شبکه‌های مجازی علیه منافقین

Musavizade

گروهک تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) در هفته‌های اخیر مطالبات صنفی و منطقه ای برخی از شهروندان و حتی برگزاری مسابقات جام جهانی را فرصتی برای عرض اندام دیده و با شعار «هزار اشراف، هزار شورشی» سعی کرد تا خود را بار دیگر مطرح کند. منافقین عنوان کرده بود از هر فرصتی باید برای ایجاد ناآرامی در کشور استفاده شود. همچنین این گروهک تروریستی گفته بود که نام «قرارگاه اشراف» را به مثابه اسطوره برای این مسئله انتخاب کرده چرا که این واژه برای اعضای این سازمان یادآور پایداری و مقاومت است.

صرف نظر از ادعای مضحک منافقین مبنی بر امکان ایجاد شورش در نقاط مختلف کشور که به هیچ عنوان با وزن این سازمان در معادلات سیاسی کشور نمی‌خواند، مطرح شدن این مسئله بهانه‌ای شد تا کاربران زیادی درشبکه‌های مجازی با راه اندازی هشتگ #هزارجلادهزاراشرف جنایت‌های این سازمان در مقاطع  مختلف را مرور کرده و ادعاهای این سازمان در حمایت از حقوق زنان، قومیت ها، اقلیت‌های مذهبی و آزادی بیان و اندیشه را مورد چالش قرار داده و کارنامه این منافقین در هرکدام را در معرض قضاوت عموم قرار دهند.

در این رابطه بیشتر بخوانید

#هزارجلاد_هزاراشرف/قیام مردم علیه قابیلیان

براین اساس این روزها شبکه‌های مجازی پر از عکس‌های جنایت منافقین در قتل و عام مردم بی دفاع حلبچه، ترور شهروندان در خیابان ها و خوش خدمتی‌های رجوی برای صدام است. همین مسئله سبب شده تا صفحات مجازی به تاریخ بصری چهار دهه جنایات این گروهک تروریستی تبدیل شده و فرصتی برای افرادی که دهه شصت و چنایت‌های آن ها را از نزدیک ندیده اند، فراهم شود تا بتوانند پرونده این گروهک را مشاهده کنند. از نکات جالب در هشتک هزارجلادهزاراشرف مشارکت زیاد جوانان متولد دهه دوم و حتی سوم انقلاب در به اشتراک گذاشتن جنایت‌های منافقین است، مسئله ای که نشان دهنده منفوریت این سازمان حتی در نسل هایی است که وقایع انقلاب را ندیده اند. همین مسئله به خوبی نشان دهنده نقش برآب شدن نقشه‌های این سازمان در ایجاد چهره ای دموکرات و میهن پرست از خود در بین جوانان است. شاید به جرئت می توان مدعی شد که در تاریخ معاصر ایران کمتر حزب و گروهی بوده که چنین اجماعی در منفوریت آن در بین نسل‌های مختلف وجود داشته است.

برخلاف ادعای منافقین نام اشرف نه تنها یادآور اسطوره نیست بلکه برای مردم ایران یادآور خیانت‌های این سازمان در زمان جنگ است. در حالی که در جبهه ها جوانان ایرانی در حال دفاع از کشور اسلامی مان بودند سازمان قرارگاه اشرف را به محلی برای خیانت به ایران تبدیل کرده بود. همچنین نام اشراف برای اعضای جدا شده این سازمان یادآور شکنجه ها و سواستفاده ها و جوانی از دست رفته شان توسط منافقین و نه نماد مقاومت است. در نهایت اینکه منافقین درحالی که فکر می کرد، مطرح کردن این شعار فرصتی برای عرض اندام برایش خواهد بود، ایجاد موج اعتراضی در شبکه مجازی نشان داد که چقدر این گروهک در بین مردم ایران منفور است.


    • هیچ نظری یافت نشد

    نظر خود را اضافه کنید

    0
    https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9247033&tmpl=component
    نظر شما به دست مدیر خواهد رسید