شعبه ویژه رسیدگی به جرایم ناشی از جنگ تحمیلی و تروریسم تشکیل شد

Rajabi684434

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین از تشکیل شعبه ویژه رسیدگی به جرایم ناشی از ۸ سال جنگ تحمیلی و تروریسم در دادسرای قزوین خبر داد.

به گزارش هابیلیان، حسین رجبی با اعلام خبر تشکیل شعبه ویژه رسیدگی به جرایم ناشی از جنگ تحمیلی و تروریسم در داسرای قزوین، اظهارکرد: پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دشمنان نظام توطئه‌های متعددی را علیه حاکمیت و ملت ایران اسلامی برنامه ریزی، طراحی و اجرا کرده‌اند.

وی افزود: در برحه ای از تاریخ انقلاب، ۸ سال جنگ ناجوانمردانه بر کشور ما تحمیل شد و خسارت های سنگین و جبران ناپذیری به کشور و ملت عزیز ایران وارد شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین ادامه داد: همچنین با حمایت دشمنان نظام از منافقین، معاندین و عناصر داعش نسبت به ترور نیروهای مومن، متدین و انقلابی اقدام شد و برخی از نیروها شهید، اسیر و جانباز شدند و همین موضوع منجر به جریحه دار شدن جامعه و ورود خسارت های جبران ناپذیر به کشور، نیروهای انقلابی نظام و خانواده های آنها شد.

رجبی همچنین یادآور شد: در راستای ماده ۵ قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲ به شکایات ایثارگران، جانبازان، آزادگان و خانواده های شهداء از رژیم بعث عراق و منافقین به سرپرستی مسعود و مریم رجوی و عوامل آنها و همچنین جنایات رژیم غاصب اسرائیل، آمریکا و انگلیس و کشورهای غربی حامی تروریسم رسیدگی خواهد شد.

وی همچنین اضافه کرد: برهمین اساس در اجرای قانون مذکور یکی از شعب بازپرسی دادسرای مرکز استان قزوین به عنوان شعبه ویژه رسیدگی به جرایم ناشی از ۸ سال جنگ تحمیلی و تروریسم تعیین شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین افزود: در همین راستا ایثارگران، جانبازان، آزادگان و خانواده های شهدا استان قزوین با توجه به جرایم و جنایاتی که نسبت به آنها توسط دشمنان نظام واقع شده، می توانند طرح دعوای کیفری کنند، تا به صورت ویژه مورد رسیدگی قرار گیرد.

منبع: میزان


مطالب پربازدید سایت

Error: No articles to display

جدیدترین مطالب

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

باز هم تروریسم و باز هم کاپشن صورتی

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

سعید کریمی از مجروحان حمله تروریستی راسک و چابهار عیادت کرد

وضعیت مجروحان حمله تروریستی چابهار و راسک

محمود عباس‌زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی

ورود کمیسیون امنیت ملی به حمله تروریستی راسک و چابهار

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:

عناصر تروریستی راسک و چابهار ملیت غیر ایرانی دارند

مطالب پربازدید بخش خبر

شهادت یک نوزاد در حمله تروریست‌ها

حمله تروریست‌ها در ایام نوروز

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان