«سراب» درباره تروریسم ساخته می‌شود

Mahramتهیه‌کننده سریال «سراب» که با موضوع تروریسم و گروه‌های داعش در 26 قسمت 50 دقیقه‌ای ساخته می‌شود از جزییات این سریال که با همکاری کارگردان سوری و با استفاده از بازیگران ایرانی و خارجی تولید می‌شود خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) علیرضا مهرام درباره سریال «سراب» که با موضوع تروریسم ساخته خواهد شد به خبرگزاری مهر گفت: این روزها حرکت‌های تروریستی توسط گروه‌هایی چون داعش در سطح منطقه بسیار گسترده شده است و سرکردگان آنها به دنبال عضوگیری هستند.

وی ادامه داد: گروه‌های تروریستی و عضوگیری آنها از جوانان فریب‌خورده محور اصلی سریال «سراب» است و بعد در ادامه داستان ما هوشیاری ماموران اطلاعات را می‌بینیم که چگونه این گروه‌ها را در داخل و خارج ایران زیر نظر دارند.

تهیه‌کننده سریال «سراب» با اشاره به بخش‌هایی از داستان این سریال بیان کرد: این یک سریال اکشن است که در ژانر سیاسی، اجتماعی و پلیسی ساخته خواهد شد. ما در این داستان سرکرده گروه‌های تروریستی را می‌بینیم که اقدام به گروگانگیری مرزبانان کشورمان می‌کنند و بعد رشادت‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) در راستای مبارزه با گروه های تروریستی به تصویر کشیده می‌شود.

سرپرست نویسندگان مجموعه تلویزیونی «سراب» درباره نگارش فیلمنامه این اثر توضیح داد: «سراب» در 26 قسمت 50 دقیقه‌ای به تولید می‌رسد. حدود یک سال زمان برای نگارش این سریال صرف شد و چهار کارشناس اجتماعی، سیاسی، مذهبی و انتظامی لحظه به لحظه به ما مشاوره دادند. این کار بر اساس طرحی از خود من در سال 91 با نام حماسه بصیرت به ثبت رسید و سپس با یک تیم نویسندگی پنج نفره از اردیبهشت 92 تا اواخر خرداد 93 به نگارش در آمد که ابوالقاسم کبیری، فاطمه ابوحمزه، علی اکبر رحمتی از جمله نویسندگان ما بودند.

مهرام با بیان اینکه فیلمنامه این مجموعه چهار بار بازنویسی شد درباره تولید آن بیان کرد: ما درصدد هستیم با فهد میری کارگردان سوری در این پروژه همکاری داشته باشیم چون بخش‌هایی از سریال در کشورهای امارات، عمان و لبنان تصویربرداری می‌شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه کار در اواخر تابستان کلید خواهد خورد، گفت: «سراب» بیش از 60 بازیگر اصلی و فرعی دارد که از بازیگران بین‌المللی برای سرکرده گروه‌های تروریستی استفاده خواهد شد و 65 درصد داستان در ایران و در لوکیشن های تهران و کیش تصویربرداری می شود.

فهد میری به تازگی سریال «باب المراد» را با عوامل ایرانی و عربی ساخته است که بخش هایی از آن در ایران ضبط شد و در حال حاضر سریال از شبکه های خارجی پخش می‌شود.


جدیدترین مطالب

فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد

حمله تروریستی به کلانتری فرماندهی انتظامی جوانرود تکذیب شد

انتشار ۱۵۰۰ تصویر از یک فرقه در کمپ تروریستی تیرانا

چرا صفحات سایبری منافقین پس از اغتشاشات تعطیل شده است؟ + تصاویر

گزارشی از یک رویارویی حقوقی و تاریخی در استکهلم؛

وکلای سوئدی حمید نوری در دادگاه تجدیدنظر چه گفتند؟!

پشت پرده نقش مستقیم آلمان و منافقین در ترور شهید حاج قاسم و ابومهدی

توطئه ترور در قلعه‌ نازی‌ها + فیلم

دلایل رفتار ناپخته آلمان علیه ایران

حزب سبز آلمان؛ بازوی منافقین

در گفت‌وگو با فرزند ارشد شهید هاشمی نژاد مطرح شد

منافقین کار ناتمام شاه را تمام کردند

مطالب پربازدید بخش خبر

روایتی از حقیقت جنایت تروریست ها در جنگ روایت ها

حمله تروریستی ایذه و هلاکت تروریستها به روایت دوربین‌های نظارتی+فیلم

به مناسبت سالروز شهادت شهیدان مصطفی احمدی روشن و مسعود علیمحمدی

اکران فرهنگی به یاد شهدای دانش هسته‌ای در تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان