مردم جنایت و خیانت منافقین را فراموش نمی‌کنند

Gharagah Emamali Gharb

نماینده قرارگاه امام علی (ع) در غرب کشور گفت: مردم ایران اسلامی در روزها و شرایط سختی که منافقین قصد داشتند نظام جمهوری اسلامی را ساقط کنند، آن جنایت ها و خیانت های آنان را هرگز فراموش نمی‌کنند.

به گزارش هابیلیان، سردار «مرتضی مرادی» در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر و هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکای در روانسر، افزود: منافقین در حق ملت ایران خیانت بزرگی کردند که تاریخ هیچ وقت آن را فراموش نخواهد کرد.

وی تصریح کرد: این گروه در کمتر از سه ماه رئیس قوه قضائیه وقت، چهار وزیر، ۱۹ معاون وزیر و بیش از ۲۰ نماینده مجلس و ۲ ماه بعد شهیدان رجایی و باهنر را به شهادت رساندند و تصور داشتند با این اقدام، نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران از پای در می آید اما خون شهدا این انقلاب را مقاوم تر کرد.

ناظر عالی قرارگاه مرکزی امام علی(ع) ادامه داد: در جنگ نابرابر که استکبار جهانی تحمیل کرد مردم ایران سربلند بیرون آمدند و این یک افتخار است.

سردار مرادی با تاکید بر اینکه نباید ایثارگران انقلاب را فراموش کنیم، اضافه کرد: دشمن با تمام توان تلاش می کند یاد و خاطره شهدا را فراموش کنیم اما باید برای پاسداشت آنها برنامه های مختلفی برگزاری کنیم چرا که این اقدامات خاری در چشم دشمنان است.

جانشین سابق سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه اضافه کرد: با وجود مشکلاتی مانند تحریم های ظالمانه استکبار جهانی، امروز دشمن در فضای مجازی تلاش می کند که مردم را ناامید کند اما به لطف الهی ، رهنمودهای رهبری و خون شهدا جمهوری اسلامی ایران از این مسیر سربلند عبور خواهد کرد.

سردار مرادی با بیان اینکه باید همه دست به دست هم دهیم و بسیج شویم و صادقانه و بی منت به مردم خدمت کنیم گفت: دشمن با سو استفاده از مشکلاتی که در کشور هست، می خواهد مشکلات بزرگتری ایجاد کند اما جمهوری اسلامی مقتدرتر و مردم آگاه تر و بصیرتر هستند و قوای سه گانه بر اساس رهنمودهای رهبری تلاش می کنند مشکلات مردم را برطرف کنند.

فرمانده سپاه ناحیه روانسر نیز گفت: فاجعه خونین هفتم تیر سال ۶۰ یادآوری دشمنی و خباثت های غرب به سرکردگی آمریکای جنایتکار است که به فرموده مقام معظم رهبری این هفته بایستی به حقوق بشر آمریکای نامگذاری شود تا چهره واقعی امریکا، این شیطان بزرگ را بهتر شناخت.

سرهنگ «شهرام یاری» با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی در مقابل آمریکا ایستاده است افزود: انقلاب ما برگرفته از اسلام است و خون شهدا باعث شده دشمن امروز با ادب و احترام با ما سخن بگوید.

وی ادامه داد: زندگی و سیر و سلوک شهدا  حرکت در مسیر انقلاب را هموارتر می کند و تداوم راه شهدا وظیفه آحاد جامعه است.

در پایان این مراسم از تعدادی از خانواده های شهدا در روانسر تجلیل شد.

منبع: ایرنا


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان