23

شهدای جنایت‌های گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق(منافقین) در سال 1367


مقدمه و پیشینه

تاریخ کهن این مرز و بوم به‌ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی مردمی ایران سرشار از فداکاری و رشادت دلیر زنان و مردانی است که در نبرد با سیاهی و ظلمت، نور و روشنایی را برای ما به ارمغان گذاشته‌اند. در نقطه مقابل، همواره دشمنان خبیثی چشم طمع به ثروت‌های مادی و معنوی این مردم داشته‌اند که خواهان استقلال در نظر و عمل بوده‌اند و انواع و اقسام جنایات را بر این مردم روا داشته‌اند؛ از کشورهای زورگو و متخاصم گرفته تا گروهک‌های تروریستی، هرکدام به نوعی در خون به ناحق ریخته‌شده هزاران شهید ایران سهیم هستند.

از جمله دشمنان این مرزوبوم، گروهک تروریستی منافقین است که پیش و پس از انقلاب مردم ایران در صفوف مردمی آن جایی نداشتند و چندی پس از برپایی حکومت برخواسته از رأی مردم، رو در روی آن ایستاده و دست به سلاح بردند و تا امروز بیش از 12 هزار نفر از مردم کشورمان را به خاک و خون کشیده‌اند. سال 1360 نقطه اوج تقابل این گروهک با نظام اسلامی و مردم بود و پس از آن که با همکاری مردم و اشراف و قاطعیت نیروهای امنیتی، بساط جرم و جنایت آنان برچیده شد.

 با کوچ عناصر فراری نفاق به سرکردگی رجوی از نقاط مختلف به عراق که در حال جنگ با ایران بود، معادلات تغییر کرد. منافقین به‌طور کامل شرف و غیرت خود را به صدام فروختند و در کنار دشمن بعثی و دوشادوش او به جمع‌آوری اطلاعات از نقاط حساس کشور، دادن اطلاعات محموله‌های غذا و دارو به جنگنده‌های عراقی برای بمباران، حملات پراکنده مرزی و درنهایت حمله مستقیم نظامی به مرزهای کشوری که روزگاری وطن آنان بوده است، آلوده شدند.

سال 1367 رجوی با تحریک صدام و به‌منظور تأثیرگذاری بر روند جنگ، با فراخوان هواداران فراری خود از کشورهای مختلف و با پیوستن تعدادی زیادی از زندانیان فراری که طی سال‌های قبل مورد رأفت نظام اسلامی قرار گرفته و آزاد شده بودند، دست به اجرای سه عملیات نظامی نسبتا گسترده با نام‌های آفتاب (8فروردین67، فکه)، چلچراغ (28خرداد1367، مهران) و فروغ جاویدان (3مرداد1367، کرمانشاه) زد و در خلال این حملات تعدادی زیادی از مردم و نیروهای نظامی به شهادت رسیدند؛ هرچند دارودسته او نیز متحمل آسیب‌ها و تلفات وسیعی شد که اثرات آن هنوز در این گروهک باقی است.

رجوی در نظر داشت روز اول فرودین سال 1367 به مرزهای ایران حمله کند اما درگیری چند تن از نیروهای شناسایی این گروهک در نقاط مدنظر برای انجام عملیات، این حمله را چند روزی به تعویق انداخت و درنهایت بامداد 8 فروردین67 منافقین با تمام توان و با پشتیبانی هوایی و زمینی نیروهای عراقی از مرز فکه عبور کرده و به نیروهای نظامی مستقر در این منطقه حمله کردند. این نقطه آغاز ارزیابی صدام بود که میزان سرسپردگی عناصر نفاق را بسنجد و پس از آن که منافقین توانستند خوش‌خدمتی خود را به صدام نشان دهند در تاریخ 28خرداد1367 از مرز ایران عبور کرده و شهر مهران که پس از چندبار تبادل بین نیروهای ایرانی و عراقی متروکه و خالی از سکنه شده بود و ارتفاعات اطراف آن را تصرف کردند. منافقین در این عملیات از نیروهای بومی خود که خراسانی بودند به عنوان خط‌شکن بهره بردند و لباس نیروهای خط‌شکن آنان، لباس نیروهای ارتش جمهوری اسلامی بود؛ چرا که اولین سد در مقابل آنها نیروهای ارتشی لشکر 77 خراسان بودند؛ لذا برای استفاده از اصل غافلگیری چنین تاکتیکی را انتخاب کردند.

پس از سه روز نیروهای عراقی منطقه را ترک کرده و عقب‌نشینی کردند و نیروهای منافقین را در منطقه جایگزین کردند. منافقین در منطقه‌ای به وسعت شهرستان مهران و ارتفاعات مهم اطراف آن مانند «قلاویزان» را به صورت عمده و در ادامه آن تا مناطق حاشیه‌ای شهرهای سومار، قصرشیرین، کرند غرب و حتی اسلام‌آباد غرب به صورت پراکنده حضور متجاوزانه و نظامی داشتند تا اینکه در عملیات مرصاد تمام این مناطق یادشده در دو استان کرمانشاه و ایلام پاکسازی شد و منافقین از منطقه رانده شدند.

از تاریخ 28خرداد1367 تا زمان آغاز عملیات فروغ جاویدان از سوی منافقین و بخصوص در روزهای آخر مانده به عملیات فروغ جاویدان، شاهد درگیری‌های پراکنده منافقین با مردم و یا با نیروهای نظامی هستیم. عملیات‌های تپه‌زنی (هدف قرار دادن ایستگاه‌ها وپاسگاه‌های مرزی) خمپاره‌زنی به پادگان‌ها و شهرها، و عملیات دستبرد (حمله محدود به داخل مواضع دشمن، برای اجرای ماموریت ویژه و بدون قصد نگهداری زمین)، از نمونه اقدامات منافقین در این محدوده زمانی است که برخی شهدا که نام آن‌ها در این لیست مشاهده می‌شود در خلال این جنایت‌های منافقین به شهادت رسیده‌اند.

پس از انجام حمله نظامی منافقین به کرمانشاه در تاریخ 3مرداد1367 آنها از غافلگیری ایجادشده در نیروهای نظامی ایران بواسطه عملیات ایذایی عراق در مرزهای جنوب غربی استفاده کرده و توانستند طی دو روز از شهرهای قصرشیرین، کرند غرب و اسلام‌آباد غرب عبور کرده و به کرمانشاه نزدیک شوند اما در تنگه چهارزبر واقع در روستای حسن‌آباد اسلام آباد غرب که جاده مواصلاتی اسلام‌آباد غرب به کرمانشاه از آن می‌گذرد، علاوه‌بر مواجه‌شدن با مقاومت مردمی که از روز اول با آن مواجه بودند با ترافیک مردم و خانواده‌هایی که از بیم جنایات و قساوت منافقین در حال فرار بودند برخورد کرده و متوقف شدند. نیروهای مسلح جمهوری اسلامی از این فرصت استفاده تاکتیکی کرده و پس از آنکه منطقه از حضور مردم عادی خالی شد در فرصتی مناسب به ستون نظامی منافقین حمله کرده و آن‌ها را تارومار کردند. باقی مانده ستون نظامی منافقین یا به سمت مرز بازگشتند، یا به کوهستان‌های اطراف فرار کردند و یا آن‌ها که آموزش کمتری دیده بودند و مسیر را گم کرده بودند به صورت انفرادی به سمت شرق، جنوب یا شمال فرار کردند که طی دو هفته پس از آن یا شناسایی و دستگیر شدند یا در حالت ترس و وحشت با نیروهای نظامی یا مردم درگیر شده و به هلاکت رسیدند و یا توانستند از نقاط دیگر مرزی فرار کنند.

طی 5 روز پس از پایان عملیات مرصاد و شکست قاطع منافقین، با همکاری مردم منطقه بیش از 100 عملیات شناسایی انجام شد و طی آن بیش از 200 نفر از نیروهای تنهامانده منافقین در کوه‌ها، دره‌ها، روستاها و دشت‌های اطراف دستگیر شدند.
همچنین رجوی در دیگر ماه‌ها و روزهای سال تلاش کرد تا با انجام عملیات‌های کور تروریستی ضمن ناامن کردن فضای کشور، زمینه را برای فشار نظامی و امنیتی به جمهوری اسلامی فراهم آورد که ماحصل آن شهادت تعداد دیگری از مردم ایران بود.
از جهت فراوانی باید گفت که آمار جنایات منافقین در سال 1367 تقریبا با دوران اوج خیانت رجوی و گروهک متبوعش در سال 1360 برابری می‌کند و اطلاعات حاضر مؤید این موضوع است.

این لیست که به همت جمعی از کارشناسان گردآوری شده است شامل نام و نام خانوادگی، اطلاعات تولد، شغل، جنسیت، نحوه، نوع و مکان شهادت شاهدان جنایات گروهک تروریستی منافقین در سال 1367 است.
 
ضرورت‌ها و اهداف
در گذشته چه توسط بنیاد هابیلیان و چه نهادهای مرتبط دیگر هر کدام به نوعی تلاش داشته‌اند در گردآوری و توزیع و تولید محتوا در این باره سهم داشته باشند اما نبود اطلاعات کافی و جامع از جنایات منافقین در این سال ما را بر آن داشت تا پژوهش جامعی در این باره انجام دهیم که سند جدیدی باشد بر این شعار محوری که ایران یکی از بزرگترین قربانیان تروریسم در جهان است. همچنین گذشت زمان و کمبود منابع و غیرقابل دسترس بودن برخی دیگر از منابع نیز ضمن تقویت ضرورت انجام این پروژه، به سختی آن می‌افزود. همچنین به جهت رجوع گسترده پژوهشگران در سال‌های گذشته به این موضوع می‌بایست مجموعه ای مرجع و مستند که بتواند نیازهای پژوهشی از اطلاعات مورد نظر را فراهم کند، آماده و ارائه شود.

دامنه زمانی
این لیست دربردارنده اطلاعات تمام افراد با ملیت ایرانی است که در سال 1367 به نحوی از انحا توسط گروهک تروریستی منافقین به شهادت رسیده‌اند. اطلاعات جنایات دیگر گروهک های تروریستی در این سال که عدد آن نیز قابل توجه است، همچنین اطلاعات مربوط به وقایع تروریستی و شهدای آن در دیگر سال‌ها نیز در پروژه‌های مشابه ارائه شده و یا خواهد شد.

روش اجرا
گردآوری:
اطلاعات این شهدا از منابع متعددی استخراج شده است که به عنوان نمونه می‌توان به این موارد اشاره کرد:
 • دایره‌المعارف شهدای ترور
 • مجموعه 42 جلدی فرهنگ اعلام شهدا
 • تارنمای سامانه ملی شهدا
 • تارنمای نوید شاهد
 • گزارش معاونت اطلاعات نیروی زمینی ارتش از عملیات مرصاد
 • لیست های استانی شهدای عملیات مرصاد
 • و ...
تطبیق:
پس از مرحله گردآوری، با بررسی و تطبیق اطلاعات احصا شده و دقت نظر در صحت اجرای گردآوری، مستندبودن و دقیق‌بودن اطلاعات، اولین خروجی قابل ارزیابی تهیه شد.

بازبینی:
پس از اینکه مرحله تطبیق با دقت و حساسیت زیاد انجام شد، بازبینی و اصلاح نهایی لیست انجام شد و پژوهش حاضر نتیجه انجام این سه مرحله اساسی است.

سخن آخر
این مجموعه با حداکثر اطلاعات به دست آمده و طبق روش‌های ذکر شده، تدوین و آماده سازی شده است. تعداد قابل توجهي از شهدا در خلال اين پژوهش احصا شدند كه در ارزيابي نهايي از اين جهت كه سند متقني مبني بر شهادت آنان توسط منافقين به دست نيامد از ليست حذف شدند؛ هرچند زمان و مكان شهادت ايشان در موارد متعددي با زمان و مكان شهادت آن شهدایی كه نام آنها در ليست وجود دارد يكسان بود.
اين پژوهش قطعا خالي از اشكال نيست لذا فرصت را مغتنم شمرده و از مردم و مجموعه‌هاي مردمي، خانواده معظم شهدا، نهادها و ارگان‌هاي نظامي و دولتي كه مي‌توانند در به‌روزرساني اين آمار به ما ياري برسانند، استمداد مي طلبيم.

گستره جنایات منافقین در سال 1367 بر اساس محل تولد شهدا

جنایات منافقین در ترور و قتل عام ملت ایران در سال 1367 به گستره کل ایران پهناور بوده است! استان تهران با 274 شهید بیشترین و استان یزد با 1 شهید کمترین تعداد شهدای حاصل از اعمال تروریستی منافقین را تشکیل می دهند.؛ همچنین تعداد 14 شهید نیز محل تولد آنها نامعلوم می باشد

hightolow.jpg
استان تهران - 274 شهید
استان کرمانشاه - 255 شهید
استان همدان - 137 شهید
استان خراسان رضوی - 87 شهید
استان گیلان - 71
استان آذربایجان شرقی - 71 شهید
استان لرستان - 70 شهید
استان ایلام - 57 شهید
استان مرکزی - 57 شهید
استان سمنان - 51 شهید
استان مرکزی - 36 شهید
استان آذربایجان غربی - 34 شهید
استان اردبیل - 32 شهید
استان زنجان - 31 شهید
استان خوزستان - 31 شهید
استان قزوین - 29 شهید
استان فارس - 26 شهید
استان کردستان - 19 شهید
استان خراسان جنوبی - 18 شهید
استان اصفهان - 18 شهید
استان خراسان شمالی - 16 شهید
استان گلستان - 14 شهید
استان نامعلوم - 14 شهید
استان قم - 13 شهید
استان کهکیلویه و بویراحمد - 9 شهید
استان البرز - 8 شهید
استان کرمان - 7 شهید
استان بوشهر - 5 شهید
استان هرمزگان - 4 شهید
استان سیستان و بلوچستان - 3 شهید
استان چهارمحال و بختیاری - 2 شهید
استان یزد - 1 شهید

آمار عملیات های تروریستی منافقین در سال 1367

در سال 1367 منافقین 1503 نفر از مردم ایران را به شهادت رساندند بیشترین تعداد شهدا مربوط به عملیات فروغ جاویدان و کمترین شهدا مربوط به بمب گذاری در تهران می باشد؛ حمله مسلحانه شامل تپه زنی، خمپاره زنی و حمله نظامی می شود.

عملیات مرصاد
1095 شهید
عملیات چلچراغ
231 شهید
عملیات آفتاب
95 شهید
حمله مسلحانه
61 شهید
ترور
20 شهید
بمب گذاری
1 شهید

میانگین سن شهدای جنایات منافقین در سال 1367

Image

شهید نوشین شریفی، کودک 3 ساله اهل اسلام آباد غرب، خردسال‌ترین شهید جنایت‌های منافقین در سال 1367 می باشد که در عملیات فروغ جاویدان در تاریخ سوم مرداد بر اثر اصابت گلوله مستقیم وطن‌فروشان منافق در مقابل چشم مادرش به شهادت رسید. و شهید قاسم الترکمانی اهل قم با 89 سال سن که برای دفاع از وطن به عنوان نیروی داوطلب در عملیات مرصاد شرکت کرده بود بر اثر اصابت ترکش به کمر به شهادت رسید.

روحشان شاد

تعداد شهدا بر اساس شغل

Image
Image
 • زن و کودک

  20 شهید
 • دانشجو، دانش آموز و معلم

  156 شهید
 • سرباز

  395 شهید
 • پزشک، پرستار و امدادگر

  5 شهید
 • كارگر، كشاورز و دامدار

  159 شهید
 • کارمند

  45 شهید

نام شهدای جنایت های منافقین در سال 1367

ردیفنامنام خانوادگینام پدرمحل تولد (استان، شهر، روستا)تاریخ تولدشغلتاریخ شهادتنحوه شهادتمکان شهادت (استان، شهر، روستا)نوع عملیاتجنسیتسننام عمليات
1منوچهرابراهیم‌زادهقربانعلیمازندران-چالوس-روستای کلامره1346/03/01دانش‌آموز-پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
2انشاءاللهابراهیمیغلامعلیآذربایجان غربی-نقده-روستای محمدشاه1347/05/01کارگر1367/03/29درگیری با منافقین ایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
3حمیدرضاابراهیمیکریم خانلرستان-کوهدشت-روستای گنجینه1344/07/01پاسدار1367/05/03 اصابت گلوله به پهلوکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
4خسروابراهیمیخانعلیتهران-تهران1346/03/13سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
5خیرالله ابراهیمیصدراللهتهران1343/05/14کارمند مخابرات-بسیجی 1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
6عبدالجمیلابراهیمیابراهیمخراسان رضوی-تربت جام-روستای نوده1345/01/01سرباز ارتش1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
7مجیدابراهیمیباقرتهران-تهران1347/05/24سرباز ارتش1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
8محسنابراهیمی نخستینهاشمتهران-تهران1344/06/25سرباز ارتش 1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
9حجت اللهابره (شجاعی خو)قادر کهکیلویر و بویراحمد-بویراحمد-روستای باباکان1351/06/03بسیجی1367/03/29 اصابت ترکش ایلام-مهران حمله نظامیمرد16چلچراغ
10داودابوالحسنیاسماعیلآذربایجان شرقی-آذرشهر-روستای تیمورلو1346/08/12کشاورز-پاسدار وظیفه1367/05/15 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
11علیرضاابولیغلامعلیآذربایجان شرقی،-مرند-روستای زنجیره1346/10/30سرباز1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-قصرشیرین حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
12غلامرضااپرامحمدکهکیلویر و بویراحمد- کهکیلویه-روستای کلات1342/01/03پاسدار وظیفه1367/04/04 اصابت ترکش ایلام-مهران حمله نظامیمرد25چلچراغ
13کریماجاره دار حقیقیمحمد علیخراسان رضوی، مشهد1349/10/03دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
14مرتضیاحترامیاحدتهران-تهران1347/02/12بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله تانککرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
15جدداحسان بخشعزتآذربایجان غربی- ارومیه-روستای گردون1347/03/15کارگر-سرباز ارتش1367/05/02 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد20متفرقه
16محمداحمدخانیعین اللههمدان-تویسركان-روستای كهنوش1343/01/03پاسدار1367/05/08 سانحه رانندگیکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
17احمداحمدزاده سارمیمحمودتهران-تهران1345/05/04سرباز ژاندارمری1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
18ازبرعلیاحمدیعلی‌یارمرکزی-خمین-روستای حمزه‌لو1344/06/16کشاورز-سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد23چلچراغ
19اسمعلیاحمدیرسولآذربایجان غربی-ارومیه-روستای للوی تراپ1346/03/15سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکشایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
20حسناحمدیابوالقاسمتهران-تهران1349/04/10پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت ترکش به سر و صورتکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
21حمیداحمدییعقوبلرستان-ازنا-روستای مالیچه1347/07/01کارگر-پاسدار وظیفه1367/02/14 اصابت ترکشآذربایجان غربی-سردشتترورمرد20متفرقه
22خداشناساحمدیاسلاماردبیل-خلخال1343/03/09سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
23رحمت اللهاحمدیحاج حسینهمدان-ملایر1345/03/02پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
24علی اشرفاحمدیمحمدصالحکرمانشاه-جوانرود-روانسر1347/02/05پاسدار وظیفه1367/05/04درگیری با منافقین، اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام اباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
25علیرضااحمدیشکراللهاصفهان-تیران و کرون-قهریزجان1348/01/10تعمیرکار خودرو-سرباز ارتش1367/05/07 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
26محمداحمدیحسنتهران-تهران1350/11/25دانش آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله به چشم و کمرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
27محمدحسناحمدییداللهلرستان-الیگودرز1341/08/25دانشجو-پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به چشم و قلبکرمانشاه-کرمانشاه حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
28موسیاحمدیهمتعلیزنجان-ابهر-روستای خلیفه‌حصار1345/12/01طلبه-پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
29نصرت الله احمدیخانمرادكرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای پلنگرد 1348/01/01سرباز ارتش1367/03/29 سوختگی شدیدایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
30نصیراحمدیجمشیدکرمانشاه-کرمانشاه1329/11/02پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد38فروغ جاویدان
31علی اصغر احمدی علی مظفرمرکزی-اراک-روستای آوشته1340/09/05بسیجی 1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
32فرجاحمدیانعبداللهکرمانشاه-روانسر-روستای شاینگان1342/05/20سرباز ارتش1367/05/03 اصابت ترکششیخ صالح عراق حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
33محمداحمدیانسلیمكرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای گله جار1337/01/02کارگر1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
34محموداخلاقیعبدالمحمدسمنان-سمنان1335/01/24معلم-پاسدار(بسیجی)1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد32فروغ جاویدان
35محمدعلیارجمند مزیدیحسنعلیفارس-شهرستان فسا1346/06/17سرباز ارتش1367/01/08براثر اصابت گلوله به سینه و قلبایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
36محمدصالحارجنگمحمدآذربایجان غربی-سقز-روستای گانیجه1344/10/03پاسدار1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
37علیاردانهجاسمایلام-روستای آب انار،آبندانان1346/12/01پاسدار وظیفه1367/03/29 اصابت ترکش به صورتایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
38محموداردستانی شعبانتهران-ورامین-روستای محمود آباد عرب1345/09/10استوار دوم ارتش 1367/03/29 اصابت ترکش به سر و صورت ایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
39هوشنگاردلان مقدملطف اللهکردستان-قروه-روستای آب باریک سفیدسوار1335/09/09استواردوم ارتش1367/04/31 اصابت گلوله به قلبکرمانشاه-کرند غربحمله نظامیمرد32متفرقه
40رضااردلانیسلطانعلیهمدان-تویسركان-روستای شهرستانه1347/07/01سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-قصرشیرین حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
41عزیزمرادارژنگی سرونریدرویشکرمانشاه-کرمانشاه-روستای سروند ماهیدشت1306/08/04کارگر 1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد61فروغ جاویدان
42ایرجارغوانیحسینعلیکرمانشاه-کرمانشاه1344/02/15گروهبان یکم ارتش1367/05/03 اصابت ترکش به سر و پهلوکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
43شهابارکوازیمحمد حاتمکرمانشاه-اسلام اباد غرب-روستای برزه1345/01/01نامشخص1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
44حبیب اللهازرهعبداللهکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای نظرگاه سنجابی1347/01/02پاسدار1367/04/15 اصابت گلولهکرمانشاه-دالاهو حمله نظامیمرد20متفرقه
45مجتبیاسداللهیعلیالبرز-کرج1344/10/17کارگر شرکت داروسازی-بسیجی1367/05/05  صابت گلوله به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
46کامراناسدالهی ذکریاآذربایجان غربی-سلماس-روستای کوچشمک1326/12/11سرگرد ارتش1367/03/29 اصابت گلوله و سوختگیایلام-مهران حمله نظامیمرد41چلچراغ
47کریماسدالهی کولائیایوب آذربایجان شرقی-اهر-روستای کولایی1343/04/02سرباز ارتش 1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
48عباداللهاسدآبادیبورجعلیهمدان-همدان1340/06/30پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
49آیت اللهاسدبیگیصحبت اللههمدان-تویسرکان-روستای کهنوش-تویسرکان1345/01/06سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
50نورالدیناسدزاده مقدمروح اللهلرستان-خرم آباد1342/01/01راننده-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
51امیرعلیاسدنژادمحرمتهران-تهران1341/07/10ستوان دوم ارتش1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
52احمداسدیکریمکردستان-کامیاران -روستای کنگره1347/09/02سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکشایلام-میمک حمله نظامیمرد20آفتاب
53حاجیاسدیمرادکرمانشاه-گیلانغرب-روستای دیره1347/01/04دانش آموز1367/05/03 اصابت ترکشاسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
54عبدالرضااسدیجهانشاهآذربایجان شرقی-مرند-روستای علمداد1346/01/01پاسدار1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
55فرامرزاسدیعلیرضاکرمانشاه-- گیلانغرب-روستای دیره1359/06/24دانش آموز1367/05/04 اصابت ترکشروستای هوکانی دالاهو حمله نظامیمرد8فروغ جاویدان
56محمداسدیابراهیمقم-قم1326/04/10تکنسین ارتش1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد41فروغ جاویدان
57محمداسدیقامتتهران-تهران1350/10/07تعمیرکار خودرو1367/05/05 اصابت ترکش به سینهکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
58محموداسدیحسینمرکزی-خمین-روستای سیان‌علیا1348/06/15دانشجو-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
59محمداسدی درباغیحسیناصفهان-اردستان1351/06/15دانش آموز-بسیجی-امدادگر1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
60مهدیاسدی رحمانیمحمدقزوین-بوئین زهرا-روستای عشرت‌آباد1343/11/01سرباز ارتش1367/05/14 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
61اسداسدی سعیدیداللهتهران-تهران1344/12/05بسیجی1367/05/05 اصابت موشک آرپی‌جیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
62مصطفیاسفندیاریعباس  تهران-تهران1328/12/01بسیجی1367/05/09 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد39فروغ جاویدان
63حسناسكندریغلامحسینهمدان-تویسركان - سركان1342/01/01بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
64علیرضااسكوئیعلیگیلان-لنگرود1342/06/15طلبه-بسیجی1367/05/05 اصابت تركش به سر و گردنكرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
65مقصوداسکندرزاده قشلاقاسدآذربایجان شرقی-مراغه1347/11/04پاسدار1367/03/30 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
66جعفراسکندرییداللهکرمانشاه-سرپل ذهاب1348/04/02جهادگر1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
67علی محمداسکندریعلیتهران1345/00/00پاسدار1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
68مجتبیاسکندریحسینکرمانشاه-سرپل ذهاب1349/02/03بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
69محرماسلام‌پور کلچهاردبیل-گرمی-روستای چالماکندی1338/04/01کارگر- سرباز ارتش1367/04/31 اصابت ترکش به سینهکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد29متفرقه
70مصطفیاسلامیعبدالتقیتهران-تهران1349/04/09بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
71ناصراسلامی غلامحسینمازندران-ساری-روستای ورکن1347/01/01پاسدار1367/03/30 اصابت ترکش به صورت و شکمایلام-ایلام حمله نظامیمرد20چلچراغ
72ابوالقاسماسماعیل زاده شهریعبداللهخراسان رضوی-گناباد-روستای قصبه1341/04/12پاسدار1367/05/06 ، اصابت گلوله به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
73ابوالفضلاسماعیلیکریم تهران-تهران1348/02/24پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
74حسناسماعیلییوسفهمدان-رزن-روستای قادرخلج1349/03/03پاسدار1367/05/06 اصابت گلوله و ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
75رمضاناسماعیلیفرخآذربایجان شرقی-مرند1350/08/15بسیجی1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
76غلامرضااسماعیلیذبیح اللهتهران-تهران1343/12/01پاسدار1367/05/06 اصابت گلوله به گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
77محمداسماعیلیشوذبتهران-شهریار1341/07/02کارگر-سرباز ارتش1367/05/03 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
78محموداسماعیلیکتابعلیهمدان-رزن-روستای نوار1349/02/10کارمند جهاد سازندگی1367/05/04حمله مسلحانه منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
79علیاسوتی صاحبمحمدصالحکردستان-سقز1334/07/17ستوان یکم ارتش1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد33فروغ جاویدان
80مسلماشرفیمحمدسمنان-شاهرود-روستای قلعه‌آقاعبدالله1336/01/01فروشنده-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد31فروغ جاویدان
81سیدمحمداشرفی پورشلمانیسیدلسماعیلگیلان-شلمان-لنگرود1346/11/05کارگر جوشکاری-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سر و دستکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
82محمدرضااشرفی همدانیستارتهران-شهر ری1347/02/01پاسدار وظیفه1367/05/03 اصابت ترکش خمپاره به سر و گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
83محمدحسیناصانلومهررمضانعلیتهران-تهران1342/12/20کارگر-بسیجی1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
84داریوشاصغریطاهرگیلان-رودسر-روستای گیشاکجان1346/05/03سرباز ژاندارمری1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
85محمداصغریحسینفارس-مرودشت1349/05/20نجار1367/05/06 اصابت گلوله به سینه و قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
86تعارفعلیاصلانیفرزانهاردبیل-مشگین شهر-روستای چاموش اولن1348/04/04پاسدار وظیفه1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
87حسیناصلانیسلطانعلیخوزستان-هفتکل1346/06/10سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلوله به سینهکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
88علیاصلانیمحمدهمدان-بهار-روستای سیمین‌زاغه1347/06/01کشاورز-پاسداروظیفه1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
89علیاصلی‌خانی گلیحسینقلیآذربایجان شرقی-شبستر-روستای گل‌آباد1346/08/04سرباز1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-سرپل‌ذهاب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
90الله بخش اعتماد نژادغلامکهکیلویر و بویراحمد-کهکیلویه-روستای تنگ سپو1348/06/08پاسدار وظیفه1367/04/04 باصابت ترکش ایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
91مجیداعتمادیانملک محمدکرمانشاه-کنگاور1345/02/05پاسدار1367/05/03 اصابت ترکشآذربایجان غربی-سردشت حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
92اسداللهاعراضینورمحمدکرمانشاه-کرمانشاه1306/09/09راننده-پاسدار1367/05/05درگیری با منافقین، اصابت ترکش به سر و صورتکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد61فروغ جاویدان
93حمیداعظمی ساردوییهدایتكرمان-کرمان1348/09/21بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
94اصغراغتناییعلی کرمانشاه-کرمانشاه1346/02/04پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
95مالکافریشممامیعراق-بغداد1340/01/05کارمند-بسیجی1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
96حسنعلیافشاریقاسمهمدان-همدان1348/06/07سرباز ارتش 1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
97نظامعلیافشاریولی‌اللهزنجان-ابهر-روستای شریف‌آباد1334/01/04کارگر1367/05/06 اصابت گلوله به قلبکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد33فروغ جاویدان
98هاشمافشاری بیدسرخیعسگرهمدان-همدان1342/10/02پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
99یوسفافشاری پورعباسکرمان-بم-روستای دهبکری1342/11/15سرباز ارتش1367/05/06 اصابت گلولهایلام-فکه حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
100سعیدافشاریانعلی اکبرتهران-تهران1346/06/25بسیجی1367/05/16درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
101جعفراكبریاسماعیلهمدان-همدان1320/02/09سرهنگ‌دوم ارتش1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد47چلچراغ
102محمدحسیناکبرپور صالحیاسداللهآذربایجان غربی-ارومیه1347/01/04سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
103عیسی اکبرزاده جلودارعلی اکبرمازندران-روستای پایین گتاب-بابل- مازندران1344/03/14کشاورز-بسیجی1367/01/08 اصابت ترکش به سرایلام-فکه حمله نظامیمرد23آفتاب
104احمداکبریعلی اصغرسمنان-شاهرود1337/07/14آزاد-بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله آرپی‌جی7 و سوختگیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
105حجتاکبریمحمدایلام-مهران-روستای قلعه جوق1346/01/01پاسدار1367/03/29درگیری با منافقینایلام- مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد21چلچراغ
106غلامرضااکبریبهرامهمدان-تویسرکان1349/11/01دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
107محمداکبریقیصرکرمانشاه-صحنه1350/06/04بسیجی1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
108محمدحسناکبریمحمدتقیسمنان-شاهرود-روستای دهملا1334/02/03کارمند آموزش و پرورش-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش و سوختگیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد33فروغ جاویدان
109محمدحسناکبریعلی اصغرسمنان-شاهرود1336/05/12بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش، سوختگی و موج انفجارکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد31فروغ جاویدان
110محموداکبریعلیتهران- شهر ری1338/01/01راننده-پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به گردنکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
111مرتضی اکبریمحمدرضاتهران- شهر ری1350/06/20خواربارفروش-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سر وسینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
112حسیناکبری بیرقعلیآذربایجان شرقی-تبریز-روستای بیرق1354/05/02پاسدار1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران-چنگوله حمله نظامیمرد13چلچراغ
113نوروزعلیاکبری چاشمیمحمدباقرسمنان-سمنان1326/02/01کارمند بهزیستی-بسیجی1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-کرمانشاه حمله نظامیمرد41فروغ جاویدان
114هادیاکبری حسنعلی دهحسینگیلان-لنگرود1344/01/31سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد23چلچراغ
115گودرزاکبری فرشاه نظرکرمانشاه-صحنه-روستای دهلق سفلا، صحنه1344/01/05پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
116غلامعلیاکبری کدسراییهادیتهران-تهران1341/08/13بسیجی1367/03/31 اصابت ترکش به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد26چلچراغ
117فرامرزاکوانمحمدخوزستان-آبادان1347/03/15پاسدار وظیفه1367/05/07 اصابت ترکش به قلبکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
118قاسمالترکمانیمحمودقم-قم1278/10/11بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به کمرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد89فروغ جاویدان
119حسنالفتی نیاعزیزکرمانشاه-کرمانشاه1327/01/02کارمند اداره آب-جهادسازندگی1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد40فروغ جاویدان
120بهرامالله امانیصادقآذربایجان شرقی-میانه1343/05/19ارتش1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد24چلچراغ
121غلامحسینالله‌وردیحسینایلام-شهر چوار،ایلام1344/12/01سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش به سركرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
122عیسیالله‌ورنحسنالبرز-کرج1310/08/04بسیجی1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد57فروغ جاویدان
123غلامعباسالله‌یاریفتحعلیمرکزی-اراک1345/05/05سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد22چلچراغ
124غلامرضا الماسیروشنعلیکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای چقانرگس1332/06/01پلیس شهربانی1367/05/04 اصابت گلوله به قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد35فروغ جاویدان
125محمدحسینالماسییحییکرمانشاه-کرمانشاه1344/03/04دانشجو1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
126بهزادالماسی زادهحشمتکرمانشاه-کرمانشاه1344/06/05بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
127مجید الماسی زادهمحمدنبیایلام-مهران1346/05/07پاسدار وظیفه1367/03/29 اصابت ترکش خمپارهایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
128حشمت‌اللهالهیجعفرالبرز-کرج-گلستانه1346/05/05سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش به سر و پاایلام-فكه حمله نظامیمرد21آفتاب
129شهرامالهیاریمونستهران-تهران1348/06/26بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
130نوروزیالیاسعزیز اللهآذربایجان شرقی- اهر - شهر هوراند1348/03/12کشاورز-سرباز نیروی انتظامی1367/04/01 اصابت گلولهایلام-مهران-قلعه تراشترورمرد19چلچراغ
131سیدعبدالرضاالیاسیسیدعبدالحسینلرستان-کوهدشت1346/12/04سرباز ارتش1367/04/31 گروگان گیری، شکنجه و اعدامایلام-میمکحمله نظامیمرد21متفرقه
132سیدعلیامام جمعه زاده اندانیسیدمحموداصفهان-اصفهان1339/05/20پاسدار1367/05/03 اصابت ترکش خمپاره و سوختگی شدیدکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
133فریدونامامیعبدالعلیکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای همه ایاز1346/10/09سرباز ارتش1367/03/31 اصابت ترکشایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد21چلچراغ
134حسینامانیعلیسمنان-دامغان1350/10/09دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
135محمدرضاامرالهی کوچه بیوکیعلیتهران-تهران 1345/10/04بسیجی1367/05/01 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد22متفرقه
136عزیزیارامراییعلیدادلرستان-کوهدشت-روستای رحمان‌آباد1345/06/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
137نظامعلیامیدیحسینعلیمرکزی-شازند-روستای هندودر1347/02/02کشاورز-پاسدار وظیفه1367/05/08درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
138کریمامیر بهبودحیدرعلیآذربایجان شرقی-تبریز1345/10/01سرباز1367/01/08درگیری با منافقینایلام-فکه حمله نظامیمرد22آفتاب
139فریبرز امیرپناهعباستهران-تهران1346/11/21پاسدار1367/05/03 سوختگی ناشی از انفجارکرمانشاه-کرند غرب (اسلام آباد غرب) حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
140حمیدرضاامیریگل محمدروستای درگی از توابع شهرستان زابل1346/11/01پاسدار کمیته انقلاب اسلامی1367/05/05 اصابت تركش به سركرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
141علیامیریآیت‌اللهمرکزی-شازند-روستای قاقان1347/01/01کشاورز-پاسدار1367/05/01 اصابت ترکش به کمرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد20متفرقه
142علیامیریمحمدمرکزی-شازند1350/01/08بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سر و سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
143محمدامیریاسلامتهران-تهران1347/04/27سرباز ارتش1367/04/01 اصابت ترکش  ایلام-شرهانی حمله نظامیمرد20چلچراغ
144مسعودامیریحسینعلیکرمانشاه-کرمانشاه1339/08/05دانشجو1367/05/07درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
145یحییامیریعلیمحمدکرمانشاه-هرسین1351/09/05کشاورز1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
146قدرت‌اللهامیری‌ قاسم‌آبادیرضامرکزی-خمین-روستای قاسم‌آباد1348/05/09نانوا-پاسدار1367/05/04 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
147رجبامیری قره‌کندتیمورآذربایجان شرقی-مراغه-روستای قره‌کند1347/12/30سرباز1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
148مصطفیامیریانچراغعلیکرمانشاه-کرمانشاه1343/05/01پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
149محمدرضاامیناییمحمدربیعتهران-تهران1346/01/02نقاش خودرو-سرباز ارتش1367/05/05 سوختگی شدیدکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
150احسانامینیعلی اصغرتهران-تهران1349/09/05بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-سرپل ذهاب  حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
151محسنامینیخیدانکرمانشاه-کرمانشاه1343/07/01پاسدار1367/05/08 سانحه رانندگیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
152عباسامینی زاده بزنجانی آقایارکرمان-بافت-روستای آهوئیه1348/01/15سرباز ارتش1367/01/08 اصابت گلولهایلام-فکه حمله نظامیمرد19آفتاب
153غلامرضاانتخاب سمیعیاحمدتهران-تهران1348/04/11سرباز ارتش1367/05/05درگیری با منافقیننامشخص حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
154محمداورکی شاه‌آبادیزلفعلیخوزستان-دزفول1342/04/07کشاورز-سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش به پاایلام-فکه حمله نظامیمرد25آفتاب
155داود ایزدیاکبرتهران-تهران1345/10/11چوپان-پاسدار1367/05/12 اصابت ترکش به پاکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
156سعیدایم نطل بفومنیابوالحسنگلستان-بندر تركمن1347/01/02سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
157حجت اللهایمانیحیاتعلیکرمانشاه-كنگاور-نهرالدوله1341/06/01گروهبان دوم ارتش1367/05/11 اصابت گلولهکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
158حسنایمانیایمانقلیاردبیل-مشگین شهر-روستای آلنی 1346/08/01سرباز ارتش 1367/03/29 اصابت گلوله به سینه و شکمایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
159نوروزعلیایمانی نسبمحمدسمنان-سرخه1339/07/16پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به گردن، سینه و پا کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
160سعیدایمن طلب فومنیابوالحسنگلستان-بندر ترکمن1347/01/02سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
161نجی اللهایوبیخدابخشتهران-شمیرانات1328/07/05بسیجی1367/05/07 اصابت ترکشکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد39فروغ جاویدان
162اسماعیلآبحسنکردستان-دیواندره-روستای خاکی1345/01/10سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش خمپارهایلام-فكه حمله نظامیمرد22آفتاب
163مهرداد آب آذربشیرتهران-تهران1343/08/01سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سر و صورت کرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
164حسنآبپزحیدرایلام-دره شهر-بدره1345/04/01پاسدار وظیفه1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
165سبزعلی آجرلوولی‌اللهمرکزی-اراک1351/01/04دانش‌آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله به گردنکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
166حسنعلیآداکنورعلیتهران-تهران1347/04/17سرباز ارتش1367/05/16 اصابت ترکش و گلوله به سرکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
167داوودآذرساگرجانعلیتهران-تهران1329/04/11بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به قلبکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد38فروغ جاویدان
168مهدیآذرکفیفریدونکرمانشاه-کرمانشاه1347/11/03پاسدار وظیفه1367/05/04درگیری با منافقین، اصابت ترکش به دستکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
169حمیدآذرمیمحمدتهران-تهران1351/04/12پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
170احمدآذریعلی محمدتهران-تهران-روستای وصفنار1349/01/25کارگر-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
171ابوالقاسمآذری فرحسینعلیخراسان شمالی-گرمه-روستای دشت1314/04/01کشاورز1367/05/04 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد53فروغ جاویدان
172کیوانآرایشیماشااللهتهران-تهران1348/04/03نجار-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
173پرویزآرمندرضاکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای گواور1347/02/02راننده جهادسازندگی-پاسدار وظیفه1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-حسن آباد حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
174علی اصغرآرونی‌کاشیعباسعلیتهران-تهران1345/10/27دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
175خسروآزادعلیخوزستان-ایذه1343/06/21استوار دوم ارتش1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
176جوادآستانه پرستحسینخراسان رضوی-مشهد1349/05/11پاسدار وظیفه1367/04/28ترور توسط منافقینکرمانشاه-ثلاث باباجانی-شیخ صالحترورمرد18متفرقه
177منصورآسیتهمحمدایلام-مهران-روستای مهر1348/05/04پاسدار1367/03/29 اصابت گلوله به پهلوایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد19چلچراغ
178علی آشوری موثقمحمد تقیتهران-تهران1346/12/11سرباز ارتش1367/05/15 اصابت ترکش کرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
179احمدآقابیگیارسلانتهران-تهران1342/11/03معلم-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
180صیدطهماسبآقاجانیمیرصهماسبلرستان-خرم آباد-روستای رومشکان1334/04/13بسیجی1367/03/29 اصابت ترکش به صورتایلام-مهران حمله نظامیمرد33چلچراغ
181اسماعیل آقاسلطانی حمیداردبیل-مشگین شهر-روستای جمال آباد 1347/03/01پاسدار وظیفه1367/05/04درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
182رفیعآقامحمدیانغفوراردبیل-اردبیل1345/01/02پاسدار1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
183جعفرآقایاریعلیتهران-شهر ری (اسلامشهر)1347/10/20کارمند-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله به قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
184محمدرضاآقاییحسینعلیخراسان رضوی-چناران-حسن آباد خان1347/06/21کشاورز-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
185اقبالآقایی بنفشهیوسفعلیاردبیل-اردبیل1326/10/02بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به سرکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد41فروغ جاویدان
186حسنآقایی سرخه لیژهرضاکرمانشاه-کرمانشاه1343/04/11سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد24چلچراغ
187باباجانآلودباباکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای سرخک سنجابی1327/09/05کارگر شهرداری1367/05/07درگیری با منافقین، اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد40فروغ جاویدان
188عظیمباباخانی شرفیاسماعیلکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای گواور1305/04/03آزاد1367/05/03 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد62فروغ جاویدان
189غلامرضابابایوسفیحاج آقاتهران-تهران1345/06/27سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
190ابوالفضل باباییعلیرضاهردبیل-مشگین شهر-روستای بارزیل1346/06/02بسیجی1367/03/28 اصابت ترکش به پاایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
191خلیلباباییبراتعلیخراسان رضوی-قوچان-روستای ناوخ1348/01/01پاسدار1367/05/06 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
192داوود باباییرستمعلیتهران-تهران1350/01/18بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد 17فروغ جاویدان
193سیدمحمدباباییسید محمودتهران-تهران1349/08/22بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-سر پل ذهاب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
194علی‌کوثرباباییعلیمرکزی-اراک-روستای آدشته1351/01/12خیاط-پاسدار1367/05/13 اصابت ترکش و گلولهکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
195محمدمرادباباییغلامکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای درگه صیدایاز1328/01/01پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد39فروغ جاویدان
196مظاهرباباییحسینآذربایجان شرقی-میانه1346/07/05کارگر-سرباز ارتش 1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
197نورمحمدباباییحیدرایلام-ایلام1346/08/22سرباز ارتش1367/03/31درگیری با منافقینکرمانشاه-قصر شیرین حمله نظامیمرد21چلچراغ
198حسنبابایی سوستانیمحمدگیلان-لاهیجان-روستای سوستان1346/01/01سرباز ارتش1367/03/30 اصابت تركش گلوله توپ به پاایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
199عیسیبابایی‌نژاد هوراندبایرامآذربایجان شرقی-تبریز1348/09/14سرباز1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
200مراد باتجربهموسیخراسان شمالی-بجنورد-روستای غلامان1348/01/02پاسدار1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
201علی اکبربازهعلی اصغرخراسان شمالی-اسفراین-روستای قارضی بام1347/02/07گچکار-پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
202اصغربازیاراکبرفارس-رستم-روستای پرین1348/12/02پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
203جلیلباغچی‌زاده خامنهعلی‌اصغرآذربایجان شرقی-خامنه1345/09/12سرباز1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-قصرشیرین حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
204سید رضاباقرآبادیمیر یعقوبتهران-تهران1347/01/30سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
205حمید باقریحسنتهران-شمیرانات-تجریش1346/09/28سرباز ارتش1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
206شاملباقریمقداداردبیل-خلخال-روستای کلی خانندبیل1347/05/01سرباز ارتش 1367/03/29 اصابت ترکش به پهلوایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
207عادلباقریقاسمهمدان-كبود رآهنگ - روستای بابان1348/06/06پاسدار1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
208علیباقریمحمدتهران-تهران1349/02/12دانش آموز-بسیجی1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
209فردینباقریحسینکرمانشاه-کنگاور1348/01/01بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به پهلوکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
210مجتبیباقریمحمدمرکزی-شازند1350/01/08بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سر و سینه  کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
211بهرامباقری امیرغائبقلیآذربایجان شرقی-ملکان-روستای نصرت‌آباد1344/06/14سرباز1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-قصرشیرین حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
212حسین باقری منشعباسخراسان رضوی-سبزوار-روستای داورزن1344/01/04روحانی-بسیجی1367/05/05 سوختگی شدیدکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
213کوروشبال افکندهغلامحسینبوشهر-بوشهر1346/03/01سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکش و گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
214علیبایندرعزیزمحمدزنجان-ماه‌نشان-روستای مادآباد1347/09/20تعمیرکار خودرو1367/05/05 اصابت ترکش به شکمکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
215سیدحسنبحیراییسیدعلیتهران-تهران1349/01/01دانش‌آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش به سر  کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
216سیدعطاءاللهبحیراییسیدعلیخوزستان-اهواز1344/12/15دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
217محمدبختیاریمحمدرضالرستان-بروجرد-روستای خایان1347/03/15پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
218جعفربخشیان علی بخش مازندران-سوادکوه-روستای پارسی1349/10/10دانش آموز-بسیجی1367/05/04 ااصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
219محمدعلیبداقیامامعلیکرمانشاه-کرمانشاه1336/07/04بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به صورت و پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد 31فروغ جاویدان
220محسنبدخشچنگیزگلستان-گرگان1342/06/05دانشجو-بسیجی1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
221نادربدررضاتهران-تهران1345/10/23سرباز ارتش1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
222عبدالزهرابدویحمیدخوزستان-اهواز1345/12/20گروهبان دوم ارتش1367/05/05 اصابت گلوله  کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
223قاسمبدویحسنخوزستان-اهواز1345/04/07کارمند نیروی هوایی ارتش1367/05/05 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
224علیرضابراتیمحمد علیخراسان شمالی-اسفراین-روستای دهنه اجاق1346/07/09قالیباف-سرباز ارتش1367/01/09 اصابت ترکشایلام-شرهانی حمله نظامیمرد21آفتاب
225احد برادری هاچه‌سوحسینآذربایجان غربی-شاهین‌دژ-روستای هاچه‌سو1346/10/08سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
226مهدیبرچلوییعلی اصغرهمدان-همدان1347/06/01دانشجو-بسیجی1367/05/06 اصابت  ترکش به قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
227محمد برخوردارعلیخراسان رضوی-سبزوار-روستای یام1345/01/20کشاورز-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به شکم و پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
228محمدرضابرخوردار کاشانیناصرتهران-تهران1343/09/11سرباز ارتش1367/01/08 ااصابت ترکش خمپاره به سینهایلام-فکه حمله نظامیمرد24آفتاب
229سیدحسینبرزگرهدایت اللهتهران-تهران1335/10/30کارمند-بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد32فروغ جاویدان
230عبدالمجیدبرزگرجمعهفارس-بوانات-روستای فخر آباد1347/03/10سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش خمپاره به گردنایلام-فکه حمله نظامیمرد20آفتاب
231محمدباقربرزگر رحیمیانعام اللهقزوین-قزوین1343/01/10سرباز ارتش 1367/01/07در حمله منافقین براثر اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد24متفرقه
232صدریهبرمایهعلیکرمانشاه-اسلام آباد غرب1342/04/27خانه دار1367/05/03حمله منافقین-اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیزن25فروغ جاویدان
233عباسبروجی‌فردفغانعلیقزوین-روستای التین‌کش1346/01/15سرباز ارتش1367/04/31درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد21متفرقه
234فتحیبزنیولیلرستان-خرم آباد1316/03/09راننده جهاد سازندگی1367/05/04 اصابت ترکش به سر و صورتکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد51فروغ جاویدان
235سید محسنبشارتسید محمدتهران-تهران1348/09/06بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
236مجیدبشکاویحسنتهران-تهران1346/08/10سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکشایلام-فكه حمله نظامیمرد21آفتاب
237حسنبشیرییحییگیلان-آستانه اشرفیه1347/06/01تعمیركار خودرو-سرباز ارتش1367/05/05اصابت تركش به سركرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
238محمودبصیری اسفندآبادیسیف اللهتهران-تهران1348/03/13بسیجی1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
239ناصربغدادیحسینمرکزی-اراک1350/08/15دانش‌آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
240یوسفبغدادیفتحعلیتهران-تهران1349/03/20دانش آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
241وحیدبکتاش مطلقعباسقلیآذربایجان غربی-شاهین دژ1344/09/13دانشجو-بسیجی1367/05/04درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
242قدرت‌اللهبگدلیمسیحخوزستان-بهبهان-روستای علمدار1347/07/14سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش به سینه و پا  کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
243شاهرسبلبلیرضاهرمزگان-رودان-روستای نازدشت1346/10/01کشاورز-سرباز1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد21چلچراغ
244حسینبلندهمتمحمدتهران-تهران1345/09/12سرباز ارتش 1367/03/29 اصابت گلوله به شکمایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
245ملک محمد بلوچی ناهوک(کریم بخش)ابراهیمسیستان و بلوچستان-سراوان-روستای ناهوک1342/01/15سرباز ارتش1367/03/30 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد25چلچراغ
246داریوش بنایی باروقشمس اللهآذربایجان غربی-میاندوآب1346/12/01پاسدار وظیفه1367/04/02 اصابت ترکش به سر و شکمایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
247نعمت اللهبنیاسیمحمدهمدان-اسدآباد1341/01/20پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
248علیبه جامهحاج علیهمدان-بهار-لالجین1350/11/01کشاورز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
249غلامحسنبه كردارعلی عسگرهمدان-شهرستان ملایر - روستای علوی1348/01/02پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
250طاهر محمدبهادرحاجی محمدگلستان-کلاله-روستای صوفیان1347/04/09کشاورز-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-قصر شیرین حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
251محسنبهارلوصفرعلیتهران-تهران1345/12/10کارمند بانک-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
252محمدرضابهپورمقدممحمدباقراردبیل-اردبیل1346/05/01سرباز ارتش 1367/04/01درگیری با منافقینایلام-شهرهانی حمله نظامیمرد21چلچراغ
253شجاعتبهرام‌زادهمحمداردبیل-اردبیل1345/10/20سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش به کمر و پاایلام-فكه حمله نظامیمرد22آفتاب
254داودبهرامیحسنهمدان-کبودرآهنگ1348/09/01پاسدار وظیفه1367/05/05 موج انفجارکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
255محسنبهرامینعمت اللهکرمانشاه-کرمانشاه1342/12/29پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به قلب و سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
256محمدبهرامیاحمدهمدان-شهرستان رزن -  روستای نظام آباد1348/04/08پاسدار1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
257احمدبهشتی قناداصغرتهران-تهران1343/07/10بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
258نعمت اللهبوربورغلامعلیتهران-ورامین1343/06/30سرباز ارتش 1367/04/05در حمله منافقین براثر اصابت ترکش و گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد24چلچراغ
259رحمانبیاتمیرز ارضاهمدان-شهرستان تویسركان - روستای كارخانه1350/06/03بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
260محمد نبیبیاتمحمد صادقلرستان-الیگودرز1330/04/12بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش کرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد37فروغ جاویدان
261مرتضی بیاتغلامعلیتهران-تهران1350/08/26بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
262هادیبیاتیعباداللههمدان-تویسرکان-روستای مبارک‌آباد1346/01/01پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
263عبدالحسینبیدارحسینگیلان-لاهیجان1343/12/28فروشنده-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
264محمدرضابیداریعلی اصغرهمدان-همدان1346/05/17دانشجو-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
265علیبیژنیعزت اللهتهران-تهران1348/04/17پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
266اصغر بی‌غم کلهینذکرعلیآذربایجان شرقی-تبریز1343/11/19سرباز1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-قصرشیرین حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
267جباربیگ رضاییغلامحسینکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای صیدایاز1344/03/02معلم1367/05/07سوءقصد منافقین-اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
268حشمت اللهبیگ رضایییداللهکرمانشاه-قصر شیرین-روستای صیدایاز1340/05/01پاسدار وظیفه1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
269صاحبعلیبیگدلیقیدارعلیزنجان-خدابنده1320/02/20کارگر-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد47فروغ جاویدان
270حسینبیگلری مرزاللهمحمدولیکرمانشاه-روستای وندرنی علیا1345/01/01پاسدار1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
271احمدپاپیعادللرستان-خرم آباد1336/01/20پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد31فروغ جاویدان
272امیری پاپیشاهمرادلرستان-خرم آباد1347/04/10ارتشی1367/03/30 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
273حمیدرضاپاپیپیرولیلرستان-دورود1345/01/15سرباز ارتش1367/04/31 گروگان گیری، شکنجه و حلق آویز شدنایلام-صالح آبادحمله نظامیمرد22متفرقه
274علی عباسپاپیشعبانعلیخوزستان-دزفول1347/09/03جهادگر جهادسازندگی1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
275محمدپاپیموسیلرستان-خرم آباد1337/02/03پاسدار1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
276هادیپاداش برمچیمحمدگیلان-رشت1345/06/01کشاورز-سرباز ارتش1367/03/31 اصابت تركش خمپاره به سینهایلا-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد22چلچراغ
277منوچهرپارساشمسعلیمرکزی-اراک-روستای گورچک1350/06/07ژاکت‌بافی-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
278قدیر پارساخانکندینجفقلیاردبیل-اردبیل1345/12/01سرباز ارتش 1367/03/29 اصابت ترکش توپایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد22چلچراغ
279مسعودپازوکیمصطفیتهران-پاکدشت-روستای قوهه1339/03/04معلم-پاسدار1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
280نوراللهپازوکیاسداللهتهران-پاکدشت1347/05/02پاسدار1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
281حسین پاسدارشهریمحمدخراسان رضوی-گناباد1348/01/10سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش به قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
282علی اکبرپاشاییعلی حسنکرمانشاه-کرمانشاه1344/11/18دانشجو-پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
283یوسفپتقارزامحمدگلستان-بندر ترکمن-روستای بناور1346/05/02کشاورز-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
284صادق پرنیانصدراللهلرستان-الیگودرز1347/08/07پاسدار1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
285اسفندیارپرهودهقاسمکرمانشاه-گیلان غرب1346/11/07پاسدار وظیفه1367/05/04 اصابت گلوله به سر و صورتکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
286حشمت اللهپروارهعزیزعلیکرمانشاه-قصرشیرین1340/09/04پاسدار1367/05/04 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
287مرادعلیپروانهیوسفعلیخراسان شمالی-بجنورد-روستای حصارچه1340/06/10کارگر-سرباز ارتش1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
288باقرپرویزیاییالله قلیکرمانشاه-اسلام آباد غرب1349/01/20پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
289محمدپریمیغلامرضاروستای خورزان-دامغان-سمنان 1346/05/03پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
290اسداللهپناهحسین خانخراسان شمالی-مانه و سملقان-روستای قره مصلی1347/04/18کشاورز-پاسداروظیفه1367/05/05 اصابت گلوله به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
291یوسف پنقارزامحمدگلستان-بندر ترکمن-روستای بناور1346/05/02کشاورز-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلوله به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
292محمدرضاپورآزادیپرویزکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای حسن آباد1346/07/03پاسدار1367/05/05سوءقصد منافقین- اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
293عباسپورحبیب صایینبایراماردبیل1344/09/01سرباز ارتش 1367/05/03 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
294بهمنپوردشتیوسفعلیالبرز-نظرآباد1346/11/26جوشکار-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلوله  کرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
295امیرپورمحمدسلیمانکرمانشاه-کرمانشاه1339/07/27پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
296محمودپورنوروزمحمدکرمان-بم1341/10/05پاسدار وظیفه1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
297رمضانعلیپیروزناماسماعیلتهران- شهر ری1349/06/06دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
298قاسمپیریمهدیکرمانشاه-سرپل ذهاب1345/05/01پاسدار وظیفه1367/05/03 اصابت ترکشآذربایجان غربی-سردشت حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
299مطفرپیشدادمرادعلیلرستان-الیگودرز1347/11/11بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
300خانلرپیواستهبراتعلیخراسان شمالی-بجنورد-روستای تازه قلعه1347/11/08کشاورز-پاسداروظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
301محمود تاج الدینرضاعلیتهران-تهران1339/10/17بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
302وحیدرضاتاج پورعلی‌اصغرتهران-تهران1348/11/09دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
303فریدونتاجیکشیرخانتهران-پاکدشت1345/01/01معلم-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
304محمدتجلیاکبرمرکزی-کمیجان1341/01/07پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش  کرمانشاه-کرمانشاه حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
305سیداسداللهترابسیداحمدکرمانشاه-کرمانشاه1346/10/10طلبه-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
306محسنترابیعلی محمدتهران-تهران1345/08/18خیاط-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
307حسنترابیدهاحمدایلام-روستای قلعه دره،مهران1347/11/02پاسدار1367/03/27 اصابت ترکش به سر و سینهایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد20متفرقه
308علی شاهترسهنریمانکرمانشاه-اسلام آباد غرب1346/012/02پاسدار1367/05/02 اصابت گلوله به پهلوکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21متفرقه
309محمدحسنتركترك علیهمدان-همدان1347/03/01سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-قصرشیرین حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
310موسی الرضاترکعلی اصغرخراسان رضوی-نیشابور-روستای عبدل کاو1345/10/24نانوا-سرباز ارتش1367/01/08درگیری با منافقینایلام-فکه حمله نظامیمرد22آفتاب
311عبدالمحمدترکاشوندنورمحمدهمدان-تویسرکان-روستای مرادآباد1348/05/01بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
312عزیزاللهترکاشوندمحمداسماعیلهمدان-تویسرکان-روستای اشترمل1339/03/07کارگر1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
313محسنترکاشوندبخشعلیهمدان-تویسرکان-روستای اشترمل1348/03/01دانش آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
314مسعودترکاشوندمحمدرسولهمدان-تویسرکان-روستای اشترمل1348/06/01نجار-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
315نقیترکان دهنویمحمدتقیهمدان-ملایر1338/01/10پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش و سوختگیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
316یداللهترکانلواسداللهخراسان شمالی-بجنورد-روستای باباامان1347/06/10قالیباف-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
317جلیلتعمیرکاریعبدالحسینایلام-ایلام1348/00/00پاسدار وظیفه1367/04/01 اصابت ترکش خمپاره به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
318محمدجوادتقواییمحمدحسنفارس-فسا1346/06/28سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
319علیتقوی ورکانهصالحهمدان-همدان1347/01/01دانشجو-بسیجی1367/05/02 اصابت ترکش به دست و پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20متفرقه
320امیر عباستقی زادهحسینتهران-تهران1346/06/01سرباز ارتش1367/01/08 گروگان گیری-شکنجه و قتلایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
321نعمت‌اللهتقی‌پور سگزآبادیشیرزادقزوین-بوئین زهرا-روستای سگزآباد1341/03/01سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکش گلوله  ایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد26چلچراغ
322فتحعلیتقی‌لوعباسعلیقزوین-دهقانرود1348/09/20پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
323محمدرضاتمجیدیحسنآذربایجان شرقی-مراغه-روستای آشان1347/03/02پاسدار1367/03/28 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
324حسین توکلینعمتتهران-تهران1335/08/02استوار یکم ارتش1367/03/29 ااصابت ترکش به بدنایلام-مهران حمله نظامیمرد32چلچراغ
325محمدتوکلیتوکلمرکزی-اراک1300/00/00روحانی1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد67فروغ جاویدان
326مرتضی توکلی رینهاسماعیلتهران-تهران1347/10/16بسیجی1367/04/02 ااصابت گلوله به زیر گلوایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
327مهرانتوکلی یرکیمنوچهرتهران-تهران1347/11/05سرباز ارتش1367/01/08 ااصابت ترکشایلام-فکه حمله نظامیمرد20آفتاب
328مسعودتوکلیانقدرت اللهفارس-ممسنی- روستای دشمن زیادی1345/10/01گروهبان‌یکم ارتش 1367/05/11 اصابت ترکش به خمپارهکردستان-سردشت حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
329سیدمجتبیتولیتسیدمحمدقم-قم- روستای نایه1346/01/01کارگر-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش و گلوله به سر و سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
330جمشیدتیموریغلامرضاسمنان-شاهرود1324/06/11کارمند اداره مخابرات-بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد43فروغ جاویدان
331رضاتیموریغلامحسینآذربایجان شرقی-مراغه1348/11/05بسیجی1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
332محمدعلیتیموریحسینعلیسمنان-شاهرود1332/01/01کارگر کارخانه ذوب آهن-بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به سینه و دستکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد35فروغ جاویدان
333کرم بگثابتی شادمرادکرمانشاه-هرسین1349/06/01بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
334رستمثاقبیجلالاردبیل-نیر1337/06/21کارگر-بسیجی1367/05/11 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
335نجفعلیثمریمیرزاعلیهمدان- بهار - لالجین1348/09/04سرباز ارتش1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-کرند غرب  حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
336محمدجالینوسیمحمدمرکزی-امیرآباد1340/07/03کارگر شرکت-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش  کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
337احمدجامه بزرگمحمدرضاهمدان-تویسرکان-روستای قلعه‌قاضی1348/01/03پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
338منوچهرجان جانیخدامرادهمدان-تویسرکان-فرسفج1344/05/03پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
339حسینجانثاریذبیح اللهتهران-تهران1346/12/25بسیجی1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
340احمدجان‌محمدیعلی‌جانمرکزی-خمین-روستای رباط1338/06/01سنگ‌کار-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلوله به قلبایلام-مهران حمله نظامیمرد29چلچراغ
341مختارجباریسردارعلیآذربایجان شرقی-هشترود-روستای مندربلاغی1346/03/05سرباز ارتش1367/01/08 ااصابت ترکش و سوختگیایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
342خسروجباریان‌پور علی‌آبادخلیلآذربایجان غربی-اشنویه1345/09/01سرباز1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
343احمدجشمیدیعلی محمدهمدان-تویسرکان1340/06/20معلم-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
344علیرضاجعفرطرقیسیف‌اللهالبرز-ساوجبلاغ-هشتگرد1350/06/15دانش‌آموز-جهادگر1367/05/05 اصابت ترکش و گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
345عباس جعفرنیا صومعه سراییابراهیممازندران-چالوس1344/05/12 ستوان دوم ارتش1367/05/04 ترکش به سینهایلام-صالح آباد حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
346جلالجعفریعلی اکبرکرمانشاه-اسلام آباد-حسن آباد-روستای دلو1345/09/17پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
347حسینجعفریمعان اللهایلام-دهلران-بخش موسیان1347/07/03کارگر-پاسدار وظیفه1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
348علی جعفرجعفریمحمدایلام-روستای لالا،شیروان و چرداول1353/04/01کشاورز-بسیجی1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد14چلچراغ
349علی‌اکبرجعفریعلی‌اصغرزنجان-ابهر1348/12/20دانش‌آموز1367/05/03 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
350محمدجعفریعزیزکرمانشاه-گیلانغرب-روستای گواور1341/03/07پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
351یاسینجعفریمنخیایلام-روستای فرخ آباد،مهران1317/07/05رییس کمیته امداد1367/03/23 سوختگیایلام-مهرانترورمرد50متفرقه
352یوسفجعفریحسنعلیاصفهان-مبارکه-روستای اراضی1344/07/07پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
353نعمت الله جعفری قلعه جوقیعلیخراسان رضوی، مشهد1318/03/03دوره گرد-بسیجی1367/05/04 عوارض ناشی از مصدومیت شیمیاییکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد49فروغ جاویدان
354حمیدجلالییداللهتهران-تهران1346/03/09بسیجی1367/01/08درگیری با منافقینایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
355محمدجلالیحسنخراسان رضوی، بردسکن، روستای شفیع آباد1346/04/20گروهبان نیروی هوایی ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
356ناصرجلالی نجف آبادیمصطفیاصفهان1342/07/27جهادگر جهادسازندگی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
357اسماعیلجلمبادانیعلی اکبرخراسان رضوی، سبزوار، روستای جلمبادان1341/07/01کارگر، بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به شکم و پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
358احمدجلیلیشیرولیکرمانشاه-کرمانشاه1344/11/18نفت فروش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
359هادیجلیلی بالمهدیتهران-تهران1347/09/20دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
360علیرضاجلیلی سیار مشهدمحمدتهران-تهران1350/03/31بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
361مرادجلیلیانباقرکرمانشاه-روستای ورپرهلیلان1346/01/15سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
362نقدعلیجمال‌زادهشاملآذربایجان شرقی-اهر-علیار1346/04/09سرباز1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
363عباسجمالیغلامرضاخراسان جنوبی-فردوس- روستای اسلامیه1347/05/26تعمیرکار خودرو-سرباز ارتش1367/05/06 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
364سیدمحمدجمالی کرمانشاهیسیدعباسکرمانشاه-کرمانشاه1330/12/10آتش‌نشان1367/04/31 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد37متفرقه
365احمدجمشیدیعلی محمدهمدان- تویسركان 1340/06/20بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
366محمدرضاجمشیدیعلی اکبرتهران-تهران1343/05/11پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش موشک آرپی‌جی به صورتکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
367محمدابراهیمجمشیدی سراسنگمحمدعلیخراسان رضوی-فریمان-روستای کاریزنو1341/11/01پاسدار کمیته1367/05/06 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
368ابراهیمجمشیدی میاندشتیرضاتهران- شهر ری1349/09/30بسیجی1367/05/01 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-سومارحمله نظامیمرد18متفرقه
369غلامحسینجنانیحبیب اللهتهران-تهران1345/02/04سرباز ژاندارمری1367/04/21درگیری با منافقینکرمانشاه-صالح آبادترورمرد22متفرقه
370احمدجهان دار لاشکیمیرآقامازندران-نوشهر-روستای لاشک1347/02/01دانش آموز-بسیجی1367/03/30در گیری با منافقین-اصابت ترکش تک تیرانداز به سر و پانامشخص حمله نظامیمرد20چلچراغ
371داراخانجهانبخشیمحمدحسینکرمانشاه-اسلام ‌آباد غرب1309/08/05کشاورز1367/04/31درگیری با منافقینكرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد58متفرقه
372محمدحسنجهانگیریعسکرفارس-سپیدان-شهر بیضا1340/02/03سرباز ژاندارمری1367/01/08درگیری با منافقینایلام-فکه حمله نظامیمرد27آفتاب
373حسینجهانیصفرعلیتهران-دماوند1347/10/01کشاورز-بسیجی1367/05/05 قطع سر و دستکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
374کاملجهانی خامسلوشعباناردبیل-روستای قره تپه1346/04/19سرباز ارتش 1367/01/08 اصابت گلولهخوزستان-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
375اباذرجودریعبدالکریمخراسان جنوبی-روستای تقاب1347/07/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
376فرهادجودکیحسینلرستان-ازنا-حشوید1345/06/10سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش به سینهایلام-فکه حمله نظامیمرد22آفتاب
377یارولیجودکیحسین خانلرستان-خرم آباد-سراب1342/05/03گروهبان دوم ارتش1367/05/03درگیری با منافقینایلام-مهران-صالح آباد حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
378جلیلجودکی آقامیرزاییمحمدرضالرستان-خرم آباد-روستای کره‌گاه1338/01/01جهادگر جهادسازندگی1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
379محمدعلیجوزانی کهناسماعیلتهران-تهران1350/08/02پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
380علیرضاچایچی تبریزیصالحتهران-تهران1346/04/05سرباز ارتش1367/03/31 اصابت ترکش به سر و قلبایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
381اکبرچراغیذبیح اللهتهران-تهران1347/11/11شاگرد راننده-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
382محمودچنگیرمضانلرستان-دورود1346/02/01سرباز ارتش1367/03/30 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
383عوضعلیچهارتنگیذوالفعلیخوزستان-ایذه-روستای چهارتنگ1343/01/01پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش  کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
384محمدچوب کارمحمد علیلرستان-بروجرد  1339/06/10پاسدار1367/03/30 اصابت ترکش به پا ایلام-مهران حمله نظامیمرد28چلچراغ
385ابوالقاسمچوپان کریمیاسحاقمازندران-رامسر1346/01/01نقاش خودر-سرباز1367/05/07  اصابت ترکش به کتف و پاایلام-مهران حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
386برزوحاتمیمحمدکریمایلام-آبدانان-روستای مورموری1346/10/19کشاورز-سرباز وظیفه1367/03/29 اصابت ترکش به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
387محسن حاتمیمحمد مهدیخراسان رضوی-نیشابور-روستای صالح آباد1345/10/01کارگر1367/01/08 اصابت ترکش به شکم و پاایلام-فکه حمله نظامیمرد22آفتاب
388ولیحاتمیعلی محمدلرستان-بروجرد1345/01/01استواردوم نیروی هوایی ارتش1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
389ابوالفضلحاج‌خان میرزاییمحمدعلیزنجان-ابهر-روستای سلطانیه1347/07/17پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به کمرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
390علیحاج‌رضاییمحمدمرکزی-محلات1348/01/28دانش‌آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش  کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
391علیرضاحاجی ابوالحسنیمحمدتهران-تهران1349/11/05دانش آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
392حسینعلیحاجی آبادیعلیخراسان رضوی-مشهد1346/03/30خیاط-پاسدار وظیفه1367/03/29درگیری با منافقینایلام-میمک حمله نظامیمرد21چلچراغ
393حمیدرضاحاجی حسینعلیحسینقم-قم-روستای عامره1346/06/30کارگر-پاسدار وظیفه1367/05/05 گروگان گیری، شکنجه و قتلکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
394قربانحاجی صادقلومحمدعلیتهران-شهر ری (اسلامشهر)1345/11/01سربازارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
395عبدالرضاحاجی کریمیحاجیگلستان-گرگان1346/10/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
396مهرانحاجی لوییفریدونتهران-تهران1345/05/08دانشجو-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
397علیحاجی محمد موسیرزحسنخراسان رضوی-گناباد-روستای موسیرز1347/01/01نقاش خودرو-پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
398نظامعلیحاجی محمدییداللهقزوین-تاکستان-روستای قرمزآباد1345/02/04کشاورز-پاسدار1367/01/21 اصابت گلوله به سرایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد22متفرقه
399سید جبارحاجی نیارکیسیدهاشمتهران-تهران1344/02/14بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به سرکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
400حسینحاجی هاشمیمحمد علیتهران-تهران1345/07/04بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله کرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
401ایرجحاذق کوچه باغیمحمدباقرآذربایجان شرقی-تبریز1346/04/11ارتشی1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
402حمیدرضاحافظیعباسقلیلرستان-بروجرد1351/04/01دانش آموز-بسیجی1367/05/30 اصابت گلولهکردستان-بوکان حمله نظامیمرد16متفرقه
403احمدحبیب داویجانیهیبت اللههمدان-ملایر1347/01/06سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکشایلام-قلاویزان حمله نظامیمرد20چلچراغ
404بهروزحبیب زاده حاجیلاریرضاقلیآذربایجان غربی-چایپاره1348/10/01پاسدار وظیفه1367/05/02 اصابت ترکشآذربایجان غربی-سردشت حمله نظامیمرد19متفرقه
405مهدیحبیبیقدرت اللهتهران-تهران1345/01/21دانش آموز-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
406علیرضاحجازیرمضانعلیاصفهان-کاشان-روستای جوشقان‌استرک1346/03/01گروهبان‌دوم ارتش1367/04/31 اصابت گلوله به گردن و کتفکرمانشاه-سرپل ذهابحمله نظامیمرد21متفرقه
407غلامرضاحجی زادهنیازعلیخراسان رضوی-تربت حیدریه-روستای چخماق1345/01/04کشاورز-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
408معصومعلیحدادیقاسمعلیکهکیلویه و بویراحمد-گچساران-روستای دیل1347/01/01سرباز ارتش1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-کرمانشاه حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
409حبیب اللهحدودیرضاعلیکرمانشاه-سنقر-روستای زاغان علیا1343/01/20پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت ترکشآذربایجان غربی-سردشت حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
410سعیدحزباویخلفخوزستان-اهواز1347/03/23سرباز ارتش1367/04/31درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد20متفرقه
411زین العابدینحسن بیگیمحمدمهدیسمنان-دامغان1351/01/25دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
412محمدحسن بیگیاحمدبیگایلام-ایلام-روستای چم زیره1338/06/01بنا-سرباز ارتش1367/04/22 اصابت ترکش به سرایلام-فکهترورمرد29متفرقه
413علی اکبرحسن زادگانمسلمخراسان رضوی-قوچان1340/06/30سرباز ارتش1367/05/07 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
414حجتحسن زادهمحمدیوسفخراسان شمالی-گرمه-درق1346/01/09دامدار-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
415علی اصغر حسن زادهحسنخراسان رضوی-گناباد-روستای حسین آباد1348/01/01پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به پا و صورتکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
416علی اکبرحسن زادهعلی اصغرخراسان جنوبی-بیرجند-روستای آسیابان1350/02/01پاسدار1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
417علیرضاحسن زادهطومارهردبیل-پارس آباد-اصلاندوز1349/03/01پاسدار وظیفه1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد18چلچراغ
418ابولقاسمحسن‌پور فرشورسیفاللهتهران-تهران1345/10/20پاسدار1367/01/08 اصبت گلولهایلام-فکه حمله نظامیمرد22آفتاب
419غلامرضاحسنوی قشلاقعلیقلیآذربایجان شرقی-مراغه-روستای سراجو1347/01/24پاسدار1367/03/30 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
420زهرا حسنیرشیدکرمانشاه-گیلانغرب-روستای گلین1362/12/01کودک1367/05/03اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیزن5فروغ جاویدان
421قاسمحسنیمحمودهمدان-ملایر1344/01/09پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
422مسعودحسنی الیزییمحمدگیلان-رودبار1346/06/20سرباز ارتش1367/03/30 اصابت تركش خمپاره به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
423فرج حسین خانیابرهیمکرمانشاه-گیلانغرب1328/11/09دامدار1367/05/03 اصابت ترکشكرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد39فروغ جاویدان
424رضاحسین زادهقربانخراسان جنوبی-قائن-روستای کره1347/01/02پاسدار1367/05/07 اصابت گلوله به قلب و کمرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
425مهرانحسین زاده قربانمازندران-ساری-روستای شرفدار کلا1346/06/20دانش آموز-سرباز1367/01/08 اصابت گلوله به پهلوایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
426علی اصغرحسین زاده احمدیمحمدعلیتهران-تهران1333/03/21کارمند-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد34فروغ جاویدان
427سیف اللهحسین زاده میاندوآبقدرت اللهآذربایجان غربی-میاندوآب1342/07/07پاسدار1367/05/10 اصابت گلوله به پاکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
428مجتبیحسین عبادیعباستهران- شهر ری1344/04/18بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
429سیروسحسین کوچکغضبانکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای امیراباد1349/04/04نامشخص1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
430سیف‌اللهحسین‌زاده میاندوآبقدرتآذربایجان غربی-میاندوآب1343/07/07پاسدار1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
431یوسفحسینوندموریخوزستان-اندیمشک1346/09/01سرباز ارتش1367/01/08درگیری با منافقینایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
432رحمانحسینیسلیمانایلام-مهران1314/06/10کارمند بسیجی1367/03/29 اصابت گلوله به دست و سرایلام-مهران حمله نظامیمرد53چلچراغ
433سیدمحسنحسینیسیدتقیهمدان-بهار1346/01/10کارمند-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
434عالیهحسینیقنبرعلیایلام-شیروان و چرداول-روستای طاق گاورین1315/02/04خانه دار1367/05/05حمله مسلحانه منافقین-اصابت گلوله به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیزن52فروغ جاویدان
435علی حسینیمحمد تقیخراسان رضوی-بجستان1348/03/01پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش به صورتکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
436علی اصغرحسینیعلیخراسان شمالی-اسفراین1350/06/01دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
437لطیفحسینیسیاوشکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای چیکان علیا1343/12/01پاسدار1367/05/04درگیر با منافقین-اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
438محسنحسینیحسنتهران-تهران1348/12/13پاسدار1367/05/10 اصابت گلوله کرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
439نامدارحسینیحسینکرمانشاه1332/09/02کادر ارتش1367/05/06درگیری با منافقیننامشخص حمله نظامیمرد35فروغ جاویدان
440همایونحسینییعقوبتهران-پاکدشت1344/11/01کارمند 1367/05/05در حمله منافقین براثر اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
441محمدرضاحسینی اسدآبادالله دادخراسان جنوبی-قائن-روستای اسدآباد1346/08/10کشاورز-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
442سیدحسنحسینی بربری جهان آبادیسیداسداللهخراسان رضوی-مشهد-روستای لنگرک1345/06/20پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
443سید موسیحسینی دلفانی ابیار یکیسیدهادیکرمانشاه-صحنه-روستای عباس اباد1340/06/01پاسدار1367/05/01 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد27متفرقه
444سیدرضاحسینی طشیمحرمعلیگیلان-رشت-روستای طش1346/01/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت تركش خمپاره به سر، پا و كمركرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
445مجتبیحسینی عبادیعباستهران-ری1344/04/17پاسدار1367/05/05 درگیری مسلحانهکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
446عباسعلیحشمتیحسینخراسان رضوی-نیشابور-روستای حشمتیه1347/02/03مغازه دار-پاسدار وظیفه1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
447علیرضاحشمتیحسینتهران1344/08/02گروهبان یکم ارتش1367/01/08 اصابت گلوله به کمرایلام-فکه حمله نظامیمرد23آفتاب
448جمشیدحشمتیانخیراللهکرمانشاه-سنقر-روستای یاره گله1348/08/19پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
449اسماعیلحصاریهااكبرقزوین-قزوین1312/06/28بسیجی1367/05/07 اصابت گلوله به سینهکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد55فروغ جاویدان
450ولیحضرتیمحمدآذربایجان شرقی-سراب1349/04/04دانش آموز-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
451مجتبیحفیظیرضاتهران-تهران1346/10/20دانشجو-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
452مجیدحقیقتیمهدیتهران-تهران1338/04/11بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله کرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
453احمد حقیقی نژادصفرعلیخراسان رضوی-سبزوار-روستای مور1347/12/01قالیباف-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
454اکبرحمانیجعفرایلام-روستای هزارانی،آبدانان1347/05/09کشاورز-پاسدار وظیفه1367/03/29 اصابت ترکش به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
455ایوبحمیدیعبدالعباسخوزستان-اهواز1343/06/31سرباز ژاندارمری1367/01/08درگیری با منافقینایلام-فکه حمله نظامیمرد24آفتاب
456بختیارحمیدیالهیارایلام-روستای پاکل گراب،ایلام1351/00/00بسیجی1367/03/29 اصابت ترکش خمپاره به سینهایلام-مهران حمله نظامیمرد16چلچراغ
457علیرضاحمیدیابوالقاسممرکزی-شازند1344/06/04کشاورز-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
458ناصرحنیفولی اللهتهران-تهران1346/01/01پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به گردنکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
459مرتضیحیات کماساییمحمدجانتهران-تهران1336/01/04پاسدار1367/05/07درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد31فروغ جاویدان
460خانجانحیاتیالله مرادکرمانشاه-دالاهو-روستای شیره چقا1306/04/04بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-دالاهو حمله نظامیمرد61فروغ جاویدان
461رضاحیدرزادهولیآذربایجان غربی-ماکو1346/04/10پاسدار وظیفه1367/05/28 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غربترورمرد21متفرقه
462مهدی حیدرزادهقربانعلی مازندران-ساری1346/05/02دانش آموز-سرباز1367/01/08 اصابت ترکش به شکمایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
463محمدرضاحیدرنژادعباستهران-تهران1347/11/30پاسدار وظیفه1367/05/05  اصابت تركش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
464ابوالفضلحیدریحسینآذربایجان شرقی-آذرشهر1347/07/01قالیباف-پاسدار وظیفه1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
465احمدحیدریحسنمرکزی-اراک-روستای ارجناوند1351/01/01دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
466ارسلانحیدریطوفانفارس-ممسنی-روستای دهک1347/05/13پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
467حسینحیدریخلیلاصفهان-اصفهان1348/08/18سرباز ارتش1367/05/02 اصابت ترکش و گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19متفرقه
468رضاحیدریاسماعیلقزوین-قزوین-روستای عبدل آباد1346/08/02سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلوله تانکایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
469زینبحیدریباباحسنكرمانشاه-گیلانغرب-روستای قیطون1333/12/05خانه‌دار1367/05/02اصابت ترکشكرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیزن34متفرقه
470شعبانعلیحیدریقاسممرکزی-تفرش-روستای کهک1347/03/03کارگر-سرباز ارتش1367/03/30 اصابت ترکش به سرایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد20چلچراغ
471علیرضاحیدریغلامحسینهمدان- رزن1346/06/01پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
472فرامرزحیدریرشیدکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای کفرآور1344/02/09معلم1367/05/05درگیر با منافقین-اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
473مصیب حیدریحسنمازندران-آمل1343/03/18کارمند اداراه بازرگانی-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله به سر وسینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
474مرتضیحیدری ریکاییعلیکرمانشاه-کرمانشاه1347/05/09پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
475بهرامحیدریانشاهمرادکرمانشاه-کرمانشاه1349/03/03پاسدار1367/05/03 اصابت ترکش به کمر و پاکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
476منوچهرحیدریان سرابیجمشیدلرستان-خرم آباد1341/07/05کارگر-سرباز ارتش1367/04/31درگیری با منافقینکرمانشاه-نفت‌شهرحمله نظامیمرد26متفرقه
477شکوفه حیدیمرادكرمانشاه-گیلانغرب1354/06/14دانش‌آموز1367/05/02 اصابت ترکشكرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیزن13متفرقه
478حیدرخادمیشمس اللهآذربایجان شرقی-عجب‌شیر-روستای توتاخانه1346/05/02پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
479تقیخاقان جومحمودکردستان-قروه1347/01/08دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
480علیرضاخاک سفیدیسعیدسیستان و بلوچستان-زابل1344/07/05سرباز ارتش1367/05/03 اصابت ترکش به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
481سیروسخاکساریمحمدکرمانشاه-کرمانشاه1346/08/15پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
482عطاء اللهخاکیشکراللههمدان-ملایر1348/02/24سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
483بارانخالدیعزیزمحمدچهارمحال ‌و بختیاری-لردگان-تنگ‌کلوره1345/08/08سرباز ارتش1367/03/29 ترکش خمپاره به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
484محمودخالقیفرهادسمنان-گرمسار-روستای یاتلی سفلی1348/01/02کشاورز-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش به سر و سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
485رحیمخالقی مهرابراهیمقزوین-قزوین1348/07/30پاسدار1367/05/05 سوختگی شدیدکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
486بهزادخاموشیرضاکرمانشاه-قصرشیرین1339/01/01سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
487عزیزخانخان محمدی اجیرلوعوضاردبیل-پارس‌آباد-روستای تازه آباد 1347/06/15سرباز ارتش 1367/03/29 اصابت ترکش خمپاره به سر و پاایلام-شرهانی حمله نظامیمرد20چلچراغ
488محسن خانه آبادحسینکرمانشاه-کرمانشاه1345/04/01ستوان سوم ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
489ابراهیمخانیاصغرقم-قم1347/11/01سرباز ارتش1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
490محمدعلیخانی نوحدانیعلیگیلان-رشت-روستای نوحدان1346/02/02کارگر-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت تركش خمپاره به شكم، كمر و پاكرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
491قدرت الله خجستهفتح اللهکرمانشاه-اسلام ‌آباد غرب-روستای تولایی هرسم1328/05/07جهادگر1367/05/02 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد39متفرقه
492رضاقلیخدابخشیمحمدسلیمهمدان-تویسرکان-روستای عین آباد1308/10/09بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد59فروغ جاویدان
493محمدابراهیمخدابخشیحسنهمدان-تویسرکان1347/11/04دانش آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
494خلیلخداکرمیابراهیمعراق-بغداد1344/10/08پاسدار1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
495رضاخداکرمیالفتکرمانشاه-گیلانغرب-روستای گراویان سفلا1328/06/01فروشنده1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد39فروغ جاویدان
496روان بخشخداویسیعلی محمدکرمانشاه-صحنه-روستای چمچال1345/12/01بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
497محمدعلیخردرهمحمدتقیهمدان-همدان1342/05/05سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد25چلچراغ
498جوادخرمیبالاتهران-تهران1338/11/01بسیجی1367/05/05درگیری با منافقیناصابت ترکشکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
499سالارخرمیشاه نارایلام-روستای شیخ مکان،دره شهر1320/06/01کشاورز-بسیجی1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد47چلچراغ
500غلامخرمیانعبدعلیعراق1342/04/09کارگر نجاری-پاسداروظیفه1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد25چلچراغ
501حسینخزاعیحسنخراسان رضوی-مشهد1347/07/01پاسدار (بسیجی)1367/05/02 اصابت گلوله به شکمکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد20متفرقه
502بهپورخزاییعلیکرمانشاه-کنگاور-روستای دهلر1343/01/01سرباز ارتش1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
503غلامعلیخزایینجفعلیهمدان-نهاوند1342/03/01پاسدار1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
504نیمتاجخسروآبادییوسفکرمانشاه-کرمانشاه-روستای خسروآباد1309/07/02خانه‌دار1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیزن58فروغ جاویدان
505غلامرضاخسروجردیمحمدعلیخراسان رضوی-سبزوار1343/04/10پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
506ابراهیمخسرویعلیرضاخراسان جنوبی-قائنات-روستای چاهک موسویه1346/10/02سرباز ارتش1367/01/08 اصابت گلوله به قلب و چشمایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
507زمانخسرویحسنکرمانشاه-اسلام آباد غرب1346/10/07پاسدار1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
508علی اکبر خسرویعلی اصغرمازندران-ساری-روستایی خزرآباد1346/01/10کشاورز-سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش گلوله توپایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
509علی عسگرخسرویعینعلیکرمانشاه-سنقر-روستای سایه کرعلیا1344/02/08پاسدار وظیفه1367/05/06درگیری بامنافقین-اصابت گلولهآذربایجان غربی-سردشت حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
510جمالخضرنژادعلیآذربایجان غربی-بوکان1345/06/01سرباز1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-قصر شیرین حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
511سلیمانخضریکریمآذربایجان غربی-مهاباد-روستای بفره‌وان1347/01/01سرباز1367/01/08 اصابت گلولهایلام-فكه حمله نظامیمرد20آفتاب
512مجیدخضریغلامفارس-لارستان- اوز1344/10/10سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-فکه حمله نظامیمرد23چلچراغ
513اسداللهخطریمحمدخراسان رضوی-قائن-روستای فخران- قائن1349/01/05کشاورز-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
514محمدخلج آزادمحرمقزوین-بوئین‌زهرا1346/02/10سرباز ارتش (هوانیروز)1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
515سید جلیلخللیل طبارسید جمالکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای چنگشیان1347/12/04پاسدار1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
516عیسیخلیقی جمال آبادعزیز اردبیل-مشگین شهر-روستای جمال آباد1347/07/01پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
517حسنخلیلیرحیممازندران- ساری-روستای قادیکلا1346/06/01کشاورز-سرباز ارتش1367/01/08 اصابت خمپاره ایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
518حسینخلیلیعلی اکبرتهران-تهران1345/02/24پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
519سیدجلیلخلیلی تبارسیدجمالکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای چنگه شیان1347/12/04پاسدار وظیفه1367/05/04درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
520محمدجعفرخلیلی همت آبادیمحمدحسینتهران-شهر ری1335/03/21کارگر1367/05/06درگیری بامنافقین-اصابت ترکش خمپاره به شکم و دستکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد32فروغ جاویدان
521اصغرخمارینادرهمدان-بهار-روستای خلیل کرد1347/09/13پاسدار وظیفه1367/05/06 موج انفجارکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
522علی اشرفخمس آبادیرضاکرمانشاه-کنگاور-روستای علی اباد1349/01/17بسیجی1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
523محرمعلیخمسهنعمت‌اللهقزوین-قزوین1343/01/01سرباز ارتش1367/05/06 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
524عبدالعلیخمیس آبادیاحمدعلیکرمانشاه-کنگاور-روستای گودین1331/11/03پاسدار1367/05/04درگیری بامنافقین-اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد36فروغ جاویدان
525علی اشرفخمیس آبادیرضاکرمانشاه-کنگاور-روستای علی آباد1349/01/17بسیجی1367/05/03درگیری بامنافقین-اصابت ترکشکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
526سعیدخواجه علیعبدالحسینقزوین-تاکستان1349/05/09بسیجی1367/05/06درگیری بامنافقین-اصابت گلوله کرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
527محمدخواجه‌دهیمحمدتقیآذربایجان شرقی-میانه1347/02/20سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکشایلام-فكه حمله نظامیمرد20آفتاب
528روزهخواجوی اورکیزلفعلیخوزستان-دزفول-روستای نفت‌سفید1346/06/15سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش  ایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
529نقیخوالیتقیگیلان-رشت1340/01/01سرباز ارتش1367/05/04 اصابت تركش به سینهایلام-مهران حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
530مجیدخودستانیوسفقزوین-قزوین1347/03/01پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش و سوختگی شدید  کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
531حسنخورشیدیمحمدگیلان-بندر انزلی1343/07/12سرباز ارتش1367/01/08 اصابت تركش خمپارهایلام-فكه حمله نظامیمرد24آفتاب
532عباسخورشیدیقدمعلیتهران- شهر ری1349/01/01بسیجی 1367/05/07درگیری بامنافقین-اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
533مصطفیخورشیدیفرج اللهکرمان-بم- روستای نظام آباد1340/06/01گروهبان یکم ارتش1367/01/08 اصابت گلولهایلام-فکه حمله نظامیمرد27آفتاب
534سعیدخوش اخلاقحسینتهران-تهران1349/12/25دانش آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
535اسماعیلخوش سیرسلیمانتهران- شهر ری1346/01/01پاسدار1367/05/09درگیری بامنافقین-اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
536مجتبیخوش شربیاناسماعیلتهران-تهران1351/01/02بسیجی1367/05/05درگیری بامنافقین-اصابت ترکش به سرکرمانشاه- اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
537علیخوش نظرعزیزاللهتهران-تهران1341/06/20فروشنده-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
538فهم اللهخوش‌دل دمیرچی درسی علیاباباکشیاردبیل-مشگین شهر-روستای مراللو1331/01/11راننده-بسیجی1367/03/30 اصابت گلوله توپ به پاایلام-مهران حمله نظامیمرد36چلچراغ
539علیخوشکارحسینهمدان- ملایر - روستای کرد خورد1349/10/01پاسدار1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد18چلچراغ
540عیسیدادخواهحسینمرکزی-ساوه-روستای نوبران1340/04/04استواریکم ارتش1367/03/29 اصابت ترکش به شکمایلام-مهران حمله نظامیمرد27چلچراغ
541امامقلی دادی پوررمضانفارس-داراب1342/02/05سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکش به شکم ایلام-مهران حمله نظامیمرد25چلچراغ
542سعیددارابیکریمتهران-تهران1348/12/07دانش آموز-بسیجی1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
543فریبرزدارابیعزیز اللهکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای چقابورداراب1345/01/01سرباز ارتش1367/04/01 اصابت ترکشکرمانشاه-قصرشیرین حمله نظامیمرد22چلچراغ
544محرمعلیدارابیایوبهمدان-بهار-روستای گنج تپه1336/08/01کشاورز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد31فروغ جاویدان
545محمدرضا دارابیابراهیمکردستان-سنندج1345/07/26سرباز ژاندارمری1367/05/29 اصابت گلولهکردستان-سقزترورمرد22متفرقه
546مختاردارابیعلی اکبرایلام-شیروان وچرداول-روستای زیرتنگ بیجنوند1346/05/01بنا-سرباز ژاندارمری1367/05/18 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
547حشمتدانشعلی آقاکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای ونائی1344/04/08پاسدار1367/05/07 اصابت گلوله به گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
548کرم رضادانشعلی آقاکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای ونائی1348/01/01بسیجی1367/05/07 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
549مصیبدانشعلی آقاکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای ونائی1349/03/04بسیجی1367/05/07 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
550منوچهردانش یارفرسوخته زارکرمانشاه-اسلام آباد غرب1351/06/01دانش آموز1367/05/03سوءقصد منافقین-اصابت گلوله به سر و پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
551یوسفدانشیان بنابحسنآذربایجان شرقی-بناب1347/06/02بسیجی1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
552بهزادداودییعقوبتهران- شهر ری1347/02/29سرباز ارتش 1367/05/05  اصابت گلوله توپ و تركشکرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
553داودداودیعبدالعلیخراسان رضوی-قوچان1341/07/03بسیجی 1367/01/10  اصابت تركشایلام-قلاویزان حمله نظامیمرد26آفتاب
554پیرعلیدادداوری یوسف آبادخدادادلرستان-دلفان-ده باغ1345/02/31سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش به سینه و دستایلام-فکه حمله نظامیمرد22آفتاب
555سیدمحسندربندیسیدعلی‌اکبرتهران1349/10/21دانش آموز-بسیجی1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
556خلیلدرخشانی ملایوسفیابراهیمآذربایجان شرقی-مرند-روستای ملایوسف1347/11/18سرباز1367/01/08 اصابت ترکشایلام-فکه حمله نظامیمرد20آفتاب
557حسیندرودگر خواچینیحسنگیلان-رشت-روستای خواچکین1347/05/01سرباز ارتش1367/04/21درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غربترورمرد20متفرقه
558محمددرویش امیریمحمد صادقمازندران-تنکابن1344/06/17طلبه-بسیجی1367/05/12 اصابت ترکش به سر و صورتکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
559افسانه درویشیبرزوکرمانشاه-ایوان1359/06/10دانش‌آموز1367/05/10 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیزن8فروغ جاویدان
560محسندری دولت آبادمحمدتهران-شهر ری1349/02/29نقاش مبل و صندلی-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
561مسلمدریسزکیخوزستان-آبادان1345/02/14سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش گلوله توپکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
562حاجی رضادریکوندخدانظرلرستان-خرم آباد-روستای چغلوندی1348/05/06کشاورز-بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به کتفکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
563کرم خدادریکوندجلودارلرستان-خرم آباد1348/03/10پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به سر و سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
564هادی دشتیمحمدحسنخراسان رضوی-نیشابور-روستای دست1347/08/26کشاورز-پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
565علیدشتی جوانمحمدحسنخراسان رضوی-مشهد1346/06/05خیاط-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
566ظاهردشتیانصفرکرمانشاه-کرمانشاه1343/06/19ارتشی1367/03/29 اصاب ترکشایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد24چلچراغ
567خلیلدلباختهحسینهمدان-کبودرآهنگ1346/01/10پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
568سیدخضردلدارسیداحمدآذربایجان غربی-پیرانشهر-روستای دوله‌گوزان1346/05/01سرباز1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
569اسداللهدلفانقندی بکلرستان-خرم آباد1345/07/01دانشجو-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش به سینه و پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
570پاپیدلفان بیرانوندحنابگلرستان-خرم آباد-روستای دره سر1348/01/01جهادگر جهادسازندگی1367/05/03 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
571نوذردلیری مراد آبادییداللهکرمانشاه-روستای کهریز1341/12/17پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
572صیدعلیدم بادامیحسین مرادکرمانشاه-صحنه-روستای حیدرآباد-صحنه1347/01/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
573عبداللهدمیرلو ابهریحسینزنجان-ابهر1345/01/01کارگر شیرینی‌فروشی-بسیج1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
574مختاردهباشیمحمدبوشهر-دشتی-شهر خورموج1346/01/28پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-کرندغرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
575جلالدهقان مورآبادیماشااللهتهران-شهر ری1349/08/05بسیجی 1367/05/06 اصابت تركش خمپاره به صورتکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
576خداکرمدهقانیاحمد فارس-کازرون-روستای بورکی 1337/04/15ستواندوم ژاندارمری1367/01/08 اصابت ترکش گلوله توپایلام-فکه حمله نظامیمرد30آفتاب
577رحیمدهقانیصفرهمدان-همدان-روستای سولان1346/09/06جهادگر جهادسازندگی1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
578مجیددهقانیجانعلیتهران-تهران1345/08/14بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله توپ و ترکش به سرکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
579غلامعلیدهنوی شاهپوریمحمدخراسان رضوی-کاشمر-روستای دهنو1347/08/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سر و صورتکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
580علیدوخاییغلامحسینمرکزی-اراک-روستای نمک کور1345/07/01کابینت‌ساز-سرباز ارتش1367/05/03 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
581حسیندودانگهمحمودعلیزنجان-ابهر-روستای عمیدآباد1347/01/26سرباز ارتش1367/04/31درگیری با منافقینکرمانشاه-قصر شیرین حمله نظامیمرد20متفرقه
582سیروسدوست محمدی تبارشکرخانلرستان-کوهدشت-روستای داودرشید1349/07/01دانشجو-جهادگر جهادسازندگی1367/05/06 سوختگیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
583محمدرضادوست وندیشهبازکرمانشاه-کرمانشاه1348/09/20پاسدار1367/05/03 اصابت ترکش به سر و چشمکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
584علیدولت مندان یاوریخانمرادکرمانشاه-روستای بالادربند1344/06/14بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
585جعفردیانیمحمدتهران-تهران1341/05/20آزاد-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
586تقی ذبیحیحسینمازندران-ساری-روستای کردخیل1347/12/07کارگر-سرباز ارتش1367/05/06 اصابت ترکش خمپاره به پهلوآذربایجان غربی-سردشت حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
587همایونذبیحیجعفربهار-همدان1346/06/20بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
588بهمنذوالفقاریانعلیسمنان-مهدی شهر-روستای طالب آباد1348/02/19کارگر کارخانه-پاسدار1367/05/08 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
589بهرامرادان کوپاییرضاتهران1349/09/15دانش آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
590غلامرضارادمرد سرابآدینه قلیخراسان رضوی-قوچان1347/01/05پاسدار وظیفه1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
591صیدباقررادمردیانطهماسبلرستان-خرم آباد-روستای ده‌پیر1346/07/10دانشجو-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
592سیدکاظمراستی سنگرمیسیدغلامرضاتهران1347/12/03پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
593شعبانراشدیرستماردبیل-اردبیل-روستای الواری1345/02/09آسفالت کار-سرباز ارتش1367/03/29  اصابت گلولهایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد22چلچراغ
594علیرضارامشینیمحمد،خراسان رضوی-سبزوار-روستای رامشین1349/03/02پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت ترکش به پا و سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
595یوسفرائیجیقنبرعلیگلستان-بندرگز1349/01/02طلبه-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
596حسینربانیمحمد سعیدکردستان-سقز-قشلاق قاضی1345/04/03سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکش خمپاره به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
597غلامعلیربانیرازعلیلرستان-الیگودرز-طاسهل1346/05/19سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکشایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
598محمدربانیقاسمعلیهمدان-فامنین-روستای نگارخاتون1344/03/30پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
599محمدحسنربیعیحاجی باباهمدان-تویسرکان1345/04/05کارمند-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
600هادیرجب پور خشک رودیمحمدمازندران-قائم شهر1346/03/20پاسدار 1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
601محسنرجبیفرهادهمدان- تویسركان - روستای کهنوش1339/06/06پاسدار1367/05/07 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
602علیرجبی بیت گنجغلامحسینخراسان جنوبی-بیرجند-روستای بیت گنج1348/05/07پیمانکار ساختمان-سرباز ارتش1367/01/08 اصابت گلوله به سرایلام-فکه حمله نظامیمرد19آفتاب
603علیرجبیانحسنایلام-شیروان چرداول-روستای کارزان1342/07/01کارگر-پاسدار وظیفه1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد25چلچراغ
604یارحسینرحمان آبادینادرکرمانشاه-کنگاور1347/12/03بسیجی1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
605بابامرادرحمانیاحمدکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای زغفران1343/05/03پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سر و گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
606ربیرحمانیعزیزاللهقزوین، تاکستان1343/09/01تعمیرکار خودرو-سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-صالح‌آباد حمله نظامیمرد24چلچراغ
607محمدعیسیرحمانیمختارقزوین-تاکستان1348/05/01پاسدار1367/05/10 اصابت گلوله به سر و پاکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
608موسیرحمانیغلامکهکیلویه و بویراحمد-گچساران-روستای نارمکان1353/06/15پاسدار وظیفه1367/04/04 اصابت گلوله به گردنآذربایجان غربی-سردشت حمله نظامیمرد14چلچراغ
609رجبعلیرحمت آبادیمحمد حسینخراسان رضوی-سبزوار-روستای رحمت آباد1348/07/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سر و شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
610محمدرضارحمتیسبحانخراسان جنوبی-بیرجند-روستای نقنج1342/01/10استواریکم شهربانی1367/05/13 اصابت گلوله به قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
611محمدعلیرحمتی آدرمنابادیحسناصفهان-اصفهان1322/06/02ستوانیارسوم ارتش1367/05/03 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد45فروغ جاویدان
612نورعلیرحمتی ترکاشوندیمهرعلیهمدان-تویسرکان1329/06/15پاسدار1367/05/03 اصابت ترکشكرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد38فروغ جاویدان
613یوسفرحیم چوغانلومحمدآذربایجان غربی-مهاباد-روستای قم‌قلعه1345/05/06سرباز1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
614ذوالفقار رحیمیعلی‌میرزازنجان-زنجان-روستای ملالار1342/09/02سرباز ارتش1367/04/01 اصابت ترکش به قلبایلام-موسیان حمله نظامیمرد25چلچراغ
615ناصررحیمی احمد گورابیمحمداسماعیلگیلان-املش1348/06/24سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
616مجتبیرحیمی طرهعباستهران-تهران1347/08/12بسیجی1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
617عزیزرزمجو بنه‌حورایلدارگیلان-آستارا-روستای لمیر1338/06/30کارگر-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت تركش گلوله توپ و سوختگی شدیدكرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
618مرتضیرستگاررا‌ه‌خداخوزستان-باغملک1330/03/03پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش  کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد37فروغ جاویدان
619معرفت‌اللهرستم‌خانینعمت‌اللهزنجان-خدابنده1305/04/07بنا-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد62فروغ جاویدان
620احمدرستمیعلیزنجان-ابهر-روستای توده‌بین1349/11/01کارگر-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
621امیررستمیمحمدحسنکرمانشاه1344/01/06پاسدار1367/05/05درگیری با منافقیننامشخص حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
622تیمور رستمیرحمت اللهکرمانشاه-كرمانشاه-چم چال-روستای زرده1342/01/01سرباز ارتش1367/05/03 اصابت ترکشكرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
623محمدرستمیامینایلام-ایوان،روستای کپنه کران1329/12/09کارگر-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش خمپاره به قلب و شکمكرمانشاه-گیلانغرب-تنگه دیاره حمله نظامیمرد38فروغ جاویدان
624محسنرستمی علیکهکیلویر و بویراحمد-یاسوج1333/02/06کارمند-بسیجی1367/04/04 اصابت ترکش ایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد34چلچراغ
625تیموررستمی آرینرحمت اللهکرمانشاه-صحنه-روستای زردآب چم چمال1342/01/01سرباز ارتش1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
626محسنرستمی جبار آبادیحسنی قلیکرمانشاه-کرمانشاه1347/04/17پاسدار وظیفه1367/05/05توسط منافقین-اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
627عباداللهرستمی حاجی ابادیخسروکرمانشاه-هرسین-روستای کرمیانک1347/09/19معلم-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
628محمدرستمیانحسنکرمانشاه-قصرشیرین1315/03/03راننده بنیاد مهاجرین1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد52فروغ جاویدان
629محمدرسولی پایدارعباسهمدان-همدان1345/07/01بسیجی1367/05/02 اصابت ترکش به سر و سینهکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد22متفرقه
630حشمت اللهرشتی زادهناوخاصکرمانشاه-قصرشیرین1347/01/15سرباز ارتش1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
631مرادرشید پورکاکامرادکرمانشاه-اسلام آباد غرب1318/12/05پرسنل شهربانی1367/05/04 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد49فروغ جاویدان
632شیرین رشیدیشفیعکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای لر1340/03/10خانه‌دار1367/05/03اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیزن27فروغ جاویدان
633صیدمرادرشیدی ایل ذولهشیرمرادکرمانشاه-اسلام آباد غرب1344/10/20دانشجو1367/05/05توسط  -اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
634محمدرضارشیدی لرستانیمحمدتقیکرمانشاه-کرمانشاه1348/01/07پاسدار1367/05/09 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
635سیدمهدیرضابیگیسیدمیرهکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای گاوشور1310/12/20راننده1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد57فروغ جاویدان
636حسینرضاپور اناریرضاکرمان-رفسنجان-انار1345/09/10سرباز ارتش1367/05/07 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
637احمدرضاپور جگرلوییکاکیکرمانشاه-قصرشیرین1306/04/13آزاد1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد61فروغ جاویدان
638احمدرضاییعلی محمدهمدان- ملایر - روستای آورزمان1349/02/03پاسدار1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
639حسینرضاییباباقلیمازندران-قائم شهر-کروا1345/11/01خیاط-سرباز ژندارمری1367/05/29 اصابت ترکش به سر و کمرکردستان-سقز حمله نظامیمرد22متفرقه
640حیدررضاییعلی آقاکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای ملخطابی شیان1329/05/03جهادگر1367/05/03 اصابت گلولهآذربایجان غربی-سردشت حمله نظامیمرد38فروغ جاویدان
641صفرعلیرضاییموسیخراسان جنوبی-بیرجند-روستای نوگیدر1338/12/02پاسدار1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
642عسگررضایینعمت اللهکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای ملخطابی شیان1343/04/07دانش آموز-بسیجی1367/05/04 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
643گلنازرضاییکریمکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای گوران1329/03/23خانه‌دار1367/05/04اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیزن38فروغ جاویدان
644محمدرضاییشكرعلیهمدان- ملایر1334/04/10استواریکم ارتش1367/03/31 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد33چلچراغ
645محمدحسینرضاییعلی حسینمرکزی-شازند-روستای توره1350/06/09بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
646نعمترضاییمحمدمهدیسمنان-شاهرود-مجن1332/04/21کارمند آموزش و پرورش-بسیجی1367/05/04 اصابت گلوله به سر و گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد35فروغ جاویدان
647رشیدرضایی پور صیق سراییعزت اللهگیلان-تالش-روستای صیقل‌سرا1346/03/15کشاورز-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
648محمدرضایی حسین آبادیعلیرضاهمدان- ملایر1344/01/01پاسدار1367/05/01درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد23متفرقه
649علی اصغررضایی كمنیرضاگیلان-رودسر1344/11/10گروهبان‌یکم ژاندارمری1367/05/03درگیری با منافقینكرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
650احمدرضایی نژادسیف اللهمرکزی-خمین-روستای لکان1350/03/16پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
651حشمت اللهرضوان مدنیذبیح اللهکرمانشاه-کرمانشاه1340/05/18پاسدار1367/05/07 اصابت ترکشکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
652محمدرضارضوانی تبارمحمدولیکرمانشاه-سنقر-کلبی آباد1346/12/21طلبه-پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
653احمدعلیرمضان پوركرفستانیعیسیگیلان-رودسر-روستای كرفستان1347/07/01سرباز ارتش1367/03/29 اصابت تركش خمپاره به سر و سینهایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
654مهردادرمضان زاده مقدمحسنگیلان-رشت1348/01/02جوشکار-سرباز ارتش 1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
655صنمرمضانینریمانکرمانشاه-اسلام‌ آباد غرب1324/08/10خانه‌دار1367/05/03اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیزن43فروغ جاویدان
656محمودرمضانیحسینخراسان رضوی-بردسکن-روستای برجک1346/04/03ستاد پشتیبانی جنگ و جهاد سازندگی1367/05/04 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
657حسینرمضانی زردابیعلی اكبرگیلان-لنگرود1339/01/14طلبه-بسیجی1367/05/04 بر اثر سوختگی شدیدكرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
658بهروزرمودهاحمدکرمانشاه-نفت شهر1341/09/27پاسدار1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
659عزت اللهرنجبرحسینفارس-ممسنی- روستای دهک1346/05/01سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش گلوله توپ به سر و کمرایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
660علی‌اکبررنجبر باجه‌باجحبیب‌اللهآذربایجان شرقی-تبریز1345/05/18بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
661علیرنجبر باطانییداللهاصفهان-اصفهان1340/01/03سرباز ارتش1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
662حسینرنجبركوهیموسیگیلان-رشت-روستای جیركویه1345/04/16کارگر-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت تركش خمپاره به سر، صورت و گردنكرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
663محمدرهبریسیف اللهتهران-تهران1349/05/15صافکار-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
664غلامرضاروان خواهاکبر فارس-شیراز 1341/04/18سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش گلوله توپ به گردن و سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
665علیرودیحسنمرکزی-دلیجان1350/06/10بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله  کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
666مجتبیرودیقربانخراسان رضوی-نیشابور1346/03/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
667حسینروزرخمحمدهمدان-تویسرکان1347/06/31دانش آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش به صورتکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
668غلام نبیروستاییحیدرخراسان رضوی-تایباد-روستای پل بند1343/01/09کشاورز-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلوله به سینهایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد24چلچراغ
669غلامحسنروستاییمحمدهمدان-ملایر1342/04/01کارمند بنیاد شهید-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
670مهدیروستاییغلامرضاکرمانشاه-اسلام‌ آباد غرب1359/06/24دانش‌آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد8فروغ جاویدان
671عطاء‌اللهریاضینعمت اللهسمنان-گرمسار-کهن آباد1329/11/27ستوانیار سوم نیروی زمینی ارتش1367/03/29 اصابت گلوله به سر و شکمایلام-مهران حمله نظامیمرد38چلچراغ
672علیرضاریحانی پورغلامتهران-تهران1350/07/29دانش آموز-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
673باقرریگی زادهعلیخراسان جنوبی-بشرویه1347/01/02دامدار و کشاورز-پاسدار وظیفه1367/05/03 اصابت ترکش خمپاره به سینهکرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
674رمضانزارعحسینفارس-شیراز -روستای خیرآباد1345/03/06سرباز ارتش1367/05/06 اصابت ترکش گلوله  به سر و دستکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
675مرتضیزارع کتایونچهکاظماصفهان-دولت آباد-برخوار1343/02/02سرباز ارتش1367/05/08درگیری با منافقیننامشخص حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
676رجبعلیزارعیعبدالرحمنهمدان-کبودرآهنگ-گل‌تپه1339/10/01کارگر-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
677محمودزارعیعین اللههمدان-کبودرآهنگ-روستای باغچه1351/04/01معلم-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سینهکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
678نجاتعلیزارعی بید سرخیشعبانعلیصحنه-کرمانشاه1333/10/07ستوان یکم شهربانی1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد34فروغ جاویدان
679علیزالغریبعلیمرکزی-ساوه-روستای مزلقان1348/01/02خیاط-پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش  کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
680نصرت اللهزبردستمحمدعلیکرمانشاه-هرسین-روستای چهر1325/08/17پاسدار1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد42فروغ جاویدان
681فریبرززبردستیعلیرضاکرمانشاه-کرمانشاه1349/01/01دانش آموز1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
682حسن زردکانلوغلامعلیخراسان شمالی-بجنورد1343/06/22سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد24چلچراغ
683عبدالعباسزرگانیشنوخوزستان-اهواز1342/02/20قصاب- سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد25چلچراغ
684سیدعسگریزرگرسیدعلی اکبرسمنان-سمنان1343/04/06پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
685عبدالرضازمانیمحمدمرکزی-آشتیان-روستای دستجرده1349/04/01بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
686علیرضازمانیمرادایلام-ایوان (ایوان غرب)-روستای چهل گزی1347/09/25دانش آموز-بسیجی1367/05/03 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
687علیزمانی   خیراللهمازندران-آمل-روستای اجوارکلا1346/04/02کارگر-سرباز ارتش1367/04/04 گروگان گیری شکنجه و اعدامکرمانشاه-کرمانشاهترورمرد21چلچراغ
688محمدعلیزمانی قشلاقیمرحوم علی 1348/06/21کشاورز-سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
689نجاتعلیزمانی گنجیشکرخدالرستان-خرم آباد1347/05/02جهادگر جهادسازندگی1367/05/03 اصابت ترکش به کمرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
690سعیدزهره وندیمحمدجوادکرمانشاه-کرمانشاه1341/10/22پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
691عبدالرضازیبایی استادعبدالعلیخراسان رضوی-مشهد1345/11/01استوار دوم ارتش1367/05/05 اصابت گلوله به پا و سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
692زمانزینی عوریعلی ادربیل-مشگین شهر-روستای عور1349/06/05پاسدار 1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
693ابراهیمزینی وندکاظمایلام-روستای پشت قلعه،آبدانان1343/10/04پاسدار1367/03/29 اصابت ترکش خمپارهایلام-مهران حمله نظامیمرد24چلچراغ
694غلامزینی وند لرستانیسیف اللهایلام-آبدانان-روستای سیاهگل1349/11/01دانش آموز-بسیجی1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد18چلچراغ
695ملکی ژالهعلی عسگرکرمانشاه-اسلام آباد غرب1349/02/30دانش آموز1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
696نقیساعتی صمدیحمداللههمدان-بهار-روستای کموش ‌بلاغی1349/03/09پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
697داودساعدیمحرم علیآذربایجان غرب-ارومیه1346/07/01سرباز ارتش1367/01/08 اصابت گلولهایلام-فكه حمله نظامیمرد21آفتاب
698طاهرساعدیوادیخوزستان-دشت آزادگان-بستان1344/04/03سرباز ارتش1367/01/08درگیری با منافقینایلام-فکه حمله نظامیمرد23آفتاب
699یوسفعلیساعدی‌خورحسینعلیخراسان رضوی-مشهد-روستای خور1340/06/02کارمند کارخانه ذوب آهن-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
700رمضانعلیساغریرضاسمنان-شاهرود1347/09/25سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش به سرایلام-فکه حمله نظامیمرد20آفتاب
701داودساكیامیدعلیهمدان- نهاوند1349/08/27پاسدار1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
702محمدابراهیمسالمهخسروگیلان-رشت-روستای لولمان1345/06/01سرباز ارتش1367/03/29 اصابت تركش گلوله توپ به پاهاایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
703انوشیروانسالمیخسروگیلان-لاهیجان1338/08/07استواردوم ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد29چلچراغ
704حسنساویزشه ماربیگلواحمداردبیل-مغان-روستای شرفه1341/01/10کارمند بنیاد شهید-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
705حسینسبحانیمحمدحسنمرکزی-محلات1343/07/09بسیجی1367/05/04 اصابت ترکش  کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
706سجادسپه وندعلی اکبرلرستان-خرم آباد-روستای چگینی1346/09/01دانشجو-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
707كرمسپه وندنصیرلرستان-خرم آباد-چغلوندی1337/02/07جهاد سازندگی1367/05/03 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
708سیدمحمدرضاسجادیسید علی اصغرخراسان رضوی-مشهد1343/01/01پاسدار1367/05/09 اصابت گلوله به سینه و دستکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
709سیدمحمدكاظمسجادی بلالمیسید محمدگیلان-رودسر1345/04/20پاسدار
كمیته
1367/05/10 اصابت تركش خمپاره و سوختگی شدیدایلام-مریوان حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
710سیدعبدالرسولسجادیانسیدآقابزرگفارس-شیراز1341/12/08بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله به کمر و شانهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
711رمضانسرابیموسی الرضاتهران-تهران1347/10/01دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
712سیدجلیلسرابیسیدحسینکرمانشاه-کرمانشاه1345/03/10پاسدار1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
713ناصرسرابیموسی الرضاتهران-تهران1346/06/28دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
714رحمانسرداریرحیمکرمانشاه-کرمانشاه1346/11/10پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به قلبکردستان-مریوان-دره شیلر حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
715علیرضاسرهنگ خانلارینعمت اللهتهران1347/06/09سرباز ارتش1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
716لطفعلیسعادتیان بالاوی قلیپورمحمدحسینآذربایجان غربی-ارومیه-چنقرالوی یکان تابعه1344/09/01سرباز ارتش1367/01/08 اصابت گلولهایلام-فكه حمله نظامیمرد23آفتاب
717سعدونسعدانیمحمدهرمزگان-بندرکنگ1343/06/01سرباز1367/05/03 اصابت ترکش خمپاره به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
718همایونسعیدینامشخصپاکدشت-تهران1344/00/00نامشخص1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
719مصطفیسفیدرومحمدعیسیهمدان-ملایر1349/09/01پاسدار1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
720بنیادسگوندپایدارلرستان-خرم آباد-روستای پل باباحسین1348/06/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
721بهروزسگوندآقارضالرستان-پلدختر-روستای چولهول1352/01/15دانش آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد15فروغ جاویدان
722اصغر سلامتی استیاراحمدآذربایجان شرقی-تبریز1345/02/22سرباز1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
723محمودسلطان محمدیمحمدتهران-تهران1344/11/01پاسدار1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
724سیدمحمدرضاسلطانیسیدعلیرضاتهران-تهران1343/05/20بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به سر و سینه  کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
725صمدسلگیعزت اللههمدان-نهاوند- روستای شهرک1344/06/02پاسدار وظیفه1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
726اصغر سلیمانیعین اللهتهران- شهر ری1347/08/25میکانیک-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
727حیدر سلیمانیعالیکرمانشاه-گیلانغرب-روستای دیره1331/06/31گروهبان1367/05/14 اصابت گلولهكرمانشاه-سرپل ذهاب-روستای دیاره حمله نظامیمرد36فروغ جاویدان
728شهسوارسلیمانیناصرکرمانشاه-قصرشیرین1344/05/01بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله خمپاره به قلب و شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
729صحبت اللهسلیمانیاسدکرمانشاه-گیلانغرب-روستای گواور1346/04/09پاسدار1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
730عزیزمرادسلیمانیقمرمرادهمدان-تویسرکان1339/06/08سرباز ژاندارمری1367/05/03 اصابت گلوله له کتفکرمانشاه-قصر شیرین حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
731علیرضاسلیمانیامیرآقاتهران- شهر ری1344/10/28پاسدار1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
732موسیسلیمانیمرادعلیایلام-روستای سرتنگ،ایوان1346/08/02پاسدار وظیفه1367/03/29 اصابت ترکش به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
733برزوسلیمییداللهکرمانشاه-کرمانشاه1324/04/04سرهنگ ارتش1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد43فروغ جاویدان
734نادرسلیمی بالسینیربعلیمازندران-تنکابن1347/07/01سرباز1367/05/05 اصابت گلوله به سر و موج انفجارکرمانشاه-قصر شیرین حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
735علی‌اکبرسلیمی‌ توپ‌گراقربانعلیقزوین-قزوین1348/04/15پاسدار1367/05/03 اصابت ترکش به سر و کمرکرمانشاه-سرپل ذهاب-تنگه دیزه حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
736علیرضاسلیمیانمجیدالبرز-طالقان-ساوجبلاغ1345/10/17سرباز ارتش1367/05/13درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
737بختیسنجابیخان باباکرمانشاه-اسلام آباد غرب1326/08/01راننده1367/05/03سوءقصد منافقین-اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد41فروغ جاویدان
738بهزادسنجابیمحمدمیرزاکرمانشاه-اسلام آباد غرب1350/09/09دانش آموز1367/05/03سوءقصد منافقین-اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
739پرویسنجابیخان باباکرمانشاه-اسلام آباد غرب1333/12/01کارگر ساختمان1367/05/03سوءقصد منافقین-اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد34فروغ جاویدان
740جلالسنجابیعلیکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای ارکوازی1363/01/01کودک1367/05/03سوءقصد منافقین-اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد4فروغ جاویدان
741علیسنجابیمحمدمیرزاکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای ارکوازی1335/01/01کارگر کارخانه قند1367/05/03سوءقصد منافقین-اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد32فروغ جاویدان
742فرزادسنجابیمحمدمیرزاکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای ارکوازی1354/02/01دانش آموز1367/05/03سوءقصد منافقین-اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد13فروغ جاویدان
743محمدمیرزاسنجابیبیگ میرزاکرمانشاه-اسلام آبادغرب-روستای چنگر سنجابی1304/04/05کشاورز1367/05/03سوءقصد منافقین-اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد63فروغ جاویدان
744عادلسنجانیمحمدکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای میان قلعه طالانی1349/01/01دانش‌آموز-بسیجی1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
745علیرضاسنجریعلی اکبرخراسان رضوی-مشهد1348/01/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
746حسنسهرابیجلالآذربایجان غربی- شاهین دژ1345/06/23سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
747محمدرضاسهرابینایب علیهمدان-كبود رآهنگ1332/10/26پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد35فروغ جاویدان
748محمدرضاسهیلیحبیب اللهگیلان-فومن-روستای گراکو1347/04/04خیاط-سرباز ارتش1367/04/31 اصابت گلولهکرمانشاه-نفت‌شهرحمله نظامیمرد20متفرقه
749هادیسهیلیرحمتاللهکرمانشاه-گیلانغرب-روستای کاظم خانی سفلا1347/07/03پاسدار وظیفه1367/05/03 اصابت گلوله به دست و پهلوآذربایجان غربی-سردشت حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
750مصطفیسوریمرتضیهمدان-تویسرکان-روستای عین‌آباد1332/10/05کارمند بانک-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد35فروغ جاویدان
751قاسمسویزیمحمدخراسان رضوی، سبزوار، روستای سویز1348/01/10پاسدار وظیفه1367/05/05 سوختگی شدیدکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
752سیدجعغرسیادتسیدکوچکگلستان-گنبدکاووس1348/01/31دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
753محسنسیاه‌پوش‌فردهاشمقزوین-قزوین1348/06/07پاسدار1367/05/03 اصابت ترکش به سر و شکمکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
754امیرسیبویهمحمدتهران-تهران1335/02/15آهنگر و جوشکار-بسیجی1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد32فروغ جاویدان
755سیدحسنسیرجانی بربریسید حسینخراسان رضوی، مشهد1347/01/09شاگرد نجاری1367/05/06 اصابت گلوله به گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
756جهانگیرسیف الدینعلی محمداصفهان-تیران و کوران-روستای هومان1348/02/05تعمیرکار خودرو-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
757باب اللهسیفاییحبیب اللهمازندران-بابلسر-روستای کوچک بیشه1351/06/06روحانی-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
758بهنامسیفی‌هیرقرباناردبیل-اردبیل1347/05/01سرباز ارتش1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
759سعیدشادمانحشمت اللههمدان-نهاوند 1346/06/12سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
760ناصرشافعیرسولهمدان-ملایر1343/02/19آهنگر-بسیجی1367/05/02 اصابت ترکشکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد24متفرقه
761محسنشاكریمحمدجوادفارس-شیراز1344/06/07سرباز ارتش1367/04/01 اصابت ترکش به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد23چلچراغ
762داودشاه خواه علیآذربایجان شرقی-شبستر-روستای سفید کمر1345/06/01رادیولوژیست-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
763جمشیدشاه محمدی پاشامرادعلیهمدان-بهار-لاجین1342/06/07بسیجی1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
764خلیلشاه‌محمدیسلطانعلیزنجان-خدابنده-روستای باش‌قشلاق1347/03/04کشاورز-سرباز ارتش1367/05/05 صابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
765حمیدرضاشاهندهمصطفیکرمانشاه-کرمانشاه1345/01/01سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-کرمانشاه حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
766محمدشاولیکریمایلام-روستای زلان علیا،ایوان1350/05/10بسیجی1367/03/29 اصابت ترکش به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد17چلچراغ
767احمدشبانعزیزکردستان-سقز-روستای سرچشمه1346/10/03سرباز ارتش1367/04/03 اصابت ترکش به شکمایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
768حسینشبانی فخر داودصفرعلیخراسان رضوی-نیشابور-روستای فخر داود1347/05/17قالیباف-پاسدار وظیفه1367/05/01درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20متفرقه
769میررضاشجاعیمیرعزیزآذربایجان غربی-ماکو-روستای پورخاک1350/08/15دانش آموز-بسیجی1367/05/02 اصابت گلوله و ترکش به گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17متفرقه
770جبارشجاعی طاهركندیعلی اصغرآذربایجان غربی- شاهین دژ-دمیرچی1346/02/16سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکش خهمپارهایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
771محمدرضاشجاعیانعلی اصغرسمنان-دامغان1346/11/13سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
772قلیشرربارنادرکرمانشاه-سرپل ذهاب1286/12/01کشاورز1367/05/03درگیری بامنافقین-اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد81فروغ جاویدان
773علیرضاشرف خانیغلامعلیهمدان-همدان1345/10/20پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
774محمدبگشرفیمحمدکرمانشاه-هرسین1343/01/03پاسدار وظیفه1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
775مصطفیشرفیرمضانعلیتهران-تهران1343/06/18تراشکار-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش به گردنکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
776حسین شریعتیمحمدجعفرتهران-تهران1339/05/02راننده صدا و سیما1367/05/04 اصابت ترکش به سر و قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
777غلامعباسشریعتیحسنتهران-تهران1346/06/25سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
778محمدتقیشریعتیاسداللهسمنان-شاهرود-روستای قلعه نو1341/04/01کارمند اداره ارشاد-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
779سودابهشریفیعلیرضاکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای علی‌آباد1353/08/02دانش آموز1367/05/03اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیزن14فروغ جاویدان
780سیدابوالفضلشریفیولی مرکزی-ساوه-روستای یل‌آباد1344/01/02سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد23چلچراغ
781علی اکبرشریفیعلیرضاکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای علی‌آباد1355/03/14دانش آموز1367/05/03اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد12فروغ جاویدان
782کریمشریفیدوستمرادکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای چقازرد1309/03/04کارگر1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد58فروغ جاویدان
783مرضیهشریفیعلیرضاکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای علی‌آباد1359/04/10دانش آموز1367/05/03اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیزن8فروغ جاویدان
784نوشینشریفیعلیرضاکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای علی‌آباد1364/03/02کودک1367/05/03اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیزن3فروغ جاویدان
785شعبانعلیشعبان علی فردعلیتهران- شهر ری1338/10/20بسیجی 1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
786یونسشعبانلوییعلیآذربایجان غربی-خوی1343/07/15سرباز ارتش1367/05/08 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
787علیمردشعبانیصالحایلام-صالح آباد1343/09/02پاسدار1367/03/29 اصابت ترکش به سر و قطع آنایلام- مهران-چنگوله حمله نظامیمرد24چلچراغ
788محمدرضاشعبانی سبزه میدانیابراهیمگیلان-لنگرود1339/08/01کارگر-سرباز ژاندارمری 1367/01/08 اصابت گلوله آرپیجیایلام-فكه حمله نظامیمرد28آفتاب
789عبدالمجیدشعیریعلیکرمانشاه-کرمانشاه1350/06/31دانش آموز1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
790برضاشفیعیشیرزادکرمانشاه-قصرشیرین1322/03/10بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد45فروغ جاویدان
791نوخاصشفیعیعزیزکرمانشاه-اسلام آباد غرب1309/06/09فروشنده1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد58فروغ جاویدان
792داودشكری ولدزاقردنریمانتهران-تهران1345/08/08پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
793محمدعلیشکاریعلیخراسان رضوی-مشهد1343/00/00پاسدار وظیفه1367/05/04 اصابت ترکش به صورت و پاکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
794همتشکربیگیخان باباکرمانشاه-هرسین1340/06/01پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به سر و پهلوکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
795داودشکری ولدزاقردنریمانتهران-تهران1345/08/08پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
796روح‌اللهشکورینجفعلیزنجان-روستای شاه‌بلاغ1340/03/05پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
797علیمرادشکوه زادهشاه محمدکرمانشاه-اسلام آباد غرب1342/08/01پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
798محمدشمسی رمضانعلیمرکزی-اراک-روستای ضامنجان1352/03/01دانش‌آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به صورتکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد15فروغ جاویدان
799عبدالرحمانشمشیریبارونیخوزستان-بهبهان-کره سیاه1346/09/19سرباز ارتش1367/03/29 گروگان گیری، شكنجه و قتلایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
800محسنشناوریعلیتهران-تهران1346/07/28دانش آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
801مجتبیشنگولوجیه‌اللهتهران-تهران1347/05/13سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
802حسینشهابی اناریاصغرتهران1347/02/30دانش آموز-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
803غلامرضاشهبازیغلامعلیهمدان- نهاوند 1343/06/12بسیجی1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
804عباسشهبازی حسنآذربایجان شرقی-مراغه-روستای کرج آباد1347/08/02کشاورز-پاسدار1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
805مجیدشهبازی دستجردینوحعلیتهران-تهران1349/03/20کارگر-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
806محسنشهرستانیشعبانعلیتهران-شهر ری1349/05/01پاسدار1367/05/06 اصابت گلوله به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
807خانعلیشهریسوندنادعلیمرکزی-خمین1329/02/03پاسدار1367/05/11سوء قصد منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد38فروغ جاویدان
808محمدحسینشهسواری علویجهتقیاصفهان-اصفهان1331/03/25تکنسین شرکت مخابرات-بسیجی1367/05/16 گروگان گیری-اصابت گلوله به سرکردستان-سقز حمله نظامیمرد36متفرقه
809علیرضاشورابیعباسعلیخراسان رضوی-سبزوار-روستای بلقان آباد1347/01/02قالیباف-پاسدار1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-کرمانشاه حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
810علیشوره ییعلی اکبرخراسان رضوی-نیشابور-روستای نیگه قلعه1350/05/25بسیجی1367/03/29درگیری با منافقینایلام،-مهران حمله نظامیمرد17چلچراغ
811شاهرخشوشتریاسداللهکرمانشاه1338/09/14کادرارتش1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
812فریدونشوكتی جیرسراییعباسگیلان-رشت-روستای جیرسرا1342/01/24بافنده-سرباز ارتش 1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد25چلچراغ
813رضاشیخمحمد اسماعیلخراسان رضوی-تایباد-روستای ده بزر1350/01/05بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد 17فروغ جاویدان
814محمدشیخ باباییاسحاق علیهمدان- كبودراهنگ1341/07/17پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
815محبوبشیخ بگلوعلیقلیآذربایجان شرقی-جلفا-روستای چایکن1344/01/02کارگر-سرباز ارتش1367/05/05 سوختگی شدیدکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
816محمدشیخ پوراسداللهکرمانشاه-کرمانشاه1347/01/26سرباز ارتش1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
817احمدشیخ کبیرعباسعلیسمنان-شاهرود1335/01/21کارمند اداره راه و ترابری-بسیجی1367/05/04 سوختگی و اصابت گلوله به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد32فروغ جاویدان
818عباس شیرالیشکراللهخوزستان-اهواز1341/01/04سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلوله به سر و سوختگی شدیدایلام-مهران حمله نظامیمرد26چلچراغ
819علیشیرانی سعادت آبادیقاسمکرمان-کرمان1346/01/09پاسدار 1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
820اکبر شیرپور تبریز اردبیل-گرمی-روستا1340/01/10پاسدار وظیفه1367/03/30 اصابت گلولهایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد27چلچراغ
821شیرمحمدشیرزاییمرادعلیسیستان و بلوچستان-زهک-روستای کفتارگی1344/02/04گروهبان‌یکم ارتش1367/03/29 اصابت ترکش به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد23چلچراغ
822محمدصادقصابریانتقیمازندران- ساری1347/01/03جوشکار-سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
823حسام الدینصادق پورمحمودآذربایجان شرقی-تبریز1347/06/09کارگر-پاسدار1367/05/04 اصابت ترکش به قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
824اقبالصادق خانیحشمتایلام-روستای زنگوان،شیروان و چرداول1351/00/00بسیجی1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد16چلچراغ
825حسینصادقچهمحمدکاظمسمنان-دامغان-روستای صیدآباد1342/01/01گروهبان یکم ارتش1367/05/05 اصابت گلوله به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
826علیصادقیصادقمرکزی-شازند-روستای عضدیه1346/02/17پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش و سوختگی شدیدکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
827یداللهصادقیاحمدکرمانشاه-گیلانغرب1329/10/01سرباز ژاندارمری1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد38فروغ جاویدان
828یداللهصادقیعباسعلیسمنان-دامغان-روستای کلاته ملا1345/00/00بسیجی1367/05/05 سوختگیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
829محمدصارمیعلی اكبرلرستان-بروجرد1348/11/03جهاد سازندگی1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
830مسعودصارمیان فردگجرلرستان-خرم آباد1347/04/22پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به سر و دستکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
831علیصالحیحسینخوزستان-آبادان1346/03/07نانوا-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکش خمپارهایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
832فریدون صالحیمحمدجعفرقزوین-آبیک-روستای قشلاق بشاریات1348/06/06پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش به سر و شکمکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
833محمدرضاصالحیمیرزاهمدان- تویسركان - روستای سیدشهاب1349/03/01بسیجی1367/04/03درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد18چلچراغ
834حمیدصبوریمحمدعلیتهران-شمیرانات1349/12/02بسیجی1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
835کریمصحبتیحسنکرمانشاه-قصرشیرین1336/03/01گروهبان سوم ژاندارمری1367/01/08درگیری بامنافقین- اصابت ترکش به سینهایلام-فکه حمله نظامیمرد31آفتاب
836محمدطاهرصحراییفرج اللهکرمانشاه-کرمانشاه1351/08/27بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
837مجتبیصدر زهراییعبداللهتهران-تهران1352/12/14دانش آموز-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد15فروغ جاویدان
838علیمحمدصدوقیباقرهمدان-تویسرکان1348/07/01بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
839محمدحسنصدیقنبی اللهآذربایجان شرقی-بناب - روستای خانه برق قدیم1344/01/15پاسدار1367/05/11 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
840علیصدیقی نژاد كیادهیمهدیگیلان-تنکابن-روستای سنگسره1339/03/29کارشناس متالوژی-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت تركشكرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
841محمدصرفیعباستهران-تهران1348/01/03دانشجو-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
842وحیدصفایی قادریعباستهران-تهران1351/02/07دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
843شیردلصفریجعفرکرمانشاه-گیلانغرب-روستای باسکله1342/10/04بسیجی1367/11/15 اصابت گلولهکرمانشاه-پادگان ابوذر سرپل ذهابترورمرد25متفرقه
844عباداللهصفریمحمدخانایلام-ایلام1345/09/03پاسدار1367/03/29 اصابت ترکش به سر و پاهاایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
845علیصفریغلامعلیتهران-تهران1348/01/01میکانیک-سرباز ارتش1367/05/12درگیری با منافقین-اصابت گلوله به قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
846مرادجانصفریسلیمانکرمانشاه-اسلام آباد غرب1329/08/10راننده1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد38فروغ جاویدان
847رسولصفری فسقندییصفرآذربایجان شرقی-شهرستان اسکو1343/05/01کارگر-سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد24چلچراغ
848سیدمحمدحسینصفری یزدی منفردمجتبیکرمانشاه-اسلام آباد غرب1327/12/24فروشنده1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد40فروغ جاویدان
849پرویزصلحی جهانغلام حیدرتهران-تهران1345/01/01کارگر-سرباز ارتش1367/04/31درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غربحمله نظامیمرد22متفرقه
850قربانعلیصمدیانحسیناصفهان-اصفهان-روستای وزوان1342/04/06پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
851غلامرضاصنعتکاری اصلکاظمآذربایجان شرقی1345/01/04کارمند بانک-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
852مهدی صوفی‌زادهمحمدرضاخراسان جنوبی-قائنات-روستای دارج‌علیا1343/06/02کشاورز-راننده تراکتور-سرباز ارتش1367/04/02 اصابت ترکش به قلبایلام-شرهانی حمله نظامیمرد24چلچراغ
853محمدرضاصومعه زادهحسینآذربایجان شرقی-اهر1342/06/15کارگر-بسیجی (سرباز ارتش)1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
854خدامرادصیادیمحمداسلام آباد غرب - روستای تجرکرم پناه آباد1345/12/22پاسدار وظیفه1367/03/28اصابت گلولهایلام حمله نظامیمرد22چلچراغ
855علیصیدبیگیانالیاسایلام-شیروان چرداول-روستای سلطانقلی سفلی1350/01/01کشاورز-بسیجی1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد17چلچراغ
856جوانمیرصیدیصیدامیرکرمانشاه-سرپل ذهاب-روستای دارتوت قلعه شاهین1281/07/06کارگر1367/05/04 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد86فروغ جاویدان
857محمدصیدیحسینکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای نقاب کوب1346/05/03سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکش ایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
858علیرضاصیفورینصرت اللهکرمانشاه-اسلام آباد غرب1340/01/12سرباز ژاندارمری1367/05/03توسط  -اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
859غلامحسینضرغاملطفعلیتهران-تهران1341/08/25روحانی-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به دست و پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
860صیداحمدضمیری زادهمیرزاحسینایلام-روستای باولنگ،مهران1316/07/01بسیجی1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد51چلچراغ
861اصغرضیاگچ کنقدیرخراسان رضوی-مشهد-روستای باغ سالار1346/06/27خواربار فروش-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سر و دست و پاهاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
862احمدضیاییمحمدهمدان-کبودرآهنگ1336/07/09دانشجو-معلم-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد31فروغ جاویدان
863احمدضیاییعلی اکبرتهران1349/05/20دانش آموز-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقیننامشخص حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
864احمدطارمیرجبعلیزنجان-ابهر-روستای قمچ‌آباد1337/01/01کارمند شرکت، بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
865سیدمحمدطالب میاندهیسیدجلیلتهران- شهر ری1348/10/01بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به سر و کتفکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
866کاملطالبیجوانمیرایلام-دهلران-روستای تپک دیناروند1348/10/06بسیجی1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
867رحمت اللهطاهرآبادیعلی اکبرکرمانشاه-شهرستان کنگاور1344/06/10روحانی1367/05/02درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد23متفرقه
868سیدعباسطاهریسیدرضاسمنان-سمنان1341/02/02کارمند-بسیجی1367/05/04 اصابت ترکش به پهلو و سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
869محمدرضاطاهریمحمدهمدان1336/07/09معلم-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به پهلو و سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد31فروغ جاویدان
870غلامرضاطاهری حسین‌آبادابوالقاسمقزوین-قزوین1346/01/01سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکش و سوختگی شدید  ایلام-مهران-کنجان چم حمله نظامیمرد21چلچراغ
871سعیدطاهریانموسی الرضاخراسان رضوی-قوچان1346/03/10سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
872محمدرضاطاووسیمحمدعلیخراسان جنوبی-قائنات-روستای دارج‌علیا1346/03/03کارگر-پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
873ملک جمشیدططرزادهیکشنبهلرستان-پلدختر-روستای معمولان1335/01/15بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد32فروغ جاویدان
874محمدطیارعزتآذربایجان شرقی- هریس - زرنق1347/08/02سرباز ارتش1367/03/31 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
875قاسمظفری لنگرودیحسنگیلان-لنگرود1346/12/15سرباز ارتش1367/03/31 اصابت تركش خمپارهایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد21چلچراغ
876حسینعلیعابدینی  محمدولیزنجان-ماه‌نشان-حصار1347/06/02سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
877ذبیح‌اللهعابدینی پرچینیعلی‌اصغرزنجان-زنجان1346/04/06سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
878غلامعباسعادلیانحبیبخراسان رضوی-مشهد1346/06/01نانوا-پاسدار1367/05/11 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
879رشیدعاشوریاسفندیارالبرز-کرج1339/11/07معلم-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله به قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
880هادیعاشوری تورانسراییقاسمعلیگیلان-رشت1345/05/05سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
881فرهادعاصی کویخی نژادحسنگیلان-رشت1343/01/20مکانیک اتومبیل-سرباز ارتش1367/04/31 اصابت گلولهکرمانشاه-قصر شیرینحمله نظامیمرد24متفرقه
882محمد عاطفی ذرقیغلامحسینخراسان رضوی، مشهد-روستای ذرق1346/03/01کاشیکار-سرباز ارتش1367/01/08درگیری با منافقینایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
883حسنعامریعلی اصغرسمنان-شاهرود1339/07/22کارمند شرکت راه آهن-بسیجی1367/05/04 اصابت گلوله به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
884حسنعامریاسماعیلسمنان-شاهرود1347/01/01سرباز ارتش1367/04/31 اصابت ترکش به صورتکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20متفرقه
885ابراهیمعامریانمحمدحسنسمنان-شاهرود1341/03/01کارمند بنیاد شهید-بسیجی1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
886محمود عبادیرضاخراسان رضوی-سبزوار-روستای شامکان1342/01/01قالیباف-سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش به دست و پهلوایلام-فکه حمله نظامیمرد25آفتاب
887محمدعباس نیا*خراسان رضوی-تربت حیدیریه-روستای کلاته شخم1348/01/01تعمیرکار ماشین-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
888اسداللهعباسیعلیرضازنجان-ابهر1317/06/16بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد50فروغ جاویدان
889اسداللهعباسیغلامرضاهمدان-بهار1345/11/01پاسدار1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
890حمیدعباسیعلی عباسکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای چیکان منصوری1349/07/10پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
891رحیمعباسیغفورکردستان-سقز-علی مرد1347/08/20سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
892سیامکعباسیقارداشزنجان-گوهر1346/01/01کشاورز-سرباز ارتش1367/04/05 اصابت ترکش خمپاره به سینه و دستایلام-شرهانی حمله نظامیمرد21چلچراغ
893علی اصغرعباسیمحمدتهران-تهران1349/09/20دانش آموز-بسیجی1367/05/30 گروگان گیری، شکنجه و قتلکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18متفرقه
894مامدارعباسیحسینبوشهر-دشتی-روستای چمکور1347/06/20سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش ایلام-فکه حمله نظامیمرد20آفتاب
895محمدعباسیغلامرضاخراسان جنوبی-بیرجند-روستای گزدر1348/07/10تراشكار-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
896محمدتقیعباسیغلامرضاسمنان-شاهرود-روستای تاش علیا1346/06/01سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
897علیرضاعباسی پاسبانقربانخراسان رضوی-قوچان،-روستای دیزوایز1347/06/05سرباز ارتش1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
898فریدونعباسی شاهکوییمحمدابراهیمگلستان-گرگان1332/04/01کارگر شرکت ذغال سنگ-بسیجی1367/05/04 اصابت ترکش به سر و گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد35فروغ جاویدان
899مولامرادعبدالتاجدینیحقمرادکرمانشاه-شهرستان کنگاور-روستای عبدالتاجدین1340/06/15پاسدار1367/05/02درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد27متفرقه
900عادلعبدالله‌پور اصلحیدرتهران-تهران1350/09/02دانش‌آموز-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقین اصابت گلولهکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
901محمدعبدالمحمدیاحمدکرمانشاه-کرمانشاه1345/08/06کاسب1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22متفرقه
902محمدعبدالمحمدی فرسفجیاحمدکرمانشاه-کرمانشاه1345/08/06فروشنده1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
903ذبیح اللهعبدالملکیروح اللههمدان-تویسرکان-روستای زاغه1339/01/03پاسدار1367/05/06 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
904رحمت اللهعبدالملکیرحمان قلیهمدان-تویسرکان-روستای نقده1349/01/03پاسدار وظیفه1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
905علیعبدالملکیالله حسینهمدان-تویسرکان-روستای کنجوران سفلا1347/04/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
906جوادعبدیمرادایلام-آبدانان-روستای سراب باغ1345/10/10پاسدار وظیفه1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
907حمیدرضاعبدیمحمدحسینهمدان- همدان-روستای مریانج1348/01/18پاسدار1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
908علیعتابیکاظمخوزستان-اهواز1343/03/10سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد24چلچراغ
909عباسعرب عامریمحمدعلیسمنان-شاهرود-روستای ارمیان1346/04/01کارگر-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به پا و سوختگیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
910حسینعرشیماشااللهفارس-لارستان-تابعه1347/05/03سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش به سر و سینهایلام-فکه حمله نظامیمرد20آفتاب
911علیعرفانیان لطفیمحمدعلیخراسان رضوی-مشهد1341/05/01استواریکم ارتش1367/01/08 اصابت گلولهایلام-فکه حمله نظامیمرد26آفتاب
912اسداللهعزیزیاحمدمرادکرمانشاه-دالاهو-روستای قربانعلی قلخانی1349/04/10بسیجی1367/04/17 اصابت گلوله به سر وگردنکرمانشاه-اسلام آباد غربترورمرد18متفرقه
913عربعلیعزیزیرجبزنجان-ایجرود-روستای قره‌درق1343/03/06نانوا-سرباز ارتش1367/01/08 اصابت گلولهایلام-فکه حمله نظامیمرد24آفتاب
914علیعزیزیحنیفهمدان- بهار - روستای كریم آباد1342/06/05پاسدار1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
915علی اکبرعزیزیمحرمعلیتهران-شهر ری1349/06/16رنگرزقالی-بسیجی1367/05/06 اصابت تركش خمپاره و قطع پاهاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
916علی جانعزیزیعلی همتکرمانشاه-سرپل ذهاب-روستای قربانعلی قلخانی1343/11/04بسیجی1367/05/01در درگیری با منافقین براثر اصابت ترکش عراق-شیخ صالححمله نظامیمرد24متفرقه
917کرم اللهعزیزیولی خانایلام-آبدانان-روستای چم کبود1342/01/04پاسدار1367/03/29 اصابت گلوله به شکمایلام-مهران حمله نظامیمرد25چلچراغ
918محمدرضاعزیزیعلی میرزاکرمانشاه-هرسین1347/09/12طلبه-پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
919مرادعزیزیغلامحسینکرمانشاه-گیلانغرب1315/07/01کشاورز1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد52فروغ جاویدان
920ناصرعزیزیمرتضیهمدان-همدان1348/04/01پاسدار وظیفه1367/05/03 اصابت گلوله به شکم و پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
921حسنعزیزیانمیرزاسمنان-دامغان-روستای محمدآباد1334/01/03پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد33فروغ جاویدان
922سعداللهعزیزیانمیرزاکرمانشاه-اسلام آباد غرب1309/05/03فروشنده1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد58فروغ جاویدان
923ابراهیمعسگریشاه حسینکرمانشاه-کرمانشاه-روستای سنقركلیایی1338/07/22 خیاط-سرباز ارتش1367/01/08 اصابت تركش خمپاره و سوختگی شدیدایلام-فکه حمله نظامیمرد29آفتاب
924یدالله عسگریحسینقزوین-تاکستان-روستای کندر1345/11/01سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش به سینه و پاایلام-فکه حمله نظامیمرد22آفتاب
925محمدعسگری نیامنصورایلام-دهلران-روستای بلوطستان1352/01/01دانش آموز-بسیجی1367/03/29درگیری با منافقینایلام-دهلران حمله نظامیمرد15چلچراغ
926محمدعشقی مطلقحسنخراسان شمالی-شیروان1340/06/06استواریکم ارتش1367/03/30 اصابت ترکش به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد27چلچراغ
927حشمت اللهعشورانبارسریعزت اللهمازندران- تنکابن1343/01/01پاسدار (فرمانده تیپ قرارگاه رمضان)1367/05/05 اصابت گلولهكرمانشاه-اسلام اباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
928علیرضاعطاءبایرامعلیآذربایجان شرقی- سراب 1345/06/20سرباز ارتش1367/03/30 اصابت ترکشایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد22چلچراغ
929دادعلیعطاءاللهیفضل اللههمدان-رزن-روستای شوند1348/04/01پاسدار وظیفه1367/05/06 مصدومیت شیمیاییکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
930سعیدعطاییمحمدهاشممرکزی-شازند1347/05/07بسیجی1367/05/04 اصابت ترکش به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
931بهروزعظیمیاحمدمرادکرمانشاه-شهرستان دالاهو-روستای عاشقان گوران1347/02/05پاسدار وظیفه1367/04/15 اصابت گلولهکرمانشاه-دالاهوترورمرد20متفرقه
932مصطفیعظیمی ازندریانیاحمدهمدان-ملایر - شهر ازندریان1348/04/02پاسدار1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد19چلچراغ
933سیدمحمدحسینعلم خواهسیدابوالقاسمتهران-تهران1347/10/20دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
934علیعلومیمهدیسمنان-سمنان1348/06/26دانش آموز-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
935سیداحمدعلویسید علی اکبرمازندران-شهر رویان از توابع شهرستان نور1347/01/04روحانی-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشكرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
936محمدعلی حسینیمحمدحسنهمدان- ملایر - روستای کمازان1340/01/10پاسدار1367/04/02 اصابت ترکشایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد27چلچراغ
937عیسیعلی دادی توتمحمد رضاخراسان رضوی-قوچان-روستای دولت آباد1346/02/22کارگر شرکت حفاری-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکش به سر و سینهایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد21چلچراغ
938جواد علی زادهعلی اکبرکرمانشاه-اسلام آباد غرب1342/11/08معلم-بسیجی1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
939حبیب اللهعلی زادهمحمد علیخراسان رضوی-تربت حیدریه1343/06/09پاسدار1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
940عزیزعلی زادهالله وردیآذربایجان شرقی-روستای کوسالار میانه1347/10/03پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به پا و سوختگیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
941پاشاهعلی محمدیصیدمحمدکرمانشاه-گیلانغرب1347/07/01پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
942علیرضاعلی محمدیقاسمخراسان رضوی-چناران1345/05/15سرباز ارتش1367/01/08درگیری با منافقینایلام-فکه حمله نظامیمرد22آفتاب
943فتح اللهعلی محمدیپنجشنبهایلام-بخش صالح آباد،مهران1348/04/03بسیجی1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
944صفر علیعلی محمدیان سرابیعلی محمدخراسان رضوی-چناران1349/08/10پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
945محمودعلی مددیعلیقم-قم1348/04/01پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به دست و سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
946علیرضا علیپورمحمدقلیمازندران-روستای کشتله از توابع شهرستان بابل1347/09/01دامدار-سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش گلوله توپ به سر و سینهایلام-فکه حمله نظامیمرد20آفتاب
947جوادعلیزادهعلی اکبرکرمانشاه-اسلام آباد غرب1342/11/08معلم1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
948محمدعلیزادهولیخراسان شمالی-مانه و سملقان-شهرقاضی1348/06/10کارگر-پاسداروظیفه1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
949نصرت اللهعلیزادهعلیمحمدمازندران-روستای پلک سفلی از توابع شهرستان امل1345/04/10سرباز نیروی انتظامی1367/01/08 ترکش خمپاره به سر و شکمایلام-فکه حمله نظامیمرد22آفتاب
950بهنامعلیمرادیمحمدعلیتهران-تهران1348/03/20دانشجو-پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
951طاهرعمرزادهمحمداردبیل-خوی1346/06/05پاسدار وظیفه1367/05/16 اصابت گلولهآذربایجان غربی-سردشت حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
952عباسعموچی فروشانیبراتعلیتهران-تهران1345/04/01فروشنده-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
953محمدمهدیعموشاهییداللهاصفهان-خمینی شهر-روستای اصغرآباد1340/10/03فرمانده حفاظت اطلاعات لشگر 88 زرهی ارتش1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد27چلچراغ
954داودعموئیانمحمدعلیگیلان-رودسر-روستای کلکاسر1345/09/10گروهبان دوم ارتش1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد22چلچراغ
955محمدعمیدیمحمودسمنان-شاهرود1324/01/09راننده شرکت ذغال سنگ1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد43فروغ جاویدان
956عبدالامیرعوادپورنعیمخوزستان-خرمشهر1338/10/01راننده تاکسی-سرباز ارتش1367/04/05درگیری با منافقین اصابت ترکشایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد29چلچراغ
957نادرعوضیعبداللهبوشهر-دشتستان-روستای صفی آباد1348/03/16پاسدار وظیفه1367/05/08 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
958خان مرادعیسوینقدعلیکرمانشاه- دالاهو-روستای باباجانی1309/07/03بسیجی1367/05/04 اصابت گلولهکرمانشاه-دالاهو حمله نظامیمرد58فروغ جاویدان
959خدارحمعیسی وندعبداللهلرستان-الیگودرز-روستای مشکک1346/06/05سرباز ارتش1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
960حسینغرقیایازفارس-شیراز1343/02/09سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش به پا و صورتکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
961نبی اللهغریبی خارخارحبیب اللهآذربایجان غربی-شاهین دژ-ینگجه1345/09/20سرباز ارتش1367/05/04 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
962علی محمدغزوهکاکامیرکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای میله سر1325/01/28مونتاژکار شرکت تولیدی1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد42فروغ جاویدان
963مجیدغفاریهاشمهمدان- ملایر1347/01/30سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
964هادیغفاریجعفرهمدان-کبودرآهنگ1348/12/12پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
965امیرغلام پور آردیقربانعلیمازندران-بابل1347/02/25میکانیک-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلوله به قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
966قربانعلیغلامحسینیعلیمرکزی-کمیجان-روستای میلاجرد1348/05/16پاسدار1367/05/18 اصابت ترکش به صورتکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
967غلامشاهغلامیمهرعلیکرمانشاه-روستای ماهیدشت1336/05/08پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد31فروغ جاویدان
968كیومرثغلامیمحمدعلیهمدان- اسدآباد-روستای ملحمدره1343/06/06بی سیم چی1367/05/02 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد24متفرقه
969نگهدارغلامیان زادهموسیخوزستان-بهبهان1335/09/09پاسدار 1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد32چلچراغ
970حسینغلامی‌زادهغلامحسینبوشهر-دشتستان-روستای سرکره1341/10/09استواریکم ژاندارمری1367/05/03درگیری با منافقین کرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
971فرهادغنیمت‌لوبهارعلیقزوین-قزوین1340/01/02کارگر-سرباز ارتش1367/01/08 انفجار خودروایلام-فكه حمله نظامیمرد27آفتاب
972صحبت اللهغیاثیجانکرمانشاه-سنقر1324/01/09کارگر1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد43فروغ جاویدان
973صحبت اللهغیاثی قروهجانکرمانشاه-سنقر1324/01/09کارگر-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد43فروغ جاویدان
974رضاغیاثی‌نسبجعفرمرکزی-اراک1347/06/30دانشجو-بسیجی1367/05/07 اصابت ترکش به سینهکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
975علیغیوری زادهنمامایلام-مهران-ملکشاهی1332/07/01پاسدار1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد35چلچراغ
976مسعودفاتحی نصرآبادیجلالاصفهان-اصفهان (یزد)1336/01/30پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد31فروغ جاویدان
977یاسینفاخریرستمآذربایجان شرقی-هشترود1347/03/20سرباز ارتش 1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
978نورمرادفاروقیعلی دادکرمانشاه-اسلام آبادغرب-روستای صیدایاز1348/01/01دانش آموز1367/05/04 اصابت گلوله به سر و سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
979حمداللهفاضلیحسنقلیایلام-روستای خوش انام،دره شهر1348/06/03بسیجی1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
980مهرابفاضلی امراللهکهکیلویر و بویراحمد- بویراحمد1350/11/20بسیجی1367/04/04 اصابت ترکش ایلام-مهران حمله نظامیمرد17چلچراغ
981بهروزفتاحیرضاقلیآذربایجان شرقی- هشترود -روستای سهندآباد1351/01/01دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
982خلیلفتاحیخدادادکرمانشاه-اسلام آباد غرب1338/01/01بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
983یحییفتاحیصالحآذربایجان غربی-تکاب-آقدره سفلا1343/01/02سرباز ارتش1367/01/08 سوختگی شدیدایلام-فكه حمله نظامیمرد24آفتاب
984اصغرفتح اللهی جوینانغلامرضاتهران-تهران1347/06/01دانشجو-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
985قلیفتح دوستحسینکرمانشاه-گیلانغرب1340/04/02کشاورز1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
986مجیدفتح زاده رسولآذربایجان شرقی-ملکان1348/12/20کارگر-سرباز ارتش1367/01/08 اصابت گلولهایلام-فکه حمله نظامیمرد19آفتاب
987صیدولیفتحی كركرجمعهلرستان-الشتر-کرکر1343/03/03سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکشایلام-فکه حمله نظامیمرد24آفتاب
988نعمتفتحی لهالیهمتمازندران-قائم شهر1326/06/22بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد41فروغ جاویدان
989سیدمحمدفتحی موسویسیدفتح اللهلرستان-دلفان  1343/01/01بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به سر   کرمانشاه-قصر شیرین حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
990حمیدرضافتحیاناصغرهمدان- همدان1343/03/22پاسدار1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد24چلچراغ
991علیفخارنیامنصورتهران1347/03/10پاسدار1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
992علینقیفخرالدینرضاقلیهمدان1333/10/02کادرارتش1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد34فروغ جاویدان
993محسنفرامرزیاسکندرتهران-تهران1344/02/19دانش آموز-پاسدار1367/05/04 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
994محمودفراهانی طجراحمدهمدان-ملایر1346/06/16سرباز ارتش1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
995رحم خدافرجیعزت اللههمدان-نهاوند - روستای کوهانی1343/03/02پاسدار1367/03/30 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد24چلچراغ
996فرنگیسفرحناکنظرکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای علی آباد1348/06/10خانه دار1367/05/03سوءتوسط منافقین-اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیزن19فروغ جاویدان
997علیفردوسیانحسینسمنان-شاهرود-بسطام1349/11/30بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
998محمودفرزامجعفرعراق-بغداد1342/01/01دانشجو-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
999قدرت اللهفرزانه پورتقیسمنان-سمنان-روستای رکن آباد1345/04/20پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1000شاهرخفرهادیحسنکرمانشاه-اسلام آباد غرب1349/04/10دانشجو-بسجی1367/05/04 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1001غلام رضافرهمندمحمدکرمانشاه-هرسین1342/02/10پاسدار1367/05/05توسط منافقین-اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1002احمدفروزانالماسکهکیلویر و بویراحمد-گچساران-روستای آبده گاه1347/06/29بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1003ابراهیمفریدونیمحمدهمدان-فامنین1316/06/02نقاش ساختمان-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به پا و پهلوکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد51فروغ جاویدان
1004صفرعلیفشیقربانعلیکرمانشاه-کنگاور-روستای فش1326/01/01ستوان سوم ارتش1367/05/12 اصابت گلولهآذربایجان غربی-سردشت حمله نظامیمرد41فروغ جاویدان
1005احمدفضلیحسینسمنان-شاهرود1335/04/06معلم-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد32فروغ جاویدان
1006مهدیفضلیحسینسمنان-شاهرود1339/10/23معلم-بسیجی1367/05/05 سوختگیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
1007هادیفضلیعلیهمدان-همدان1341/03/14پاسدار1367/05/07 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
1008سیدحسین فقیرسید محمدمازندران- بابل1347/10/22کارگر نجاری-سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش خمپاره به سرایلام-فکه حمله نظامیمرد20آفتاب
1009مرتضیفقیه امامیحسنهمدان-رزن-روستای کهریز‌ بغازی1336/04/08کارمند-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد31فروغ جاویدان
1010سیاوشفقیه ملک مرزبانامین اللهمازندران-چالوس-روستای کردیچال1346/07/01سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش و سوختگی شدیدایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
1011سرورفلاحاروجگیلان-تالش1346/08/09کارگر-سرباز ارتش1367/05/03 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1012سلیمان فلاحرجبعلیمازندران-سوادكوه-روستای حاجی کلا1348/09/18بسیجی1367/05/07 اصابت گلوله به شکم و پاایلام-مریوان حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1013عیسیفلاح ‌شهرکیمحمدالبرز-کرج1345/12/20سرباز ارتش1367/03/29  اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
1014مجیدفلاح محمدنژادعلی اصغرگیلان-لاهیجان-روستای شیرجو1345/05/25کشاورز-سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
1015شیخ عباسفلاحیسیدعباسایلام-ایوان (ایوان غرب)1338/09/02کارگر-بسیجی1367/05/03 اصابت ترکش خمپاره به پاهاکرمانشاه-سومار-منطقه سارات حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
1016عباس رضافولادیمحمدرضاتهران-تهران1350/10/01دانش آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
1017وحیدفیاض منشحمیدتهران-تهران1345/06/04پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش خمپاره به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1018محمدرضافیروزعباسخراسان رضوی-مشهد1344/04/01سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1019حسن‌رضافیروزیمحمدرضا زنجان-خرمدره-روستای اردجین1340/02/20پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
1020ناصرفیروزیمحرمعلیتهران-تهران1350/01/14دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به پاهاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
1021ابوالفتحفیض اللهییوسفعلیآذربایجان شرقی- بناب - روستای زاوشت1342/06/01سرباز ارتش1367/05/04 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1022حسینفیض آبادیعلی اکبرتهران-تفرش1349/01/02دانش آموز-بسیجی1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1023فریبرزفیض بشی پورحاجی مرادکرمانشاه-کرمانشاه1342/07/01جهادگر1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1024شمس‌اللهفیضیروح‌اللهمرکزی-کمیجان-روستای خنجین1347/10/23سنگ‌کار-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکش به سرایلام-فکه حمله نظامیمرد20چلچراغ
1025علیقادریمحمد علیتهران-تهران1343/11/02پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1026احمدقاسم زادهنورمرادلرستان-خرم آباد1342/08/02پاسدار1367/05/11 اصابت گلوله به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1027هاشمقاسم زادهرحمانایلام-دره شهر-روستای علی شروان1338/02/04دامدار-سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش خمپارهایلام-فکه حمله نظامیمرد29آفتاب
1028حجتقاسمیقدرت اللهخراسان رضوی-مشهد1347/08/25کارگر کشتارگاه-پاسدار1367/05/18 اصابت گلولهکرمانشاه-کرمانشاه حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1029حجت اللهقاسمیپنجعلیکرمانشاه-سنقر-روستای جوب کبود1348/01/10بسیجی1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1030داریوشقاسمیجوادمرکزی-تفرش1342/09/01بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1031سیروسقاسمیامامعلیکرمانشاه-کرمانشاه1347/06/05سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکشایلام-فکه حمله نظامیمرد20آفتاب
1032غلامحسینقاسمیمحمدهمدان-همدان1349/03/06بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به قلبکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1033محمودقاسمیغلامرضاتهران-تهران1346/11/01سرباز ارتش1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1034مرتضیقاسمیمحمودمازندران-روستای بید آباد از توابع شهرستان بابل1351/04/01کارگر-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهكرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
1035الیاسقاسمی میانچغاییجوانمیرکرمانشاه1348/00/00بسیجی1367/05/05درگیری با منافقیننامشخص حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1036محمدعلیقاصدزاده محمدآبادیمحمودیزد-یزد1341/05/15ستوان‌دوم ارتش1367/01/08 اصابت ترکش به سینهایلام-فکه حمله نظامیمرد26آفتاب
1037شاهپورقائمیشریفآذربایجان شرقی- عجب شیر-روستای ینگجه1346/04/22پاسدار وظیفه1367/04/31درگیری با منافقینکرمانشاه-گیلانغربحمله نظامیمرد21متفرقه
1038حسینقائمی سرحوضکیمحمدرضاخراسان رضوی-کاشمر-روستای سرحوضک1346/09/04کشاورز-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1039آزادقبادیرشیدخانلرستان-کوهدشت-روستای میان‌محله1345/07/01پاسدار1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1040علی بخشقبادیمیرولیایلام-شهر سرابله،شیروان و چرداول1309/08/01کشاورز-بسیجی1367/03/29 اصابت ترکش به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد58چلچراغ
1041فرضعلیقبادیعلیآذربایجان غربی-شاهین دژ-خان قلی1347/11/18سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکشایلام-فكه حمله نظامیمرد20آفتاب
1042محمدعلیقبادیالفتکرمانشاه-کرمانشاه1346/07/04پاسدار1367/05/04 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1043محمد قپانیاحمدتهران-تهران1347/02/09بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1044حمید رضاقدردان جوانمحمدخراسان رضوی-مشهد1348/09/22پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1045سعیدقدریعبداللههمدان-همدان1346/06/12سرباز ارتش1367/05/02در درگیری با منافقین براثر اصابت ترکشکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد21متفرقه
1046علیرضاقدمیقاسمتهران-تهران1333/10/10بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد34فروغ جاویدان
1047مرتضی قدیری فرغلامرضاتهران-تهران1345/05/05بسیجی1367/05/04درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1048علیرضاقدیمیمحمدصادقمرکزی-اراک-روستای چشمه پهن1350/10/10خیاط-پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش خمپاره به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
1049خالدقدیمی آق دره علیامحمدامینآذربایجان غربی-تکاب- آقدره علیا1345/06/11سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکش خمپاره به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
1050اصغرقراخانیعلیقزوین-روستای جنت‌آباد1346/01/01سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش به پا و کتفکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1051غلامعلیقرایینجفعلیتهران-تهران1342/03/01پاسدار1367/05/02درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25متفرقه
1052اصغرقربانیاکبرهمدان-فامنین-روستای ماماهان1351/12/03طلبه1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
1053رضاقربانیبراتعلیهمدان-همدان1346/03/01پاسدار1367/03/29 اصابت ترکش ایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
1054علی حسینقربانیكاكاجانفارس-ممسنی-رازیانه کاری1345/06/25پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به پهلوکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1055علیرضاقربانیپنجعلیتهران-شمیرانات1350/11/01بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
1056اسماعیلقره خانلومحمدتهران-شهر ری1346/01/01سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلوله کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1057حسنقره خانیانمسیح اللهفارس-شیراز1348/02/01سرباز ارتش1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1058قدرت اللهقزلباشعزت اللهفارس-فراشبند1344/03/26سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش به سرایلام-فکه حمله نظامیمرد23آفتاب
1059حمیدقزوینیمحمدابراهیمقزوین-قزوین1343/05/16پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1060علی اکبرقزیمحمدحسنخراسان رضوی-سبزوار-روستای قز1346/06/10کشاورز-سرباز ارتش1367/05/05 موج انفجارکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1061بهمنقطاریرحیماردبیل-اردبیل1338/05/15شیشه فروش-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
1062جعفرقعقاییعلیقلیآذربایجان غربی-خوی1325/11/15سرگرد ارتش1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد42چلچراغ
1063اکبرقفل ساز اسماعیلیمحمدآذربایجان شرقی- تبریز 1340/06/20سرباز ارتش1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
1064محمدعلیقل خانبازعلی کرمهمدان-تویسرکان-دوقلعه1348/06/01پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1065محمدکریمقل خانیمحمدهمدان-تویسرکان-روستای قاسم‌آباد1349/01/03دانش آموز-بسیجی1367/05/04 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1066فضل اللهقلاییامامقلیلرستان-الشتر1350/06/23دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
1067علی اکبرقلعه‌آقا‌باباییرضاقلیسمنان-دامغان-روستای قلعه‌آقا‌بابا1337/01/01پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
1068قادر قلمی قوجه بیگلوسلیماناردبیل-گرمی-روستای تک بلاغ انگوت1343/11/06سرباز ارتش 1367/05/03 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1069نقیقلیچ خانیتقیتهران-تهران1345/04/26سرباز ارتش1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1070حمیدقمریحاتمهمدان-تویسرکان-روستای سرابی1345/06/19بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1071ولی اللهقمیحسینتهران1337/03/03کارمند-بسیجی1367/05/06درگیری با منافقیننامشخص حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
1072محسن قنادمهدیخراسان رضوی-مشهد1345/06/06پاسدار1367/05/04 اصابت ترکش و گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1073حسن قنبرلواحمدعلیزنجان-ابهر-روستای آقجه‌قیه1348/06/04شغل آزاد-سرباز ارتش1367/04/31درگیری با منافقینکرمانشاه-قصرشیرین حمله نظامیمرد19متفرقه
1074بهرامقنبریعلی اصغرتهران1349/12/05دانش آموز-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1075رضاقنبریمحمدحسینسمنان-شاهرود-روستای گرمن1346/12/01پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1076محمدرضاقنبریاعظمکردستان-سرپل ذهاب-روستای بشیکان1349/06/12پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1077رسولقنبری کاکاوندیهادی خانکرمانشاه-هرسین1343/06/12پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش به سر و گردنکرمانشاه-کرمانشاه حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1078محمدمهدیقنبریانعبدالحسینسمنان-شاهرود-روستای باغزندان1336/01/01کارمند آموزش و پرورش-بسیجی1367/05/04 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد31فروغ جاویدان
1079حمیدقهرمانی یل دگرمانیمحمدابراهیمگیلان-آستانه اشرفیه1335/05/30سرباز ارتش1367/03/29 ایلام-مهران حمله نظامیمرد32چلچراغ
1080علیقهوریانمحمد علیتهران-تهران1349/01/27بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سرایلام-ایلام حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1081محمدرضاقوامعلی اکبرتهران-ری1347/04/04دانش آموز-بسیجی1367/02/13درگیری با منافقینآذربایجان غربی- سردشت-دوپازاترورمرد20متفرقه
1082هوشنگقوخردیانمحسنهمدان-همدان1345/10/10پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1083صادق علی قوره جیلیفرج الله کرمانشاه-کنگاور-روستای گردکانه1346/06/31سرباز ارتش 1367/01/08  اصابت ترکش ایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
1084قرهقویدلاحیامحمدخراسان شمالی-شیروان-روستای قوشخانه1348/02/01کشاورز-پاسداروظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سر و پاکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1085مهدیقیاسیحیدرتهران-تهران1347/08/11بسیجی1367/05/06 سوختگیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1086خسروكازرونیفخرالمظفرآذربایجان شرقی-تبریز1344/09/02گروهبان سوم ارتش1367/01/08 اصابت ترکش توپایلام-فکه حمله نظامیمرد23آفتاب
1087امیركاظم پور آبكنارهحسنتهران-تهران1346/12/05پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت تركش خمپاره به سر و سینهكرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1088تیموركاظمی كوره کابیجارییعقوبگیلان-لاهیجان-روستای كورهك‌ابیجار1347/01/01كارگر-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
1089محمدكاوندمحمدطاهرلرستان-بروجرد-دره صیدی1343/06/07پاسدار1367/05/04 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1090اسماعیلكرمی آرپادرسیمحمد علیآذربایجان شرقی-تبریز1344/03/10سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1091بهروزكریمی بی ابریرحمت اللهکرمانشاه-کرمانشاه1339/10/03نامشخص1367/05/05درگیری با منافقینكرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
1092علیرضاكشاورزسبزعلیگیلان-فومن-روستای رودپیش1344/02/11سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد23چلچراغ
1093محمدكشاورزعلیرضافارس-شیراز-کوشک مولا1346/01/01سرباز ژاندارمری1367/01/08 اصابت ترکش به پا و قطع آنایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
1094حسینکاشانیاحمدتهران-تهران1345/01/01بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1095امیرکاظم پور آبکنارهحسنتهران-تهران1346/12/05پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سر و سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1096صفرعلیکاظم‌زادهمهرعلیزنجان-گروس-روستای گرگینی1347/01/05سرباز ارتش1367/03/31 اصابت ترکش ایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
1097اشرفکاظمیمحمد آقاکرمانشاه-کرمانشاه1347/11/05پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-حسن آباد حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1098سیدعباسکاظمیمیریوسفکرمانشاه1349/10/01بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1099سیدعباسکاظمی اسکوییمیر یوسف کرمانشاه-قصر شیرین1349/10/01دانش آموز-بسیجی1367/05/05  اصابت ترکش کرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1100رضاکاظمی خشک ناباسمعلیآذربایجان شرقی-تبریز1346/01/01سرباز ارتش 1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1101تیمودکاظمی کوره کابیجارییعقوبگیلان-لاهیجان-روستای کوره کابیجار1347/01/01کارگر-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
1102دارابکاکاویسیخیدانکرمانشاه-دلاهو-روستای سوگله1337/02/29دامدار1367/05/12  اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
1103محمدکاکوندمحدطاهرلرستان-بروجرد-روستای دره‌صیدی1343/06/07پاسدار1367/05/04 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1104مهدی کامرانی محمد صالحکرمانشاه-دالاهو-روستای گوشکوری1322/01/08بسیج1367/05/05 اصابت گلولهآذربایجان غربی-سردشت حمله نظامیمرد45فروغ جاویدان
1105اسفندیارکاوندعبدالحمیدلرستان-بروجرد1348/01/01پاسدار1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1106جواد کاوه عبدالهمهدیتهران-تهران1340/05/11سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلوله به شکمایلام-قلاویزان حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
1107شمس الدینکبودانیمحی الدینخراسان رضوی-تربت جام-روستای ملک آباد1346/02/11سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-قصرشیرین حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1108علی رضا کبودیانغلامکرمانشاه-اسلام آباد غرب1332/12/20ارتشی1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد35فروغ جاویدان
1109محمد حسینکبیری پورغلامرضاتهران-تهران1341/01/13بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
1110حسنکجوریاسماعیلتهران-تهران1346/05/01پاسدار1367/05/06 انفجار آمبولانسکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1111علی اکبرکرابیمهدیخراسان رضوی-سبزوار-روستای دلقنه1347/02/02مسگر-پاسدار وظیفه1367/05/04 اصابت ترکش به گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1112جعفر صادقکرامتیمرسلآذربایجان شرقی-سراب1339/02/07کارمند بنیاد 15 خرداد-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله به سر و کمرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
1113مرادحسینکرانی میرحسین کرمانشاه-کرمانشاه1341/07/05پاسدار1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه- تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
1114قاسمکربلایی علی بهشتیمحمد   تهران-تهران1342/04/20بسیجی1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1115علیکردلواحمدزنجان-خرمدره-روستای اردجین1350/06/02پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
1116مقدمعلیکردلوغلامعلیزنجان-زنجان1348/12/10پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سر و پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1117جبارکرم پورقنبر علی کرمانشاه-گیلانغرب-روستای باسکله گواور1345/04/07جهادگر جهادسازندگی1367/05/03  اصابت ترکش کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1118اسلامکرم خانیمحمدکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای برف آباد1360/11/06دانش آموز1367/05/06 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای برف آباد حمله نظامیمرد7فروغ جاویدان
1119صفرعلیکرمعلیمحمدمرکزی-محلات1345/02/01باغبان-سرباز1367/05/04درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1120الله مرادکرمیبگمرادکرمانشاه-شهرستان دالاهو1338/10/30بسیجی1367/04/15 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-دالاهوترورمرد29متفرقه
1121ذبیح اللهکرمیشکراللهکرمانشاه-کرمانشاه1330/01/10روحانی-قائم مقام معاونت تبلیغات اسلامی-جهادسازندگی1367/05/07 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد37فروغ جاویدان
1122رضاکرمیموسی رضاتهران-تهران1347/10/10بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1123زمانکرمیرضالرستان-ازنا-روستای سپه1343/01/05پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1124سیروسکرمیفتاحکرمانشاه-کرمانشاه-روستای ماهیدشت1345/05/04سرباز ارتش 1367/05/06 اصابت ترکش به قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1125حسینعلیکرمی اسماعیل کرمانشاه-سنقر-روستای حسن آباد1350/01/17دانشجو-بسیجی1367/05/05  اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
1126اسماعیلکرمی آراپادرسیمحمدعلیآذربایجان شرقی-تبریز1344/03/10سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1127علی قنبرکرمی ربیعحیدرهمدان-اسدآباد-روستای موسی‌آباد1350/10/12پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
1128موسیکرمی منورینورخداکرمانشاه-کرمانشاه-روستای یلوه1345/01/01سرباز ارتش1367/01/08درگیری با منافقینایلام-فکه حمله نظامیمرد22آفتاب
1129احمدکریمیسیف‌اللهمرکزی-اراک-روستای چنگیزین1349/06/02نانوا-پاسدار1367/04/13درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد18متفرقه
1130الله دادکریمیهیبتکرمانشاه-روستای ماهیدشت1347/07/14پاسدار وظیفه1367/10/12 اصابت گلوله به گردنکرمانشاه-جوانرود-روستای تازه آباد ترورمرد20متفرقه
1131جلالکریمیآقارضاکرمانشاه-سنقر1342/10/07پاسدار1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1132عظیمکریمیعلیاردبیل-مشگین شهر-روستای لورون1346/03/10سرباز ارتش 1367/01/08  اصابت ترکش به سرخوزستان-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
1133بهروزکریمی بی ابریرحمت اللهکرمانشاه-کرمانشاه1339/10/03نامشخص1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
1134ناصرکریمی دخر آبادیمحمد علیتهران-تهران1348/06/20دانشجو-بسیجی1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1135جواد کریمی دوزجیحسنتهران-تهران1345/09/02روحانی-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1136محمد مهدیکریمیانعلی اکبرتهران-تهران1348/09/24پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1137علیکزازیهاشممرکزی-اراک-روستای جاورسیان1346/02/03کارگر-سرباز ارتش1367/04/31درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد21متفرقه
1138عباسکشاورز زنگیحجت‌اللهقزوین-روستای عمند1348/01/03پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش به سر و پا  کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1139علیکشرانیحسینتهران1348/09/20دانش آموز-بسیجی1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1140محمد کشوریرجبعلیخراسان رضوی-مشهد-روستای فریزی1340/06/01کشاورز1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
1141عبدالرزاقکعبی فلاحیه اصلجابرخوزستان-خرمشهر1342/12/01سرباز ژاندارمری1367/01/08درگیری با منافقینایلام-فکه حمله نظامیمرد25آفتاب
1142ابراهیمکلاته عربیمحمدتهران-تهران1349/06/30بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1143علیکلانترمحمدخراسان رضوی، مشهد، روستای کوشک مهدی1348/01/01پاسدار1367/05/11درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غربحمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1144صالحکله پز منصفعسگرآذربایجان شرقی-مراغه1347/03/03امدادگر1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1145علیکلوپحیدرهمدان-اسدآباد1340/06/03کارمند بنیاد شهید-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
1146امیر مسعودکمالحسنتهران-تهران1337/01/01بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش به قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
1147ابراهیمکمالیعبداللههرمزگان-رودان-روستای گشوئیه1343/01/01سرباز ارتش1367/03/29 ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد24چلچراغ
1148حمید کمیل محصل خراسانیعباسعلیخراسان رضوی-مشهد1347/04/24شاگرد زرگری-پاسدار وظیفه1367/05/03 اصابت ترکش و مصدومیت شیمیاییکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1149محمدحسینکمیلیاکبرقم-قم1347/02/03بسیجی-فیلم بردار1367/05/05 اصابت ترکش و سوختگیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1150سعیدکهنشوذبتهران-تهران1348/04/05دانشجو-بسیجی 1367/05/13 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1151حمیدکوثریچراغعلیهمدان-اسدآباد1343/11/04پاسدار وظیفه1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1152کمالکورسل (ابوحیدر الفرنسی)*فرانسه1345/00/00طلبه-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1153جعفرکوکبی نادراسداللههمدان-همدان-روستای آنجلاس1336/06/05معلم-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد31فروغ جاویدان
1154الله حسینکولانیبرزوکرمانشاه-کرمانشاه1348/03/26بسیجی1367/05/06درگیری با منافقین - اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1155فرمان کولی وندفیض اللهکرمانشاه- کرمانشاه1342/06/05پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1156جوادکولیوندپاپیایلام-دره شهر-روستای وزیرآباد1348/04/13کشاورز-پاسدار وظیفه1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
1157کریم خانکونانیعباس خانلرستان-کوهدشت-روستای کونانی1343/01/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1158عیسیکیاوربیوکآذربایجان شرقی-تبریز1348/11/02نجار-بسیجی1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1159منصورکیاییحبیب اللهتهران-تهران1347/02/02پاسدار1367/05/13 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1160محمدباقرگازرانجمشیدکردستان-سنندج1309/01/01میوه فروش1367/05/03 اصابت گلوله به دست  کرمانشاه-اسلام اباد غرب حمله نظامیمرد58فروغ جاویدان
1161تیمورگرامینعمتکرمانشاه-کرمانشاه1343/03/01معلم-بسیجی1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1162قادرگرامینعمتکرمانشاه-گیلانغرب-روستای باسکله گواور1340/11/04استواردوم ارتش 1367/05/04 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
1163عبدالله گرامی گیلان فیض اللهکرمانشاه-اسلام آباد غرب1353/01/01دانش آموز1367/05/04درگیر با منافقین-اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد14فروغ جاویدان
1164ابراهیمگراوندرحم خداکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای گراوند1344/06/01فروشنده-پاسدار1367/05/04  اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1165حفظ‌‌‌اللهگرجیمسعودمرکزی-زرندیه-روستای رحمت‌آباد1344/01/10بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به چشم و دستکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان

1166موسیگرشاسبیعلیخانکرمانشاه-کرمانشاه1345/09/20پاسدار وظیفه1367/09/08 اصابت ترکش کرمانشاه-سرپل ذهابترورمرد22متفرقه
1167علی اصغرگل جانیعباسهمدان-بهار1339/06/24کارگر-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش کرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
1168پرویزگل دوستحاجی مرادکرمانشاه-کرمانشاه1342/07/03پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1169غلامرضاگلزار حسین زاده رحیممرتضیتهران-تهران1346/10/27پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1170اکبرگلمحمدیحبیب‌اللهمرکزی-اراک-روستای مست‌علیا1349/06/16دانشجو-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1171خرمگلمحمدیعلی‌ابراهیممرکزی-اراک-روستای مست‌علیا1350/06/35کارگر-بسیجی1367/05/13 اصابت گلوله به پشت و دستکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
1172مصطفیگمارحمزههمدان-تویسرکان-روستای جعفریه1344/01/24معلم-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1173محمودگنجی فرعلی اکبرخراسان رضوی-مشهد1344/10/05سرباز ارتش1367/05/03 اصابت ترکش به صورتکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1174مرتضی گنجینه بافعلی اکبرتهران-تهران1346/01/19سرباز ارتش1367/05/08 اصابت ترکش به کمرکرمانشاه-قصرشیرین حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1175داودگودرز تله‌جردیصحبت اللههمدان-ملایر - روستای تله جرد علیا1344/10/02پاسدار1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1176قدرت‌اللهگودرزوند چگینیعلیقزوین-روستای خرکان1339/01/01سرباز ارتش1367/04/31 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد28متفرقه
1177ضرغامگودرزیكبوترفارس-ممسنی  1346/03/08پاسدار وظیفه1367/05/07درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1178محمودگودرزیاحمدتهران- شهر ری1337/11/21کارمند کارخانه-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
1179محمدرضاگومه ایعباس کرمانشاه-کرمانشاه1346/02/01پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت ترکشآذربایجان غربی-سردشت حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1180حمزهگونه فراهانیحمزهتهران-تهران1344/08/03بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1181سیدحسنلاجوردیسیدهادیعراق-کاظمین (بغداد)1349/04/27بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1182محسنلامعمحمد حسینتهران-تهران1339/10/01بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
1183یعقوبلرنیمهدی قلیتهران-پاکدشت-روستای فیلستان1337/02/10کارمند صنایع دفاع-بسیجی1367/04/31 اصابت ترکش به پاکرمانشاه-اسلام آباد غربحمله نظامیمرد30متفرقه
1184کبرالشکریروضانکرمانشاه-دالاهو1332/06/19خانه دار1367/05/03 اصابت گلوله کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیزن35فروغ جاویدان
1185علی حسنلشگریرستمقزوین-قزوین1338/08/16بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به پهلوکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
1186حسینلشنیعلی محمدمرکزی-تفرش-روستای نجف‌آباد1346/05/08پاسدار وظیفه1367/05/06 سوختگی شدیدکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1187محمدرضالشنیقدرت اللهمرکزی-شازند1349/08/03آرایشگر-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1188علیلطفعلی خانیاحمدتهران-تهران1341/11/09سرباز ارتش1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
1189حمیدلطفعلیاناکبرتهران-تهران1339/06/06بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
1190شهریارلطفی قراخانلوعباسآذربایجان شرقی- کلیبر - روستای کفشن ایوی1346/09/20پاسدار 1367/04/31درگیری با منافقینکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد21متفرقه
1191حبیب اللهلطیفیطاهرهمدان-اسدآباد1341/09/01پاسدار1367/05/07 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
1192نصرت اللهلطیفی علویچهحسینتهران-تهران1343/02/02بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1193محمدجواد لقمانیارسطوکرمانشاه-کرمانشاه1336/08/01مسئول حراست جنگ و جهاد سازندگی1367/05/05 اصابت ترکش به کتف و سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد31فروغ جاویدان
1194عین اللهلک آبادیوجیه اللهلرستان-الیگودرز1341/01/03بسیجی1367/05/14 اصابت ترکش خمپاره به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
1195حسینلک چشمه سلطانیگرگعلیلرستان-الیگودرز-روستای چشمه‌سلطان1337/07/02کارگر-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سر و قلبکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
1196حسینعلیمال میرلطف اللهکرمانشاه-تویسرکان1327/02/01بسیجی1367/10/24 اصابت ترکش کرمانشاه-اسلام آباد غربترورمرد40متفرقه
1197حسین مالملاییگطوفایلام-دهلران-موسیان1347/05/09پاسداروظیفه1367/03/29 اصابت ترکش به سینه و شکمایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
1198رضامالمیرالله مرادهمدان-تویسرکان-روستای شاه‌زید1339/01/01کارمند راه آهن-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
1199مجیدماهرانیمحمداصفهان-اصفهان-روستای برزان1343/02/03سرباز ژاندارمری1367/04/01درگیری با منافقین در 1367/01/08ایلام-فکه حمله نظامیمرد24چلچراغ
1200احمدمایلیتیمورآذربایجان شرقی- میانه- روستای نودزق1347/12/19پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1201بهراممبارکیداداللهخوزستان-آبادان1337/11/27پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش به صورتکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
1202اسماعیلمتری (عاطفی فر)محمدخراسان رضوی-تربت حیدریه1344/09/17گروهبان‌یکم ارتش1367/01/08 اصابت گلوله و سوختگی شدیدایلام-فکه حمله نظامیمرد23آفتاب
1203یوسفمتقی اصلزین العابدینتهران-تهران1348/03/19بسیجی1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1204حمیدمتولی کسماییاحمدتهران-تهران1346/03/03سرباز ارتش1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1205سیداحمدمتولی‌زادهسیدعلی مرکزی-ساوه-روستای شرمک1346/11/10بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش سر و صورتکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1206محمد مجازیعزت اللهآذربایجان شرقی-تبریز1344/01/01پاسدار1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1207براتعلیمحبتیمحمدخراسان شمالی-اسفراین-روستای آقچ1347/03/01کشاورز-پاسداروظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1208حجت‌اللهمحبعلیاناصغرقزوین-روستای چوبیندر1347/11/07کشاورز-سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
1209عباسعلیمحبوبی شوشتریعلی اکبرخوزستان-شوشتر1346/11/04املاک-سرباز ارتش1367/03/31 اصابت ترکش به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
1210علی اکبرمحبوبی نیاغلامحسینتهران-تهران1337/11/26بسیجی1367/05/07درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30متفرقه
1211علی اکبرمحبیمحمد ابراهیمتهران-تهران1342/10/29بسیجی1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1212مجتبیمحبی فرحسینتهران-تهران1350/01/27بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
1213بهمنمحتشمیجوادتهران-تهران1341/11/15دانشجو-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
1214علی اکبرمحجوبی نیاغلامحسینتهران1337/11/26بسیجی1367/05/06درگیری با منافقیننامشخص حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
1215محمد باقرمحدثمحمدتهران-تهران1347/02/02سرباز ارتش1367/05/04 اصابت ترکشایلام-صالح آباد حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1216امیرمجیدمحرابیمحمدعلیتهران-تهران1345/12/01بسیجی1367/05/05  اصابت ترکش به گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1217سیدعلیمحسنی بجندیسیدرضیتهران-تهران1348/03/01کلیدساز-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش به دست و پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1218نقیمحمد عنبرانیمحمد هادیخراسان رضوی-مشهد1342/08/21تراشکار1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1219علیرضامحمدپورعباسعلیخراسان شمالی-جاجرم-روستای جربت1347/03/08کارگر-سرباز ارتش1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1220علیرضامحمدتقیحسینقم-قم-روستای کله باغ1348/08/01بسیجی1367/05/04 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1221غلام علی محمدخانیمرادخانکرمانشاه-روانسر-روستای بناوچ کو1340/12/09پاسدار -وظیفه1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
1222ملک علیمحمدزاده علی ایلام -ایلام1348/09/02پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت گلوله به قلب کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1223حجتمحمدزاده پشكهمحمدگیلان-رشت-روستای پشكه1346/05/02كارگر-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت تركش خمپاره به كتفایلام-مهران-کانی سخت حمله نظامیمرد21چلچراغ
1224ایازمحمدزاده تولونعوضاردبیل-گرمی-روستای تولون1324/03/06فرمانده گردان ارتش 1367/03/29 اصابت ترکش به سر و سینهایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد43چلچراغ
1225محمد محمدزاده دلوییعباسعلیخراسان رضوی-گناباد-روستای دلویی1347/01/10پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به قلب، پا و ترکش به گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1226مجید محمدنژادمحمد رحیمخوزستان-اهواز1345/05/12پاسدار1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
1227اسماعیلمحمدهاشمیعلی اصغرسمنان-دامغان-روستای حداده1349/09/02طلبه-بسیجی1367/05/04 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1228آبسمحمدیجهانگیرزنجان-ایجرود-روستای صائین1346/01/14کارگر نانوایی-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکش ایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
1229سیدمهدیمحمدیسید جلالعراق-کربلا1347/03/30بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1230عباس محمدیرجبعلیمازندران-مرزرود از توابع شهرستان ساری1348/12/20کشاورز-سرباز ارتش1367/03/28درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
1231عبدالحسینمحمدیفتح اللهکردستان-سنندج-حلوان1344/01/01سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش توپ به کمرایلام-فكه حمله نظامیمرد23آفتاب
1232عمرانمحمدیخیراللهزنجان-طارم-روستای علارود1346/06/01تعمیرکار خودرو-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1233محمدمحمدیحسینسمنان-شاهرود-روستای بسطام1343/01/01طلبه-بسیجی1367/05/04 اصابت گلوله به کمر و پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1234محمدصادقمحمدینورمرادایلام-دره شهر-روستای زارانگوش1344/01/01پاسدار1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد23چلچراغ
1235محمودمحمدیرضامرکزی-اراک-روستای حسین‌آباد1351/02/12دانش‌آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد16فروغ جاویدان
1236مظاهرمحمدیالله‌یارزنجان-طارم-روستای تسکین1346/09/09سرباز ارتش1367/04/31درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد21متفرقه
1237مهدیمحمدیحسینمرکزی-اراک1347/01/01کارگر-سرباز ارتش1367/03/28درگیری با منافقینکرمانشاه-نفت‌شهر حمله نظامیمرد20چلچراغ
1238حسینمحمدی اصفهانیمحمد علیتهران-تهران1349/10/14دانش آموز-بسیجی1367/05/07 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1239مرتضیمحمدی ساربانقلیمحمدتهران-تهران1347/10/15کارگر-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش به پا و شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1240محمودمحمدی فردتقیتهران-تهران1349/04/01دانش آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1241حمیدرضامحمدی گراوندجهانگیرلرستان-کوهدشت1344/11/16بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1242مهران محمدیان امیر کلاییعلیمازندران- بابلسر1344/07/16سرباز ارتش1367/01/08 اصابت گلوله به سرایلام-فکه حمله نظامیمرد23آفتاب
1243عبدالله محمدیانیمحمدکرمانشاه-اسلام آباد غرب1336/04/01استواریکم ارتش1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد31فروغ جاویدان
1244محسنمحمود زاده قمیحسینتهران-تهران1343/09/17ستوانیکم ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1245مرادحسنمحمودوندابراهیمهمدان-نهاوند-روستای گیل‌آباد1341/05/01پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
1246رسولمحمودینوروزآذربایجان شرقی-اهر1345/05/07خیاط-سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
1247مجیدمحمودیعبدالكریمفارس-بوانات-سوریان1346/06/01سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-قصر شیرین  حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1248محمدتوفیقمحمودیعبدالرحیمکردستان-دیواندره-مودی1347/03/02سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش خمپارهایلام-فكه حمله نظامیمرد20آفتاب
1249اسماعیلمحمودی سپه‌ورمحمدکردستان-سقز-سپه وره1341/04/07سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد26چلچراغ
1250محمودمحمودی فردتقیتهران-تهران1349/04/01بسیجی 1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1251علیمحمودیاننادرایلام-روستای بانقلان،ایلام1345/00/00پاسداروظیفه1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
1252مرتضیمحمودیانمحمدجوادهمدان-همدان1349/03/16دانش آموز-بسیجی1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1253احمدمختاریحسنسمنان-مهدی شهر1345/04/04دانشجو-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به صورتکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1254تقیمداحعباسعلیسمنان-سمنان1343/05/21پاسدار1367/05/06 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1255بهروز مدانلواسفندیارمازندران- جویبار1346/05/04سرباز ارتش1367/03/29 اصابت خمپاره به خودرو و سوختگی ایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
1256مصطفیمددیاسماعیلمرکزی-ساوه1349/09/30بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1257جوادمددیاناسداللهزنجان-زنجان1342/01/08دانشجو-پاسدار1367/05/10 اصابت گلوله به کمر و پاکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1258بهروزمدیریاحمدلرستان-خرم آباد1339/04/15امدادگر-نیروی انتظامی1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
1259گل جهانمرادزادهویس قلیکرمانشاه-اسلام آباد غرب1281/01/01خانه دار1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیزن86فروغ جاویدان
1260فرج الله مرادویسیصیدعلیکرمانشاه-سرپل ذهاب-روستای ثلاث باباجانی1342/02/14کارگر1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1261احمدمرادیمحمدحسنلرستان-بروجرد1347/01/12سرباز ارتش1367/01/09 اصابت ترکش به قلب و پاهاایلام-فکه حمله نظامیمرد20آفتاب
1262الهیارمرادیعبداللهکرمانشاه-اسلام آباد غرب1323/03/04مغازه دار1367/05/03 اصابت گلوله کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد44فروغ جاویدان
1263حسینمرادیرجبعلیتهران-تهران1348/01/16پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1264داریوشمرادینصراللهلرستان-خرم آباد1344/05/01پاسدار1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1265سلیمانمرادیقاسمکرمانشاه-دالاهو-روستای ریجاب1349/06/31پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت گلوله کرمانشاه-دالاهو-سیاوانه حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1266شکراللهمرادیسهرابکرمانشاه-سرپل ذهاب-روستای کلاهمان1341/09/01کارگر ساختمانی و بنا1367/05/03 اصابت گلولهآذربایجان غربی-سردشت حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
1267عبداللهمرادیشامحمدایلام-روستای تونه علیا،مهران1348/06/03پاسدار1367/03/29 اصابت ترکش گلوله تانکایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
1268محمدصالحمرادیحمداللهکردستان-دیواندره-آب باریک 1344/06/12سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد23چلچراغ
1269محمدعلیمرادیمنصورتهران-تهران1337/06/28بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سر و گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
1270محمدعلیمرادیمروتلرستان-بروجرد1337/10/12بسیجی-جهادگر جهادسازندگی1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
1271محمودمرادیعبدکهایلام-روستای زرین آباد،دهلران1349/03/05پاسدار1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد18چلچراغ
1272علی اشرفمرادی سعدالله کرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای چقازرد1358/01/11دانش آموز1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد9فروغ جاویدان
1273قدرت اللهمرادی خانقاهیمحمدخانکرمانشاه-کرمانشاه-روستای خانقاه سفلا1347/05/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1274جهانشاهمرادی دربندیحسن مرادکرمانشاه-سنقر1347/10/07پاسدار وظیفه1367/05/05توسط  -اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1275داریوشمرادی فرنصراللهلرستان-خرم آباد1344/05/01پاسدار1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1276علیرضامرادی لنگربانیعزیز مرادکرمانشاه-کرمانشاه1341/06/27بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
1277اسماعیلمرآتی فشیموسیکنگاور-کرمانشاه1338/12/01کادر شهربانی1367/05/03درگیری با مافقین-اصابت گلوله کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
1278شعبانمربیعلی اصغرمازندران-نکاء1349/01/02بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1279حمیدمردانیمحمدرضالرستان-خرم آباد1345/06/01پاسدار وظیفه1367/05/07 ضربه مغزیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1280سیدمجیدمروتیسیدمصطفیتهران1339/02/25دانش آموز-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
1281بهروزمریدیاحمدلرستان-خرم آباد1339/04/15بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
1282صیدمرادیمزبانولیکرمانشاه-سومار1349/05/04بسیجی1367/03/29 اصابت ترکش به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد18چلچراغ
1283غلامرضامسلم آبادیصیفی اللهتهران-تهران1349/10/07بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1284اردشیرمسلمی پورکاظمگلستان-گرگان-روستای اسبو1345/10/20کشاورز-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلولهایلام-صالح آباد حمله نظامیمرد22چلچراغ
1285سعیدمشایخیمحمودتهران-تهران1344/04/28بسیجی1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1286مسعودمشایخیمنصورتهران-تهران1347/05/16پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به کمرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1287محمدحسنمشهوریعباسهمدان-همدان1345/04/27پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1288داودمشیری دزفولیانعظیمتهران-تهران1347/06/26بسیجی1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان

1289رمضانمصباحیفرهادهمدان-شهرستان بهار-روستای پهنه‌بر1344/12/02پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1290حبیب اللهمصداقی بهاریهوشنگهمدان-همدان1345/11/01پاسدار وظیفه1367/05/07 موج انفجار و پارگی شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1291مجیدمصطفوی زاهدمحمدصادقتهران1338/01/01تکنسین شرکت مخابرات-بسیجی1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
1292جوادمصلیقربانعلیزنجان-خدابنده-روستای نعلبندان1348/11/03بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1293منوچهرمطرب (رضایی اصل)عزیزعلیلرستان-پلدختر-روستای افرینه1350/05/01نامشخص1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
1294فریدمطرقیکریمخوزستان-آبادان1346/02/15کارگر-سرباز ارتش1367/05/02درگیری با منافقینکرمانشاه-قصر شیرین حمله نظامیمرد21متفرقه
1295رضامطهری نژادمحمدخراسان رضوی-مشهد1348/06/30کارمند-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت گلوله به پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1296سیدقاسممطوریسیدعزیزخوزستان-خرمشهر1347/07/22سرباز ارتش1367/03/31 اصابت ترکش خمپارهایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
1297حسنمظفررحم خداهمدان-ملایر1333/02/29کارمند دانشگاه-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد34فروغ جاویدان
1298رضامظفررحم خداتهران-ورامین1340/02/12روحانی-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
1299علیمظفررحم خداتهران-پاکدشت1337/07/05معلم-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
1300حبیب اللهمظفریمنصورلرستان-کوهدشت-دیلاوند1346/03/02پاسدار کمیته1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-قصر شیرین-سومار حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1301محمدمظلوممحمدحسینآذربایجان شرقی-بستان‌آباد-روستای کرگان1346/09/06کشاورز-سرباز ارتش1367/05/04 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1302ناصرمعبودیان اصفهانیخلیلتهران-تهران1350/01/22بسیجی1367/05/11درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
1303سعیدمعصوم علی زادهنجفعلیتهران-تهران1346/00/00سرباز ارتش1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1304صیدنورمعصومیصیدحیاتروستای کارزان،شیروان چرداول1340/06/05پاسدار1367/03/30 اصابت ترکش خمپاره به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد27چلچراغ
1305رضامعظمی علیآذربایجان شرقی-سراب1345/05/14سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
1306قاسممغاریحاج رحیمتهران- شهر ری-روستای گل تپه1345/02/15کشاورز-سرباز ارتش1367/04/31 اصابت ترکش خمپاره و قطع پاکرمانشاه-سرپل ذهابحمله نظامیمرد22متفرقه
1307مرتضیمغاریمسلمتهران-ری1349/11/25کارگر-بسیجی1367/05/04 اصابت گلوله به سینه و کتفخوزستان-خرمشهرترورمرد18فروغ جاویدان
1308میرزاعلیمغان‌لوحکمعلیزنجان-نوروزآباد1348/07/01پاسدار1367/05/04 اصابت ترکش کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1309علیمفتاحیرضوانتهران-تهران1345/10/22بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1310علیمقدسمحمدحسنسمنان-شاهرود1334/04/13کارمند اداره راه و ترابری-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سر،شکم، پهلو و پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد33فروغ جاویدان
1311مهدیمقدسی نیگجهولی اللهتهران-تهران1346/01/09سرباز ارتش1367/05/05 ترکش به شکم، پا و کمرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1312محمدحسنمقدم خانجانیمحسنگیلان-رشت-روستای خانجان1345/12/03کشاورز-سرباز ارتش1367/01/08 اصابت تركش به سینهایلام-فكه حمله نظامیمرد22آفتاب
1313علیمقدم‌کوهیاکبرقزوین-قزوین-روستایعلی‌آباد1347/09/10گچ‌کار-راننده-پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1314محمودمقیسهعبدالحسینتهران-تهران1340/01/01بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به سر  کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
1315مظاهر مقیسهحسینخراسان رضوی-سبزوار1348/12/01بسیجی1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1316صالحملاحی‌لافتیاحمدهرمزگان-قشم-روستای لافت1347/07/01سرباز ارتش1367/04/30درگیری با منافقینکرمانشاه-قصرشیرین حمله نظامیمرد20متفرقه
1317رحیمملازادهرحمانآذربایجان شرقی- سراب1344/05/01سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1318شمس الدینملایینوروزایلام-روستای هاشم آباد،دره شهر1348/12/01بسیجی1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
1319محمدصالحملک پورصادقکهکیلویر و بویراحمد-گچساران-روستای نارک1347/02/02پاسدار وظیفه1367/04/04 اصابت ترکش ایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
1320احمدملکیمحمدحسینلرستان-الیگودرز1338/01/03کارمند آموزش و پرورش-بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
1321احمدملکیمحمد تقیکرمانشاه-هرسین1349/06/22پاسدار1367/05/07درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1322محمدرضاملکیعلیخراسان جنوبی-بیرجند-روستای نوقابچیک1347/01/01خیاط-سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکشایلام-شرهانی حمله نظامیمرد20آفتاب
1323سهرابملکی تپه کبودیمیرزاهمدان-تویسرکان1339/01/06پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش کرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد28فروغ جاویدان
1324فریدونملکیانآوختعلیکرمانشاه- کرمانشاه1341/05/06پاسدار وظیفه1367/05/03  اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
1325جلال ممی زادهمحموداردبیل-روستای سربند1346/06/01سرباز ارتش 1367/03/31  اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد21چلچراغ
1326عباس منتظری قهجاورستانیکرمعلیاصفهان-اصفهان1347/01/01پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1327الهیاریمنصوری الله بخشکرمانشاه-اسلام آباد غرب-روستای کوتکونی شیان1320/07/06کارگر نانوایی1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد47فروغ جاویدان
1328محمداسماعیلمنعمی امیریمحمدرضامازندران-روستای امیرکلا از توابع بابل1347/01/01امدادگر-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلوله به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
1329محمدعلی منفردغلامخراسان رضوی-مشهد1320/02/03استواریکم ارتش1367/01/08 سوختگی شدیدایلام-فکه حمله نظامیمرد47آفتاب
1330غلامرضا مه آبادی عباسعلی کرمانشاه-کرمانشاه1343/05/01پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1331نصراللهمهتاب گزکنغلامرضااصفهان-اصفهان1308/04/03تاجرفرش1367/01/04اصابت ترکش و سوختگیتهران-تهرانبمب گذاریمرد59متفرقه
1332ابراهیممهدویسبزخداایلام-روستای زرانگوش،دره شهر1349/01/01کشاورز-پاسداروظیفه1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد18چلچراغ
1333حاتممهدویآقا شیریناردبیل-خلخال-روستای کرنق خورش رستم1347/04/10پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به شکمکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1334خیرعلیمهدوییداللهایلام-دره شهر1344/10/06پاسدار1367/03/29 اصابت ترکش به سرایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد23چلچراغ
1335مسعودمهدویاسماعیلگلستان-گرگان-روستای النگ1350/01/01دانش آموز-بسیجی1367/05/07 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
1336داودمهدوی فراکبرگلستان-گرگان-روستای نوذیجه1345/03/01گروهبان‌یکم ارتش1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-کرمانشاه حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1337محمدتقیمهدوی میقانمسلمسمنان-شاهرود-روستای میقان1341/08/01پاسدار1367/05/04 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
1338جعفرمهرابیرمضانسمنان-دامغان-روستای محمدآباد1344/06/09پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1339محمدرضامهرابی کوشکییداللهاصفهان-خمینی‌شهر1331/06/15ستوان دوم ارتش1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد36فروغ جاویدان
1340حسین مهرآمیزمحمد رضاخراسان رضوی-مشهد1347/08/02کارگر چوب بری-سرباز ارتش1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1341محمد مهردوستاحمدکرمانشاه-قصر شیرین-روستای چم امامحسن1349/01/02پاسدار1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1342غلامموثقداوداردبیل-اردبیل1326/06/18کارمند راه آهن-بسیجی1367/05/04 اصابت گلوله و سوختگیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد41فروغ جاویدان
1343سیدعلیموحدی تبریزیسیدمهدیتهران-تهران1348/12/16دانش آموز-بسیجی1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1344احمدموحدی قمیمحمد حسنتهران-تهران1344/04/12بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپارهکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1345احمدمودبی‌پیر کلاچاهیمحمدگیلان-رشت1348/12/26نقاش ساختمان-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1346سیدجعفرموسویسید قربانتهران-تهران1344/10/28بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سر و پهلوکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1347سیدجلیلموسوی اسماعیل پورسید قربانتهران-تهران1338/06/13مکانیک اتومبیل-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
1348سیدمحمودموسوی گل خطمیسید محمدخراسان رضوی-مشهد1343/06/02خیاط-سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش به گردن و سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1349سیدهاشمموسوی گوراولسیدعوضتهران-تهران1346/11/20تراشکار-سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکش به پاایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
1350سیدحسینموسوی مقدممیرزا مصطفیخراسان رضوی-چناران-روستای اسجیل1337/06/09پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
1351رضاموسوی یکتاکریمتهران-تهران1347/07/15سرباز ارتش1367/03/27درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد20متفرقه
1352تیمورموسی پورگل آقاگیلان-لاهیجان-روستای بالارودپشت1346/09/06كارگر-سرباز ارتش1367/05/05 كرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1353شمس الدینمولایینوروزایلام-دره شهر-روستای هاشم آباد1348/012/01دانش آموز-بسیجی1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد19چلچراغ
1354فرمانعلیمولاییصفرعلیآذربایجان شرقی-هشترود-روستای آغچه ریش1347/03/05جوشکار-سربازارتش1367/05/03 اصابت گلوله به سینه کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1355مهدیمولاییحسینتهران-تهران1349/03/23دانش آموز-بسیجی1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1356عابدینمولایی حسنوندیوسف خانلرستان-الشتر-روستای آب‌باریک1342/03/10پاسدار1367/05/04 اصابت گلوله به سر و پاکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1357حسینمومنیعلی اصغرخراسان رضوی-مشهد1344/05/09قصاب-سرباز ارتش1367/05/04 اصابت گلوله به سر و شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1358صمدمومنیعلی محمدهمدان-نهاوند1344/01/09پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1359شاهپورمومنی الوارسبزمرادایلام-روستای ماژین،دره شهر1343/01/08کشاورز-پاسداروظیفه1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد24چلچراغ
1360یزدان مومنی فر برار علی کرمانشاه-کرمانشاه1349/06/01بسیجی1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1361حمیدمویدیاکبرمرکزی-تفرش1350/06/15دانش‌آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به شکم کرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
1362احمدمؤدبی پیركلاچاهیمحمدگیلان-رشت1348/12/26نقاش ساختمان-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت تركش به سركرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1363سیدعباسمیراسدالهآقا نصراللهتهران-تهران1335/01/04پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش و گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد32فروغ جاویدان
1364عباسمیرآخوریسلیمانسمنان1345/01/05سرباز1367/05/05درگیری با منافقیننامشخص حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1365علی اصغر میرزا بیگیحسنخراسان رضوی-تربت حیدریه-روستای بیدوی1347/06/01کشاورز-پاسدار1367/05/05 اصابت خمپاره به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1366غلامرضامیرزازاده یوسف محلهنقیگیلان-رشت1348/03/10فروشنده-سرباز ارتش1367/05/03 اصابت تركش خمپارهكرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1367احمدمیرزامحمدیمحمد حسینتهران-تهران1349/06/30بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1368اروجمیرزانژادغلامرضاآذربایجان غربی-خوی1344/06/01بسیجی1367/05/11 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1369حسین میرزاییحمزه علیتهران-تهران1344/10/11بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1370رضامیرزاییحسینسمنان-میامی-روستای ابراهیم آباد1340/01/01کشاورز-پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت گلوله به چشمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
1371عسگرمیرزاییعلی حیدرایلام-آبدانان1349/09/12کارگر-پاسدار وظیفه1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد18چلچراغ
1372مجتبیمیرزاییابوالحسنتهران-تهران1348/01/01سرباز ارتش1367/05/04درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1373محمدمیرزاییعلیرضامرکزی-ساوه-روستای والمان1343/09/05پاسدار1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1374علیرضامیرزایی مطلوبحاج محمدهمدان-همدان1345/04/06پاسدار وظیفه1367/05/03 اصابت ترکش به سر و پاکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1375سیداحمدمیرصفیسیدمحمودلرستان-دورود1343/11/15پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1376سید محمد رضامیرعلی اکبریمصطفیتهران-تهران1341/01/24پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
1377سید جوادمیرمحمد میگونیسید ابوطالبتهران-تهران1319/01/02ستوانیکم ارتش1367/05/01درگیری با منافقینکرمانشاه-قصر شیرین-سومار-نفت شهر حمله نظامیمرد48متفرقه
1378علیمیرمحمدیجوادتهران1344/06/24پاسدار1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1379سیدابراهیممیریسید رضامازندران- بهشهر1341/02/26کارمند-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینكرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
1380سیدعباسمیریسیدداودمرکزی-کمیجان-روستای وفس1347/01/01راننده-سرباز ارتش1367/04/02درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
1381محمداسماعیل میریمحمدحسینکرمانشاه-سنقر1349/09/19پاسدار وظیفه1367/05/03درگیری با منافقینآذربایجان-سردشت حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1382مجتبیمیری بیدختیعلیخراسان رضوی-گناباد-روستای بیدخت1349/04/15پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1383خان پریمیش دوستدوست مراد کرمانشاه-دالاهو-روستای چشمه کلبعلی1350/06/30دانش آموز1367/05/07 اصابت ترکش آذربایجان-سردشت حمله نظامیزن17فروغ جاویدان
1384فرزاد میش دوست دوست مراد کرمانشاه-دالاهو-روستای ریجاب1361/01/05کودک1367/05/07  اصابت ترکش آذربایجان-سردشت حمله نظامیمرد6فروغ جاویدان
1385غفورمیناداودعبدالایلام-مهران-روستای قلعه جوق1348/08/07پاسدار1367/03/21 اصابت ترکش به شکم و پهلوایلام-مهرانترورمرد19متفرقه
1386کریممیناسرشتعلیتهران-تهران1347/02/08پاسدار1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1387حسنمینویی الکهحسینتهران-تهران1347/10/14کارگر ساندویچی-سرباز ارتش1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1388بهمننادریعلی پاشاکرمانشاه-اسلام آباد غرب1341/03/14سرباز ارتش 1367/01/08 اصابت ترکش ایلام-فکه حمله نظامیمرد26آفتاب
1389علی دولتنادریمراد کرمانشاه-گیلان غرب-روستای قلی قلی1343/07/02پاسدار1367/05/04 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1390رضانادری باجگیرانمحمدولیسمنان-شاهرود1346/08/10دانش آموز-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سر و پهلوکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1391محمدناصر الملکیعلیکرمانشاه-اسلام آباد غرب1334/04/01بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به سر  کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد33فروغ جاویدان
1392ناصرناصرپوریاورخوزستان-اهواز1345/07/19بسیجی1367/05/03درگیری با منافقینكرمانشاه-قصرشیرین حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1393محی الدینناصریحسنکردستان-سنندج1342/03/02سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکش به سینهایلام-مهران حمله نظامیمرد25چلچراغ
1394حمیدرضا ناظم‌زاهنوراللهتهران-تهران1345/04/05نگهبان-بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1395یدالله ناظمیمحمدخراسان جنوبی-بیرجند-روستای فخران1342/01/04کشاورز-پاسدار1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1396علیرضاناعمی گورابیمحمدرضاگیلان-رشت-روستای گورا بجیر1347/09/07كارگر-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
1397محبعلینباتی آق قلعهشیخ محمدتهران-تهران1345/01/01سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1398محمد رضانجاتیمحمد تقیتهران-تهران1345/07/13سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکشایلام-فکه حمله نظامیمرد22آفتاب
1399شهنازنجفی شاه مرادکرمانشاه-اسلام آباد غرب1359/09/27دانش آموز1367/05/04اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیزن8فروغ جاویدان
1400محمد رضانجفی راداحمدهمدان-ملایر1344/08/04پاسدار1367/05/09 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1401محمد رضانخ کوب نیاسریحبیب اللهتهران-ری1345/09/02سرباز ارتش1367/03/28 اصابت ترکشایلام-مهران-میمک حمله نظامیمرد22چلچراغ
1402صابرعلیندایی الله‌وردیمحرمآذربایجان شرقی- مغان - روستای داغی کندی1346/02/02سرباز ارتش1367/01/08 اصابت گلولهایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب

1403علیرضانژاد عبدالهبرات اللهتهران-تهران1349/11/01بسیجی1367/05/06اصابت ترکش و گلوله به کمرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1404شهروز نساجی خرم آبادپرویزکرمانشاه-کرمانشاه1349/06/09پاسدار وظیفه1367/05/04 اصابت  ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1405حسن نصرتیمحمد حسینتهران-تهران1349/00/00بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1406محمدنصرتیحسناردبیل-خوی1347/10/17پاسدار وظیفه1367/05/17 اصابت گلولهآذربایجان غربی-مهاباد حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1407عباسنصرتی آذرحاجیتهران-تهران1346/01/02کارگر-سرباز ارتش1367/04/31 اصابت گلوله به گردنکرمانشاه-سرپل ذهابحمله نظامیمرد21متفرقه
1408مهدینصرینقیقزوین-روستای شینقر1347/12/17پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به شکمکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1409سیدحامدنظامیحسنخراسان جنوبی-بیرجند-روستای درخش1345/06/10جوشکار-پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به سر و گردنکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1410محمدرضانظامی خواهبراتخراسان جنوبی-بیرجند-روستای کوشکک1348/0102قالیباف-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش خمپاره به صورتکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1411احداللهنظریبرانازارکرمانشاه-هرسین-روستای قطی دره1335/01/02کارگر1367/05/04 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد32فروغ جاویدان
1412نصرت اللهنظریاسماعیل کرمانشاه-قصر شیرین1336/02/14بسیجی1367/05/06 اصابت  ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد31فروغ جاویدان
1413محمدنعلبندی اشنوییعلیآذربایجان غربی-اشنویه1347/04/01سرباز ارتش1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-قصر شیرین حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1414علی اکبرنعمتینعمت اللههمدان-بهار1343/01/01سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1415یحیینعمتی پوررجبخراسان رضوی-کاشمر-روستای داغی1348/03/14کشاورز-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله به سر و گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1416مصطفی نعمتی کلاشگرانی نعمتکرمانشاه-ماهیدشت-روستای قیاس1344/06/15افسر ارتش 1367/05/05 اصابت  ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1417محمودنعمتی لنگاننعمتمازندران-روستای نارنج بن از توابع شهرستان رامسر1339/11/03پزشک-بسیجی1367/04/04 اصابت گلوله به کتف و سرایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد28چلچراغ
1418جعفرنعمتی نژادموسیآذربایجان شرقی- میانه 1348/10/14بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1419محمدنعیم آبادیعباسعلیتهران-تهران1341/12/22پاسدار1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد26فروغ جاویدان
1420ابوالفضلنقادقاسمتهران1338/07/01کارگر-بسیجی1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد29فروغ جاویدان
1421منوچهرنکونام قدیریعباس تهران-تهران1342/06/25بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1422تیمورنمامیمرادکرمانشاه-اسلام آباد غرب1343/04/02پاسدار1367/05/04 اصابت  ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد24فروغ جاویدان
1423سعیدنهضت خوش باطنعباستهران-تهران1348/06/17پاسدار1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1424محمدرضانوذریحسنفارس-استهبان1343/04/03استواریکم ژاندارمری1367/01/08 سوختگیایلام-فکه حمله نظامیمرد24آفتاب
1425محمدنورخداییجعفرلرستان-کوهدشت-روستای میشنان‌بان‌سرده1347/04/02جهادگر جهادسازندگی1367/05/03 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1426پرویزنورعلیعلیهمدان-تویسرکان1348/01/01بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1427حمیدنوروزیمحمودمرکزی-خمین-روستای امامزاده یوجان1346/05/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت گلوله به سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1428رضانوروزیهاشمهمدان-همدان1349/04/01نامشخص1367/05/07 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1429فاضلنوروزیرحیمایلام-روستای مشهد زرین آباد،دهلران1351/02/04بسیجی1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد16چلچراغ
1430مسعودنوروزیمجیدایلام-دهلران1348/06/20سرباز ارتش1367/05/05 اصابت گلوله به سینهكرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1431علی نوروزی ساردینیحسینکرمان-رفسنجان1346/02/14سرباز ارتش1367/05/05 اصابت ترکش به شکمکرمانشاه-اسلام آبادغرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1432یعقوبنوروزی محرمانیقربانعلیگیلان-شفت-روستای محرمان1342/10/06پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت تركش خمپارهكرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1433حسیننوروزی مطلقعباسعلیخراسان رضوی-بردسکن-روستای حطیطه1346/01/05کشاورز-پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1434محمدعلینوروزی هفشجانیحسنچهارمحال ‌و بختیاری-لردگان-روستای شش‌بهره1346/02/03سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکشایلام-فکه حمله نظامیمرد21آفتاب
1435فیض اللهنوریعبداللهکرمانشاه-سرپل ذهاب1340/07/08پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به سر و گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
1436محمد علینوریحیدرتهران-تهران1347/06/01سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکشایلام-فکه حمله نظامیمرد20آفتاب
1437مهدینوریمصطفیتهران-تهران1345/04/08بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1438میرعظیمنوری آبكناریسید ساجدینگیلان-رشت1341/01/19استواریکم ارتش1367/01/08 اصابت تركش خمپارهایلام-فكه حمله نظامیمرد26آفتاب
1439محمدنوری کوره خسرویعزیزلرستان-خرم آباد1345/02/11بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1440حبیب نوری کونپاپاقهواراردبیل-مشگین شهر-روستای قمچی قیه سی1348/02/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت گلوله به سر و سینهکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1441محمدرضانوری کونپاپاقامیر اردبیل-مشگین شهر-روستای قمچی قیه سی1348/02/01پاسدار وظیفه1367/05/04درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1442کوروشنیازینیازعلیتهران1346/06/13دانشجو-بسیجی1367/05/04 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1443ولینیازیغلامرضاکرمانشاه-دالاهو-روستای علی آباد1348/04/10دانش آموز1367/05/03سوءقصد منافقین-اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1444حافظنیاوندروح اللههمدان-ملایر1348/01/01بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش کرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1445جعفر علینیک‌بخت حرآبادیحیدرقلیمرکزی-اراک1304/07/03بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به شکمکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد63فروغ جاویدان
1446اصغرنیکیایمانآذربایجان شرقی-میانه1348/06/11کارگر-بسیجی1367/05/11 اصابت گلوله به سر و گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1447محمدهادفی (اژدها)امامعلیآذربایجان شرقی- عجب شیر - روستای بوکت1348/06/20سرباز ارتش1367/05/03 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1448محمد ابراهیمهادی پرویزامان اللههمدان-همدان1342/01/05افسر ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-قلاویزان حمله نظامیمرد25چلچراغ
1449محرمعلیهاشم‌لومشتاقزنجان-زنجان1344/01/02جوشکار-پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش به سر و کمرکرمانشاه-اسلام‌آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1450جهانشاههاشمیآورنتهران-تهران1344/07/15بسیجی1367/05/04درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1451یوسفهاشمیذبیح اللهتهران-تهران1346/03/02پاسدار1367/05/06 سوختگیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1452علیهداوند سیریسیرمحمدتهران-تهران1347/12/20سرباز ارتش1367/05/31درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20متفرقه
1453لازمیهدایتجوادآذربایجان شرقی- میانه - روستای ونجان1346/11/07کارگر-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد21چلچراغ
1454رضاهدایتیابراهیمتهران-تهران1348/02/27بسیجی1367/05/06 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1455محمودهرویمحمدسمنان-دامغان-روستای صالح آباد1345/09/17بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به پا و موج گرفتگیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1456اسماعیلهشت ویسابراهیمگیلان-رشت1340/03/29آهنگر و جوشكار-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت تركش خمپاره به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد27چلچراغ
1457محمودهمانیمحمد حسینتهران-ری1348/11/03بسیجی1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1458مجیدهمتیاصلانگیلان-فومن-روستای رودبارجیره1346/11/05كارگر رستوران-پاسدار وظیفه1367/05/05 بر اثر سوختگی شدیدكرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1459علی اکبرهمتی گزل آبادمحمودخراسان رضوی-قوچان-روستای گزل آباد1344/12/05سرباز ارتش1367/05/05 سوختگی شدیدکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1460كمالهمدانیسوارآقاآذربایجان غربی-نقده-ماسو1340/06/30پاسدار وظیفه1367/05/06درگیری با منافقینکرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
1461مهدیهواسیجاسمایلام-شیروان چرداول-روستای چگینی1352/12/09دانش آموز-بسیجی1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد15چلچراغ
1462كورشهوشمندعلی محمدفارس-شیراز1348/01/01سرباز ژاندارمری1367/05/04 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1463ولی اللهواحدمحمدتهران-تهران1348/00/00پاسدار وظیفه1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1464اصغروایگانی تبریزیحسینتهران-تهران1347/01/01پاسدار1367/05/05 اصابت ترکش و گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1465اصغروحیدعلی وردیآذربایجان شرقی- مراغه 1340/10/22نجار-گروهبان سوم ارتش1367/04/02 اصابت ترکشایلام-شرهانی حمله نظامیمرد27چلچراغ
1466عباس ورسهصفدرتهران-تهران1348/11/08بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به کتف و گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد19فروغ جاویدان
1467سیاوشورقائیان میاندوآب احمدآذربایجان غربی-میاندوآب1342/01/10سرباز ارتش1367/05/03درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد25فروغ جاویدان
1468صفدروریج کاظمیحیدرروستای کلمه از توابع شهرستان چالوس1345/06/06جوشکار - سرباز ارتش1367/03/29 اصابت ترکشایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
1469رضاقلیوظیفه خواهعلی محمدآذربایجان شرقی- بناب- روستای خانه برق قدیم1347/06/01کشاورز-پاسدار1367/05/11درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1470منصور وکیلیانحسین پاشاکرمانشاه-سنقر1319/04/16ستوان یکم ارتش1367/05/03 اصابت ترکش کرمانشاه-سرپل ذهاب حمله نظامیمرد48فروغ جاویدان
1471فرضعلیولی پورصفرعلیکرمانشاه-دالاهو-روستای سرمیل1319/02/21کارگر1367/05/07 اصابت ترکش ارپی جیکرمانشاه-دالاهو حمله نظامیمرد48فروغ جاویدان
1472رحمانوناییمرادعلیهمدان-ملایر1350/12/01کارگر-بسیجی1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد17فروغ جاویدان
1473سید محمدرضاوهابیسیدجمالتهران-تهران1345/11/18پاسدار1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1474احمدویس مرادیتوفیقایلام-ایلام1343/06/02پاسبان-بسیجی1367/03/29 اصابت ترکش به سرایلام-مهران حمله نظامیمرد24چلچراغ
1475شیرمرادویسیگل مرادکرمانشاه-سنقر1337/06/15جهادگر1367/05/04 اصابت ترکش کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد30فروغ جاویدان
1476محمدرضایادگارحسینلرستان-بروجرد1347/01/09سرباز ارتش1367/01/08 اصابت ترکشایلام-فکه حمله نظامیمرد20آفتاب
1477حسینیادگار یوسفیاصغرگیلان-رشت1349/09/01پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به شكمكرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1478حمیدیاراحمدیقربانیلرستان-دورود1347/02/25پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1479احمدیارم طاقلو سهرابیمحمدعلیهمدان-ملایر1325/02/01پاسدار1367/05/05 اصابت گلوله به سینهکرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد42فروغ جاویدان
1480صادقیارمحمدیبختیارلرستان-کوهدشت-روستای قرعلیوند1345/06/20پاسدار1367/05/06 اصابت گلولهکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1481پنجعلییاریآقایاراراک-اراک-روستای قاسم آباد1296/07/18بنا-بسیجی1367/05/06 اصابت گلوله کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد71فروغ جاویدان
1482حمیدیارینادعلیهمدان-همدان1347/05/19کارگر-بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله آرپی‌جیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1483نورخدایارینورعلیمهران-بخش ملکشاهی1347/09/01پاسداروظیفه1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران-قلاویزان حمله نظامیمرد20چلچراغ
1484اسدیاری تپه گلیشاه کرمکرمانشاه-اسلام آباد غرب1340/10/07پاسدار1367/05/03 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب-حسن آباد حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
1485رضایحیایی نسبجعفرمرکزی-اراک1347/06/10دانشجو-بسیجی1367/05/07درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1486حسینیحییمحمدمهدیسمنان-دامغان1344/08/01پاسدار1367/05/06 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد23فروغ جاویدان
1487حیدریزدان پورمحمودعراق-کاظمین1349/08/04بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش به پا و پیشانیکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1488سلیمانیزدانیباباخانکرمانشاه-صحنه-روستای دینور1319/01/11کارگر1367/05/03 اصابت گلوله کرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد48فروغ جاویدان
1489فلاحیزدی مومنرزاققم-قم1347/02/01پاسدار وظیفه1367/05/05 اصابت ترکش به سر و صورت و پاکرمانشاه-گیلانغرب حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1490ابوالفضلیساولی شراهیموسی رضاتهران-تهران1346/05/04سرباز ارتش1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1491محمدیعقوبی پورزاد ویشكاییترابگیلان-رشت-بخش خمام1345/11/01كارگر شیرینی پزی-سرباز ارتش1367/03/29 اصابت گلولهایلام-مهران حمله نظامیمرد22چلچراغ
1492محمدعلییعقوبی سقزچی ادریساردبیل-روستای سقزچی 1335/03/06معلم - بسیجی 1367/05/05 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد32فروغ جاویدان
1493احمدرضایعقوبی کجانیفضل اللهتهران1346/02/01سرباز ارتش1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-قصر شیرین حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1494محمودیوسف پورانیوسفعلیآذربایجان شرقی- هریس - زرنق1345/06/06سرباز ژاندارمری1367/05/04 اصابت ترکش به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1495غلامرضایوسف زادهمحمد حسینخراسان رضوی-تربت حیدریه1340/06/20تزئینات چی ساختمان-سرباز ارتش1367/05/05 ترکش به گردنکرمانشاه-اسلام آباد غرب  حمله نظامیمرد27فروغ جاویدان
1496رحیمیوسف نژادمحمدامینآذربایجان غربی-ارومیه-لوزینی1342/03/01سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد25چلچراغ
1497احمدیوسفیصفرعلیخراسان جنوبی-بشرویه-روستای غنی آباد1345/05/10پاسدار وظیفه1367/05/05درگیری با منافقینکرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1498حمیدرضایوسفیخسروهمدان-تویسرکان1349/01/01بسیجی1367/05/04 اصابت ترکش کرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد18فروغ جاویدان
1499شاهرخیوسفیحكمعلیآذربایجان غربی-میاندوآب-زنجیرآباد1347/01/04سرباز ارتش1367/03/29درگیری با منافقینایلام-مهران حمله نظامیمرد20چلچراغ
1500محمدرضایوسفیعلی محمدهمدان-ملایر1347/05/15بسیجی1367/05/05 اصابت ترکش کرمانشاه-تنگه چهارزبر حمله نظامیمرد20فروغ جاویدان
1501بهروزیوسفی توتاخانهمقصود علیآذربایجان شرقی- بناب - روستای توتاخانه1346/04/19پاسدار1367/05/05 اصابت ترکشکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد21فروغ جاویدان
1502حمداللهیوسفیان گیلوانكتاب اللهگیلان-ماسال1345/04/09طلبه-بسیجی1367/05/05 اصابت گلولهكرمانشاه-کرند غرب حمله نظامیمرد22فروغ جاویدان
1503ابوالقاسمیونسیمحمدهمدان-همدان1335/06/15کارمند شبکه بهداشت-بسیجی1367/05/05 اصابت گلوله به سرکرمانشاه-اسلام آباد غرب حمله نظامیمرد32فروغ جاویدان