فرانسه در مقابل منافقین سیاست دوگانه ای دارد

Kongere12دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: نوع موضع‌گیری‌های دولت فرانسه نشان می دهد این دولت آگاهانه امکانات بسیار گسترده‌ای را در اختیار سیستمی قرار می‌دهد که کاملا آن را تروریست، خشن و فرقه‌گرا می‌دانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)سید محمد‌جواد هاشمی‌نژاد در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران، در خصوص انتقاد سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه از گروهک تروریستی منافقین گفت: فرانسه ظاهرا در برخورد با گروهک تروریستی منافقین تغییر رویکرد جدی نداده زیرا در گذشته هم که اتحادیه اروپا این گروهک تروریستی را از لیست گروه‌های تروریستی خود خارج کرده بود دولت فرانسه اعلام کرد که همچنان ما این گروهک را تروریست می‌دانیم و به همه دولتمردان خود سپردیم که با این تشکیلات تروریستی ارتباط نداشته باشند.

وی با اشاره به اینکه، بیانیه اعلام شده توسط سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه نکته جدیدی را برای جامعه جهانی در پی ندارد، تصریح کرد: رویکرد و موضع‌گیری دولت فرانسه با عملکرد دولتشان کاملا دارای تضاد است؛ در حقیقت با اعلام این موضع‌گیری دولت فرانسه به این گروهک تروریست، خشن و فرقه‌گرا اجازه فعالیت‌های گسترده را در کشورشان می‌دهد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه دولت فرانسه با دست پس می‌زند و با پا پیش می‌کشد، اظهار داشت: اگر موضع دولت فرانسه واقعی بود، با این اتهاماتی که متوجه منافقین کرده -که درست هم است -می‌توانست برخورد محکم و جدی تری با این گروهک تروریستی داشته باشد و آنها را از فرانسه اخراج کند، اما از طرفی شاهد آن هستیم که هیچ برخوردی با این گروهک تروریستی نمی‌شود و هیچ گروه فرانسوی هم همچون این گروهک اجازه چنین عملکردی در خاک این کشور را ندارد.

هاشمی‌نژاد با بیان اینکه دولت فرانسه طوری در قبال منافقین موضع‌گیری می‌کند گویا مقر این گروهک تروریستی جزیره‌ای، خارج از خاک فرانسه است، گفت: ما هرسال شاهد میتینگ‌ها و همایش‌هایی از سوی این گروهک تروریستی در خاک فرانسه هستیم و گروه‌های متفاوتی برای حمایت از این گروهک تروریستی در آن شرکت می‌کنند.

وی تأکید کرد: این نوع موضع‌گیری‌های دولت فرانسه نشان دهنده این است که این دولت آگاهانه امکانات بسیار گسترده‌ای را در اختیار سیستمی قرار می‌دهد که کاملا آن را تروریست، خشن و فرقه‌گرا می‌داند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان اظهار داشت: حمایت‌ها از منافقین منحصر به دولت فرانسه نیست و آمریکا به همراه اتحادیه اروپا از این گروهک تروریستی حمایت‌های گسترده‌ای می‌کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ابزارهای مواجه کشورهای غربی با جمهوری اسلامی ایران محدود است و با وجود این محدودیت آن‌ها به هر ابزار دیگری متوسل می‌شوند. همچنین گزارش‌های سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه و نهادهای بین‌المللی نظیر دیدبان حقوق بشر اشاره به وحشی‌گری‌های این  تشکیلات داشته است اما حمایت آن‌ها همچنان از این گروهک تروریستی ادامه دارد که نشان‌دهنده آن است که کشورهای غربی به ویژه آمریکا در مواجهه با تفکر انقلاب اسلامی ابزاری در دست ندارند از همین رو  به چنین حمایت‌هایی از این گروهک تروریستی تن می‌‌دهند.

 

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10103802&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش گفتگو

متن کامل دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با علامه مصباح یزدی

مهم‌ترین ریشه فساد، برتری‌طلبی است

شجریان در شهادت استاد خود چه گفت

شجریان علیه منافقین

سردار رفیق‌دوست در گفتگو با هابیلیان

امام با منافقین اتمام حجت کرد

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان