ایران قوی‌ترین نیروی ضدتروریسم در منطقه خاورمیانه است

یک تحلیلگر و نویسنده آمریکایی بر این باور است که اظهارات اخیر مارک دوبوویتز درباره گسترش ویروس کرونا در ایران نشان می‌دهد که وی نماینده صهیونیست‌های محافظه‌کاری است که تقریبا همواره مسئول ایجاد و گسترش تروریسم در منطقه خاورمیانه هستند.

کوین برت تحلیلگر و نویسنده آمریکایی در مصاحبه با خبرگزاری تسنیم، ضمن اشاره به اظهارات اخیر مارک دوبوویتز درباره گسترش ویروس کرونا در ایران، تاکید کرد: دوبوویتز نماینده صهیونیست‌های محافظه‌کاری است که تقریبا همواره مسئول ایجاد و گسترش تروریسم در منطقه خاورمیانه هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: واقعیت این است که تهران قوی‌ترین نیروی ضدتروریسم در منطقه خاورمیانه بوده است. ایران و متحدانش نخستین نیروی مخالف تروریسم الهام گرفته از وهابیت داعش و تروریسم هستند. تروریسمی که مورد حمایت صهیونیسم است و مردم فلسطین و لبنان را هدف قرار داده است.

مارک دوبوویتز مدیر بنیاد برای دفاع از دموکراسی‌ها مستقر در واشنگتن روز سه‌شنبه در توئیتر اعلام کرده است که ویروس کرونا موجب توقف صادرات غیرنفتی ایران شده است، اقدامی که تحریمهای اقتصادی آمریکا نمی‌توانست به آن دست یابد. به نظ شما چرا برخی مقام‌های آمریکایی از گسترش این ویروس مرگبار استقبال می‌کنند و از دیدن رنج مردم ایران لذت می‌برند؟

دوبوویتز و دوستانش آدم‌های خوبی نیستند. بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها در واقع همان سازمانی است که با عنوان پروژه بدنام قرن جدید آمریکا فعالیت می‌کند، پروژه‌ای که مجبور به تعطیلی شد و با نام جدیدی شکل گرفت، پس از آن که دیوید ری گریفین در کتابش با عنوان «پرل هاربر جدید» فاش کرد که این پروژه در اصل نویسنده و عقبه ذهنی عملیات دروغین 11 سپتامبر بوده است. در سپتامبر 2000 پروژه قرن جدید آمریکا کتابی را با عنوان «بازسازی ساختارهای دفاعی آمریکا» منتشر کرد که در آن خواستار اشغال نظامی خاورمیانه توسط ایالات متحده شده بود. همین سند مشتاقانه به دنبال تسلیحات بیولوژیکی خاصی بود تا آن را بدل به ابزار سیاسی مفیدی کند. بنابراین پاسخ کوتاه این است که افراط‌گرایان صهیونیست همواره امیدوار بوده‌اند که اپیدمی را برای استفاده علیه دشمنان خود به عنوان سلاح استفاده کنند. آنها از ایران متنفرند زیرا آنها طرفداران متعصب رژیم نسل‌کش صهیونیستی هستند که اقدام به نسل‌کشی فلسطینی‌ها می‌کند و ایران را یک سد راه برای آرمان‌های صهیونیستی برای تسلط کامل بر منطقه می‌دانند.

دوبوویتز در ادعای ظالمانه و بی پایه و اساس دیگری گفته است که تهران تروریسم را در خاورمیانه گسترش داده و اکنون نیز در حال گسترش آن است. آیا بر این باور هستید که تهران در حال گسترش تروریسم در منطقه است؟

دوبوویتز نماینده صهیونیست‌های محافظه‌کاری است که تقریبا همواره مسئول ایجاد و گسترش تروریسم در منطقه خاورمیانه هستند. وضعیت ترور از دیدگاه توماس سوارز: اینکه تروریسم چگونه موجب پیدایش و ایجاد اسرائیل امروزی شده است، اسناد و مدارک مستندی را ارائه می‌کند. راهبرد روابط عمومی صهیونیستی تا حد زیادی شامل متهم کردن مخالفان خود برای انجام دقیق کارهایی است که خود صهیونیست‌ها انجام می‌دهند. واقعیت این است که تهران قویترین نیروی ضدتروریسم در منطقه خاورمیانه بوده است. ایران و متحدانش نخستین نیروی مخالف تروریسم الهام گرفته از وهابیت داعش هستند. تروریسمی که مورد حمایت صهیونیسم است و مردم فلسطین و لبنان را هدف قرار داده است.

افزایش فشار اقتصادی بر ایران تلاش‌های این کشور برای مقابله با شیوع ویروس کرونا را با چالش جدی روبرو کرده است، چرا که سازمان‌های بهداشتی برای تشخیص عفونت ناشی از این ویروس با محدودیت‌های زیادی روبرو هستند. نظر شما در این باره چیست؟

ایالات متحده تحت اشغال صهیونیست‌ها از زمان انقلاب 1979 تاکنون در حال جنگ اقتصادی علیه ایران است و دولت ترامپ که توسط گانگسترها اداره می‌شود، این جنگ را تا سطح جدیدی تشدید کرده است. نومحافظه‌کاران وفادار به اسرائیل در داخل و اطراف دولت ترامپ اساسا کل مردم ایران را به مجازات دسته جمعی محکوم می‌کنند که طبق قوانین بین‌المللی غیرقانونی است. امروزه، همان‌طور که اظهارات دوبوویتز به دست می‌آید، آنها از گسترش ویروس کرونا و مرگ تعداد زیادی از مردم ایران استقبال می‌کنند. این افراد با این حال نمی‌توانند خود را به عنوان هیولاهای غیرانسانی آنگونه که هستند، به طور کامل نشان دهند. جنایتکاران جنگی نومحافظه کار باید به جرم خیانت محاکمه می‌شدند و به خاطر نقش شان در عملیات دروغین 11 سپتامبر 2001 اعدام می‌شدند. متاسفانه آنها هرگز تحت پیگرد قانونی قرار نگرفتند و هنوز آزاد هستند و مجددا توسط دولت ترامپ به قدرت رسیدند و به دنبال طراحی و اجرای جنایات جنگی جدیدی هستند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش گفتگو

در گفت‌وگوی هابیلیان با عضو سابق شورای روابط خارجی آلمان

سپهبد سلیمانی تروریسم سازمان‌یافته بین‌المللی را تضعیف کرد

یک افسر ارشد اقلیم کردستان عراق

شهید سلیمانی در جنگ علیه داعش همراه ما بود

دبیرکل حزب سوسیالیست دموکرات کردستان

تا ۲۰ سال آینده کسی مثل حاج قاسم نمی‌آید

در گفت‌وگوی هابیلیان با دکتر توکل حبیب‌زاده

دفاع پیشگیرانه در حقوق بین‌الملل مشروعیت ندارد

اسفند 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان