ماندن منافقین درعراق حمایت از تروریسم است

Alshargh02

سردبیر روزنامه الشرق عراق گفت : اصرار برخی کشورها و افراد که بر خلاف درخواست مردم و مسوولان عراقی خواستار ماندن منافقین به هر قیمت در عراق هستند نشانه بارز حمایت از تروریسم است .

عبدالرسول الزیاره در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان ( خانواده شهدای ترور ) ضمن انتقاد از درخواست برخی از افراد مبنی بر ماندن منافقین در عراق بیان نمود : منافقین نمی خواهند کسی گذشته جنایت بار آنها را به یاد بیاورد و در این راه نیز هزینه های بسیاری کرده اند اما مردم عراق هنوز یاد شهدای انتفاضه جنوب عراق و کشتار اکراد درشمال عراق را که به دست منافقین صورت گرفت فراموش نکرده اند .

وی گفت : منافقین و القاعده هر دو از جانب آمریکا حمایت می شوند و این فرقه جنایت کار دارای سوابق ماندگار تروریستی و جنایت در عراق می باشد .

این روزنامه نگار عراقی ادامه داد : درخواست بسیاری از مردم عراق از دولتمردان این کشور این است که تمام تلاش خود را برای اخراج این گروه تروریستی از عراق انجام دهند و از تهدیدها دراین راه نیز هراسی به دل راه ندهند .

سردبیر روزنامه الشرق درخصوص تقسیم بندی تروریسم در کشورش ابراز داشت : در مورد اشکال تروریستی باید گفت همه تروریست ها در عراق از یک نوع هستند اما شیوه عمل آنها تفاوت دارد و دلیل آن این است که آمریکایی ها تمایل دارند شیوه های گوناگون تروریسم را در عراق پیاده کنند ضمن اینکه همه آنها از نظر بنیان های قومی و عملی بر یک شیوه و ساختار رفتار می کنند و آن هم دفاع از حضور آمریکا در عراق و حمایت از منافع این کشوراست .

وی آمریکا را سردمدار اول تروریسم درعراق دانست و بیان داشت : هنگامی که آمریکایی ها وارد عراق شدند تمام سلاح های موجود را جمع آوری نکردند تا ناامنی درعراق باقی بماند و هرج و مرج نیز روز به روز دراین کشور افزایش پیدا کند.

عبدالرسول الزیاره افزود : آمریکایی ها ادعا می کنند که ریشه تمام نزاع ها در عراق ناشی از اختلافات ادیان و قومیت ها و طوایف است اما حقیقت این است که ریشه بسیاری از درگیری ها خود آمریکایی ها هستند که مخفیانه از تروریست ها حمایت می کنند .

وی در پایان حضور آمریکایی ها در عراق را بیشتر شبیه اجرای یک نمایش نامه دانست و افزود : آنها باهدف استیلا بر مردم و حمایت از ریختن خون بی گناهان وارد عراق شدند .


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9247156&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  وزیر اطلاعات می‌گوید

  جمشید شارمهد چگونه دستگیر شد؟

  دکتر کبری صالحی‌جاوید، بنیاد هابیلیان

  مشروطه منافق پسند

  یک نماینده مجلس با توجه به دستگیری سرکرده گروهک تندر

  دیگر گروهک‌های تروریستی و منافقین هم ضربه خواهند خورد

  محمد تربت‌زاده، روزنامه قدس

  برق از سر «تندر» پرید

  علی رحمانی، جوان آنلاین

  مسلمانان زیر چکمه مدعیان حقوق بشر

  دکتر مصطفی انتظاری‌هروری، روزنامه صبح‌نو

  حقوق بشر غربی در نقطه پایان

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان