مردم از ابتدای انقلاب خواهان برخورد قاطع با تروریست‌ها بوده‌اند

WhatsApp Image 2021 06 15 At 121212 PM 1

در دهه اول انقلاب منافقین و دیگر گروه‌های تروریستی آنقدر جنایت کردند که مردم خواهان برخورد قاطع با آنها بودند.

 

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان در نشست مجازی روسای شوراهای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان‌ها، با یادآوری هزاران جنایت دولت آمریکا علیه مردم ایران در تاریخ معاصر، عوامل این جنایات را هم دولت آمریکا به طور مستقیم و هم عوامل این دولت دانست و با اشاره به ابتکار رهبر انقلاب در نام‌گذاری هفته دوم تیر ماه به عنوان «هفته حقوق بشر آمریکایی» گفت: حقیقتا این هفته ویترین کاملی از جنایات آمریکا و عوامل تروریست آن است.

 

وی با اشاره به حمایت دولت ایالات متحده در تروریسم سازمان یافته و سازمان‌های تروریستی افزود: شکل حمایت آمریکا از تروریست‌ها حقیقتا بی‌سابقه است. گاهی همان‌گونه که هیلاری کلینتون گفت، آمریکا به وجود آورنده داعش می‌شود و گاه همچون گروهک منافقین، این گروهک تروریستی کاملا تحت حمایت دولت آمریکا قرار می‌گیرد.

 

دبیرکل بنیاد هابیلیان به تلاش دشمن برای پاک شدن حافظه تاریخی مردم اشاره کرد و گفت: از جمله تلاش‌های دشمن از بین بردن واقعیات مسلم تاریخی است و این همان چیزی است که رهبر انقلاب از آن تعبیر به «نگذاریم جای شهید و جلاد عوض شود» کردند. آنچه مشخص است. باید هشیار باشیم چون دشمن میوه این انحرافات تاریخی در ایامی همچون موعد برگزاری انتخابات می‌چیند.

 

وی با تاکید بر موضوع روشنگری از سوی نهادهای فرهنگی گفت: اگر مذاکرات احیای برجام به نتیجه برسد، یقینا پرونده بعدی، پرونده حقوق بشری جمهوری اسلامی ایران است. در حالی که ملت ما در موضوعی مانند حقوق بشر مدعی است. تروریسم سازمان‌یافته تحت حمایت غرب، آسیب‌های حقوق‌بشری زیادی را به ملت ما تحمیل کرده است. نهادهای فرهنگی باید تببین کننده باشند و نسل جوان را آگاه کنند.

 

این کارشناس مطالعات تروریسم در پایان به کم‌کاری‌های فراوان در حوزه آگاهی‌بخش اشاره کرد و افزود: اکنون بعد از گذشت بیش از سی سال از عملیات مرصاد، دشمن درصدد این است که جلادان و جانیان را جای قربانی و مظلوم جا بزند. جلادانی که در آن برهه آنچنان عرصه را بر مردم تنگ کرده بودند که ملت خواهان برخورد قاطع با آنها بودند. نقش نهادهای فرهنگی و جریان‌ساز، اقدامات تبیینی اثرگذار است.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

مروری بر جنایات گروهک تروریستی منافقین؛

شهید علی اکبر بختیاری چگونه ترور شد؟

محمدتقی نقدعلی، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

دادگاه گروهک تروریستی منافقین مستند و مستدل است

تشریح تروریستیِ بودن منافقین از نگاه حقوق بشر غربی

دهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

راه‌اندازی شبکه تلویزیونی توسط گروهک تروریستی منافقین با هدف تشویق مردم به خشونت

نهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

مطالب پربازدید بخش خبر

تشریح تروریستیِ بودن منافقین از نگاه حقوق بشر غربی

دهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

راه‌اندازی شبکه تلویزیونی توسط گروهک تروریستی منافقین با هدف تشویق مردم به خشونت

نهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

دی 1402
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
21
22
23
28
29

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان