عامل اصلی مشکلات پیچیده امنیتی منطقه مداخلات آمریکا است

Abdolahian

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: عامل اصلی مشکلات پیچیده امنیتی منطقه و پیدایش داعش، مداخلات نظامی آمریکا در منطقه است.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) و به نقل از فارس، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل و دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتقاضه فلسطین در سومین سالگرد انتقاضه جدید فلسطین و در واکنش به اظهارات جان کری اظهارداشت: عامل اصلی مشکلات پیچیده امنیتی منطقه و پیدایش داعش، مداخلات نظامی امریکا در منطقه است.

وی با تاکید بر اینکه محور امریکا و رژیم صهیونیستی در پشت ماجرای حمله نظامی سعودی به یمن قرار دارد، افزود: عربستان سعودی بدون حمایت اطلاعاتی و لجستیکی واشنگتن هرگز قادر به حمله نظامی به یمن نبود. اکنون نیز سعودی در معادله مقاومت مردم یمن بشدت گرفتار امده است.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل تاکید کرد: بی تردید سیاست های مداخله جویانه امریکا مانع تحقق راه حل سیاسی در بحران سوریه و یمن بشمار می رود.

امیرعبداللهیان تصریح کرد: تهران در قبال منطقه و در مبارزه جدی با تروریسم و کمک به امنیت و ثبات منطقه، همواره سازنده ترین سیاست را دنبال کرده است.

وی با بیان اینکه ما با افتخار از حزب الله لبنان حمایت می کنیم، ادامه داد: حزب الله در دو جبهه مبارزه با "صهیونیسم" و "تروریسم" با قدرت عمل کرده و سهم بزرگی در کمک به امنیت منطقه و جهان دارد.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل گفت: جمهوری اسلامی ایران با صدای بلند از مقاومت مردم فلسطین و مبارزه علیه رژیم صهیونیستی پشتیبانی می کند.

امیرعبداللهیان بیان کرد: کمک موثر به دولت و ملت عراق و سوریه در مبارزه با تروریسم را وظیفه انسانی و شرعی خود می دانیم و تا تحقق ثبات و امنیت منطقه ، روند کمک های مستشاری و انساندوستانه خود را تقویت خواهیم کرد.

گفتنی است؛ جان کری وزیرامور خارجه آمریکا در جلسه پرسش و پاسخ در موسسه آسپن آتلانتیک مدعی شد چیزهایی وجود دارد که ایران در منطقه انجام می دهد و ما مخالف آن هستیم. ما از نقش ایران در یمن، سوریه و حمایشان از حزب الله رضایت نداریم.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9603517&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

شهید سازمان پیشمرگان مسلنان کرد

شهید جلال فرج‌پور

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

چند می گیری از لیست تروریستی خارج کنی؟

چامسکی فیلسوف و نظریه‌پرداز آمریکایی

ترور سردار سلیمانی ثابت کرد که آمریکا یک دولت یاغی است

شهید استان خراسان

شهید احمد عسگرزاده

دردسرهای حمایت از سعودی ها برای سیاست خارجی ایالات متحده

باخت آمریکا در خاورمیانه با ترور سردار شروع شد

شهید استان خراسان

شهید سیداسماعیل موسوی

علی رحمانی؛ بنیاد هابیلیان

ریشه اصلی تروریسم در غرب آسیا

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان