مراسم گرامیداشت شهید محمد طاها اقدامی در هفته بسیج برگزار می‌شود

اصفهان| مراسم گرامیداشت شهید محمد طاها اقدامی در هفته بسیج برگزار می‌شود

به گزارش هابیلیان و به نقل از تسنیم؛ سرهنگ مسعود جهانگیری درباره برنامه‌های هفته بسیج اظهار داشت: درود بر روان پاک معمار کبیر انقلاب که 8 ماه قبل از شروع جنگ تحمیلی فرمان تشکیل بسیج را دادند و این سبب شد که یک وجب از خاک جمهوری اسلامی به دست دشمن نیفتد.

وی افزود: نشست بصیرتی ویژه فرماندهان و شورای حوزه‌­ها و پایگاه‌ها، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای بسیج در طول عمر انقلاب، دیدار از آسایشگاه جانبازان و خانواده شهدا و ایثارگران از مهمترین برنامه­‌هایی است که برای این هفته پیش‌­بینی شده ­است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه ادامه داد: برگزاری مسابقات ورزشی، بومی و محلی، برگزاری کارگاه­‌های تحکیم خانواده و پیشگیری از طلاق در راستای خنثی سازی پروژه جنگ نرم ایجاد شده برای خانواده‌­ها، برگزاری شب شعر با همکاری خیران و اداره بهزیستی نیز از دیگر برنامه های این هفته است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره تأکید فراوانی بر تحقق اقتصاد مقاومت داشته­ و دارند، گفت: شجره طیبه بسیج همواره در این جهت فعالیت‌­های گسترده‌ای صورت داده ­است و طی هفته بسیج امسال نیز چندین پروژه اقتصاد مقاومتی در سطح ناحیه شاهین شهر افتتاح می‌شود.

جهانگیری با بیان اینکه چندین پروژه­ و سالن­ ورزشی برای استفاده عموم بسیجیان و همشهریان با هزینه‌­ای بالغ بر یک میلیارد تومان در هفته بسیج امسال افتتاح خواهد شد، گفت: برگزاری جشن گرامی­داشت هفته وحدت در جهت پیشگیری از آسیب‌­های اجتماعی و همچنین افتتاح پروژه­‌های عمرانی ایجاد شده توسط گروه‌­های جهادی از دیگر برنامه‌­های درنظر گرفته شده برای هفته بسیج است.

وی با بیان اینکه همایش اقتدار بسیجیان با حضور همه اقشار در روز 5آذر به عنوان شاخص‌­ترین برنامه هفته بسیج برگزار خواهد شد، گفت: برگزاری همایش میثاق صالحین با حضور حلقه‌های صالحین شهرستان در مصلای نماز جمعه، برگزاری دوره فقه بازار و برگزاری مسابقات کتابخوانی از دیگر برنامه‌­های این هفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه با بیان اینکه یادواره شهدای ترور و شهید شاخص ترور شهید محمد طاها اقدامی در هفته بسیج برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: از طرح‌های کشاورزی شهرستان نیز حمایت‌های فراوانی شده و مبلغی بالغ بر 32 میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان اعطا شده ­است.

وی تصریح کرد: تعداد 30روز اردوی جهادی صالحین و 10 اردوی جهادی 3 روزه ویژه مهندسان برای هفته بسیج پیش‌­بینی شده ­است و طی آن 7 تیم پزشکی برای ارائه خدمات رایگان به مناطق محروم و کم برخوردار اعزام خواهند شد، برنامه شیفت ایثار نیز توسط بسیجیان در 4 واحد صنعتی انجام می‌شود.


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

جدیدترین مطالب

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان