پايداري منافقين در ذات تروريستي

*افشاگري فرماندار شهر خالص در مورد ساخت بناي يادبود براي کشته شدگان القاعده در اشرف توسط سران اين فرقه، فرضيه نزديک به يقيني را که سال‌هاست توسط هابيليان و حتي برخي سايت‌هاي جدا شده اعلام شده بود را به اثبات رساند.

*کشف انبار سلاح و مهمات در پادگان اشرف، با وجود اينکه سران اين پادگان بارها از تحويل دادن سلاح‌‌هايشان سخن به ميان آورده بودند نشان داد اين فرقه همچنان مشي تروريستي را در دستور اول کاري خود دارد.

*هر از چند گاهي که يکي از اعضاي پادگان منافقين موفق به فرار از اين پادگان مي‌شود اسرار تازه‌اي از رفتارها و شيوه‌هاي فرقه‌اي در اين گروهک تروريستي بر ملا مي‌کند. از اسراري که بتول سلطاني بر ملا کرد و مسعود رجوي همچنان براي پاسخگويي به آن خفقان گرفته است . فکرش را بکنيد، روزي که حتماً خيلي هم دير نيست از راه برسد و همه اسيران اشرف بتوانند در مورد آنچه سال‌ها در اين پادگان بر آنها و ديگر اسيران فرقه گذشته سخن بگويند. با وجود انکار سران فرقه منافقين،‌ اسرار بسيار زيادي وجود دارد که همچنان سر به مهر مانده است. اين اسرار از غيب شدن‌هاي ناگهاني، مرگ‌هاي ناگهاني و «بر اثر شليک اشتباه»! ، همراهي‌هاي متعدد و مناسبات خاص با سران حزب بعث و برخي شيوخ عشايرر و چهره‌هاي سياسي عراقي و آمريکايي و اسرائيلي و اروپايي و بسياري اسرار ديگري که قطعا کليد آن در پادگان اشرف است، از جمله مواردي است که هر کدام به نوعي رسوا کننده چهره باطني منافقين و سرکردگان آنها است.

***

4 سال پيش بود که سايت هابيليان در مطلبي اعلام کرد جدايي منافقين از مشي تروريستي‌شان، ظاهري است و رنگ و بوي واقعي ندارد، زيرا علاوه بر آنکه به اجبار آمريکايي‌ها سلاح‌هايشان را تحويل داده‌اند، موانع و مسائل ديگري هم در ميان است که اثبات مي‌کند اين فرقه همچنان به مشي تروريستي خود ادامه مي‌دهد. اينکه برخي از طرفداران اين سازمان در آمريکا هر بار 40 هزار دلار بگيرند و به نفع اين سازمان سخنراني کنند، اينکه مقامات سياسي فرانسه از مواضع قبلي خود در مورد اين سازمان تروريستي عقب نشيني کرده و اعلام کنند اين سازمان ديگر تروريستي نيست و اينکه همسر اهدايي سرکرده اين فرقه اعلام کند افعال و اعمال تروريستي اين فرقه مربوط به قرن گذشته است، چيزي از تروريست بودن آنها کم نمي‌کند، زيرا همه مي‌دانيم افعال تروريستي تنها در عمل صرفاً‌ مسلحانه نيست و کارنامه منافقين طي اين سال‌ها به خوبي نشان مي‌دهد که اين فرقه، قوي‌تر از گذشته در کسوت تروريستي خويش فعال‌اند و آثار و نشانه‌هاي زيادي وجود دارد که نشان مي‌دهد اين فرقه، گروهکي تروريستي است؛

الف – ذات تروريستي منافقين؛ با ثبات‌ترين و اصلی ترین روند تشکیلاتی و ایدئولوژیکی در فرقه منافقين از سال 1344 – زمان تأسيس – تاکنون، تداوم پايدار در مشي تروريستی و بازتوليد انديشه‌‌هاي فرقه ، متناسب با زمان بوده است. شاخص‌هاي اين تروريسم ترور مستشاران آمريکايي، سربه نيست کردند اعضاي ناراضي در دهه 50، شورش در کشور و کشتار مردم بي‌دفاع در دهه 60، پناه بردن به خاک دشمن ملت ايران و حضور در جنگ تحميلي بر عليه مردم، به راه اندازي عمليات مرصاد بر عليه مردم ايران و حمله به جغرافياي کشورمان، حملات و عمليات‌هاي ترور کور در شهرهاي مختلف کشور، پيوند استراتژيک با دشمنان سياسي مردم و نظام جمهوري اسلامي – بعد از خلع سلاح توسط آمريکايي‌ها، خزيدن در آغوش بقاياي حزب بعث و حمايت از تروريست‌هايي همچون القاعده، پژاک و جند‌ا... . مسلماً اين ادعاي منافقين که مشي تروريستي را کنار گذاشته‌اند، بيشتر به لطيفه‌اي تلخ مي‌ماند تا واقعيت،‌ زيرا سيال بودن مشي تروريستي در رگ و ريشه اين فرقه به حدي است که مي‌توان فقدان تروريسم در ميان منافقين را به نيش نزدن عقرب تشبيه کنيم. آيا کسي باور مي‌کند که عقرب اقتضاء طبيعتش را کنار بگذارد؟

ب – همراهي با گروه‌‌هاي تروريستي؛ طي ساليان گذشته و حال، حداقل در چندين خبر و گزارش به اين مسئله پرداختيم که منافقين پيوندي ناگسستي با گروه‌هاي تروريستي ايجاد کرده‌اند و حداقل اينکه با جند‌‌الشيطان، ‌القاعده و سران حزب بعث براي رسيدن به اهداف شومي، هم پيمان شدند. علاوه بر اين موارد، مي‌توان به حمايت شبکه تلويزيوني وصال(شبکه وهابي‌ها) از منافقين اشاره نمود، ضمن اينکه پایگاه‌های خبری جندالشیطان تاکنون و طي سال‌هاي اخير، مطالب متعددي در باب مظلومیت‌های فرقه منافقین منتشر کرده‌اند! این سايت‌‌‌ها با انتشار مطالبی و با لینک مستقیم از پایگاه خبری منافقین، از این گروه حمایت رسانه‌ای کرده و با انتشار اخباری مدعی شدند تعداد زیادی از منافقین در حوادث اخير پادگان اشرف کشته و زخمی شده‌اند.

در اين ميان ريگي قبل از آنکه دستگير و اعدام شود به ارتباط خود با منافقين اعتراف و در گفت‌وگو با يكي از شبكه‌هاي ماهواره‌يي ضدانقلاب در آمريكا در پاسخ به سوال گوينده اين تلويزيون در مورد ميزان تعامل گروه جندالله با منافقين گفت: آن‌ها همكاري‌هاي اطلاعاتي خوبي با ما داشته‌اند و در مورد فعاليت‌هاي رژيم ايران اطلاعات وسيعي به ما داده‌اند. آن‌ها از فعاليت‌هاي رژيم در حوزه‌ي عمل ما و حضور نيروهاي رژيم در اين مناطق ما را خبردار مي‌كنند و عمده اطلاعات مورد نظر ما را از طريق ايميل و پيام به ما منتقل مي‌كنند. او از بيان اين مطلب ابايي نداشت که مجاهدين(منافقين) افرادي دارند كه حضور نيروهاي نظامي ايران در مناطق حضور ما را به ما اطلاع مي‌دهند و ما با تمام گروه‌هايي كه بر ضد ايران فعاليت مي‌كنند پيمان دوستي داريم و در اين بين مجاهدين مي‌توانند براي ما كارهايي را انجام بدهند و ما نيز مي‌توانيم افراد آن‌ها را منتقل كنيم اما گمان مي‌كنم آن‌ها داراي محدوديت‌هايي هستند و در كشورهايي هستند كه نمي‌توانند آن‌گونه كه مي‌خواهند اقدامات مورد نظرشان را انجام دهند.

علاوه بر موارد ياد شده عمرالبغدادي ـ سركرده گروهك تروريستي القاعده در عراق ـ كه توسط پليس عراق دستگير شد، وظيفه‌ ايجاد ارتباط بين اعضاي منافقين و جندالله را بر عهده داشت و در انتقال اطلاعات و هماهنگي ميان اين دو گروه تروريستي نقش فعالي ايفا مي‌كرد.

***

همانگونه که گفته شد، منافقين با توجه به ذات تروريستي خود قادر به ترک افعال ذاتي خود نيستند و اين همان مسئله‌اي است که مژگان پارسايي(يکي از سران باند رجوي)‌به آن اشاره کرد و گفت: ما عمليات نظامي را نه براي هميشه، که براي مدتي کنار گذاشته‌ايم.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش یادداشت

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

نقش گروه‌های تروریستی بر زندگی مردم کُرد

رامین حسین‌آبادیان

ترویج فرهنگ ترور توسط مدعی صلح!

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

انتقام چهل سالۀ منافقین از مردم

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

اعتراضات اخیر منطقه و خندۀ مستانۀ منافقین

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

گروهک منافقین و استراتژی‌های اغتشاش

خبرگزاری تسنیم

اینها «اشرار» هستند!

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

استراتژی مضحک منافقین در فضای‌مجازی

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

پادوهای اجاره‌ای

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

عراق، طعمه‌ای تازه برای جریان نفاق

شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
تاریخ : 1358/08/01
2
تاریخ : 1358/08/02
3
تاریخ : 1358/08/03
4
تاریخ : 1358/08/04
6
تاریخ : 1358/08/06
7
تاریخ : 1358/08/07
8
تاریخ : 1358/08/08
10
تاریخ : 1358/08/10
11
تاریخ : 1358/08/11
12
تاریخ : 1358/08/12
13
تاریخ : 1358/08/13
15
تاریخ : 1358/08/15
20
تاریخ : 1358/08/20
21
تاریخ : 1358/08/21
22
تاریخ : 1358/08/22
24
تاریخ : 1358/08/24
25
تاریخ : 1358/08/25
26
تاریخ : 1358/08/26
27
تاریخ : 1358/08/27
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان