنياست

Karimiدکتر جواد کريمی قدوسي عضو کميسيون امنيت ملی و سياست خارجی مجلس شورای اسلامی

عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي، ملت و کشور ايران را بزرگترين قرباني تروريسم در دنيا عنوان کرد.

جواد کريمي‌قدوسي در گفت‌وگو با پايگاه اطلاع‌رساني دومين کنگره بين‌المللي 17000 شهيد ترور کشور درباره ضرورت برگزاري کنگره شهداي ترور در مبارزه با تروريسم و حمايت از شهداي مظلوم ترور اظهار کرد: يکي از بهترين دوران‌ها و شرايط براي بازشدن پرونده تروريسم همين روزهايي است که تروريسم جهان و منطقه را تهديد مي‌کند و دولت‌هاي تروريست‌پرور مانند، آمريکا و اسرائيل همچنان روي سکوي اول جهاني ايستاده‌اند و به خودشان براي تشکيل ائتلاف مبارزه با تروريسم جايزه مي‌دهند! نماينده مردم مشهد در مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان کرد: ايران گوياترين زبان در عالم است که بگويد ترور و تروريسم چيست و نه‌تنها تئوري ارائه مي‌دهد بلکه مصاديق آن را نشان مي‌دهد؛ چراکه خود بزرگترين قرباني تروريسم است.

به گفته وي، ايران و ملت ايران بزرگترين قرباني تروريسم در دنياست و تروريسم در گذشته، همين تروريسمي است که امروزه به نام تروريسم تکفيري عليه منافع ملت‌ها در عراق مي‌جنگد؛ تروريسم آن زمان ريشه‌اش در سازمان سيا، آمريکا و انگلستان بود و همچنين شهداي آن زمان ما، مانند شهيد بهشتي، شهداي محراب و ساير شهدا، به‌دستور مستقيم و غيرمستقيم سرويس‌هاي جاسوسي ترور و شهيد شدند و الان هم شهداي مقاومت، در تداوم همين جناياتي به شهادت مي‌رسند که امروز به صورت گسترده در اروپا و کشورهاي اسلامي اتفاق مي‌افتد.

عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي همچنين درباره همگرايي کشورهاي منطقه و جهان در مبارزه با تروريسم اظهار کرد: به ملت‌هاي موجود در منطقه و جهان و آنهايي که ساختار و سيستم‌شان، ساختار طراحي‌شده در دست استعمار انگلستان و آمريکاست، هيچ اميدي نبايد داشت زيرا آن‌ها خود ريشه تروريسم هستند.

کريمي‌قدوسي خاطرنشان کرد: رژيم آل‌سعود بزرگترين پشتوانه تروريسم در پاکستان و عراق است. حتي اين رژيم پشتوانه حملات آمريکا و اسرائيل به غزه بوده؛ به اين معني که هزينه هر جنگي را او داده است. همچنان که هزينه جنگ صدام عليه ايران را رژيم آل‌سعود داد؛ بنابراين دولت‌هاي باقي‌مانده از نسل استعمار انگلستان هيچ همگرايي در زمينه مبارزه با تروريسم ندارند و در حقيقت علت بقاي گروه‌هاي تروريستي همين گروه‌ها هستند .

وي افزود: امروز جاي ارتش و سيستم‌هاي آمريکايي را به ‌تدريج مردم مي‌گيرند و آينده منطقه روشن است و روسياه‌ترين کشورهاي آينده، کشورهاي اروپايي خواهند بود و خواهيم ديد ناامن‌ترين کشورها، کشورهاي آمريکايي و اروپايي خواهند بود.

نماينده مردم مشهد و کلات در مجلس شوراي اسلامي اضافه کرد: نماد تروريسم در منطقه يعني رژيم صهيونيستي از بين خواهد رفت و غده چرکين اسرائيل کنده خواهد شد.

عضو کميسيون امنيت ملي در پايان با تقدير از تلاش‌هاي صورت‌گرفته توسط خانواده شهداي ترور گفت: يکي از بهترين مجموعه‌هايي که روي موضوع ترور کار کرده، بنياد هابيليان(خانواده شهداي ترور کشور) است که در مشهد مقدس فعاليت مي‌کند و فوق‌العاده کار قوي و قدرتمندي در اين زمينه انجام داده و در دنيا جايگاه خوبي براي طرح اين مسئله دارد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10152268&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش گفتگو

متن کامل دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با علامه مصباح یزدی

مهم‌ترین ریشه فساد، برتری‌طلبی است

شجریان در شهادت استاد خود چه گفت

شجریان علیه منافقین

سردار رفیق‌دوست در گفتگو با هابیلیان

امام با منافقین اتمام حجت کرد

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان