مراسم ویژه سالروز واقعه هفتم تیرماه در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود

Haramشورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوي با صدور بیانیه‌ای از برگزاری مراسم ویژه سالروز واقعه هفتم تیرماه در حرم مطهر رضوی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان به نقل از قدس‌آنلاین، در این بیانیه آمده است: هفتم تیرماه یاد و خاطره شهادت مظلومانه آیت‌ا... دکتر بهشتی و ۷۲ تن از همسنگران وی می‌باشد که با توطئه دشمنان انقلاب و جهل منافقین کوردل در انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی ایران به شهادت رسیدند.

این روز، اوج تقابل حامیان ولایت فقیه و عاشقان حقیقی امام(ره) و آرمان‌های بلند انقلاب و نظام با ضد‌انقلاب، معاندین و منافقین هزار چهره در یکی از حساس‌ترین مقاطع تاریخی میهن اسلامی به شمار می‌رود که در آن صحنه مظلومیت و عظمت ملت انقلابی ایران و همچنین عمق عصبانیت و کینه‌توزی استکبار جهانی و ایادی مزدور داخلی آنان آشکار شد.

این حادثه، نه تنها منجر به قرار‌گرفتن نظام در سراشیبی سقوط و فروپاشی نشد، بلکه خود به عاملی برای ظهور وحدت و یکپارچگی ملی ایرانیان و عزم و اراده آنان در مقابله مردمی با گروهک‌های ضد‌انقلاب و تروریست تبدیل شد.

در حقیقت بازخوانی حادثه هفتم تیرماه و تدبر در آن، ایمان به این سنت الهی را در دل‌ها تقویت می‌کند که هر چند کافران و ستمگران می‌خواهند نور خداوند را خاموش کنند، اما اراده الهی بر فراگیر‌شدن این نور و سنت الهی، پیروزی خون بر شمشیر است.

اکنون در سی و چهارمین سالگرد شهادت شهید مظلوم آیت‌ا... بهشتی و ۷۲ تن از رادمردان انقلاب اسلامی از عموم مردم شهید پرور مشهد مقدس، زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی حضرت ثامن‌الائمه، علمای اعلام، استادان معظم، روحانیت، دانشگاهیان عزیز، خاندان معظم شهدا و ایثارگران، اصناف، تشکل‌ها و انجمن‌های اسلامی دعوت می‌شود در مراسمی که به همین مناسبت برگزار می‌شود، شرکت کنند.

این مراسم ساعت ۲۱ شنبه ۶تیر۱۳۹۴ در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد و سخنران این مراسم حجت‌الاسلام و‌المسلمین رئیسی، دادستان کل کشور می‌باشد.


مطالب پربازدید سایت

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مطالب پربازدید بخش خبر

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان