ماجرای گروه تروریستی که قصد عملیات انتحاری در آذربایجان شرقی را داشتند

ماجرای گروه تروریستی که قصد عملیات انتحاری در آذربایجان شرقی را داشتند

فرمانده مرزبانی فراجا از شناسایی و دستگیری گروه تروریستی که قصد عملیات انتحاری در آذربایجان شرقی را داشتند، خبر داد.

به گزارش هابیلیان به نقل از فارس، سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی فراجا در گفت‌وگو با خبرنگاران شناسایی گروه تروریستی در مرز آذربایجان شرقی را مورد اشاره قرار داد و اظهار کرد: ۳۱ شهریور امسال در منطقه عمومی آذربایجان شرقی توانستیم یک گروه تروریستی شامل یک خانم و ۶ مرد را دستگیر کنیم.

وی گفت: این گروه تروریستی با تجهیزات انتحاری قصد داشتند در ۳۱ شهریور ماه در منطقه آذربایجان شرقی اقدامات ضدامنیتی انجام دهند که با هوشیاری نیروهای مرزبانی و همکاری مردم در تنگ خودآفرین، شناسایی شدند و نقشه آنها خنثی شد.

فرمانده مرزبانی فراجا اضافه کرد: از این تیم تروریستی انواع سلاح، دوربین و ریموت برای اقدامات انفجاری کشف شد.

گودرزی با بیان اینکه برخی کشورها، صهیونیست‌های کودک‌کش را در خلیج فارس پذیرش می‌کنند، ادامه داد: در این راستا به آنها تذکر داده شده است ‌و اکنون مجدداً به آنها تذکر داده می‌شود که امنیت مرزها و دریای خلیج فارس توسط مردم منطقه باید برقرار شود.

وی تأکید کرد: تجربه جمهوری اسلامی ایران در چند سال گذشته نشان می‌دهد هر زمانی که بیگانگان در امنیت منطقه به‌ویژه خلیج فارس دخالت کرده‌اند غیر از ناامنی و تهدید چیزی در پی نداشته است.

فرمانده مرزبانی فراجا بیان کرد: به همسایگان توصیه می‌شود که حسن همجواری را رعایت کنند البته با بیشتر کشورهای حاشیه خلیج فارس ارتباط دیپلماسی مناسبی داریم و با هماهنگی، رزم مشترک و گشت‌های همزمان و ارتباط دائم مخابراتی با این کشورها بحمدالله تاکنون یک دیپلماسی فعال خوبی ایجاد شده است ولی شناورهایی را که غیرقانونی وارد آب‌های سرزمینی و حاکمیتی جمهوری اسلامی ایران می‌شوند، برنمی‌تابیم و برخورد قاطع و سخت با هماهنگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

گودرزی از امنیت پایدار مرز‌های کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: به‌همت مرزبانان ایثارگر و غیرتمند و تجهیز مرزبانی به جدیدترین و پیشرفته‌ترین سامانه‌های هوشمند اکنون امنیت مرز‌های کشور پایدار و باثبات و نفوذناپذیر است.

مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان