مبارزه ایران با تروریسم تبلیغاتی نیست

Larijani Majlesرئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحران امنیتی منطقه، مبارزه جمهوری اسلامی ایران با تروریسم را، مبارزه ای واقعی خواند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از فارس، علی لاریجانی در نشست شورای اداری استان چهارمحال و بختیاری، در بخشی از سخنانش با اشاره به شرایط منطقه‌ اظهار کرد:‌ شاید بعد از جنگ جهانی تا این اندازه شلوغی در منطقه ندیده‌ایم. بخشی از آن به این دلیل است که تقسیم بندی‌ها به هم‌ریختگی و گسیختگی ایجاد کرد، اما از طرف دیگر بیداری در منطقه به وجود آمده است، اما این تقسیم بندی‌ها تصنعی بوده است اما یک راهزنهایی هستند که کار خودشان را می‌کنند و آشفتگی ایجاد می‌کنند تا تسلط صلابت مردم به درستی انجام نشود و ما همه این نوع رفتارها را از نظر سیاسی در منطقه داریم.

لاریجانی افزود: بعید می‌دانم به هم ریختگی که به لحاظ امنیتی و سیاسی در منطقه به وجود آمده به سادگی حل شود، زیرا جریان‌های تروریستی ریشه دوانده‌اند و مبارزه با آنها مجاهدت و پشتکار می‌خواهد.

وی گفت:‌ اخیرا دیده‌ام مسئولان آمریکایی گفته‌اند که روس‌ها بی‌خودی دخالت کردند و حالا گروه‌های دیگری می‌خواهند فعال شوند و این بدین معناست که می‌خواهند به تروریست‌ها امکانات دهند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که جمهوری اسلامی ایران استراتژی درست و منطقی را دنبال کرده است، گفت:‌ همه می‌دانند جمهوری اسلامی ایران برای مبارزه با تروریسم مبارزه‌اش واقعی است و تصنعی و تبلیغاتی نیست.

وی تصریح کرد:‌ این چالش منطقه گرچه درظاهر به ضرر این کشورهاست، اما به هر حال چالشی است که نیاز به طراحی و فکر کردن دارد.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان