سپاه بزرگترین نهاد ضد تروریستی عالم است

62295375

معاون اول قوه قضاییه گفت: اروپایی ها تصور نکنند که با قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست این گروهک‌های تروریستی توانسته‌اند به نتیجه‌ای که مد نظرشان هست برسند

به گزارش هابیلیان به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین مصدق صبح امروز در اولین جشنواره آثار حقوقی نیروهای مسلح که در مجتمع فرهنگی و هنری الماس برگزار شد، با اشاره به اینکه حق استقلال و آزادی یکی از حقوقی است که در بیانیه گام دوم انقلاب آمده است، عنوان کرد: استقلال ملی به معنای آزادی ملت و حاکمیت از تحمیل و زورگویی قدرت‌های سطله‌گر جهانی است.

مصدق اضافه کرد: امروز اتحادیه اروپا یک نهاد مقدس به نام سپاه را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داده است، این اتفاق نیاز به تبیین دارد. صرف نظر از مسائل سیاسی که آنها در جای خود تعریف می‌شوند شما به عنوان فرهیخته حقوقی امروز وظیفه دارید قلم به دست بگیرید و بگویید اروپا با کدام کشور اینگونه رفتار کرده است.

معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نظر سازمانی جزو نیروهای مسلح کشور است، گفت: سپاه پاسداران بزرگترین نهاد ضد تروریستی عالم و روح این مردم و اصلا خود این مردم است.

وی خاطرنشان کرد: اروپایی ها تصور نکنند که با قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست این گروهک‌های تروریستی توانسته‌اند به نتیجه‌ای که مد نظرشان هست برسند، خیال خام آنها است.

 مصدق تاکید کرد: همین پاسدارها در بزنگاه‌های حساس جانشان را برای این مردم فدا کردند. پاسداران جانشان را فدا کردند تا مبادا قطعه‌ای از این زمین در دست دشمن قرار بگیرند. در زمستان سرد ۲۰ درجه زیر صفر تحمل کردند که مبادا آسیبی به این مردم برسد. در حالی که امروز اتحادیه اروپا به دنبال شیطنت‌های آمریکا، سپاه را در لیست گروه‌های تروریستی قرار می‌دهد.

معاون اول قوه قضاییه بیان کرد: قطعا نمایندگان مجلس شورای اسلامی پاسخ مناسبی به این اقدام اتحادیه اروپا خواهند داد. هم ستاد کل نیروهای مسلح آنگونه که در شأن آنهاست، برخورد خواهد کرد این ملت شریف نمی‌پذیرد که جزئی از نیروهای مسلح کشورش به نام سپاه در لیست گروهک های تروریستی قرار بگیرد.

وی یادآورشد: وقتی می‌گوییم سپاه بزرگترین نهاد ضد تروریستی است، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به یادمان می‌آید. امروز چهره شهید قاسم سلیمانی به عنوان یک ضد تروریسم در اذهان افراد عالم نقش بسته و نمی‌شود این نقش را کور کرد و از بین برد.


مطالب پربازدید سایت

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان