شهید محمدحسین امیراحمدی

A Amir محمدحسین امیراحمدی در 25فروردین 1323 در روستای امیرآباد دامغان متولد شد. پس از اتمام تحصیل به استخدام ذوب آهن اصفهان درآمد. پشتکار و هوش سرشار او سبب شد تا ساواک برای استخدام او اقدام کند، اما زمانی که با مخالفتش مواجه شدند او را مجبور به استعفا از شغلش کردند. او پس از این به شغل آزاد روی آورد و با بحبوحه انقلاب اسلامی به صف انقلابیون پیوست و سرانجام در 6اسفند1360 در مغازه‌اش به دست منافقین به شهادت رسید.

شهید احمد جوشیده

A Joshede احمد جوشیده سال 1333 در روستای شینه سنندج به دنیا آمد. با پیروزی انقلاب اسلامی برای مقابله با جریانات ضدانقلاب پایگاه بسیج را در روستا تاسیس کرد و به عضوگیری مشغول بود. سرانجام در 5اسفند1360 عناصر گروهک‌های تروریستی به آنجا حمله کردند و احمد و همرزمانش را دستگیر و پس از انتقال به روستای توریور شکنجه و به شهادت رساندند.

شهید محمدرضا بینا

M Bina محمدرضا بینا سال 1337، در فارس به دنیا آمد. معلمی را برگزید تا ادامه دهنده راه انبیاء باشد. با شروع جنگ تحمیلی به مقابله با دشمن برخاست و سرانجام 4اسفند1360 حین درگیری با گروهک‌های تروریستی در مهاباد بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

شهید عبدالحسین رضایی

A Rezaee عبدالحسین رضایی سال 1339 در تهران متولد شد. دانشجوی دانشگاه تهران بود و پرتلاش اخبار سیاسی کشور را دنبال می‌کرد و در برابر جریانات فکری معاند انقلاب اسلامی می‌ایستاد. سرانجام در 3اسفند1360 جلوی دانشگاه مورد سوء قصد منافقین قرار گرفت و به شهادت رسید.

شهید کمال نیکجویان

Kamal N کمال نیکجویان سال 1346 در استان مازندران متولد شد. دانش‌آموز بود با شروع جنگ تحمیلی برای دفاع از کشور و مقابله با عناصر گروهک‌های تروریستی و تجزیه‌طلب به غرب کشور اعزام شد. سرانجام طی حمله تروریست‌ها به مریوان در 1 اسفند1361 براثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

شهید هوشنگ رمضان‌زاده

Photo 2021 02 18 08 30 32 هوشنگ رمضان‌زاده سال 1328 در کردستان متولد شد. ساعت‌ساز بود با شروع جنگ تحمیلی و حمله ضدانقلاب و منافقین به کشور وارد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد و در این لباس به مردم خدمت کرد. سرانجام در 30بهمن1360 در مسیر بازگشت از ماموریتش در روستای حصارسفید، به کمین عناصر گروهک تروریستی کومله و دمکرات برخورد کرد و به شهادت رسید.

شهید غلامرضا زارعی

Photo 2021 02 17 08 34 52 غلامرضا زارعی سال 1347 در تهران متولد شد. دانش‌آموز بود که تروریست‌ها در غرب کشور ناامنی به وجود آوردند او مانند تمام جوانان کشور برای مقابله با دشمن به غرب کشور اعزام شد و سرانجام  29بهمن1362 در درگیری با عناصر گروهک‌های تروریستی در بوکان بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

شهید نبی‌الله ترک

Tork نبی‌الله ترک سال 1342 در همدان به دنیا آمد. با شروع جنگ تحمیلی برای دفاع از کشور به خدمت سربازی رفت و با ایثار و از خودگذشتگی به دفاع از خاک کشور پرداخت. سرانجام در 28بهمن1361 حین درگیری با عناصر گروهک‌های تروریستی در جوانرود به شهادت رسید.

شهید حاج شیخعلی ایرانمنش

H Eranmanesh حاج شیخعلی ایرانمنش سال 1311 در کرمان متولد شد. تجسم یک روحانی مبارز بود. سال1340 معلم شد و در این راه خدمات ارزنده‌ای داشت. سرانجام 27بهمن1365 هنگامی که قرار بود رزمندگان را به جبهه اعزام کنند توسط منافقین ترور شد و به شهادت رسید.

شهید سیدمحسن حسینی

M Hosine شغل: عضو پلیس قضائی سن: ۲۳ سال ‌وضعیت تأهل: متأهل تاریخ تولد:1337 محل شهادت: بین خیابان دامپزشکی، خیابان هاشمی‌‌ تاریخ شهادت: ۲۶بهمن۱۳۶۰       زندگینامه شهید سید محسن حسینی در سال ۱۳۳۷ در شهر مقدس قم، شهر خون و قیام، در دامان خانواده‌ای روحانی دیده به جهان گشود. تحصیلات ابتدایی را در زادگاهش آغاز نمود و تحت توجهات پدر گرامی‌اش که از روحانیون ارجمند حوزه علمیه قم بودند با مسائل شرعی و مذهبی آشنا شد و عشق به اسلام و فداکاری در راه دین در دل و جانش ریشه گرفت. از نوجوانی با مجله

شهید عبدالرحیم براتی

Abdolrahim  شهید عبدالرحیم براتی سال 1332 در مشهد متولد شد. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای خدمت به مردم و کشور به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آمد و به مقابله با تروریست‌ها و ضدانقلاب پرداخت. سرانجام در 25بهمن1365 در خیابان بهار مشهد، در درگیری مستقیم با عناصر گروهک منافقین بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید. شهید عبدالرحیم براتی در سال ۱۳۳۲ به دنیا آمد. تا سن ۷ سالگی در روستا زندگی می‌کرد و سپس به همراه خانواده به مشهد مهاجرت نمود. با وجود

شهید محمد‌مهدی دهقان‌زاده

Dehqan شهید محمد‌مهدی دهقان‌زاده سال 1343 در مشهد‌مقدس متولد شد. دانش‌آموز بود با شروع جنگ تحمیلی برای دفاع از کشور و مقابله با عناصر گروهک‌های تروریستی و تجزیه‌طلب به غرب کشور اعزام شد. سرانجام طی حمله تروریست‌ها به بانه در محور بانه-سردشت در 21بهمن1360 براثر اصابت گلوله به شهادت رسید.🌹روحش شاد و یادش گرامی باد.

شهید سیدمرتضی جعفری

Jafary شهید سیدمرتضی جعفری سال ۱۳۳۴ در استان فارس متولد شد. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای خدمت به مردم و کشور به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آمد و به مقابله با تروریست‌ها و ضدانقلاب پرداخت. سرانجام ۲۰بهمن۱۳۶۰  توسط گروهک تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) در شیراز ترور شد و به شهادت رسید.

شهید سید ابوالقاسم دهنوی

Abolghasem Dehnavi01سید ابوالقاسم دهنوی سال ۱۳۴۰ در تهران متولد شد. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به خدمت سربازی رفت و به عنوان پاسدار وظیفه در تهران مشغول به خدمت شد. او در ۱۹ بهمن ۱۳۶۰در عملیات انهدام خانه تیمی موسی خیابانی وقتی که دید دو بچه، گریه‌کنان در میان رگبار گلوله‌ها، وحشت‌زده به این‌طرف و آن‌طرف می‌دویدند و فریاد می‌زدند آرام‌آرام خودش را به بچه‌ها رساند تا آن‌ها را از مهلکه نجات بدهد. هر چند این شهید توانست فرزند مسعود رجوی را از مرگ نجات دهد اما خود، در میان رگبار گلوله منافقین به شهادت رسید.

شهید عزت الله سبزخواه مطلق

Sabzkhah1عزت‌الله سبزخواه‌مطلق سال ۱۳۱۱ در تهران به دنیا آمد. ۲۰ ساله بود که به خدمت ارتش در آمد و در رده‌های پایین ارتش با شرافت تمام در شهرستان‌ها خدمت کرد. پس از ۲۱سال خدمت در ارتش بازنشسته شد و جهت تأمین معاش خانواده ۹ نفره‌اش به کار در یک مغازه فرش‌فروشی پرداخت. سرانجام ۱۸بهمن۱۳۶۰ منافقین به مغازه‌اش مراجعه کردند و با شلیک گلوله او را به شهادت رساندند. 🌹روحش شاد و یادش گرامی باد.

مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان