شهید سید مجتبی هاشمی

Shahid Mojtaba Hashemyسید مجتبی هاشمی در سیزدهم آبان ماه هزار و سیصد و نوزده به دنیا آمد. وی دارای تحصیلات متوسطه و پاسدار بود. سید مجتبی متاهل، دارای دو فرزند و در تهران سکونت داشت. وی سرانجام در بیست و هشتم اردیبهشت ماه هزار و سیصد و شصت وچهار درخیابان وحدت تهران توسط عناصر تروریستی سازمان مجاهدین خلق مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

ترور شهید عشرت اسکندری بر سر سفره صبحانه

Images58 منافقین در شهریور سال ۶۱ با هجوم به منزل شهید عشرت اسکندری او و میهمانانش، فاطمه عشریه و علی اکبر خدادادی را بر سر سفره صبحانه هدف رگبار مسلسل یوزی قرار دادند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان، شهید عشرت اسکندری در سال ۱۳۳۶ در یکی از روستا‌های تابع فیروزکوه به دنیا آمد. وی در جریان انقلاب اسلامی با شور و شوق در کنار سایر زنان مسلمانان فعالانه شرکت داشت و مفاسد رژیم پهلوی را افشا می‌کرد. این شهید مادری مهربان و دلسوز بود و چهار

روایت تنها شاهد اولین ترور

171058708 محسن شجاعی راننده و محافظ شهید سپهبد محمد ولی قرنی بود که تا لحظه شهادت ایشان توسط گروه فرقان کنارش بود؛ در این گزارش زوایای مختلف زندگی سپهبد قرنی را به نقل از این محافظ می‌خوانیم. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان، شهید سپهبد محمدولی قرنی نخستین شهید از شهدای ترور در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. که سوم اردیبهشت در تقویم به عنوان روز شهادت ایشان به ثبت رسیده است. دشمنان پس از پیروزی انقلاب ایران هراسان شدند و در اولین اقدامات خود به

اولین تصویر از پاسدار شهید شده در حمله تروریستی راسک و چابهار

1981434 105 در پی حملات تروریستی گروهک جیش الظلم به مقر‌های نظامی در راسک و چابهار، ۱۱ تن به شهادت رسیدند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان در پی حملات تروریستی گروهک جیش العدل به مقر‌های نظامی در راسک و چابهار، ۱۱ تن به شهادت رسیدند. از جمله آن‌ها پاسدار شهید حامد عبدالهی از روستای گزگر شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان بود که تصویر او منتشر شده است.

محاکمه اعضای منافقین مهم‌ترین مطالبه خانواده شهداست

283862 159  همسر شهید ترور محمدعلی آقارجبی با اشاره به برگزاری دادگاه و محاکمه منافقین، گفت: مطالبه مهم خانواده‌های شهدا پیگیری محاکمه و مجازات اعضای این گروهک تروریستی است. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان، جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز، یکی از بزرگ‌ترین قربانیان تروریسم و جولانگاه گروهک‌های تروریستی داخلی و خارجی بوده و در این مدت، هزاران انسان بی‌گناه به دست آنان شهید و یا به شدت مجروح شده‌اند؛ در این میان، بیشترین ترور‌ها که مصداق جنایت علیه بشریت و نقض آشکار حقوق

حمله منافقین به مردم با نارنجک و سلاح یوزی

946098  فرزندان شهدای ترور ضمن استقبال از برگزاری دادگاه منافقین، بر مجازات عناصر این گروهک تروریستی تاکید دارند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان، دادگاه رسیدگی به اتهام‌های ۱۰۴ نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین و همچنین ماهیت این سازمان به‌عنوان یک شخصیت حقوقی در شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران در جریان است. گروهک تروریستی منافقین از خرداد ۱۳۶۰ به‌صورت رسمی عملیات مسلحانه و ترور را برای مقابله با انقلاب اسلامی برگزید و در طول این سال‌ها دست به جنایت‌های زیادی در حق مردم ایران زده است

نقش یک جاسوس در ترور شهید فخری زاده

Un225titled ۳ سال پیش در چنین روزی شهید محسن فخزی‌زاده از دانشمندان پرافتخار هسته‌ای و دفاعی کشورمان به‌وسیلهٔ رژیم صهیونیستی ترور شد.   به گزارش پایگاه خبی تحلیلی هابیلیان به نقل از مشرق، ۳ سال پیش در چنین روزی یعنی در هفتم آذر ۱۳۹۹ شهید محسن فخری‌زاده از دانشمندان پرافتخار هسته‌ای و دفاعی کشورمان به‌وسیلهٔ رژیم صهیونیستی ترور شد.   جزئیات ترور چه بود؟   یک روز پس از حادثه این ترور ناجوانمردانه خبرگزاری فارس به جزئیاتی از این عملیات تروریستی دست پیدا

مراسم بزرگداشت شهدای حرم مطهر شاهچراغ (ع)

IMG 0171مراسم بزرگداشت شهدای حمله تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) در حسینیه سیدالشهداء (ع) برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان، روزگذشته مراسم بزرگداشت و سالگرد شهدای حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ (ع) در حسینیه سیدالشهداء (ع) شیراز با حضور خانواده شهدای ترور و مردم همیشه در صحنه برگزار شد. این مراسم با قرائت قرآن توسط استاد مهدی روحانی آغاز شد و در ادامه، حجت‌الاسلام انجوی‌نژاد به موضوع جنایات رژیم صهیونیستی پرداخت.

کشورهایی که باعث و بانی اقدامات تروریستی هستند باید محکوم شوند

Ic Large W900h60049439روز سی و یکم شهریور سال ۹۷ به خاطر علاقه‌ای که پسرانش به قدرت نمایی نیروهای مسلح کشور داشت در اولین روز از  هفته دفاع مقدس به محل برگزاری رژه نیروهای مسلح رفت.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، «معصومه ایزدپناه»، یکی از جانبازان حادثه تروریستی اهواز در گفت‎وگویی به تشریح ابعادی از حادثه تروریستی رژه نیروهای مسلح در اهواز پرداخت. «معصومه ایزدپناه» و «آرش متین»، فرزند وی، از جانبازان حادثه تروریستی اهواز در شهریور ماه سال ۱۳۹۷ هستند.

شهید عظیم خیرآبادی

Azim02 شهید عظیم خیر‌آبادی سال ۱۳۴۰ در مازندران متولد شد. چندین ماه بود که ترور افراد دارای چهره حزب اللهی در دستور کار منافقین و گروهک‌های تروریستی قرار گرفته بود. او یکی از کسانی بود که قربانی این عملیات‌ها شد و در ۲۲مرداد۱۳۶۰ در خیابان فرهنگ ساری مورد سوء‌قصد تروریست‌ها قرار گرفت و به شهادت رسید. 🌹روحش شاد و یادش گرامی باد.

شهید علیرضا رمضانی‌مقدم

Photo 2020 08 03 13 36 10 شهید علیرضا رمضانی‌مقدم سال ۱۳۴۱ در لرستان متولد شد. کارگر بود و از این راه امرار معاش می‌کرد. ۱۶مرداد۱۳۶۰ در رشت مورد سوء‌قصد عناصر گروهک‌های تروریستی قرار گرفت و به شهادت رسید.

شهید تقی پژوم

Photo 2020 07 21 10 20 05 شهید تقی پژوم سال ۱۳۴۳ در گیلان متولد شد. دانش‌آموز مقطع متوسطه بود. فعالیت‌های انقلابی زیادی داشت و در دبیرستان شهید مطهری انجمن اسلامی تشکیل داد که سرانجام در ۳۱تیر۱۳۶۰ در درگیری با منافقین در لاهیجان به‌شهادت رسيد.

شهید برات هنرمند

Photo 2020 07 05 15 18 24 شهید برات هنرمند سال ۱۳۴۱ در خراسان متولد شد. دانش‌آموز مقطع متوسطه بود. با شروع درگیری‌ها در غرب کشور برای مقابله با تروریست‌ها به غرب کشور رفت و در حمله مسلحانه گرهک‌های تروریستی به کامیاران در ۲۱تیر۱۳۶۱ به شهادت رسيد.

شهید ابوطالب فامرینی

Nhku890 شهید ابوطالب فامرینی سال ۱۳۴۰ در یکی از شهرستان‌های استان مرکزی متولد شد. برای خدمت سربازی به ارومیه اعزام شد و با ایثار و از خودگذشتگی به مقابله با تروریست‌ها پرداخت و سرانجام ۲۰تیر۱۳۶۱ در حمله مسلحانه گروهک‌های تروریستی در ارومیه به شهادت رسید.

شهید علی احمدی‌باصیری

Photo 2020 06 30 16 45 52 شهید علی احمدی‌باصیری سال ۱۳۴۱ در بروجن متولد شد. دانش‌آموز مقطع متوسطه بود. با شروع درگیری‌ها در غرب کشور برای مقابله با تروریست‌ها به غرب کشور رفت و در حمله مسلحانه گروهک‌های تروریستی به سقز در ۱۴تیر۱۳۶۰ به شهادت رسيد.

جدیدترین مطالب

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان