شهدای ترور هم در سطح ملی و هم در سطح بین‌المللی مظلومند

Sy7

غربت شهدای ترور در سطح بین المللی بسیار عظیم و سنگین است، چرا که هم در راستای سیاست تبلیغاتی غرب علیه ایران و در چارچوب فعالیت‌های مخرب صهیونیست‌ها و گروهک‌ها، شهدای ترور به منزلۀ قربانیان تقابل و جدال بر سر قدرت معرفی شده و می‌شوند

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور)، یادواره ۱۸۷۰ شهید ترور کردستان  صبح امروز دوشنبه همزمان با سالروز شهادت دکتر مفتح و روز جهانی عاری از خشونت و افراطی گری در تالار مولوی دانشگاه کردستان آغاز شد.

 در این یادواره بهمن مرادنیا استاندار کردستان، محمدجواد هاشمی نژاد دبیر کل بنیاد هابیلیان، نماینده ولی فقیه در استان کردستان سخنرانی می کنند. سخنران ویژه این مراسم هم علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی است که دقایقی قبل وارد سنندج شد.

پایان بخش این یادواره هم قرائت پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور توسط مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان است.

 

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان در این یادواره به سخنرانی پرداخت که در ادامه مشروح آن ارائه می‌شود:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهیدان استان کردستان مظلوم‌تر از دیگر شهدا هستند

رهبر معظم انقلاب، 22اردیبهشت1388

سلام  و درود خداوند بر 1870 شهید مظلوم استان کردستان و تمام شهدای بزرگواری که در این استان و برای دفاع از دین مردم و تمامیت ارضی کشور خون پاک خود را نثار کردند.

با سلام خدمت خانواده‌های محترم شهدای ترور استان کردستان، خانواده‌های محترمی که عزیزانشان به صرف داشتن تعهد به دین و اعتقادات اسلامی و پاسداشت ایرانی بودن ناجوانمردانه به شهادت رسیدند. حقیقتاً شهدای اقوام، با خون خود به دشمن فهماندند که مسلمان و ایرانی بودن جزء لاینفک فرهنگ اقوام ایرانی است و هیچ فشار و صعوبتی نیز نمی‌تواند آن را تغییر دهد.

و عرض سپاس از نماینده معزز ولی فقیه، مسئولین محترم استان مخصوصا بنیاد شهید و دانشگاه که زحمات فراوانی برای برگزاری این گردهمایی کشیدند. امیدواریم همیشه در پناه حق موفق و مؤید باشند.

سلام خدمت میهمان عزیزمان امیر دریابان دکتر شمخانی که خود از یادگاران دوران انقلاب و دفاع مقدس هستند و بسیاری از حوادث ناگوار را تجربه کرده‌اند و فتنه‌های ضدانقلاب و گروهک‌های تروریستی را به چشم دیدند.

Sy4

یک نکته که حقیقتا دل انسان را به درد می‌آورد غربت شهدای ترور است. شهدای ترور هم در سطح ملی و هم در سطح بین المللی مظلومند. در سطح ملی به دلیل آن که کشور از ابتدای انقلاب تاکنون آماج دشمنی‌ها و خساراتی بوده است برخی از این قربانی شدن ها و دیدن آن‌ها طبیعی شده است و بخشی دیگر  حسب فرمایش رهبر معظم انقلاب مربوط به غفلت از این موضوع است.

همین 8 شهیدی که اخیراً در منطقه چالدران به شهادت رسیدند، آیا گروهک مسبب شهادت آنها به درستی شناسایی و به جامعه معرفی شد، آیا اقدامات مناسب دیپلماتیک برای مهار آنها انجام شد و از همه مهمتر به کشورهای حامی و پناه دهنده این جنایتکاران در غرب هشدارهای لازم داده شد؟

اما غربت شهدای ترور در سطح بین المللی بسیار عظیم و سنگین است، چرا که هم در راستای سیاست تبلیغاتی غرب علیه ایران و در چارچوب فعالیت‌های مخرب صهیونیست‌ها و گروهک‌ها، شهدای ترور به منزلۀ قربانیان تقابل و جدال بر سر قدرت معرفی شده و می‌شوند و کشورها و رسانه‌های غربی عمداً چشمشان را بر واقعیت و اصل موضوع می‌بندند تا مبادا قباحت و ننگ حمایت از تروریست‌هایی که در شقاوت و بی‌رحمی هیچ چیز از داعش کم ندارند در نزد افکار عمومی این کشورها عیان شود؛ لاجرم قربانی این سیاست شوم، شهدای مظلوم ترور هستند.

دنیا چشمش را بر زنده سوزاندن دختر بچه دو ساله، قتل زنان بی پناه و مردان کهنسال که در همین استان کردستان نمونه‌های آن کم نیست بسته است. سیاستمدارانی که بر روی مجازات جاسوسان و قاچاقچیان مواد مخدر واکنش نشان می‌دهند، دود سیاهی از دروغ و تظاهر به راه انداخته اند تا نام و مشخصات 17000 شهید ترور در ایران که اکثر آنها زنان و مردانی از اقشار و طبقات مختلف دیده نشود، زنان و مردانی از قشر فرهنگی و روحانی،  بازاری و خانه دار. بخشی از این 17000 البته دولتمردانی هستند که شهادت آنها نیز در جهان بی نظیر است و در هیچ کشور جهان در چنین سطحی، مقامات و دولتمردان آن قربانی تروریسم نبوده‌اند. رئیس جمهور و نخست وزیر، رئیس دیوان عالی کشور، رؤسای قوا، وزراء، نمایندگان مجلس و استانداران و فرمانداران از جمله این شهدا هستند. اگر در کشورهای غربی یکی از مقامات در این سطح قربانی تروریستها شود، حاضرند به خاطر آن تمام موازین حقوق بشری را زیرپا بگذارند، مسببین آن را به اشد مجازات برسانند و در صورتی که در کشور دیگری پناه گرفته باشند حتی به آن کشور حمله کنند.

بالاتر و تأسف آورتر این که در پشت تمام اقدامات تروریستی در ایران و عوامل اجرای آن دست حمایت برخی کشورها دیده می‌شود که امنیت کشورمان را هدف گرفته است و از تروریسم به عنوان ابزاری سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده می‌شود.

به موازات چنین فضایی، به فضل پروردگار، جمهوری اسلامی ایران سیاست اصولی خود را در  مسیر مبارزه با تروریسم از ابتدای پیروزی انقلاب ادامه داده و تا  اکنون که با پاکسازی شر گروهک تکفیری از سر کشورهای منطقه به عنوان سکاندار مبارزه با تروریسم در جهان شناخته شده است و به رغم تمام تبلیغات ضد ایرانی آمریکایی ها و برخی کشورهای خودباخته منطقه، ایران به دلیل استمرار همین سیاست محبوب مردم کشورهای اسلامی و منطقه است.

آمریکا آنقدر در برابر پیروزی بزرگ جمهوری اسلامی ایران بر داعش، منزوی و سر درگم شده است  که با نادیده گرفتن تمام جنایت‌هایی که ائتلاف سعودی در یمن انجام می‌دهد تا آنجا که علاوه بر بمباران‌های مهیب، با محاصره این کشور بیش از یک میلیون نفر را در آستانه مرگ قرار داده است، به نمایش رقت بار لاشه یک موشک مبادرت کرده است تا ایران را متهم به دخالت در کشورهای منطقه کند.

این است رفتار ظالمانه و دوگانه غرب و آمریکا، چالشی که بیش از سه دهه مانع از تعقیب و اجرای عدالت درباره گروهک‌های تروریستی‌ای که در ایران جنایت کرده و می‌کنند و در غرب پناه گرفته‌اند.

با وجود استیلای چنین فضایی و با حول و قوه الهی فرزندان شهدای ترور در مجموعه غیردولتی بنیاد هابیلیان، از ابتدای دهه هشتاد، دست به کار زنده نگه داشتن یاد و نام شهدای ترور و مستندسازی حوادث تروریستی در ایران شدند و با گردآوری اطلاعات مربوط به 17000 شهید ترور و ارائه آن به مجامع بین المللی و حقوق بشری قدم اول را در ثبت این سند مهم در جهان انجام دادند.

حوادث تروریستی بی شمار در ایران که از جمله در جای جای همین استان کردستان صورت گرفته است را در مجموعه مهم روزشمار وقایع تروریستی در ایران گردآوری کردیم که یک سند مهم و مرجع به حساب می‌آید.

این بنیاد موضوع تروریسم در ایران، شهدای ترور و بررسی سیاست مبارزه با تروریسم را در دهها دانشگاه و مرکز پژوهشی برده و صدها تن از اساتید برجسته علوم سیاسی  و اجتماعی و حقوق به خواست این بنیاد که نماینده شما خانواده‌های محترم شهدای ترور به حساب می‌آید مورد تحقیق قرار داده اند، علاوه این که دهها سیاستمدار، نمایندگان دولتها و پارلمانها، صاحب نظران، پژوهشگران و فعالان مطبوعاتی در خارج از مرزهای ایران نیز گزارش کاملی از وضعیت تروریسم در ایران توسط این بنیاد دریافت داشته اند.

به امید خداوند متعال تلاش داریم به رغم وجود مشکلات برای دادخواهی عادلانه علیه گروهکهای تروریستی که غرب را جولانگاه خود ساخته اند، جنبش دادخواهی مردمی برای استرداد و محاکمه آمران جنایات تروریستی صورت گرفته در ایران را به راه بیندازیم و در این مسیر که جز به حمایت و عنایت شما خانواده‌های معظم شهدای ترور میسور و مقدور نخواهد بود، از تک تک شما التماس دعای خالصانه داریم.

Sy1

 

 


مطالب پربازدید سایت

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان