فرش ابریشمی؛ هدیه منافقین به نمایندگان اردن

Dozd

یک نویسنده و روزنامه نگار سرشناس اردنی گفت : سازمان مجاهدین خلق (منافقین) برای مجاب کردن 12 نماینده پارلمان اردن به شرکت در کنفرانس این فرقه در پاریس ، به هر کدام از آنها یک فرش ابریشمی به قیمت 30 هزار دینار (22 میلیون تومان) به همراه اقامت درهتل 5 ستاره رشوه داده است .

محمد صُبیحی روزنامه نگار و نویسنده سرشناس اردنی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان ( خانواده شهدای ترور) ضمن بیان این مطلب اظهار داشت : من از همه این نمایندگان که به هتل 5 ستاره رفتند سوال می کنم که منافع اردن از شرکت شما در کنفرانس یک اپوزیسیون تروریستی که نظام شرعی و منتخب ملت ایران را مورد مبارزه قرار می دهد چیست و ابعاد استراتژیکی که نمایندگان پارلمان اردن از ایستادن در کنار نیروهای این گروه دنبال می کردند چه مواردی است؟

وی بیان کرد : ملت ایران ملتی متمدن است و نمایندگان پارلمان در ارتباط با گروهک بی ارزشی مانند منافقین و دفاع از سازمانی که توسط آمریکا و صهیونیسم حمایت می شود ، مشکلاتمان را با ایران زیاد می کنند .

صبیحی با بیان اینکه سیاست خارجی اردن نسبت به ایران متناقض است تصریح کرد : وزارت امور خارجه اردن اعلام کرده که از دعوت این نمایندگان خبرنداشته است بنابراین متولیان این دستگاه باید نظارت بیشتری بر امور خارجی نمایندگان پارلمان داشته باشند .

این نویسنده اردنی در پایان خاطر نشان ساخت : ما همیشه شعار روابط با ایران را سر می دهیم و مقامات ما هراز چند گاهی وزیرامور خارجه ایران را تکریم می کنند و از گسترش ارتباطات با ایران سخن می گوییم اما باید به گونه ای رفتار کنیم که برای طرف مقابل اینگونه استنباط نشود که ما تنها دراین مورد شعار می دهیم .

گفتنی است منافقین اواسط مرداد ماه بابرگزاری کنفرانسی فرمایشی در پاریس و دعوت از چند نماینده پارلمان اردن ادعا کردند مورد حمایت نمایندگان پارلمان اردن قرار گرفته اند .


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9931896&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان